Frank de Boer

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Frank de Boer

Post autor: Lopez »

Zobaczymy kto przyjdzie,ja najpierw zrobiłbym porządek z naszymi grajkami,a na końcu zwolnił trenera.jeśli to nie dałoby efektu to wtedy zwolnić.Oby nie przyszedł gorszy trener.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Czarson »

Piekarz zostaw Thohira bo ojciec mu umarł.Eryk to wszystko czyta i nie rozumie czemu taki jestes, nie rozumie tej krytyki, niektore sprawy lepiej zalatawiac w cztery oczy.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Mora »

Osobiście Frank nie irytował mnie tak bardzo jak Mazzarri czy Gasperini, ale po prostu musiał odejść. Co prawda przejął zespół tuż przed sezonem, ale dostał do grania naprawdę solidnych zawodników za niemałe pieniądze, a mamy tylko punkt przewagi nad 16-tym w tabeli Sassuolo...Dzięki za zwycięstwo nad Juventusem i...chyba tylko za to.

Pytanie kto po Franku, szczerze mówiąc nazwiska, z którymi łączony jest Inter - nie powalają.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Frank de Boer

Post autor: Odet »

Odet pisze:Jeszcze bardziej absurdalne jest zatrudnienie De Boera. Amator wyleci do świąt.

A ja naiwny wierzyłem, że będzie lepiej (bo roszad w składzie mało i zgrany zespół odpali), a kolejny sezon przejściowy się szykuje :/

Pozdr.
Zapożyczone z wątku Roberto Mancini.

Klinsi64, Imrahil Hitokiri, Minister plus kilku innych użytkowników - czekam na przeprosiny :)

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Frank de Boer

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz pisze:
Klinsi64 pisze:kurwa przestańcie już z tym najgorszym trener w historii Interu,liczby to nie wszystko,tak samo ja mogę sobie napisać że Nagatomo statystycznie to najlepszy LO Interu od 40 lat ;) trafił na taki moment a nie inny i nie dał rady,tyle w temacie
Rzecz w tym, że trafił na łatwiejszy moment niż wszyscy jego poprzednicy po Leonardo. Skompromitował się niewyobrażalnie i tyle, nazywajmy rzeczy po imieniu.
burdel w okresie przygotowawczym,zamieszanie z Mancinim i Icardim to chyba nie jest wymarzony moment do rozpoczęcia nowej trenerskiej przygody?ale mniejsza z tym tego Pana już nie ma,zobaczymy co pokaże następca

Odet bądź poważny,przeprosić Cię mogę za bluzgi w Twoim kierunku,a nie za to że okazało się że miałeś rację w tym konkretnym przypadku :)
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Frank de Boer

Post autor: darren1 »

Szkoda, bo to nie jest całkowicie jego wina. Jak dla mnie robił dobrą robotę, ale stracił zaufanie piłkarzy i dalsze ciągnięcie tego nie miało sensu. Jestem pewien, że w innym klubie się sprawdzi, może nawet we Włoszech, gdzie będzie miał do dyspozycji bardziej ambitnych i profesjonalnych piłkarzy.
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Frank de Boer

Post autor: ekspert »

darren1 pisze:Szkoda, bo to nie jest całkowicie jego wina. Jak dla mnie robił dobrą robotę, ale stracił zaufanie piłkarzy i dalsze ciągnięcie tego nie miało sensu. Jestem pewien, że w innym klubie się sprawdzi, może nawet we Włoszech, gdzie będzie miał do dyspozycji bardziej ambitnych i profesjonalnych piłkarzy.
Ale brednie. Co on niby dobrego zrobił? Jego taktyka jak i dobór piłkarzy wolaly momentami o pomstę do nieba. Dostał najlepszy skład od bardzo dawna i wypadł niemalże równie kompromitujaco co Gasperini. Stramaccioni amator zjada tego pana na sniadanie.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Frank de Boer

Post autor: BAGGIO1 »

Nie rozumiem toku rozumowania ludzi którzy dziwią się zwolnieniu De Boer'a, którzy twierdzą, że powinien dostać więcej czasu, którzy widzieli jakieś pozytywy w czasie jego pracy.

Chievo
Hapoel Ber Sheerva
Sparta Praga
Cagliari
Atalanta
Sampdoria

Powyższe zespoły nas pokonały! Do tego można doliczyć jako kompro remisy z Palermo Czy Bolonią. Ok, wpadki się zdarzają, to normalne, ale czasami!. Jasne, że cudotwórców nie ma, ale to w końcu Inter, transfery za nie małe pieniądze. To chyba proste, że od trenera wymaga się wyników. I w żaden sposób nie zmienia tego jeden mecz z Juve, który wyszedł naszym, a dodatkowo trafiliśmy na najgorszy dzień rywali w tym sezonie.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Imrahil »

Odet pisze: Klinsi64, Imrahil Hitokiri, Minister plus kilku innych użytkowników - czekam na przeprosiny :)
Pozdr.
Niby za co? Że broniłeś Manciniego który olał nasz klub na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu? Dopisujesz sobie facet własne bajki, a że Debur nie wypali to było pewne na 90%.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Frank de Boer

Post autor: pietri »

myślałem, że już nikt nie skompromituje bardziej naszego klubu. odrażająca kreatura mancini jest dla mnie złem wcielonym, ale ten wuefista, amator, trenerski dyzma przekroczył wszelkie dopuszczalne normy.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Raffal »

Dziwny okres , z jednej strony meczowe jedynastki nie odbiegaly od tego co chcielibysmy widziwc, ustawienie rowniez. Obwinianie go za braak stylu jest smieszne bo w 12 meczow stylu wyrobuc sie nie da.
To co go pograza to atmosfera, jest jaka jest bo nie ma wynikow ale pewne jego decyzje atmosfery budowac nie pomagaly.
I mimo ze decyzje o Brozo,Kondo nie pomagaly to wydaja byc sie sluszne. Pomysl na gre presingiem nie glupi. Niby powinno byc dobrze a bylo fatalnie. Decyzja o zmiane trenera w przypadku takiej atmosfery , formy wydahe sie byc sluszna.

Pyranie kto za niego bo te nazwiska poza Blancuem to wg mnue szaly nie robua. Pioli z jego srednia i co rocznymi zmianami tez nie zachwycaja.

Teskni sie za stabilnoscia...
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

Oj tęskni. Naprawdę marzę o tym żeby Inter miał jednego trenera przez 3-4 lata. Brak tu cierpliwości. I już nie chodzi o de Boera ale Mancini powinien zostać. Choć tu w grę wchodziły też inne powody. Dlatego ja bym brał trenera już z myślą o przyszłym sezonie. Bo w Simeone to za bardzo nie wierzę w 2017. A tak chłop miałby czas żeby to ogarnąć i od przyszłego sezonu by już nie było zmiłuj.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Raffal »

Akurat Mancini mail prawue 1'5roku i nie bylo widac ZADNYCH efektow. Dodatkowo jego decyzje byly glupie w mojej opini. Z wieloma jego decyzjami sue nie zgadzalem
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

Ja podobnie ale i tak bym go nie zwalniał. W zeszłym sezonie wynik był przyzwoity. Miał kontraktbdo 2017 i powinien zostać. Zwłaszcza że nikogo dużo lepszego pod ręką nie było.
A że mnie osobiście rozczarował to druga kwestia.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: MiRas. »

Stabilności raczej długo nie zaznamy. Bo teraz dostaniemy trenera na przetrwanie (o ligowy byt...), od lipca dostaniemy znowu kogoś (na sezon) i tak w kółko. Martwi mnie to, że Zanetti i Ausilio usilnie chcą kogoś z Włoch, kogoś, kto zna włoskie podwórko. A przecież było już takich kilku odkąd sięgam pamięcią, specjalistów, którzy mają Serie A w mały palcu i zbawią Inter. Lippi, Zaccheroni,Gasperini, Mazzari...każdy z nich miał argumenty, wyniki na to, by dać nam nadzieję na świetny Inter. Jak to się wszystko skończyło, to wiemy. No i teraz wyjeżdżają z Piolim... historia uczy się, że to się nie prawa udać, ba... historia uczy o tym, że jeśli gorzej być nie może to przychodzi jakiś x-iński i udowadnia nam, że wcale nie byliśmy na dnie, tylko kilka pięter wyżej.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

W Interze nigdy nie było normalnie z trenerami. Pewnie też dlatego brakowało sukcesów. Jak kibicuje jakieś 18 lat Interowi tak było tu że trzydziestu trenerów. A tylko o 3 można powiedzieć że nie zawiedli. Mourinho, Mancini i Cuper. A i ten ostatni to nie do końca. Trochę słaby wynik.
Ale to też wina kibiców. A dokładnie oczekiwań. Choć w takim ManU oczekiwania nie mniejsze ale władze bardziej cierpliwie. Może nie zawsze im się to opłaca ale przynajmniej trener nie powie że nie miał czasu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Frank de Boer

Post autor: miniu86 »

Jak skończył się ubiegły sezon Inter miał 3 wyjścia:

1. Zostawić Manciniego - zapewne teraz byłoby lepiej,
2. Od razu zatrudnić de Boera i dać mu całe lato na prace - zapewne teraz byłoby lepiej,
3. Przeprowadzić jakiś cyrk, jak np zatrudnić nowego trenera na 10 dni przed startem sezonu i liczyć, że się uda - efekty tego rozwiązania właśnie obserwujemy.

Takim właśnie sposobem zamiast wreszcie walczyć o awans do tej cholernej LM, Inter na własne życzenie zafundował sobie kolejny przejściowy sezon. No szczyt głupoty.

Co do Franka to ciężko go oceniać, ale te remisy i porażki z ogórkami na Meazza, czy skandaliczne wyniki w LE to głównie jego zasługa. Życzę mu powodzenia i to by było na tyle.

O nowym trenerze się wypowiem jak już zostanie ogłoszony, ale już wiadomo, że będzie musiał wcielić się w rolę strażaka.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Frank de Boer

Post autor: sampam »

Mazzarri 7 w Anglii, Gasperini 10 w Italii, a my jak zawsze nizej. Przewrotne, co? :)

Klatwa wloskich trenerow? No to Blanc:)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Frank de Boer

Post autor: Odet »

Imrahil Hitokiri pisze:
Odet pisze: Klinsi64, Imrahil Hitokiri, Minister plus kilku innych użytkowników - czekam na przeprosiny :)
Pozdr.
Niby za co? Że broniłeś Manciniego który olał nasz klub na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu? Dopisujesz sobie facet własne bajki, a że Debur nie wypali to było pewne na 90%.
tak, dokładnie...
szkoda że Ty byłeś w tych 10% ...
Pozdr.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Frank de Boer

Post autor: Gambit »

Powiem że osobiście mimo iż wyniki Franka były totalnie złe, to jedanak zupełnie nie mam tego poczucia ulgi i nadziei. Gdy zwalniano Mazzariego i nawet Mancio bardziej się cieszyłem. A teraz mam mocno mieszane uczucia.
Ale tak jak napisał miniu to wina zarządu który nam to wszystko zafundował. Chciałbym żeby uczyli się na własnych błędach, ale jak czytam o problemach z wyborem nowego trenera to wątpię.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Orzeu »

MiRas. pisze:A przecież było już takich kilku odkąd sięgam pamięcią, specjalistów, którzy mają Serie A w mały palcu i zbawią Inter. Lippi, Zaccheroni,Gasperini, Mazzari...każdy z nich miał argumenty, wyniki na to, by dać nam nadzieję na świetny Inter. Jak to się wszystko skończyło, to wiemy.
a Mancini? za pierwszym podejściem do Interu?
Jak skończył się ubiegły sezon Inter miał 3 wyjścia:
1. Zostawić Manciniego - zapewne teraz byłoby lepiej,
no tak, ale zapominasz o jednej istotnej rzeczy: Mancini sam odszedł, a nie został wyrzucony.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Chuchu »

