Marcelo Brozović

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze:Brozo kupił pitce https://pbs.twimg.com/media/CtbvfqIXYAAGVQH.jpg
żenada mógł chociaż w pizzerii kupić :D
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Imrahil »

Jeszcze te mrożonki zapoda z mikrofali po treningu. Beka.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Borowa »

Panowie to zdjęcie w Internecie hula od listopada zeszłego roku.
Niemniej jednak beka, że zawodnik, który nadwątlił zaufanie trenera m.in. przez nadwagę, chce odkupić swoje winy stawiając pizzę całemu zespołowi :D
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Bart »

Pogba w ramach przeprosin kupil wszystkim luksusowe zegarki, Brozovic pizze :oops: Chyba nie bedzie wybaczone tak latwo.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Czarson »

Chyba, że jest nikczemy i ironizował a reszta nawet nie załapała. Jeszcze ta jego lekka nadwaga...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Lopez »

Jeśli to prawda to jest to żenujące.Gość,który zarabia miliony skąpi na pizze w kraju pizzy,kupuje tanie mrożonki.Ma chłopak gest nie ma co.Tandetne przeprosiny.Jedyny zadowolony z takiej formy przeprosin byłby chyba tylko mvilla pod warunkiem ,że sam by wszystkie dostał :P
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Marcelo Brozović

Post autor: sampam »

Bez sosu czosnkowego to pewnie i tak wielu nie zjadlo.
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Marcelo Brozović

Post autor: SyR90 »

Lopez87 pisze:Jeśli to prawda to jest to żenujące.Gość,który zarabia miliony skąpi na pizze w kraju pizzy,kupuje tanie mrożonki.Ma chłopak gest nie ma co.Tandetne przeprosiny.Jedyny zadowolony z takiej formy przeprosin byłby chyba tylko mvilla pod warunkiem ,że sam by wszystkie dostał :P
Ludzie spokojnie, zanim zaczniecie hejtowac, proponuje zobaczyc date dodania tego zdjecia przez Brozovica :)
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Orzeu »

SyR90 pisze:
Lopez87 pisze:Jeśli to prawda to jest to żenujące.Gość,który zarabia miliony skąpi na pizze w kraju pizzy,kupuje tanie mrożonki.Ma chłopak gest nie ma co.Tandetne przeprosiny.Jedyny zadowolony z takiej formy przeprosin byłby chyba tylko mvilla pod warunkiem ,że sam by wszystkie dostał :P
Ludzie spokojnie, zanim zaczniecie hejtowac, proponuje zobaczyc date dodania tego zdjecia przez Brozovica :)
zdjęcie może jest z momentu jak ostatnio kupował dla zespołu pizzę, ale informacja jest z wczoraj :p i trąbiły o tym wszystkie włoskie źródła
kamil13216
Posty: 61
Rejestracja: 21 cze 2011, 17:16

Re: Marcelo Brozović

Post autor: kamil13216 »

No przyznam szczerzxe że dupiata, gówniana mrożona pizza leżąca w lodówie od kilku tygodni to bardzo słaby zakup w ramach przeprosin za obrażenie sie na cały klub, płakanie na niego w mediach i pajacowanie na boisku
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: luuki »

Przecież tę pizzę to sobie pewnie kiedyś na wieczór dla siebie i kumpli kupił, a nie w ramach przeprosin... Teraz tylko media wykorzystują okazję.

W każdym razie leje na gościa za jego boiskowe zachowania i za sam charakter. Typ strzelił dwie bramki w ciągu tygodnia, nagle #epicbrozo i wielka gwiazda zespołu. No śmiech. Jego rodacy Kovacić i Perisić potrafili i potrafią zachować klasę, ten to nie wiadomo skąd się urwał... W dodatku z całej tej trójki Chorwatów najmniej potrafi... Obyśmy czym prędzej się typa pozbyli...
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Marcelo Brozović

Post autor: lena182 »

i właśnie wczoraj pokazał że jednak pasuje go jeszcze zatrzymać... pozbyliśmy się Kovacicia. a jednak tych dwóch gości będzie siłą chorwacji w najbliższych latach. szkoda pozbywać się kolejnego młodziaka z perspektywami choć Inter lubi to robić... u nas zawodnik dostaje pogłowie zderza się z presją jego kariera i wzrost umiejętności się stopuje z tego powodu oddajemy go gdzieś dalej nie zawsze za dobrą kasę i tam nagle odżywa. może nie Kovacić bo on ma tam za dużą konkurencję w Realu ale nawet tam gra coraz częściej. Brozo będzie dobry... nie jeden gość (nie tylko piłkarz) ma zjeb@ny charakter ale pracować trzeba umieć ze wszystkimi ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Klinsi64 »

Brozo obudził się w sam raz przed derbami,jeśli Banega i Joao Mario zagrają na swoim normalnym poziomie,rozjebiemy ten niepoważny zespół bez problemu ;)
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Marcelo Brozović

