Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Football Manager

Post autor: domin98 »

Co do Tielemansa, gdzie go ustawić? Mam go w Southampton w sezonie 2020/21 i szczerze powiedziawszy to trochę zawodzi, ustawiam go jako cofniętego rozgrywającego
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Football Manager

Post autor: Czarson »

domin98 pisze:Co do Tielemansa, gdzie go ustawić? Mam go w Southampton w sezonie 2020/21 i szczerze powiedziawszy to trochę zawodzi, ustawiam go jako cofniętego rozgrywającego
wysuniety rozgrywajacy albo schodzacy napasnik
Sylvinho
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: Sylvinho »

pierwszy sezon i 4 miejsce,Icardi krol strzelcow.W pierwszym okienku douglas costa za 10 baniek,teraz mam balante i corchie,szukam jescze cofnietego napadziora ale ciezko,jak styknie grosza to jeszce lewa obrona wzmocnie i pasowaloby powalczyc o LM
Sylvinho
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: Sylvinho »

A jesli chodzi o ten poradnik to jak otwieram xml to nic niemoge zrobic,jedynie skopiowac nic edytowac wpisac czy wkleic,qrwa ta zwykla skorka jest tak zj....ze mi cala zabawe psuje;/
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Football Manager

Post autor: hQ »

Ja gram Zambią sobie. Chciałem wziąć nieco słabszy team, jednocześnie grać bez presji i móc trochę pokombinować. W eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki wygrałem grupę z Kenią (4:3 [z 0:3 na 4:3] i remis bramkowy), Mozambikiem (2:2, 3:0) i Lesotho (3:1 i 4:2 [tutaj miażdżyłem cały mecz, do 80' było 3:0 i ukazało się, że mój ŚO doznał urazu, mogłem go zostawić, ale że wynik był ustalony to go zdjąłem i grałem w 10, w ciągu 2 minut straciłem 2 bramki :P]) . W samym turnieju w grupie byłem z Ghaną (minimalna porażka 2:3), Nigerią (piękna wygrana 2:1) i Senegalem (porażka 1:2). Byłem skazany na pożarcie, remis z Senegalem dawał mi awans, ale niestety przegrałem. Mimo to jestem zadowolony.

Katem oka obserwuję co się dzieje w Interze. Ściągnęli Ezequiela Munoza, Lucasa Romero, sprzedali zaś Nagatomo za 8mln do United i Puscasa do Lazio za 800tyś. Z innych ciekawych transferów: Insigne i Bartra w Chelsea, Chiriches w Juve, jeszcze parę bym wymienił, ale z pamięci piszę.

Juve w lidze uciekło daleko, Inter walczy o wicemistrza, dużo goli strzela Icardi. Z Udinese pogonili Stramę i zastąpił go.. Mancini. W Romie za Garcię jest Bielsa, z Napoli pogonili Rafę, a przyszedł Rijkaard.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Football Manager

Post autor: Adriano_forever »

Ja w pierwszym sezonie postawiłem na włochów. Kupiłem Zazę, Gabbiadiniego, Darmiana i De Silvestriego. Zazę i Gabbiadiniego mam nadal mimo, że gram już 4 sezon. Darmian poszedł po 2 sezonach do Chelsea za 25.5 mln.

Dobry deal zrobiłem również na Kaderabku ze Sparty Praga. Kupiłem go za 4.5 mln a po sezonie sprzedałem za 22.5 do Napoli bo miał u mnie dużo asyst. Inny dobry deal to Balanta. Kupiony za 7.5 mln a sprzedany po 3 sezonach za...46 mln :) Dobry zawodnik i młody ale kasa spora więc poszedł.

Inna sprawa że mimo rozegrania już 3 pełnych sezonów to nie potrafiłem wygrać ligi. Juve i Napoli nieosiągalne. Wygrałem za to raz LE i w 4 sezonie też spróbuję to osiągnąć.
dolin123
Posty: 347
Rejestracja: 15 wrz 2006, 07:09
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Football Manager

Post autor: dolin123 »

Dzisiaj zamierzam zaczac grac w FM15. Kogo proponujecie sprzedac a kogo kupic z poczatku i jakie ligi dodac
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Football Manager

Post autor: Don_Balon »

