Dalbert

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: KoBa »

Troche bez sensu właściwie ta dyskusja, wszystkim zebranym z całego serca życzę, aby Dalbert za tydzień pozamykał im japy. Prawdziwiego Dalberta zobaczymy z Violą, oby zgoła odmiennego niż wczoraj.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Dalbert

Post autor: Stachoo »

kusy pisze:Jakiej 11 sezonu??? Drugi Waldek ? Zorientuj się w temacie dobra co
Nie sraj ogniem, bo spłoniesz.

Tyle razy wielu pisało w różnych miejscach, że był wybrany do 11. sezonu to sądziłem, że tak było. Mało ważny fakt, żebym przeszukiwał francuskie strony, aby potwierdzić tą informację.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dalbert

Post autor: miniu86 »

Hehe, sraka w gaciach była ostra, ale też nie przesadzajmy. Nie widzę w nim drugiego Maicona, ale wystarczy mi jeśli będzie poziom wyżej od tego co mieliśmy przez ostatnie 5 lat.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Dalbert

Post autor: Kusy »

KoBa pisze:Troche bez sensu właściwie ta dyskusja, wszystkim zebranym z całego serca życzę, aby Dalbert za tydzień pozamykał im japy. Prawdziwiego Dalberta zobaczymy z Violą, oby zgoła odmiennego niż wczoraj.
Oby tak było i tego się trzymajmy :) Ja byłem za tym transferem i liczę, że da nam dużo radości :)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: Klinsi64 »

Myślę że na 99% Dalbert nie wyjdzie z Fiorą,co do życzenia pozamykania jap to raczej wszyscy kibice,no może po za Van Dallem chętnie to zrobią ;)
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: ZnawcaCalcio »

Wciągu 3 dni ciężko się zaaklimatyzować tym bardziej, że musiał jeszcze wrócić do Nice żeby załatwić jakieś sprawy wizowe. Tak naprawdę Dalbert był więcej w podróży niż na treningu. Należy dać mu czas i szansę
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Dalbert

Post autor: Raffal »

czy zawodnik jest coś wart to zobaczymy za 6 miesiecy.

Tutaj nikt nie ma cierpliwosci do mlodych zawodników.
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Dalbert

Post autor: Pjerun »

Wiadomo, że po jednym meczu nie ma co oceniać, ale mam obawy co do jednej rzeczy.
Zachęcam wszystkich do obejrzenia całego meczu i skupieniu się głównie na ustawieniu Dalberta w defensywie.
Koleś stał cały czas 3 metry obok Mirandy jakby był trzecim stoperem, dawał cały czas możliwość przerzutu Betisowi.
Do tego krycie na radar, pasywność w obronie. Gdyby nie wracający Perisic niemal w każdej akcji to mogłoby się inaczej skończyć.
Rozumiem, że sytuacja Dalberta jest trudna, długo czekał, jest niezgrany, ale mam duże obawy, że takie mankamenty jak ustawianie się w obronie ciężko usprawiedliwić rzeczami tego typu. Wiadomo, że wszystko da się poprawić, ale boje się, że nie potrwa to tydzień czy miesiąc tylko zdecydowanie dłużej.
W każdym razie są to tylko moje spostrzeżenia, być może był bardzo rozkojarzony i stad taki występ.
Życzę mu jak najlepszych występów, a co do jego ogólnej oceny radzę wszystkim poczekać przynajmniej z 10 kolejek.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

Koleś stał cały czas 3 metry obok Mirandy jakby był trzecim stoperem, dawał cały czas możliwość przerzutu Betisowi.
Do tego krycie na radar, pasywność w obronie.
a ile treningów taktycznych zdążył zaliczyć? Dodaj do tego barierę językową (akurat nie z Mirandą, ale pozostałymi zawodnikami). W tym tygodniu potrenują to pewnie na Violę to lepiej będzie wyglądać - jestem o tym przekonany.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dalbert

Post autor: Bart »

Swoją drogą, Maicon po przyjściu z Ligue 1 odpalił dopiero w październiku, listopadzie.
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Lubuszanin »

Orzeu pisze:
Koleś stał cały czas 3 metry obok Mirandy jakby był trzecim stoperem, dawał cały czas możliwość przerzutu Betisowi.
Do tego krycie na radar, pasywność w obronie.
a ile treningów taktycznych zdążył zaliczyć? Dodaj do tego barierę językową (akurat nie z Mirandą, ale pozostałymi zawodnikami). W tym tygodniu potrenują to pewnie na Violę to lepiej będzie wyglądać - jestem o tym przekonany.

Orzeł masz racje !! dajmy mu troche czasu :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

Mam oczywiście nadzieje że będzie dla nas wielkim wzmocnieniem #FM xD
póki co nie napawa to optymizmem, gość ewidentnie biegał z kupą w majtkach, grał od początku meczu, jakby puścił kleksa w pory juz od 1 minuty
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

no i chyba można udać oficjalny debiut ligowy za udany co?

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... M7c6duTOBA
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Skepta »

Czy nasz nowy Maicon jest aż tak żałosny, że przegrał rywalizacje nie tyle z Nagatomem, co dodatkowo jeszcze z jego zmiennikiem, czyli Santonem? (który uchodzi tutaj za goscia, który na dobrą sprawe nie powinien sie nazywac piłkarzem).

