Hernanes

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Hernanes

Post autor: Piter »

Powiem tylko tyle. Będziemy ostro żałować.

Powodzenia Anderson! ♥
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Hernanes

Post autor: Don_Balon »

Nie mam pojęcia jak Ausilio to załatwił, ale ten transfer to jakiś majstersztyk! Sprzedaliśmy do Juve gościa, który od 3 lat nic nie gra, odzyskując 13 z 18 mln jakie na niego wydaliśmy, po prostu rewelka!

Osobiście zawsze lubiłem Hernanesa, bo to naprawdę miły gość, jednak prawda jest brutalna – jako piłkarz skończył się już dawno. Poza okazyjnymi wolnymi miał tylko parę meczy na poprawnym poziomie. Duże nadzieję obudziły dwa mecze na koniec poprzedniego sezonu (słownie: dwa) gdzie grał naprawdę fajnie i wszyscy jakimś dziwnym trafem zaczęli go traktować jak pewnego lidera zespołu (bo Mancio go obudził). Mecze towarzyskie jak i początek sezonu pokazały jednak jak bardzo się mylimy i podjęto bardzo dobrą decyzję o sprzedaży, która sfinansowała nam 3 graczy, którzy podejrzewam odcisną pięto na zespole.

Wyciągnąć taką kasę, za takiego gracza …. Forza Ausilio!
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Hernanes

Post autor: davidoffzmc »

Transfer Mercato. Tyle w temacie. Widać Juve pali się pod stopami i podejmują idiotyczną decyzję. Pozytywnie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Hernanes

Post autor: Odet »

Załamany jestem. Zupełnie nie rozumiem Mancio.
- ma kadrę na 4-3-1-2 a ostatniego dnia oddaje playmakera i ostatniego dnia przechodzi na 4-3-3???
myślałem że właśnie dlatego odchodzi XI bo wyraźnie nie rozumiał się z Hernanesem, a tu ostatniego dnia odchodzi sam Hernanes.

Uważam, że to był nasz najlepszy technicznie piłkarz. Że będziemy żałować jego odejścia. Jak już się połamie Jojo albo odbije Ljajicowi to kto będzie podawać Miętusowi??

ehhh i jeszcze mój ulubieniec trafił do Juve :/

przynajmniej sobie w LM pogra i mistrza zdobędzie, bo nam to nie grozi...

Pozdr.

ps. w każdym gównie jest też pozytyw, mianowicie cena: 11mln (+2) to nieźle.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Hernanes

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze:
Odet pisze:Załamany jestem. Zupełnie nie rozumiem Mancio.
- ma kadrę na 4-3-1-2 a ostatniego dnia oddaje playmakera i ostatniego dnia przechodzi na 4-3-3???
myślałem że właśnie dlatego odchodzi XI bo wyraźnie nie rozumiał się z Hernanesem, a tu ostatniego dnia odchodzi sam Hernanes.

Uważam, że to był nasz najlepszy technicznie piłkarz. Że będziemy żałować jego odejścia. Jak już się połamie Jojo albo odbije Ljajicowi to kto będzie podawać Miętusowi??

ehhh i jeszcze mój ulubieniec trafił do Juve :/

przynajmniej sobie w LM pogra i mistrza zdobędzie, bo nam to nie grozi...

Pozdr.

ps. w każdym gównie jest też pozytyw, mianowicie cena: 11mln (+2) to nieźle.
Beka z ciebie.

Hernanes to 31-letni wypalony brazol, teraz była ostatnia okazja aby na nim zarobić cokolwiek, a tu proszę - 13 mln od Juventusu.

Wyborny interes.

Mam nadzieję, że Twoje przeczucie i świetna wiedza na temat piłki (i jej przyszłości) się sprawdzi i będzie tak jak napisałeś. Bardzo bym tego chciał Mistrzu.

Pozdr.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Hernanes

Post autor: Orzeu »

Odet pisze:Załamany jestem. Zupełnie nie rozumiem Mancio.
- ma kadrę na 4-3-1-2 a ostatniego dnia oddaje playmakera i ostatniego dnia przechodzi na 4-3-3???
myślałem że właśnie dlatego odchodzi XI bo wyraźnie nie rozumiał się z Hernanesem, a tu ostatniego dnia odchodzi sam Hernanes.