No i mam drugie podejście do fm'a. Całkowita odwrotność gry.
Przed wszystkim duże zmiany taktyczne i w końcu gram tak, jak to sobie zaplanowałem. Trzeba zwrócić uwagę, że opisy ról i pozycji (zresztą jak i inne) zmieniają o wiele więcej niż sobie na początku wyobrażamy i nie koniecznie stanowią odzwierciedlenie swojej nazwy (vide nastawienie, czy też "rygiel defensywny"). Ostatecznie zmieniłem cofniętego pomocnika na rygiel, a środkowi są swobodnymi rozgrywającymi, a napastnik fałszywą 9, no i zaczęli grać tak, jak w poprzednim fm (ale tam już były inne funkcje itd.....).
Co do transferów to nie sprzedałem Yuto i Divino, a ci mimo, że obecnie kontuzjowani stanowią dobrą rywalizację z Dodo i DD. Vidić szybko złapał kontuzję, ale Rano zaczął ogarniać i dość solidnie gra (ale po strzeleniu bramki w reprze i moich gratulacjach opierniczył mnie i powiedział, że to nie była bramka dla Interu.... więc planuje go sprzedać :) ) W pomocy wprowadziłem Romero, a ten po świetnym początku powoli przegrywa z Medelm, który jest prze koksem. Wielkim transferem jest Feghouli z Valenci (obecnie decydujący gracz u mnie). Największą padakę odwaliłem w ataku. W sparingach rewelacją był BonaGol (w każdym meczu 2 bramki) i planowałem go na 1 napastnika, ale odrzucił moją propozycję kontraktu i przeszedł do Red Bull Strasburg! i zostałem z Icardim, który w sparingach nie zachwycał... ale w lidze się obudził i strzelił 7 bramek w 5 meczach. Obecnie kontuzjowany i gra Osvaldo, ale nie zachwyca.

Problem mam głównie z małą kadrą. Ma mecze LE, często wychodzi rezerwa + primavera, ale jakoś sobie radzą (1 remis, 2 zwycięstwa, w tym z Legią :D ). Często wypada Guaro (ale wymienia się absencjami z Hernim). W lidze prowadzę, ale dopiero początek sezonu (10 meczy) i Juve tylko 2 pkt straty, a wszystko wygrywają. W kalendarzu jeszcze Derby, Derby i Napoli, więc stawiam, że mogę stracić lidera. Problem mam z traconymi bramkami - praktycznie zawsze jakaś wpada i mimo, że wygrywam to trochę drażnią straty, ale to raczej kwestia jakości obrony (średni 3 gwiazdki ...)

Coraz bardziej przekonuje się, że to konfiguracją gry jest coś nie tak (chodzi mi o generowanie nowej gry). Włączyłem wszystko tak samo, a inaczej kontuzje (teraz trochę mniej), inaczej morale (wszyscy raczej happy), inaczej talenty (Bona w ogólne nie strzelał, a teraz maszyna) i w ogóle tak trochę inaczej.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Football Manager

Post autor: Czarson »

2 łatki ostanio wyszły, moze dlatego jest inaczej + poprawiłeś się taktyczniea, ze nie przegrywasz to sa zadowoleni
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Football Manager

Post autor: rumcyk »

Ja także zacząłem grać i jestem po 5 meczach... 1 wygrana 3 remisy i 1 porażka. Remisy oczywiście w 2 meczach przy 25 strzałach a rywal 6-8. Wkurzające jest to strasznie. Z kadrą zrobiłem rewolucje. Sprzedałem: Nagatomo,Jonego, Rano, Campe, Andreolliego, Kuzmana. A za nich ściągnąłem Balante,Peruzziego, Murillo, Dybale, Kramaricia, Gabbadiniego, Ibarbo. Ten ostatni gra bardzo dobrze a obrońcy robią co chcą. Zresztą Handa też ma kilka błędów kluczowych no i trace głównie z rogów na krótki słupek. Tohira poprosiłem o kase na transfery i nie dał ale na pensje rzucił. Guarin niezle gra ale kontuzje łąpie a napastnicy prawie nic nie strzelają jak narazie. Za ile Wy tego Tielemansa kupiliście bo u mnie to niżej niż 115 mln zł nie schodzi Anderlecht?
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Football Manager

Post autor: Kermitt »

