Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mauro Icardi
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:13 

A więc oficjalnie zostało ogłoszone to, co wiadomo było od dawna. Mauro Icardi piłkarzem Interu. Argentyńczyk w ostatnim sezonie w barwach Sampdorii wystąpił w 31 meczach, zdobył w nich 10 bramek. Mówi się, że suma transferu wynosi około 13 mln euro.

Tytuł: Re: Mauro Icardi
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:08 

ja się tylko zastanawiam gdzie widzi go Mazzari.
Czy na szpicy (jak Cavaniego)
Czy może z boku (jak Pandeva, czy wcześniej Lavezziego)
Czy może (czego sobie bardzo życzę), postawi na 3 z przodu Palacio-Icardi-Belfodil

Pozdr.

PostNapisane: 31 mar 2014, 23:53 

To juz 5 wystep od pierwszej minuty drugiego Cavaniego, nowego Vieriego czy tez Batistuty. Podsumujmy jego występy. 1 bramka po słabym meczu w jego wykonaniu, 4 fatalne występy w których nie istniał. Takiego drewniaka na napastniku to w życiu nie widziałem. Nawet biega w drewniany sposób, dynamiką przypomina mi wóz z węglem. Ogromne kłopoty ze znajdowaniem sobie miejsca w polu karnym, radzeniu sobie z obrońcami, technika zerowa, praktycznie bezuzyteczny przez wiekszosc spotkania. Cale szczescie ze tylko pol karty mamy tego pseudonapastnika, mozna bedzie latem opchnac za kogos.

PostNapisane: 1 kwi 2014, 00:38 

jak dla mnie dobrze gra plecami do bramki, dobra gra na ściankę, jest silny fizycznie ale nie ma dryblingu i doświadczenia, ja w nim widzę i tak duży potencjał;) trudno rozliczać też napastnika jak pomoc kompletnie nie istnieje...niestety bez kovacica nie widzę ożywienia... wracając do Icardiego, na chwile obecną za dużo się od niego wymaga;p

PostNapisane: 1 kwi 2014, 06:08 

cóż, nie chcę żeby wyszło że się jakoś upieram.

Bramek nie strzela (na razie), ale ściąga obrońców, robi miejsce dla innych, czekam na mecz gdzie strzeli 2 bramki, najlepiej głową.

Pozdr.

PostNapisane: 1 kwi 2014, 08:54 

Gra slabo i napastnik potrzebny, ale to kazdy wie.
Wole jednak grac na te chwile z Icardim, niz z pomoca: Alvarez z Guarinem.

PostNapisane: 1 kwi 2014, 12:30 

Przecież Icardi to typowy egzekutor a nie jakiś super drybler i sprinter. To taki sam typ zawodnika co Pazzini. Pamiętacie jak było z Pazzo ? na boisku nie widoczny prawie przez cały mecz, a każdy pamięta ile bramek zdobył w naszej koszulce. Icardi aby strzelać gole potrzebuje dostawać dobre podania, których nasza pomoc nie zapewnia. Mamy kreatywnych pomocników którzy potrafią dobrze podać (Hernanes,Guarin) ale problem widzę w tym że nasi pomocnicy ciągle podają w szerz do skrzydłowych, a potem akcja kończy się beznadziejnym dośrodkowaniem z którego nic niewynika.

PostNapisane: 1 kwi 2014, 12:39 

Ale on dostaje podania, ale jakoś tak wychodzi najczęściej, że tak jak wczoraj robi jakąś pseudo-podcinkę w obrońcę, czy w sytuacji 2 vs bramkarz wali lekko po ziemi prosto w nogi golkipera. Jedynym jego atutem jest gra w powietrzu. Ten sam typ co Pazzini? Jak najbardziej, tyle że Mauro to na pewno niższy poziom od Pazzo, przynajmniej na ten moment.