Nic nie usprawiedliwia tak katastrofalnych wyników de Boera. Dostał porządną kadrę pod swoją ulubioną formację, a zrobił z nas dostarczycieli punktów, zarówno w lidze, jak i w Lidze Europejskiej. Narzekaliśmy na Manciniego na brak pomysłów w grze ofensywnej, z resztą słusznie. Holender jednak nie miał kompletnie pomysłu co z tą ekipą zrobić i podniecał się 20 dośrodkowaniami na mecz, pomimo że rzadko kiedy stwarzały jakiekolwiek zagrożenie. Nie mamy póki co potencjału do walki o mistrza, ale tą ekipę z całą pewnością stać na dużo lepsze wyniki niż w tym sezonie.

Prawdopodobnie następcą będzie Stefano Pioli. Nie wierzę w to, że zdziała tutaj wiele, bo takich włoskich geniuszy już kilku w ostatnich latach mieliśmy i za każdym razem kończyło się tak samo, ale mimo wszystko powinno być lepiej niż z Frankiem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Frank de Boer

Post autor: Piekarz »

sampam pisze:Mazzarri 7 w Anglii, Gasperini 10 w Italii, a my jak zawsze nizej. Przewrotne, co? :)

Klatwa wloskich trenerow? No to Blanc:)
Gasperini już nie trenuje Genoi. Obecnie jest na miejscu szóstym w tabeli.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Frank de Boer

Post autor: sampam »

Piekarz pisze:
Gasperini już nie trenuje Genoi. Obecnie jest na miejscu szóstym w tabeli.
Faktycznie, stare przyzwyczajenie :D
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: MiRas. »

Orzeu pisze:
MiRas. pisze:A przecież było już takich kilku odkąd sięgam pamięcią, specjalistów, którzy mają Serie A w mały palcu i zbawią Inter. Lippi, Zaccheroni, Gasperini, Mazzari... każdy z nich miał argumenty, wyniki na to, by dać nam nadzieję na świetny Inter. Jak to się wszystko skończyło, to wiemy.
a Mancini? za pierwszym podejściem do Interu?
To całkiem inna historia, celowo jej tutaj nie przytoczyłem. W pierwszym sezonie szału nie było, a w następnych liga włoska była nieco zachwiana... Wymieniona czwórka na pewno nie miała tych samych warunków co RM.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Frank de Boer

Post autor: Dzonyy »

Gdyby Frank dostal wiecej czasu to bysmy wygrali fszystko! Super trener, ktory nie mial czasu.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Frank de Boer

Post autor: Raffal »

Swoją drogą jest jeden człowiek wręcz stworzony do takich sytuacji jak nasza....tzn trener na 8 miesięcy i trzeba zrobić cud.

Nazywa się Guus Hiddink.

Kilka razy sie chyba w takiej sytuacji znalazł i dał rade.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: Kujon »

Raffal pisze:Swoją drogą jest jeden człowiek wręcz stworzony do takich sytuacji jak nasza....tzn trener na 8 miesięcy i trzeba zrobić cud.

Nazywa się Guus Hiddink.

Kilka razy sie chyba w takiej sytuacji znalazł i dał rade.
To by było najlepsze rozwiązanie, ale nikt o nim pewnie nie pomyślał nawet...
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Frank de Boer

Post autor: hQ »

Hiddink jest w strukturach Chelsea.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Frank de Boer

Post autor: Klinsi64 »

:D przypominam że przed chwilą wyleciał na bruk holenderski trener,poza tym Hiddink ostatnie sukcesy prawie dekadę temu osiągnął,a fejm za nim się będzie ciągnął do 80 tki ;)
ODPOWIEDZ