Post autor: lena182 »

oby oby :) co prawda Islandczycy się przed nim przewracali więc miał łatwiej ale strzały ładnie mierzone. Nie to co w ostatnich występach w Interze więc jest lepiej i optymizmem powiewa :)
werkama
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2017, 18:40

Re: Marcelo Brozović

Post autor: werkama »

:flaga: :flaga:
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marcelo Brozović

Post autor: miniu86 »

Oglądałem jeszcze raz powtórkę ręki Brozovica i to jest kurwa kryminał co ten cymbał zrobił. Pełna premedytacja na wprost sędziego. Teraz ten chujek powinien już nie podnieść się z ławki
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Marcelo Brozović

Post autor: BAGGIO1 »

Dodajemy do tego, że pierwsza bramka również na jego konto. Pierw daje się dryblować (trochę dużo słowo jak na prosty zwód "na zamach" ) jak 5 letni chłopiec (tfu! trzy letnie dziecko!), a później łamie linie spalonego!
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Orzeu »

BAGGIO! pisze:Dodajemy do tego, że pierwsza bramka również na jego konto. Pierw daje się dryblować (trochę dużo słowo jak na prosty zwód "na zamach" ) jak 5 letni chłopiec (tfu! trzy letnie dziecko!), a później łamie linie spalonego!
akurat przy rożnym to nie był głównym winowajcą, bo to D'Ambrosio po raz kolejny przegrał głowę, ale... generalnie po ostatnich odwałach Brozo powinien już nie zagrać w Interze.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Marcelo Brozović

Post autor: BAGGIO1 »

Racja, Danillo przegrał głowę, ale Brozo moim zdaniem nawet nie specjalnie próbował zablokować dośrodkowanie, a później złamał linię spalonego, więc myślę, że ma wielki wkład w obie stracone bramki
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marcelo Brozović

Post autor: miniu86 »

Ehe, media donoszą, że Pioli będzie oszczędzał Gaglię na Milan tak więc już w niedzielę ponownie zobaczymy Chorwackiego bohatera.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Dzyl »

Jakby nie mógł wystawić Kond-Mario-Banega
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Kusy »

Nie ma Icardiego, więc Brozovic teraz sapie do Lukaku, żeby popsuć szatnie, typowa Bałkańska zagrywka. MASAKRA! To już wiadomo czemu Inter zagrał gorzej w drugiej połowie... Nie ma co, piękna motywacja w szatni na drugą połowę...

"Marcelo Brozović, który poczuł się dotknięty i chciał na osobności wyjaśnić sprawę z byłym graczem Manchesteru. Zawodnicy zostali rozdzieleni przez resztę zespołu. Niestety po fakcie, nie podali sobie rąk na zgodę. To nie pierwszy raz, kiedy Brozović ma problem z klubową 9. Wcześniej mówiło się o kiepskich relacjach z Mauro Icardim..."
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Skepta »

najlepsze w tym wszystkim jest to, ze ten gamoń swoja posturą, szczurzym i wiejskim ryjem z zakolami (bo przypomina takiego typowego wsioka spod warszawy) wzbudza bardziej żal niz podziw, mysli ze naprawde cos znaczy na swiecie i se sapie do kazdego
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Piter »

No to brozović dziękujemy ci już, na szczęście pan Conte będzie grał 343 z Barellą i Sensim w pomocy oraz Politano Sanchezem i Lukaku w ataku
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Czarson »

Historyjki o kretach turyńskich okazały się urojeniami jednak zapomnieliśmy o bałkańskiej zarazie, która trawi Inter od paru lat. Brozowik ogrywał jedna z głównych ról w praktycznie każdej aferce, która wypływała na światło dzienne w ostasnich kilkunastu miesiącach jednak jako jedyny nie poniósł żadnych konsekwencji. Muszę przyznać, że jak na nasze realia jest to postać wyrózniająca się piłkarsko na pioziomie serie a. Jednak znajdująca motywację tylko na poważnych rywali. Zbyt często przechodzi obok meczu w rywalizacji z tymi słabszymi. Sądziłem, że wicemistrzostwo świata pomoże mu zrozumieć, że może być jednym z najlepszych na swojej pozycji jednak mam wrażenie, że on to potraktował jako wymówkę i stał się jeszcze bardziej bezkrytyczny wobec własnej osoby. Ostatnio próbowałem wytypować piłkarzy Interu, którym 3-4 miejsce w tabeli absolutnie wystarcza i automatycznie miałem przed oczami mordę Brozowika Marcela. Jestem pełem nadziei, że Barella automatycznie zajmię rolę boiskową Chorwata i będziemy mogli się z nim pożegnać. On nie pasuję do zespołu jaki Conte chcę zbudować. O kwotę odstępnego się nie martwię bo Marotta i tak nie potrafi sprzedawać. Ostatni krok ku oczyszczeniu zespołu ze zgniłych jaj to pozbycię się Marcela, pozdrawiam.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Lopez »