PostNapisane: 1 kwi 2014, 13:12 

Chuchu, zgodzę się z tym że obecnie Pazzini to wyższy poziom od Icardiego, ale te czasem nieodpowiednie decyzje Icardiego w polu karnym mogą wynikać z braku ogrania i doświadczenia. On po prostu potrzebuje więcej czasu, jest jeszcze młody. Na przykład taki Berrardi jest młodszy a ma więcej bramek od Icardiego. Dlaczego ? Bo gra regularnie i trener ma do niego zaufanie.

PostNapisane: 1 kwi 2014, 16:45 

Dzyl ma racje. Po pierwsze użalanie się nad jego grą nie ma większego sensu jak i porównywanie do Vieri'ego. Gra regularnie od meczu z Fiorentiną, strzelił 2 bramki. Nazwiecie go drewnem bo m.in. nic w polu nie gra, czeka ciągle pod polem karnym. A pamiętam jak dawniej (sezon temu bodajże) wszyscy narzekali że Palacio się wraca a potem nie ma komu podać a przy polu karnym nie ma nikogo, wynika to też z faktu że mieliśmy dużo kontuzji i nasza kadra była szczupła. Obecnie z tego co widzę Palacio jest przemęczony i często traci piłki przy rozgrywaniu akcji. Alvarez gra jak fajtłapa mimo że próbuje ciągnąć akcje - (sprzedać go a nie dawać więcej kasy). Guarin głupie błędy. Mamy okropną jakość zagrywania piłek w pole karne. Icardi z pewnością jakby się dobrze ustawiał a inni celnie mu podawali to by coś z tego było. Icardi'emu brak doświadczenia ale mimo to niektóre jego strzały w bramkę szczególnie z główki bardzo mi się podobały i widzę w nim potencjał. Ma zadatki na b.dobrego piłkarza ale musi się przyłożyć chłopak do gry. Nadal jest wielką niewiadomą, więc ważne żeby się ograł bo to najlepszy sposób na rozwój. Dlatego liczę że do końca tego nieszczęśliwego sezonu będzie grał w każdym meczu z ewentualnymi zmianami na Bottę. A na kolejny sezon ktoś jak nawet musi być na ławce, bo wracający z wypożyczenia Belfodil raczej nie jest lepszy od Mauro.

PostNapisane: 5 kwi 2014, 22:59 

Odet napisał(a):
cóż, nie chcę żeby wyszło że się jakoś upieram.

Bramek nie strzela (na razie), ale ściąga obrońców, robi miejsce dla innych, czekam na mecz gdzie strzeli 2 bramki, najlepiej głową.

Pozdr.

no i co MALKONTENCI

moje życzenie szybko się spełniło,

no ale nie starczyło to do zwycięstwa nad "piekielnie" silną Bologną :)

Pozdr.

PostNapisane: 5 kwi 2014, 23:30 

Mauro dziś pokazał klasę. Zaczynałem już tracić w niego wiarę, a tu pokazał, że możemy mieć z niego jeszcze wiele pociechy. Oby tak dalej panie Icardi.

PostNapisane: 5 kwi 2014, 23:40 

1. Pytanie, czy jakby grał od września w miarę systematycznie, to czy nie miałby ok 11 (lub więcej) bramek obecnie ? Wydaje mi się, że tak !
2. Cieszę się ,ze pomimo tego nadal się rozwija. Dzisiaj dwa bardzo ładne gole. Gdyby przy rożnym lepiej przymierzył głową miałby hattricka :)

PostNapisane: 5 kwi 2014, 23:41 

Dziś pokazał, że nie powinno się go skreślać, ale powinien popracować nad przyjęciem piłki bo dzisiaj się skompromitował dwa razy.

PostNapisane: 9 lut 2015, 20:27 

Taka ciekawostka.
"It took 78 games for Mario Balotelli to reach 27 goals with Inter. Mauro Icardi has already scored 27 goals in 53 games."

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona