Juan Cuadrado

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Juan Cuadrado

Post autor: Endru »

Witaj w Interze
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juan Cuadrado

Post autor: jaszczomb »

Ja pierdole, sportowo się pewnie obroni ale mało który zawodnik Serie A wkurwia mnie tak jak właśnie Mop. Drugim takim jest Theo "kurwa" Hernandez.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Mora »

Ta przestrzelona małpa nie jest godna noszenia koszulki Interu, śmieć nadaje się tylko do ZOO, ewentualnie do cyrku.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Towarzysz »

Litości, to ja już wolę Zanottiego czy innych chłopaków i gorsze wyniki, niż tego mopa obrzydliwego… Jak coś zawali to będzie wrzało
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Pjerun »

Do wszystkich wielkich kibiców, którym się nie podoba ten transfer:
Zróbcie zrzutkę i kupcie kogoś innego. Albo najlepiej kupcie klub i wtedy będzie robić co wam się podoba.

Też go nie lubię jako człowieka, irytował mnie, ale teraz będzie graczem Interu, chowam urazę do kieszeni i będę mu życzył powodzenia u nas.

Kibice żyją w jakims alternatywnym świecie, gdzie liczy się tylko honor, sentymenty i ideały. Piłka nożna to biznes, dostajemy potwierdzenie praktycznie co chwilę. Skriniar, Lukaku, Brozovic i można tak wyliczać.

Jeśli chodzi o transfer to mi brakowało kogoś o takiej charakterystyce jako backup dla Dumfriesa i uważam, że to jest dobry transfer.
Do tego kontrakt na rok to żadne ryzyko, jak nie wypali można w zimę szukać kogoś i nego.

Brawo Marotta. Gdyby miał większy budżet do wykorzystania to pewnie kupiłby kogos innego. A w idealnym świecie kibiców pewnie jakiś talent z Argentyny, który miał plakaty Interu od 5 roku życia i jest Interista na śmierć i życie. Do czasu...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Juan Cuadrado

Post autor: andyvdm »

Pjerun pisze: 17 lip 2023, 05:55 Do wszystkich wielkich kibiców, którym się nie podoba ten transfer:
Zróbcie zrzutkę i kupcie kogoś innego. Albo najlepiej kupcie klub i wtedy będzie robić co wam się podoba.
Bez watpienia moj ulubiona ulubiona odpowiedź na krytykę. Komentator powiedzial ze zawodnik zagral beznadziejny mecz? Niech wstanie ze stanowiska i zagra lepiej xD krytyk filmowy napisal recenzje ze produkcja jest slaba? Niech zamiast pisac nakreci lepsza xD ktos napisal ze nowy album jest dranatyczny? Niech lapie za gitare i zaspiewa lepiej xD

Transfer oczywiście obrzydliwy. Raz ze to Cuadrado dwa ze to juz kompletny wrak pilkarski po beznadziejnym sezonie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Juan Cuadrado

Post autor: zoniek »

Pogonili Lukaku bo gadał z juve, a wzięli największą qrwę, która tam ostatnio grała.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Dzonyy »

Pewnie względem bellanovy to jest upgrade, ale nie taki na jaki wszyscy liczyli. Obok Theo najbardziej obrzydliwy piłkarz w lidze. Ha tfu.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Jaszczu91 »

Spodziewałem się tego od dawna. Byłem wręcz zaskoczony, że nie było żadnych pogłosek o tym transferze. Łudziłem się, że może do tego nie dojdzie ale jednak. To typowy transfer ala Marotta.

Chyba jedyny piłkarz na świecie, którego autentycznie nie lubię. Nawet Theo mnie tak nie denerwował jak Mop. Liczyłem, że do tego nie dojdzie, no ale stało się. Ciężko mi będzie oglądać Kolumbijczyka w naszych barwach. Wielokrotnie jego zachowanie w meczach z Interem mnie strasznie irytowało. Ciągłe przewracanie się i symulowanie fauli i wdawanie się w pyskówki z piłkarzami Interu...

Jeśli protesty kibiców z CN nic nie dadzą to trzeba będzie odłożyć swoje uprzedzenia na bok. Choć liczę, że coś to zmieni. Dobrze, że chociaż kontrakt mu zaproponowali tylko na rok.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Towarzysz »

Pjerun pisze: 17 lip 2023, 05:55 Do wszystkich wielkich kibiców, którym się nie podoba ten transfer:
Zróbcie zrzutkę i kupcie kogoś innego. Albo najlepiej kupcie klub i wtedy będzie robić co wam się podoba.

Też go nie lubię jako człowieka, irytował mnie, ale teraz będzie graczem Interu, chowam urazę do kieszeni i będę mu życzył powodzenia u nas.

Kibice żyją w jakims alternatywnym świecie, gdzie liczy się tylko honor, sentymenty i ideały. Piłka nożna to biznes, dostajemy potwierdzenie praktycznie co chwilę. Skriniar, Lukaku, Brozovic i można tak wyliczać.