Uważam, że to był nasz najlepszy technicznie piłkarz. Że będziemy żałować jego odejścia. Jak już się połamie Jojo albo odbije Ljajicowi to kto będzie podawać Miętusowi??
.
bo to byłnasz najlepszy technicznie piłkarz, ale jak widać nie był na tyle potrzebny MAnciniemu. Szkoda, że nie grał częściej na takim poziomie jak pod koniec zeszłego sezonu..
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Hernanes

Post autor: ekspert »

Orzeu pisze:bo to byłnasz najlepszy technicznie piłkarz, ale jak widać nie był na tyle potrzebny MAnciniemu. Szkoda, że nie grał częściej na takim poziomie jak pod koniec zeszłego sezonu..
Nie samą techniką się gra w piłkę i tyle w temacie :P
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Hernanes

Post autor: Yascarr »

Odet widze że w formie jesteś. Niezły popis na forum i w komentarzach :lol:
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Hernanes

Post autor: Mora »

Świetny ruch Interu. Sprzedajemy wypalonego grajka za solidne pieniądze. Oczekiwania co do Hernanesa były bardzo duże i po prostu im nie podołał. Żegnam Brazylijczyka bez większego żalu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Hernanes

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:
Odet pisze:Załamany jestem. Zupełnie nie rozumiem Mancio.
- ma kadrę na 4-3-1-2 a ostatniego dnia oddaje playmakera i ostatniego dnia przechodzi na 4-3-3???
myślałem że właśnie dlatego odchodzi XI bo wyraźnie nie rozumiał się z Hernanesem, a tu ostatniego dnia odchodzi sam Hernanes.

Uważam, że to był nasz najlepszy technicznie piłkarz. Że będziemy żałować jego odejścia. Jak już się połamie Jojo albo odbije Ljajicowi to kto będzie podawać Miętusowi??

ehhh i jeszcze mój ulubieniec trafił do Juve :/

przynajmniej sobie w LM pogra i mistrza zdobędzie, bo nam to nie grozi...

Pozdr.

ps. w każdym gównie jest też pozytyw, mianowicie cena: 11mln (+2) to nieźle.
Beka z ciebie.

Hernanes to 31-letni wypalony brazol, teraz była ostatnia okazja aby na nim zarobić cokolwiek, a tu proszę - 13 mln od Juventusu.

Wyborny interes.
niestety z tym się zgodzę, lepiej z nim być już nie będzie [raczej]
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hernanes

Post autor: miniu86 »

Tak jak z Kovacicem, ciężko teraz ocenić czy Hernanes w końcu by u nas odpalił. Fakty są takie, że ostatnie dwa sezony szału nie zrobił. Miał momenty, ale to jednak za mało.
Sprzedaliśmy go za pieniądze, które w przyszłości ciężko byłoby za niego wyciągnąć. Dzięki temu Mancini mógł do końca przebudować drużynę i teraz ma już czego chciał.

Ciekawe, że w ostatni dzień mercato chcieliśmy wyciągnąć z Napoli jeszcze Gabbiadiniego.

Lajjic ma spore umiejętności. We Florencji strzelał i sporo asystował. W Romie miał już większą konkurencję. Zobaczymy czy u nas znowu zabłyśnie. Jest bardzo młody.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Hernanes

Post autor: BAGGIO1 »

BAGGIO! pisze: Wątpię, że znajdzie się klub, który będzie chciał go kupić za 15 baniek ...
Co prawda 15 baniek to nie jest, ale 11 + ewentualne 2 w bonusach to i tak dobra oferta. Szkoda tylko, że jest to Juve. Ktokolwiek by nie przechodził od nas do Juve czy Milanu zawsze mam obawy. Zwyczajnie nie lubię kiedy przeprowadzamy z nimi jakiekolwiek interesy. Oby tym razem okazało się, że to my zrobiliśmy dobry deal, a Hernanes nagle nie odnajdzie formy z czasów Lazio. Sympatyczny piłkarz, nie zapamiętamy go jednak jako gwiazdy. Niech będzie zdrów i jak najszybciej przejdzie na "piłkarską emeryturę" gdzieś u Arabów, w USA czy też Brazylii.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Hernanes

Post autor: davidoffzmc »

Czy ktokolwiek za 2 lata będzie pamiętał, że ktoś taki jak Hernanes w ogóle u nas grał?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Hernanes

Post autor: Stachoo »

davidoffzmc pisze:Czy ktokolwiek za 2 lata będzie pamiętał, że ktoś taki jak Hernanes w ogóle u nas grał?
a kto to był Hernanes?
ODPOWIEDZ