To niezły transfer tibijski
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dalbert

Post autor: Orzeu »

Dzisiejszym meczem pokazał, że naprawdę warto uwierzyć w tego chłopaka - czuję, że przy odrobinie wsparcia mógłby odpalić.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: KoBa »

Ja tylko dodam, że wyśmiewany Dalbet w dwóch ostatnich meczach wykreował po setce Lautaro z Torino i dzisiaj Vecino obie oczywiście koncertowo spartolone.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Dalbert

Post autor: Wirtuoz »

To może mu damy jeszcze jakąś nagrodę za te dwie sytuacje co wykreował w przeciągu dwóch lat?
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Dalbert

Post autor: Piekarz »

https://twitter.com/unclesharma/status/ ... 2603171842

Przy okazji newsa o Dalbercie obejrzałem sobie ten filmik i muszę przyznać, że absolutnie ekscytuje mnie on i fascynuje również, podnieca wręcz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: IlCapitano »

Legendarny mecz z Empoli i obsrany kupą w majtach Spalletti, mecz absolutnie zjawiskowy. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem go. Nie wyrobiłbym nerwowo, w dodatku wypity.

Pierdolony Dalbert amator zajebany. 25 mln. Nie wiem kto go kupował, Sabatyni czy Azylio, ale to podchodzi pod kryminał. Zresztą w tym klubie od 2010 było więcej takich zakupów, może oni po prostu prali pieniądze dla tej mafii całej, nie wiadomo. Barbosa i Joao Gówno to również podejrzane transakcje.

Pamiętam jak w sierpniu 2017 roku piłem wódkę z dwoma znamienitymi użytkownikami tej strony, mocno podupadłej zresztą bo banują tu dobrych ludzi, a tolerują takie mrówowe albo endrowe zakały zajebane chore umysłowo, ale do rzeczy. No to żeśmy pili wtedy i grzaliśmy ostrą beke z Dalberta, tam chyba sparinga z Betisem żeśmy grali i ten amator już wówczas kompromitował się niezwykle. Beka w opór, pamiętam to doskonale, prawie jak z mrowy i endra na SB tych psychopatów.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dalbert

Post autor: Endru »

IlCapitano pisze: 21 lis 2020, 12:18 Legendarny mecz z Empoli i obsrany kupą w majtach Spalletti, mecz absolutnie zjawiskowy. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem go. Nie wyrobiłbym nerwowo, w dodatku wypity.

Pierdolony Dalbert amator zajebany. 25 mln. Nie wiem kto go kupował, Sabatyni czy Azylio, ale to podchodzi pod kryminał. Zresztą w tym klubie od 2010 było więcej takich zakupów, może oni po prostu prali pieniądze dla tej mafii całej, nie wiadomo. Barbosa i Joao Gówno to również podejrzane transakcje.

Pamiętam jak w sierpniu 2017 roku piłem wódkę z dwoma znamienitymi użytkownikami tej strony, mocno podupadłej zresztą bo banują tu dobrych ludzi, a tolerują takie mrówowe albo endrowe zakały zajebane chore umysłowo, ale do rzeczy. No to żeśmy pili wtedy i grzaliśmy ostrą beke z Dalberta, tam chyba sparinga z Betisem żeśmy grali i ten amator już wówczas kompromitował się niezwykle. Beka w opór, pamiętam to doskonale, prawie jak z mrowy i endra na SB tych psychopatów.
Zamknij sie juz Dawidzie Janczyku tej strony nikt o tobie nie pisze nikt cie nie zaczepia, a ty wciaz szukasz guza i go znajdziesz
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: IlCapitano »

Nie popisuj się Andrzejowy bo już raz narobiłeś brzydką kupkę w galoty ze strachu niestety
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Dalbert

Post autor: Piter »

Endru pisze: 21 lis 2020, 14:48
IlCapitano pisze: 21 lis 2020, 12:18 Legendarny mecz z Empoli i obsrany kupą w majtach Spalletti, mecz absolutnie zjawiskowy. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem go. Nie wyrobiłbym nerwowo, w dodatku wypity.

Pierdolony Dalbert amator zajebany. 25 mln. Nie wiem kto go kupował, Sabatyni czy Azylio, ale to podchodzi pod kryminał. Zresztą w tym klubie od 2010 było więcej takich zakupów, może oni po prostu prali pieniądze dla tej mafii całej, nie wiadomo. Barbosa i Joao Gówno to również podejrzane transakcje.

Pamiętam jak w sierpniu 2017 roku piłem wódkę z dwoma znamienitymi użytkownikami tej strony, mocno podupadłej zresztą bo banują tu dobrych ludzi, a tolerują takie mrówowe albo endrowe zakały zajebane chore umysłowo, ale do rzeczy. No to żeśmy pili wtedy i grzaliśmy ostrą beke z Dalberta, tam chyba sparinga z Betisem żeśmy grali i ten amator już wówczas kompromitował się niezwykle. Beka w opór, pamiętam to doskonale, prawie jak z mrowy i endra na SB tych psychopatów.
Zamknij sie juz Dawidzie Janczyku tej strony nikt o tobie nie pisze nikt cie nie zaczepia, a ty wciaz szukasz guza i go znajdziesz
dokł Endru ale on teraz ma swojego krula i jego lazaro do którego tak wydzwaniał a obecnie feta z okazji zdobycia mistrzostwa 19/20 sztywniutkie elo
ODPOWIEDZ