Jeśli chodzi o transfer to mi brakowało kogoś o takiej charakterystyce jako backup dla Dumfriesa i uważam, że to jest dobry transfer.
Do tego kontrakt na rok to żadne ryzyko, jak nie wypali można w zimę szukać kogoś i nego.

Brawo Marotta. Gdyby miał większy budżet do wykorzystania to pewnie kupiłby kogos innego. A w idealnym świecie kibiców pewnie jakiś talent z Argentyny, który miał plakaty Interu od 5 roku życia i jest Interista na śmierć i życie. Do czasu...
A jak Twoja siostra czy córka zwiąże się z Trynkiewiczem to będziesz im życzył wszystkiego dobrego na nowej drodze życia?

Ludzie którzy uważają, że piłka nożna to TYLKO biznes, nie pojmują, że same pieniądze w tym sporcie to nie wszystko. Celem klubu piłkarskiego nie jest samo przynoszenie zysków. Nie bawilibyśmy się wtedy w takie transfery jak ten tutaj.

Żadne ryzyko? Jak nie wypali, to skasuje sobie roczną pensję, a jak wypali, to i tak za rok będziemy ogrywać kogoś innego. Faktycznie, tutaj nie ma ryzyka, tutaj jest sytuacja lose-lose
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Juan Cuadrado

Post autor: domin98 »

Towarzysz pisze: 17 lip 2023, 10:18
A jak Twoja siostra czy córka zwiąże się z Trynkiewiczem to będziesz im życzył wszystkiego dobrego na nowej drodze życia?
Nie no stary, fantastyczne porównanie xDDDDD
Boiskowego debila i prowokatora do kilkukrotnego mordercy i pedofila. Myślę że wpis roku na forum już mamy
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Towarzysz »

domin98 pisze: 17 lip 2023, 10:26
Towarzysz pisze: 17 lip 2023, 10:18
A jak Twoja siostra czy córka zwiąże się z Trynkiewiczem to będziesz im życzył wszystkiego dobrego na nowej drodze życia?
Nie no stary, fantastyczne porównanie xDDDDD
Boiskowego debila i prowokatora do kilkukrotnego mordercy i pedofila. Myślę że wpis roku na forum już mamy
Wiadomo, że to hiperbola. Chciałem podkreślić brak kręgosłupa kolegi Pjeruna
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Pjerun »

Czy posiadaniem kręgosłupa jest przyjmowanie wartości kibolskich z jakimś śmiesznym szanowaniem barw, wrogości do wszystkich przeciwników itd?

Ja kibicuje w taki sposób, że nie wyzywa trenera i piłkarzy po gorszym meczu, nie wyzywam przeciwników od gowien i szmat, nie wyzywam zawodników, którzy odeszli w kontrowersyjnych warunkach jak Lukaku czy Skriniar.

Wy się zachowujecie jak jakaś patola.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Speaker »

Podpisuje listę protestacyjną kibicowską :!: :ban:

Nie widzi mi się ten "kolega" u nas , nigdy nie był przyjemniaczkiem i jak to mówią "Co nie do czego to nie do czego."
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Towarzysz »

Pjerun pisze: 17 lip 2023, 11:03 Czy posiadaniem kręgosłupa jest przyjmowanie wartości kibolskich z jakimś śmiesznym szanowaniem barw, wrogości do wszystkich przeciwników itd?

Ja kibicuje w taki sposób, że nie wyzywa trenera i piłkarzy po gorszym meczu, nie wyzywam przeciwników od gowien i szmat, nie wyzywam zawodników, którzy odeszli w kontrowersyjnych warunkach jak Lukaku czy Skriniar.

Wy się zachowujecie jak jakaś patola.
Wysuwasz błędne wnioski, bo ja zawsze podkreślam, że sport powinien łączyć, a nie dzielić. Ale nie mam szacunku do takich szumowin jak mops z turynu, który zabija piękno tego sportu symulkami i pozwalał sobie na rękoczyny w stronę naszych piłkarzy, czy kapitana. Jeśli dla Ciebie ta niechęć to patologia, to ok.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Pjerun »

Ja też go nie lubię i niezbyt szanuje, ale jeśli ma dla Interu zasuwać na 100% i dać coś ekstra to ja nie mam z tym problemu.
Trener go chciał, warunki transferu są spoko.

Pretensje można mieć jedynie do właścicieli jak to jest, że finalista ligi mistrzów musi zbierać ludzi za darmo, nawet znienawidzonych przez kibiców. Gdyby były pieniądze nie byłoby tematu Cuadrado.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Speaker »

@Pjerun , tutaj nie chodzi o dzielenie w sporcie, tylko chodzi o pewne zasady, które być powinny zawsze. Druga rzecz -chodzi też o poziom sportowy gdzie my chcemy dojść z Cuadrado i Moratą ??


