Geoffrey Kondogbia

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Geoffrey Kondogbia

Post autor: RoB »

Imię i nazwisko Geoffrey Kondogbia
Data i miejsce urodzenia 15 lutego 1993 Nemours, Francja
Pozycja pomocnik
Wzrost 188 cm

Jeden z najdroższych transferów w historii klubu stał się faktem. Droższy był tylko Vieri i możliwe - zależności ile wynosi faktyczna cena Geoffrey'a - Crespo. Obu był wart swojej ceny.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Dzyl »

Cena strasznie wysoka jak na DM'a. Oby się sprawdził, z tego co widziałem po jego niektórych meczach w Monaco to bardzo mi się podobała jego gra, oby u nas nie zawiódł.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: miniu86 »

Nigdy go nie widziałem w akcji, ale biorąc pod uwagę sumę za jaką przychodzi oczekiwania będą wysokie. Nawet bardzo wysokie.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: hQ »

W pomocy obecnie widnieją u nas: Kovacic, Guarin, Medel, Kuzmanovic, Obi, Hernanes, Brozovic, Gnoukouri. Naszą własnością są jeszcze Alvarez, Taider, Schelotto. Mam nadzieję, że po przyjściu Kondogbii to sprzedanie Obiego, Kuzmy i reszty błaznów będzie celem naszego zarządu na zbilansowanie budżetu. Myślę też jednak, że skoro dali taką sumę na Francuza to gdzieś z boku czeka ich do podpisania transfer sprzedający - niestety - Kovacicia. Chciałbym szóstkę piłkarzy: Hernanes, Kovacic, Kondogbia, Medel, Brozovic i Gnoukouri, a sporą część kwoty za Kondogbię odrobić sprzedając Guarina.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Omen »

Mam nadzieję,że to nie będzie ostatni transfer bo jeśli tak się stanie to będę bardzo zniesmaczony. Nie ma co narzekać ale czy wart jest takich pieniędzy ?? Zobaczymy za jakiś czas.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Chuchu »

Widziałem go parę razy w akcji i zawsze wywierał na mnie ogromne wrażenie, jest również wychwalany przez dziennikarzy. Mancini podobno chciał go mieć w zespole za wszelką cenę. Jestem pewien, że jest to jeden z większych kroków do chociażby częściowej siły Nerazzurrich. Brawo dla zarządu za ten transfer!
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: sampam »

Zawsze przy tego rodzau transferach zadaje sobie pytanie - co sklonilo taaakiego (ponoc) zawodnika do zasilenia Interu. No i 2 pytanie skoro facet jest taki dobry to czemu inne potezniejsze i zasobniejsze kluby nam go nie chapnely? Czyzby w tym klubie wreszcie cos zaczelo dzialac?
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Saff »

Wyjaśnieniem tego może być osoba Manciniego. Pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź z forum naszych rywali:

Kod: Zaznacz cały

Dokładnie tak, Mancini. Zrobili i nadal robią to czego wesoła ferajna z Milanu zupełnie nie ogarnia - odbudowę zaczęli od porządnego trenera. A ten nie dość, że buduje zespół jak należy czyli od tyłu to jeszcze ma na tyle renomy, że jego telefon i słowa w stylu "skoro ja tu jestem to znaczy, że projekt jest poważny, potrzebuję cię, wbijaj" przechylają szalę na korzyść Interu. 
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Odet »

Mam nieco mieszane uczucia, nie wobec samego piłkarza co wobec kwoty za jaką przyjdzie.

Z jednej strony dobrze, że przychodzi ktoś świetnie zapowiadający się w świecie piłki,

z drugiej strony Roma za najlepszego pomocnika ligi Nainggolana zapłaci w sumie jakieś 20mln

pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: sampam »

Nainggolan niewatpliwie miescilby sie w czolowce pomocnikow ligi, ale czy znowu najlepszy? Dla mnie to naciagane. Facet czuje sie tam ewidentnie dobrze (brak ambicji? Strach przed konkurencja?).
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze:
z drugiej strony Roma za najlepszego pomocnika ligi Nainggolana zapłaci w sumie jakieś 20mln

pozdr.
Oni odkupywali połowę karty za 20 baniek.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Odet »

Dzonyy pisze:
Odet pisze:
z drugiej strony Roma za najlepszego pomocnika ligi Nainggolana zapłaci w sumie jakieś 20mln

pozdr.
Oni odkupywali połowę karty za 20 baniek.

sprawdź,
za całą kartę dali niecałe 20mln (wcześniej ok 6mln, teraz niecałe 14mln, a w sprawę jest jeszcze wmieszany Ibarbo)

Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Jaszczu91 »

Mnie akurat średnio obchodzi ile Inter zapłacił za Kondogbie. Najważniejsze jest że przyszedł do nas piłkarz który z miejsca podnosi poziom naszej gry. Tylko takich piłkarzy Inter potrzebuje. Niech co okienko przyjdzie takich dwóch i będzie super
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Fanatyczny »

Ja mam nadzieję że ten transfer wypali. Mimo wszystko to tylko 22 latek i może nie wytrzymać presji, ale to mało prawdopodobne. Myślę że to strzał w 10. I to jak wystukaliśmy Milan. Bezcenne.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: miniu86 »

z twittera:

#Milan signed Kucka for €4m after failing to land Kondogbia for €31m. Just consider that for a moment.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Odet »

miniu86 pisze:z twittera:

#Milan signed Kucka for €4m after failing to land Kondogbia for €31m. Just consider that for a moment.
:)
"to strzał w 10"
"to jeden z większych kroków do chociażby częściowej siły"
"z miejsca podnosi poziom naszej gry."
" przychodzi ktoś świetnie zapowiadający się w świecie piłki" (moje)

wygląda na to, że wszyscy daliśmy się nabić w butelkę :(
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:
miniu86 pisze:z twittera:

