Samir Handanović

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Samir Handanović

Post autor: pewny »

Pozyskaliśmy nowego bramkarza... jest nim Słoweniec Samir Handanović.

Koszt transferu zamknął się w kwocie 11 mln euro... Czy transfer okaże się trafny?? Wszystko zweryfikuje boisko...

Wiek Samira to 28 lat, identycznie jak Matiasa.

Jest on młodszy od Julio o 5 lat, więc to jest jeden plus, drugim plusem jest to, że jest dużo tańszym zawodnikiem w utrzymaniu...

Powodzenia Samir
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Samir Handanović

Post autor: Chuchu »

Najlepszy transfer od lata 2010 gdy zakupiliśmy Coutinho. Może w końcu coś się ruszy w tym zarządzie i faktycznie jakieś przewietrzenie składu zrobimy.

28 lat dla bramkarza to bardzo dobry wiek. Można powiedzieć, że bramkę mamy obsadzoną na jakieś 5-7 lat bardzo dobrze.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Samir Handanović

Post autor: magneto86 »

Sam transfer bardzo dobry, lecz uważam że inne pozycje wymagają wzmocnień, no ale stało się :) Cena zakupu uczciwa jak za zawodnika tej klasy, mam tylko nadzieję że w tej sytuacji sprzedadzą Julio Cesara, a nie pozbędą się go za darmo, bo z min 3 mln można za niego spokojnie wyciągnąć.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
FcInterRLZ
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:47

Odp: Samir Handanović

Post autor: FcInterRLZ »

Świetny transfer. Jak dla mnie Semir i Gigi to najlepsi bramkarze ligi.Teraz należy poczekać na zakup jakiegoś dobrego napastnika i bocznego obrońcy. Jest dopiero początek okienka transferowego a zmiany w zespole na + :)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Samir Handanović

Post autor: miniu86 »

Powodzenia w Interze!  Oby okazał się lepszy od Cesara.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Samir Handanović

Post autor: sampam »

Jeden z najlepszych golkiperow w Europie!Pozostaje sie tylko cieszyc.
Swoja droga ciekawe czy Udinese dokona jakiegos powaznego wzmocnienia, przeciez pozbyli sie 3 kluczowych graczy.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Samir Handanović

Post autor: tomiko85 »

Skoro mówicie że taki kozak to luzik, ja nie mam przekonania niestety...
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Samir Handanović

Post autor: DiegoMilito22 »

No cóż, był Zenega, był Pagliuca, był Toldo, Julione,a teraz być może na kilka lat Handa. O bramkę Interu jestem spokojny, życze powodzenia Samir ! :flaga:
IlCapitano

Odp: Samir Handanović

Post autor: IlCapitano »

Z ciekawostek dodam, że do Samira należy rekord wszechczasów Serie A w liczbie obronionych karnych w jednym sezonie. Mianowicie Słoweniec obronił ich 6.
Jak dla mnie bezapelacyjnie najlepszy bramkarz w Serie A, a sprowadzenie go za 11 baniek to nasz najlepszy zakup od 2010 roku. Żeby nie było jednak za fajnie trzeba dodać, że nawet najlepszy fachura w bramce nic nam nie da jeśli przed sobą będzie miał pionków typu Nagatomo czy emeryta Samuela. Sprowadzenie Silvestre mimo że jest bardzo dobrym obrońcą - niewiele nam daje. Potrzebujemy jeszcze klasowego bocznego obrońcy typu Kolarov.

Forza Samir!
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Samir Handanović

Post autor: DiegoMilito22 »

Szkoda tylko że nasi nie wstrzymali się z ogłoszeniem transferu przed załatwieniem sprawy z Julio, teraz potencjalny kupiec wie że Inter MUSI pozbyć się Brazylijczyka (nie będziemy utrzymywać przecież dwóch wysoko zarabiających bramkarzy) co może skutkować bardzo niską ceną sprzedaży naszego Julione... nie ma co narzekać!
forza
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Odp: Samir Handanović

Post autor: Kebo »

Dobry ruch ze strony finansowej, ale jeśli już kupili Samira to konsekwentnie muszą sprzedać Julio, taka kolej rzeczy
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Samir Handanović

Post autor: Wasiel InterFC »

niestety Julio nawet nie mysli opuscic Interu. Nie to, ze chcialbym zeby na siłe odszedl, bo mam do Julione wielki szacunek za wszystko co zrobil, ale skoro otrzymuje grube miliony pensji wolalbym, zeby odszedl. Nie bylem, az takim wielkim entuzjastą tego transferu, gdyż Brazylijczyk nadal utrzymuje niezla forme ( wzmocnienia za to potrzebuja inne formacje- szczegolnie obrona gdzie jest poprostu nedznie), Zycze ci Samir powodzenia!
Inter per sempre. Inter eterno amore.
coutinho24

Re: Samir Handanović

Post autor: coutinho24 »

