Mateo Kovacić

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mateo Kovacić

Post autor: MiRas. »

Kwotą za jaką sprzedany został Kovacić jest ogromna patrząc na umiejętności oraz na to, czego dokonał w Interze. Mancini też do końca nie wiedział gdzie go wsadzić... Jak już pisałem w innym temacie wszystko byłoby super, gdyby został on sprzedany w lipcu, wówczas byłby cień szansy, że pieniądze dobrze zainwestujemy. Teraz nie widzę tego, by nasi flegmatyczni baronowie w duecie Ausi-Fasi zakupili kogoś konkretnego. Pozbyliśmy się naszej "10", naszego mózgu drużyny, jakim by on nie był... kto teraz zostanie mózgiem? Jeśli Guarin lub Melo, to jesteśmy bezmózgim zespołem.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mateo Kovacić

Post autor: mio85 »

W pełni zgadzam się ze słowami naszej legendy Luisa Suareza. O to co twierdzi on o sprzedaży Kovacicia:

Według Suáreza, Kovačić w przyszłości mógłby stanowić o sile mediolańczyków. Emerytowany piłkarz, który rozegrał w barwach Interu ponad 250 oficjalnych meczów, porównał 20-latka do Andrei Pirlo, który w 2001 roku odszedł z Giuseppe Meazza do Milanu.
- Mateo mógł stać się liderem Interu. Kiedy zobaczyłem jak gra, stwierdziłem że jest na zupełnie innym poziomie niż inni zawodnicy. Porównanie do Pirlo jest odpowiednie. Andrea odszedł wtedy z Interu, ponieważ klub nie miał cierpliwości i nie poczekał, aż Pirlo dojrzeje. W jakiego gracza przeistoczył się później, wszyscy doskonale wiemy. Kovačić ma jakość, aby rozwinąć się w nowszą wersję Pirlo. Nie mówcie mi, że on nie potrafi grać w defensywie, bowiem w tym wieku Pirlo również słabo bronił, ale później poprawił ten aspekt". Źródło: LDGS
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Nen »

Pirlo nie odszedł na ławkę Milanu.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mateo Kovacić

Post autor: ekspert »

mio85 pisze:W pełni zgadzam się ze słowami naszej legendy Luisa Suareza. O to co twierdzi on o sprzedaży Kovacicia:

Według Suáreza, Kovačić w przyszłości mógłby stanowić o sile mediolańczyków. Emerytowany piłkarz, który rozegrał w barwach Interu ponad 250 oficjalnych meczów, porównał 20-latka do Andrei Pirlo, który w 2001 roku odszedł z Giuseppe Meazza do Milanu.
- Mateo mógł stać się liderem Interu. Kiedy zobaczyłem jak gra, stwierdziłem że jest na zupełnie innym poziomie niż inni zawodnicy. Porównanie do Pirlo jest odpowiednie. Andrea odszedł wtedy z Interu, ponieważ klub nie miał cierpliwości i nie poczekał, aż Pirlo dojrzeje. W jakiego gracza przeistoczył się później, wszyscy doskonale wiemy. Kovačić ma jakość, aby rozwinąć się w nowszą wersję Pirlo. Nie mówcie mi, że on nie potrafi grać w defensywie, bowiem w tym wieku Pirlo również słabo bronił, ale później poprawił ten aspekt". Źródło: LDGS
I co byśmy mieli z tego Kovacica? Kolejne 8 miejsce? Ja tam wole 35 baniek = Perisica i Jojo.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Piter »

świetny kovencić, 90% podań do obrońców
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Fanatyczny »

IlCapitano pisze:Kovacić Mateo jest to zawodnik wypalony, skończony, mocno podrzędny i przereklamowany.

Pozdr.
Wypalony? Kiedy on zaskoczył na jakiś wysoki poziom aby nazywać go wypalonym?
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Dzyl »

Jest jeszcze młody, i gdyby grał regularnie mógłby stać się kimś na podobnym poziomie co Pirlo, ale w Realu czeka go ławka, także za wiele nie pogra i pójdzie w zapomnienie, następnie z pewnością zostanie ochrzczony mianem zmarnowanego talentu. Popełnił błąd przechodząc do Realu, wiedział, że tam czeka go ławka a u nas byłby podstawowym zawodnikiem.
Wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Wannabe »

Nie jestem pewien czy to był aż taki błąd Kovacicia. W Realu ma się przede wszystkim od kogo uczyć, może komuś trafi się kontuzja, ktoś zaliczy spadek formy i Mateo dostanie więcej szans. Na pierwszy rzut oka, wiadomo, wygląda to na zły krok w karierze chorwata, ale za rok-dwa możemy mówić zupełnie inaczej.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Piekarz »

Błąd Kovacicia? Dostaliśmy ofertę 35 mln, myślicie, że miał coś do powiedzenia? Poleciałby chyba do primavery (klasyczna metoda Interu), gdyby nie chciał odejść.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz pisze:Błąd Kovacicia? Dostaliśmy ofertę 35 mln, myślicie, że miał coś do powiedzenia? Poleciałby chyba do primavery (klasyczna metoda Interu), gdyby nie chciał odejść.
ta,bo któryś zawodnik odmówiłby Realowi i został w Interze walczącym o TOP 3 Serie A :)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mateo Kovacić

Post autor: Raffal »

To czego mi szkoda z jego sprzedazy chyba najbardziej to....

W chwili obecnej odchodzac od umiejetnosci pilkarskich to tylko on i JJ mieli szanse na zwiazanie sie z klubem na dluzej niz 3-4 lata. Wydaje sie ze chlopaki nie polecieliby za pierwsza lepsza podwyzka do innego klubu ... W chcili obecnej brak nam takiego Cordoby, Samuela nie mowiac o Zanettim czy Cambiasso. Czyli zawodnikow ktorzy naprawde chcieli tu grać bo to Inter a nie ze kasa, barcelona czy real.

Kims takim wydaje sie Kovacic czy JJ. W chwili obecnej poza "Nagatomo" nie widze nikogo przywiązanego do Interu.

PS. Pominałem Cesara ale to wydawał sie być nie dość że świetny bramkarz to i świetny człowiek .... a do tego kibic Interu. Mam nadzieje że wróci do nas po zakończonej karierze.
ODPOWIEDZ