#Milan signed Kucka for €4m after failing to land Kondogbia for €31m. Just consider that for a moment.
:)
"to strzał w 10"
"to jeden z większych kroków do chociażby częściowej siły"
"z miejsca podnosi poziom naszej gry."
" przychodzi ktoś świetnie zapowiadający się w świecie piłki" (moje)

wygląda na to, że wszyscy daliśmy się nabić w butelkę :(
po prostu lata obecności na peryferiach wielkiej piłki sprawiły,że pierwsze z brzegu bardziej znane nazwisko robi nam wodę z mózgu,podobnie było z Shaqirim,jak się spojrzy trzeźwiej na te nazwiska to już na kolana nie rzucają :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: sampam »

Odet pisze:
wygląda na to, że wszyscy daliśmy się nabić w butelkę :(
O przepraszam. Moj post wyzej potwierdza watpliwosci co do tego czarnoskorego osobnika :D
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Lopez »

Jeśli dostaniemy w styczniu za niego jakąś oferte to przyjąć bez zastanowienia,bo on tu już nie zaskoczy.Oby rzeczywiście Liverpool chciał go kupić za te około 30mln.W końcu ostatnio transfery na linii Mediolan-Liverpool wychodzą The Reds na plus.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Stachoo »

Lopez87 pisze:Jeśli dostaniemy w styczniu za niego jakąś oferte to przyjąć bez zastanowienia,bo on tu już nie zaskoczy.Oby rzeczywiście Liverpool chciał go kupić za te około 30mln.W końcu ostatnio transfery na linii Mediolan-Liverpool wychodzą The Reds na plus.
A kto poza Coutinho ostatnio tam przeszedł?
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Lopez »

Stachoo pisze:
Lopez87 pisze:Jeśli dostaniemy w styczniu za niego jakąś oferte to przyjąć bez zastanowienia,bo on tu już nie zaskoczy.Oby rzeczywiście Liverpool chciał go kupić za te około 30mln.W końcu ostatnio transfery na linii Mediolan-Liverpool wychodzą The Reds na plus.
A kto poza Coutinho ostatnio tam przeszedł?
ostatni transfer miało być
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Raffal »

Warto odświeżyć temat bo to co ostatnio gra Kondogbia to mistrzostwo świata.
Odbiór, kiwka, podanie do przodu, zrobienie przewagi. - mistrzostwo.

Nie wiem co się stało ale Pioli odmienił go całkowicie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: miniu86 »

Jest jeszcze młody więc oby tak dalej! Niech razem z Gagliardinim pięknie nam się rozwijają i stanowią o dużej sile przez lata.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Minister »

Czarny od samego początku pokazywał pojedynczymi wyskokami, że jest kozakiem, któremu potrzeba czasu i DRUŻYNY. Cała nasza ekipka grała padlinę, a tutaj co poniektórzy odzekiwali od niego cudów, bo kosztował 40 baniek. Kolejny w kolejce ustawia się Banega, który również przez wielu użytkowników nazywany był gowniakiem, nic nie znaczącym ligowym średniakiem.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Klinsi64 »

Mam nadzieję,że latem nikomu nie przyjdzie do głowy pozbywanie się Evansa,z pomocników do odstrzału jest Brozovic,który potencjał też ma,ale nie uczy się na błędach.Jeśli do końca sezonu Kondo utrzyma formę to myślę,że część milanistów pomyśli,że chyba jednak Kucka nie jest taki wspaniały.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Imrahil »

Klinsi64 pisze:z pomocników do odstrzału jest Brozovic,który potencjał też ma,ale nie uczy się na błędach..
Jeśli ulubieniec Klinsiego jest do odstrzału, to już temat jego przydatności dla drużyny został wyczerpany. :cool:
Co do Geoffreya, w pełni zgadzam się z użytkownikiem Minister.
Minister pisze:Czarny od samego początku pokazywał pojedynczymi wyskokami, że jest kozakiem, któremu potrzeba czasu i DRUŻYNY. Cała nasza ekipka grała padlinę, a tutaj co poniektórzy odzekiwali od niego cudów, bo kosztował 40 baniek.
Minister pisze: Kolejny w kolejce ustawia się Banega, który również przez wielu użytkowników nazywany był gowniakiem, nic nie znaczącym ligowym średniakiem.
Latem 2016 uważałem go za nasz najlepszy transfer. Niestety, rundę jesienną miał nieciekawą. Wyglądało tak, jakby grał na fochu pod przymusem. Krążyły też plotki ( jeszcze za debura ) że nie odpowiada mu zespół i liga, dlatego też byłem za pieniędzmi, które oferowali Chinole.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze:z twittera:

#Milan signed Kucka for €4m after failing to land Kondogbia for €31m. Just consider that for a moment.
minęło raptem kilka miesięcy i myślę, że nikt już nie ma takich rozkminek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Czarson »

Zachwycamy się Gagliardinim jego dojrzałością itd ale za odkrycie Pioliego najbardziej można uznać właśnie Francuza. Jeśli utrzyma tę formę to w przyszłym sezonie środek pomocy będzie niczego sobie. FORZA!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Geoffrey Kondogbia

Post autor: Piekarz »

No naprawienie Kondogbii to lepszy "transfer" niż Banega, JM, Candreva czy nawet Gagliardini. Jeśli on już zostanie w takiej formie, to te 30 mln będzie się wydawało kwotą aż śmiesznie małą.

A zachwyty nad wielkim Kuśką to śmieszyły mnie już na jesieni, tak jak nad całym tym gównianym Milanem.
ODPOWIEDZ