Witam, poszukuje video z meczu w ktorym Handanovic obronil, niemozliwy do obrony "prawie samoboj" chyba Jesusa, jesli dobrze pamiętam byl to jakiś mecz LE, pamiętam ze z bardzo bliska niefortunnie pilka odbila się/uderzył, Juan Jesus, a Handa w ulamku sekundy wyciągnąl rękę i odbił ta pilke, wyglądalo to naprawde fantastycznie.
będę bardzo wdzięczny jeśli ktos to znajdzie :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Orzeu »

Na weszło własnie wyczytałem, że Handa obronił 5 karnego z rzędu (!!!). To prawda?
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: hQ »

Obronił karnego Luki Toniego z Hellasem, bodajże Cossu z Cagliari i chyba Quagliarelli w pierwszej kolejce z Torino(?). W poprzednim sezonie obronił karnego Cassano z Parmą na wyjeździe i Maxi Lopeza z Sampdorią (pamiętne przywitanie Lopeza z Icardim) też na wyjeździe. Co jak co, ale w karnych to on jest kozakiem, jego brat/kuzyn z Mariboru też jest niezły, bo obronić karnego Hazarda to wielki wyczyn.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Samir Handanović

Post autor: Odet »

z Torino Handa obronił karnego, którego strzelał Larrondo.

W karnych Samir jest mistrzem !!!

Pozdr.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Samir Handanović

Post autor: rumcyk »

Dokładnie, ale za to do bronienia przez niego strzałów z gry można mieć troche zarzutów jak gol Tomovicia czy chociażby z ostatniego meczu Lopeza. Nie wyobrażam sobie żeby Courtois czy De Gea albo Neuer wpuścili takie strzały.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samir Handanović

Post autor: Piter »

panu już dziękujemy, nara
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: Samir Handanović

Post autor: zahor »

Nie winiłbym go bezpośrednio za straconego gola, choć mam wrażenie, że dało się tam więcej zrobić.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Samir Handanović

Post autor: Dzonyy »

Jak dla mnie jego wina. Bramkarz nie może sobie pozwolić na takie wybicie piłki. Gość się skończył. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś podczas letniego okienka transferowego będzie gotów zaoferować za niego jakiś konkretny hajs.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: Blablarzynca »

Nie winiłbym Handanovicia za utratę tej bramki. Gdyby nie interweniował, to prawdopodobnie wpadłaby bramka. Piłka była trudna do złapania, sparował, nie było asekuracji, gdyby tam był obrońca - a nie Salah, Handa zaliczyłby dobry mecz. Co nie zmienia faktu, że Handa to przeciętny bramkarz Serie A, który jest przeceniany ze względu na dużą skuteczność obronionych karnych.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: Klinsi64 »

Blablarzynca pisze:...Co nie zmienia faktu, że Handa to przeciętny bramkarz Serie A, który jest przeceniany ze względu na dużą skuteczność obronionych karnych.
wymień 4 lepszych na przestrzeni ostatnich kilku lat ;)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Samir Handanović

Post autor: Kubus »

Ten koleś działa mi na nerwy jak żaden inny w Interze. Powiedzmy sobie szczerze, dupe ratował nam tylko na początku sezonu w którym trenerem byl Strama. Teraz nie dość, że broni przeciętnie, to sprawia wrażenie jakby miał zawsze na wszystko wyjebane. Postać 90 minut w polu karnym, wywalić piłke pięścią gdy będzie sie zbilżać i do domu.

Nie rozumiem, nie dociera do mnie, dlaczego nie broni Carrizo, skoro za każdym razem gdy dostawał szanse prezentował się co najmniej dobrze.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: ekspert »

Ostatnio faktycznie gra bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Poza tym tak jak wspomniał kolega wyżej widać po nim że nie ma żadnego przywiązania do barw, a do tego nie jest zmotywowany. Gra tak jakby mu to wszystko było obojętne. Sprzedać póki coś warty :)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Samir Handanović

Post autor: Serpente »

Sprzedamy, zarobimy, ok pytanie jednak następujące się pojawia: kto za niego? na rynku chyba panuje deficyt zarówno na bocznych obrońców jak i na bramkarzy a biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację i finanse to nie wiem kogo mielibyśmy ściągnąć, już wolę Handę niż jakiegoś dziada który jedną nogą jest na emeryturze.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: ekspert »

Na pewno nie Reine! :D jak dla mnie Neto z Violi jest bardzo fajny, ale wątpie żeby chciał przejsc do Interu. Myśle że może jakimś Perinem sie zainteresować warto, albo kogoś z Bundesligi.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Samir Handanović

Post autor: Yascarr »

Kevin Trapp - najlepszy obok Neuera bramkarz w Bundeslidze, potencjał ogromny.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samir Handanović

Post autor: AlwaysRemember »

Ja bym chętnie młodego Perina u nas widział, w meczu z nami ładnie bronił, poza tym na prawdę solidny i młody GK.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Samir Handanović

Post autor: hQ »

Berni jest spoko.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samir Handanović

Post autor: Klinsi64 »

pismaki donoszą że odejście Samira jest co raz bardziej prawdopodobne,sprzedać go za te 10-12 mln dorzucić Bardiego i spróbować ściągnąć Perina,chętnych pewnie będzie wielu,ale nie wierzę że odmówiłby Interowi ;)
ODPOWIEDZ