Czarson pisze: 19 wrz 2019, 16:06 Historyjki o kretach turyńskich okazały się urojeniami jednak zapomnieliśmy o bałkańskiej zarazie, która trawi Inter od paru lat. Brozowik ogrywał jedna z głównych ról w praktycznie każdej aferce, która wypływała na światło dzienne w ostasnich kilkunastu miesiącach jednak jako jedyny nie poniósł żadnych konsekwencji. Muszę przyznać, że jak na nasze realia jest to postać wyrózniająca się piłkarsko na pioziomie serie a. Jednak znajdująca motywację tylko na poważnych rywali. Zbyt często przechodzi obok meczu w rywalizacji z tymi słabszymi. Sądziłem, że wicemistrzostwo świata pomoże mu zrozumieć, że może być jednym z najlepszych na swojej pozycji jednak mam wrażenie, że on to potraktował jako wymówkę i stał się jeszcze bardziej bezkrytyczny wobec własnej osoby. Ostatnio próbowałem wytypować piłkarzy Interu, którym 3-4 miejsce w tabeli absolutnie wystarcza i automatycznie miałem przed oczami mordę Brozowika Marcela. Jestem pełem nadziei, że Barella automatycznie zajmię rolę boiskową Chorwata i będziemy mogli się z nim pożegnać. On nie pasuję do zespołu jaki Conte chcę zbudować. O kwotę odstępnego się nie martwię bo Marotta i tak nie potrafi sprzedawać. Ostatni krok ku oczyszczeniu zespołu ze zgniłych jaj to pozbycię się Marcela, pozdrawiam.
Dokładnie. Podpisuje się pod tym wszystkim.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Odet »

Czarson pisze: 19 wrz 2019, 16:06 Jestem pełem nadziei, że Barella automatycznie zajmię rolę boiskową Chorwata i będziemy mogli się z nim pożegnać.
Barella to nie pozycja Brozovica. Pjanic, Jorginho to pozycja Chorwata.
Jedyny u nas, który pasuje na tą pozycję, to (o zgrozo) Valero...

Pozdr.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: ocena , błędy...

Post autor: Stryjek »

Ja bym się cieszył na twoim miejscu , Brozo wyjaśnił ostatnio.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: ocena , błędy...

Post autor: Stryjek »

Stryjek pisze: 9 lut 2020, 13:19 Ja bym się cieszył na twoim miejscu , Brozo wyjaśnił ostatnio.
Edit:
Witma lajro , chyba jednak Brozo do odstrzału co hahaha

Ljarro pisze: ↑30 sty 2020, 08:27
Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Marcelo Brozović

Post autor: Kredence »

A co ten Brozovic wyjaśnił? Bo ten mecz tylko powinien utwierdzić w przekonaniu Conte i Marotte, że Tonali obowiązkowo musi być głównym celem na lato, absolutny priorytet.
Jeśli Brozovic to nasz najważniejszy pomocnik, gracz absolutnie fundamentalny dla gry zespołu, ktoś kto odpowiada za organizacje, za regulowanie tempa i szeroko pojętą kulturę gry to niestety ale ponownie pozostawił po sobie mieszane uczucia.
Marcelo w pierwszej połowie został zgwałcony przez drugą linie Milanu, nie to że on grał zle, on został zdewastowany. Poza jednym zrywem Lukaku w pierwszej połowie nie byliśmy wstanie stworzyć sobie żadnej okazji z gry. Mało tego my nie byliśmy wstanie wymienić 3 podań między zawodnikami a Brozovic jako nasza najważniejsza postać w drugiej linii poległ z kretesem. Aha , no i nie obyło się bez absolutnie bekowej straty która mogła ( i powinna) skończyć się straconym golem.
Chwała Brozoviciowi za tego kozackiego gola, bardzo trudny strzał którym dał sygnał do pościgu, tego mu odbierać nie można. Lepsza gra po golu na 2-2 to był raczej efekt kuli śnieżnej i szoku Milanu niż jakiejś większej organizacji gry z naszej strony.
Być może mam za duże oczekiwania co do Brozo, bo widziałem mecze w których grał na poziomie wybitnym i wciąż mam nadzieję, że dobije do tegoż poziomu, ale jak ktoś chwali Brozovicia za ten mecz , to przepraszam, ale budzi to mój wewnętrzny sprzeciw. Za gola i poderwanie zespołu tak, za samą jego grę niestety nie, mnie Brozovic zawiódł w tym spotkaniu, nie po raz pierwszy zresztą.

I jeszcze takie przemyślenie na koniec. Inter jest uzależniony od Brozovicia i dla mnie jest to przerażające. Nie potrafimy grać bez niego co pokazał mecz chociażby z Cagliari. Jesteśmy uzależnieni od gościa który ma niesamowite wahania nastroju/formy, bywa niechlujny , niedokładny i często nie potrafi wygrać środka pola . Mimo tego bez niego nasza druga linia nie jest wstanie kompletnie funkcjonować. W lato nasi muszą rzucić się do walki o Tonalego. Trzeba rozbić na niego bank nawet jeśli będzie miał kosztować jakieś chore pieniądze, musimy to zrobić. Brozovic potrzebuje kogoś kto będzie naciskał na niego, momentami odciążał a finalnie zastąpi go w podstawowym składzie.
ODPOWIEDZ