Miałem już nadzieję, że mimo tego że Zhang wywozi całą kasę do Chin, to chociaż profil składu i transferów pójdzie w dobrym kierunku i na El Toro i Barelli będziemy budować nowy piękny Inter , przy umiejętnościach menedżerskich Marotty i Ausilio , a tutaj Od wczoraj wieczora Nie wierzę w to co czytam !
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Tom_Hardy »

Nie trzeba być patolem czy kibolem żeby protestować przeciwko mopowi, za to kim trzeba być, żeby na miękko przyjmować kogoś takiego do klubu, ktory sie kocha... to może Bonucciego jeszcze ogarnijcie w pakiecie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Juan Cuadrado

Post autor: VVujek »

Był tu Conte i jakoś nikt nie narzekał jak przyszły wyniki, Vidal, Asamoah. Wciąż jest tu Marotta.
tytusek25
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:17

Re: Juan Cuadrado

Post autor: tytusek25 »

Moralnosc Kalego.. W takim razie skąd to oburzenie na Lukaku?? Zwykła hipokryzja przecież...:)
Niektorzy to naprawde są tak niekonsekwetni w swojej narracji że ręce opadają......... Jak sami się nie szanujemy to nie oczekujmy szacunku od innych.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Sempre_Inter »

Obrzydliwy pod wieloma względami piłkarz. Piłkarska kreatura nie będąca godna nosić koszulki Interu.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Klinsi64 »

Bardzo dobre uzupełnienie składu.Brawo zarząd👍
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Towarzysz »

Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Imrahil »

Mop w Interze to jakaś bzdura mercato, większa niż ten cały lukak. Tego się nawet w formie żartu nie przyjmowało. A tu proszę, taki taktyczny manewr.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Jaszczu91 »

Ciekaw jestem jak taki transfer wpłynie na szatnie Interu? Dopiero co mop uderzał pięścią w twarz naszego kapitana Handanovicia. Kłócił się z Lukaku kiedy turyńskie bydło wyzywało go od małpy a teraz on ma się panoszyć w naszej szatni? Mam wrażenie, że nie tędy droga. Pieniądze w piłce to nie wszystko. Nie tak buduję się team spirit. Na prawdę wolał bym, żeby zmiennikiem Dumfriesa był ktoś z niższą jakością piłkarską. Każdy byle nie ten typ. Nawet Lazaro był by dla mnie lepszą opcją.

Wyłączając emocje może i ten transfer jakoś da się wytłumaczyć. Tylko roczny kontrakt na przeciętnym poziomi. Wciąż dobra jakość. Być może klub liczy, że na wypożyczeniu w ST. Gallen duży postęp zrobi Zanotti i za rok będzie szykowany do gry w pierwszej drużynie. Ale... dla mnie piłka to właśnie głównie emocje. Jakoś nie potrafię tego transferu przetrawić.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Orzeu »

Endru pisze: 16 lip 2023, 23:31 Witaj w Interze
Endru co Ty tu robisz?
Kaniol
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2007, 15:57
Lokalizacja: Łask

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Kaniol »

Ciekawe ile koszulek się sprzeda z jego nazwiskiem ? marketingowo to prawdziwy sztos :D
wrobel1908
Posty: 50
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Nowogard

Re: Juan Cuadrado

Post autor: wrobel1908 »

Sportowo się obroni ale nie wierzę że ten pajac będzie grał w moim ulubionym klubie. Niektórzy są niezłymi chorągiewkami jeszcze klika tygodni temu był największą qrwą w SerieA a teraz to w sumie dobry piłkarz da nam jeszcze sporo radości
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Juan Cuadrado

Post autor: Piekarz »

Kaniol pisze: 18 lip 2023, 12:23 Ciekawe ile koszulek się sprzeda z jego nazwiskiem ? marketingowo to prawdziwy sztos :D
Pewnie trochę Kolumbijczyków się skusi ;) Jest sporo osób "luźniej" i "ogólniej" kibicujących Interowi niż np. my, którzy nie mają pewnie tak silnie negatywnego stosunku do Cuadrado, bo nie śledzą klubu tak szczegółowo i pamiętliwie. Myślę, że może być ich nawet więcej, niż takich wgłębionych. Wojenka Cuadrado vs. Inter to jest dość niszowy temat imo.

Nie cierpię mopa i ogólnie wolałbym go tu nie oglądać, ale nie wzbudza we mnie ten transfer aż tak silnych emocji. Cuadrado to gnida, ale ogólnie i dla wszystkich rywali, a nie dlatego, żeby był jakimś namiętnym juventino. Niech zrobi swoje i wypierdziela, nie ma co z tego robić jakiejś dramatycznej historii.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Juan Cuadrado

Post autor: VVujek »

Dokładnie niech robi swoje i won. Ja też nie przywiązuje do tego jakiejś wagi. Patrząc na chłodno to rozsądny ruch.
ODPOWIEDZ