Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odp: Rodrigo Palacio
PostNapisane: 25 maja 2012, 19:51 

Yunnam napisał(a):
Biorąc pod uwagę, że grał głownie na prawym skrzydle jest to wynik znakomity.

To nie jest prawda, znaczną większość meczów w ubiegłym sezonie Palacio rozegrał na środku ataku. Nie wiem skąd się takie przekonanie o tym że Palacio grał na skrzydle rozpragowało.

Co do piłkarza, uważam że bardzo się przyda. Mamy obecnie tylko jednego napastnika co przy jego wieku i podatności na kontuzję mogłoby się źle skończyć.

PostNapisane: 25 maja 2012, 19:56 

Bardzo mądry transfer moim zdaniem, regularnie strzela bramki i wypracowuje mnóstwo goli. Potrafi dryblować, jest szybki i przebojowy a jedyny minus tego transferu to fakt, że Argentyńczyk ma już 30 lat. Jeśli faktycznie udałoby się jeszcze pozyskać Lavezziego to potencjał w ofensywie będziemy mieli ogromny.

PostNapisane: 25 maja 2012, 21:01 

Jak rok temu go nie chciałem,tak dzisiaj jestem na tak dla tego transferu,jedyny minus to wiek

PostNapisane: 25 maja 2012, 22:26 

No cóż szału nie ma. Kupiliśmy 30-letniego napastnika 17-tej drużyny poprzedniego sezonu w Serie A. Czy to powód do zachwytu i radości? W mojej opinii nie. Mam nadzieję, że sprowadzenie Palacio z automatu usuwa na Kamczatkę lub Abu Dhabi Forlana.

Popatrzymy też prawdzie w oczy, nie ma co liczyć na naprawdę wielkie nazwiska z kilku powodów. Brak funduszy, ale również obecna pozycja Interu na arenie europejskiej. Brak Ligi Mistrzów oraz autorytetu trenerskiego na ławce. FFP. Dupa wołowa jako dyrektor sportowy... Te wszystkie czynniki wpływają na to, że póki co musimy rozglądać za piłkarzami pokroju Palacio.

Nie stawiam mu wysoko poprzeczki, ma po prostu być lepszy niż Forlan... a to naprawdę jest proste zadanie.

Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.

Ostatnio edytowano 25 maja 2012, 22:35 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 maja 2012, 22:56 

Gość strzela, a to dobrze. Jest dość uniwersalny to mega atut biorąc pod uwagę naszą kadrę. Ja pozytywnie przyjmuję ten transfer. Czy nie za późno? Pewnie 2 lata temu inaczej bym na to patrzył.
Teraz liczę na przyzwoity sezon Palacio u nas i by strzelił ponad 10 goli i mial 6-7 asyst. To będzie bardzo dobrze.

PostNapisane: 25 maja 2012, 22:57 

Jakoś nie zbyt się cieszę....

Niby miał dobry sezon, ale przypomina mi to transfer Suazo swego czasu. Jednak cały czas wierzę, że przyjdzie Lavezzi, wtedy nawet Palacio nie będzie mi przeszkadzał. Teraz czas na solidnego pomocnika i obronę z prawdziwego zdarzenia, ale chyba mnie fantazja ponosi jak co roku w mercato  :/  W sumie po naszym dyrektorze można się spodziewać wszystkiego, oby nie skończyło się na Andreollim czy innych tego typu wynalazkach. I broń boże żadnych wzmocnień z Ameryki Płd, żadnych Paulinhów czy innych tego typu "gwiazdek".

PostNapisane: 26 maja 2012, 01:05 

Ja jestem zadowolony z tego transferu, Palacio to zawodnik skuteczny, szybki i potrafiący współpracować z kolegami na boisku. Tak jak napisał Miras nie ma co liczyć na transfery graczy z najwyższej półki, więc uważam jego sprowadzenie za dobre posunięcie.

PostNapisane: 26 maja 2012, 01:27 

Wg mnie pieniądze wyrzucone w błoto, ale 3mam kciuki za to, żebym się mylił...

Ma za sobą dobry sezon i teoretycznie może być strzałem w "10", ale ma 30 lat i niewiele wielkich wyczynów na swoim koncie...

PostNapisane: 26 maja 2012, 08:41 

Jakos nie jestem do konca przekonany w ten transfer. Palacio to nie Milito, ani Cruz. Nawet jesli pyknie jeden czy dwa przyzwoite sezony to nie jest moim zdaniem wart 10 baniek.
Oczywiscie gosciowi zycze jak najlepiej.

PostNapisane: 26 maja 2012, 08:55 

Pewnie tych 10 melonów wart nie jest, ale może okazać się przyzwoitym wzmocnieniem. Przede wszystkim(tak jak było już wyżej pisane) potrafi grać zespołowo, niezły technicznie, także nie ma co narzekać. I co tu dużo pisać: Powodzenia Rodrigo !

Z tymi barwami

NERAZZURRI

PostNapisane: 26 maja 2012, 09:26 

Byłem mega sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale powoli się przekonuję. Trzeba patrzeć na jasne strony: gość coś tam potrafi i może się cholernie przydać no i druga jasna strona, ta jest chyba ważniejsza - zaczeliśmy transfery jeszcze przed oknem transferowym, a to daje nadzieję, że nie zostaniemy w czarnej dupie jak co pół roku :)

PostNapisane: 26 maja 2012, 09:47 

Dalej nie wierzę, że odmieni gre Interu, ale oczywiście powodzenia Rodrigo.
Wg mnie jest to gracz  z którym maksymalnie zagramy o 3 miejsce w SerieA, chyba jednak MM za wszelką cenę będzie trzymal się Branci i jego sposobu działania na rynku.

PostNapisane: 26 maja 2012, 10:21 

moim zdaniem przepłacony transfer...

zobaczymy co pokaże...

powodzenia

Obrazek

PostNapisane: 26 maja 2012, 10:25 

Lepszy on niż Forlan, Zarate czy Pazzini w obecnej formie. Nie oczekiwałem nikogo lepszego od Palacio - co najwyżej gorszego - więc jestem w miarę zadowolony. Zobaczymy. A tymczasem wzmocnień w ataku koniec.

Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.

PostNapisane: 26 maja 2012, 10:38 
Niczym mnie ten gość nie zachwyca, a w dodatku ma 30 lat i zaliczył pierwszy kozacki sezon w karierze. Swego czasu chciałem żeby przyszedł do Interu, ale jak jeszcze grał w Boca...
Teraz nie może odejść Pazzini. Milito ma 33 lata, Palacio 30 i nie rozumiem jak można chcieć opierać głównie na nich siłę ataku? No chyba, że przyjdzie Destro, wtedy Pazzo możemy grzecznie pożegnać.
Przyjście Lavezziego do nas jest tak prawdopodobne jak wygranie Euro przez reprezentację Frania.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona