Samir Handanović

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Samir Handanović

Post autor: Odet »

z Torino Handa obronił karnego, którego strzelał Larrondo.

W karnych Samir jest mistrzem !!!

Pozdr.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Samir Handanović

Post autor: rumcyk »

Dokładnie, ale za to do bronienia przez niego strzałów z gry można mieć troche zarzutów jak gol Tomovicia czy chociażby z ostatniego meczu Lopeza. Nie wyobrażam sobie żeby Courtois czy De Gea albo Neuer wpuścili takie strzały.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

panu już dziękujemy, nara
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: Samir Handanović

Post autor: zahor »

Nie winiłbym go bezpośrednio za straconego gola, choć mam wrażenie, że dało się tam więcej zrobić.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Samir Handanović

Post autor: Dzonyy »

Jak dla mnie jego wina. Bramkarz nie może sobie pozwolić na takie wybicie piłki. Gość się skończył. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś podczas letniego okienka transferowego będzie gotów zaoferować za niego jakiś konkretny hajs.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Blablarzynca »

Nie winiłbym Handanovicia za utratę tej bramki. Gdyby nie interweniował, to prawdopodobnie wpadłaby bramka. Piłka była trudna do złapania, sparował, nie było asekuracji, gdyby tam był obrońca - a nie Salah, Handa zaliczyłby dobry mecz. Co nie zmienia faktu, że Handa to przeciętny bramkarz Serie A, który jest przeceniany ze względu na dużą skuteczność obronionych karnych.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: Klinsi64 »

Blablarzynca pisze:...Co nie zmienia faktu, że Handa to przeciętny bramkarz Serie A, który jest przeceniany ze względu na dużą skuteczność obronionych karnych.
wymień 4 lepszych na przestrzeni ostatnich kilku lat ;)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Samir Handanović

Post autor: Kubus »

Ten koleś działa mi na nerwy jak żaden inny w Interze. Powiedzmy sobie szczerze, dupe ratował nam tylko na początku sezonu w którym trenerem byl Strama. Teraz nie dość, że broni przeciętnie, to sprawia wrażenie jakby miał zawsze na wszystko wyjebane. Postać 90 minut w polu karnym, wywalić piłke pięścią gdy będzie sie zbilżać i do domu.

Nie rozumiem, nie dociera do mnie, dlaczego nie broni Carrizo, skoro za każdym razem gdy dostawał szanse prezentował się co najmniej dobrze.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: ekspert »

Ostatnio faktycznie gra bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Poza tym tak jak wspomniał kolega wyżej widać po nim że nie ma żadnego przywiązania do barw, a do tego nie jest zmotywowany. Gra tak jakby mu to wszystko było obojętne. Sprzedać póki coś warty :)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Samir Handanović

Post autor: Serpente »

Sprzedamy, zarobimy, ok pytanie jednak następujące się pojawia: kto za niego? na rynku chyba panuje deficyt zarówno na bocznych obrońców jak i na bramkarzy a biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację i finanse to nie wiem kogo mielibyśmy ściągnąć, już wolę Handę niż jakiegoś dziada który jedną nogą jest na emeryturze.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: ekspert »

Na pewno nie Reine! :D jak dla mnie Neto z Violi jest bardzo fajny, ale wątpie żeby chciał przejsc do Interu. Myśle że może jakimś Perinem sie zainteresować warto, albo kogoś z Bundesligi.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Samir Handanović

Post autor: Yascarr »

Kevin Trapp - najlepszy obok Neuera bramkarz w Bundeslidze, potencjał ogromny.
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samir Handanović

Post autor: AlwaysRemember »

Ja bym chętnie młodego Perina u nas widział, w meczu z nami ładnie bronił, poza tym na prawdę solidny i młody GK.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: hQ »

Berni jest spoko.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: Klinsi64 »

pismaki donoszą że odejście Samira jest co raz bardziej prawdopodobne,sprzedać go za te 10-12 mln dorzucić Bardiego i spróbować ściągnąć Perina,chętnych pewnie będzie wielu,ale nie wierzę że odmówiłby Interowi ;)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Samir Handanović

Post autor: Dzyl »

A jak Bardi prezentuje się w Chievo ? Orientuje się ktoś ? Dalej przesiaduje ciągle na ławce ?
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Chuchu »

Bardi był podstawowym bramkarzem przez pierwsze 9 kolejek, ale że mu nie szło, to stracił miejsce w pierwszym składzie na rzecz 37-letniego Albano Bizzarriego. W poprzednim sezonie w Livorno też sporo baboli nawpuszczał. Nie ma co się na niego patrzeć, tylko w przypadku sprzedaży Samira skupić się na Perinie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

1. wypieprzyć tego typa z klubu
2. Kupić Cecha
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Samir Handanović

Post autor: Minister »

Kolega widze kibic sukcesu, chlop ma pare gorszych dni i od razu do w yjebania?
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Samir Handanović

Post autor: Odet »

już od przynajmniej roku ktoś w klubie powinien pracować nad transferem Perina, suszyć mu głowę tak, żeby to on sam chciał do nas dołączyć.
Wtedy Genoa nie będzie mogła zawołać zaporowej ceny.
Pozdr.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2015, 21:07 przez Odet, łącznie zmieniany 1 raz.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Samir Handanović

Post autor: Hanys »

Do wywalenia czy nie, lepiej byłoby chyba dostać za gościa dobry pieniądz i kupić młodego za to (peron czy jak mu tam leci) niż zrobić jak z Cesarem
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

Minister pisze:Kolega widze kibic sukcesu, chlop ma pare gorszych dni i od razu do w yjebania?

Kibicuje Interowi bo jestem kibicem sukcesu a Handanovicia chcę wyebać od wczoraj, proste
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samir Handanović

Post autor: miniu86 »

Karny kutach dla tego pana, nawet nie za wczorajszy mecz, ale za zachowanie którym raczy nas już od dłuższego czasu. Co mecz zdarza mu się albo głupio podać, albo za długo przytrzymywać piłkę co stwarza zagrożenie pod naszą bramką. Wczoraj po prostu zabrał żniwo swoich lekkomyślnych decyzji i to nawet z nawiązką.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Samir Handanović

Post autor: Lopez »

Przy pierwszej bramce to medel go już samym podaniem wciągnął na mine,choć nie zmienia to faktu,że nawet w takiej sytuacji powinien bez problemu wyekspediować piłke gdziekolwiek.(Więc wiemy,że ofert z anglii przy takiej grze nogami mieć nie mógł i mieć nie będzie-nie od wczoraj ma z tym problemy)

Druga bramka ewidentnie jego.Przy 3 i 4 mógł zrobić zdecydowanie więcej,a zachowywał się biernie.

Niestety,ale podobnie jak w przypadku ranoki nie możemy w nieskończoność czekać aż osiągnie poziom z poprzedniego klubu.Dla takiego klubu z takimi ambicjami średniej klasy bramkarz to może na ławie siedzieć.A nie być "jedynką"
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze:1. wypieprzyć tego typa z klubu
2. Kupić Cecha
3. Zbanować Cię na forum i sb...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samir Handanović

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:
Stachoo pisze:
Piter9702 pisze:1. wypieprzyć tego typa z klubu
2. Kupić Cecha
3. Zbanować Cię na forum i sb...
Odjeb się od niego, dobrze pisze, pozdr.

Mówiłem kupić Sirigu w lecie, TO NIE. teraz mamy przejebane, eloszki mordy, nie strzelajcie z ucha na komendzie, jedziemy dalej sztywno, pozdro na rejonie.
8-)
4. Zbanować IlCapitano...ja już Ci pisałem na SB - skończ wiecznie narzekać i krytykować...
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Lubuszanin »

Ja tak samo jestem za wywaleniem Handy , tyle baboli co on dał to szok:)
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Samir Handanović

Post autor: Alabaa »

A JuliONE dalej wymiata w Benifice ;)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Samir Handanović

Post autor: Raffal »

Takiego bramkaza jak Cesar to brakuje.....

fenomenalny bramkarz
wielki czlowiek(widziana z punktu widzenia kibica)
swietna osobowosc(widziana z punktu widzenia kibica)

wiem ze to glupie ale chcialbym zeby wrocil :)
ODPOWIEDZ