Nie oczekuj dobrych wyników przy takiej rewolucji :) Nowi zawodnicy aklimatyzują się nawet do dziesięciu miesięcy, co oznacza że sami grają słabiej niż potencjalnie mogliby, zespół nie zna taktyki i gorzej grają zawodnicy w bezpośrednim sąsiedztwie nowych grajków. Też mam problemy przy rzutach rożnych, nie wiem czy można coś z tym zrobić oprócz oczywiście poleceń przy stałych fragmentach. No i patrzę głównie na grę głową, dalej na wzrost. Coś jeszcze trzeba brać pod uwagę?
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Football Manager

Post autor: Don_Balon »

ja na rożne w obronie stosuje obronę całym zespołem, 2 na krótkim, plus napastnik na strefie (czy jakoś tam się to nazywa) bramkę straciłem jedną, bo Yuto nieudolnie wybił głową, więc taktyka chyba działa :)

Strzeliłem 2 bramki z wolnego! wcześniej wszystko w kosmos, a tu niezłe strzały Guaro i Herniego :)

Strasznie przeszkadzają mi negocjacje w nowym fm... w 14 było optymalnie, nieraz po 10 rund negocjacji, a tu max 3 i odrzucają ofertę ...
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Football Manager

Post autor: Don_Balon »

Edit: no i zaje... nie mogę wczytać save... drugi jest z początku sezonu... jakieś pomysły?
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Football Manager

Post autor: Jimi »

Warto zawsze na początku stycznia przeglądać piłkarzy z kończącymi się kontraktami. Po pierwszym sezonie do Interu spokojnie można ściągnąć za darmo Yarmolenke (nawet jak nie jest komuś potrzebny to warto podpisać kontrakt i sprzedać po pół roku z dość sporym zyskiem). Jak ktoś szuka kogoś młodego na środek obrony to polecam Niklasa Süle z Hoffenheim po 3 sezonach jest u mnie wart 35 mln euro. A na skrzydło dobry jest Pione Sisto z Midtjylland.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Football Manager

Post autor: sampam »

Najlatwiej pozyskac zawodnika, ktoremu konczy sie kontrakt, jesli wczesniej wezmiemy go pod obserwacje, rzucimy pare pochwal. Gwarancji pozyskania gracza nie mamy, ale nasze szanse momentalnie wzrastaja, dopoki klub o wiekszej renomie, tj. z wieksza gotowka, nie pojawi sie na horyzoncie:)

A propos, w styczniu 2015 r. mozna sciagnac Giovinco, czy Ayew za czapke sliwek.
Ciekawym zakupem wydaje sie byc Ibarbo, do zgarniecia za 6-7 mln. Dynamiczny, piekielnie szybki i wbrew pozorom potrafi tez nastrzelac goli. Przynajmniej tak informuja obce fora:)
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Football Manager

Post autor: rumcyk »

A gracie jednym napastnikiem czy dwoma? Ja nie mam pojęcia jak ustawić mojego jedynego napastnika. W najpierw ustawiłem kompletnego napastnika, potem Lisa Pola Karnego i teraz mam Fałszywą 9 i dopiero Icardi zaczął strzelać a statystyki w sumie wygladają tak:
Icardi 25(5) i 11 goli
Osvaldo 12(16) 1
Bonazzoli 12(11) 4

Najlepszym strzelcem jest właśnie Ibarbo który ma 12 bramek. Gra na schodzącyn napastniku i irytuje stratami w środku pola ale przy gabbiadinim i tak jest kozakiem. Bardzo dobrze gra Palacio i Dybala, który jest rekordzistą asyst. Na obronie Peruzzi gra super a w środku Guaro z Kovaciciem albo Hernim. Co do bramkarzy to najlepszą passe miał Carizzo a Handa irytuje do tego stopnia że strzela swojaki. Gra teraz troche ale jest do sprzedania. W styczniu zakontraktowałem Paradesa i Pereyre.
DrInternista
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:18

Re: Football Manager

Post autor: DrInternista »

Dla mnie FM 2015 jest za łatwy

Sezon 1:
2 miejsce w lidze, 1/4 LE, wygrana Puchar Włoch

Sezon 2:
1 miejsce w lidze, wygrana w LM, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch

Sezon 3:
1 miejsce w lidze, wygrana LM, Puchar Włoch, Super Puchar Włoch, Klubowe MŚ

http://screenshooter.net/6414890/qkogwds - skład

Ciekawostki

Handa 162 mecze - 101 puszczone, 92 czyste konta

Juan Jesus - 145 meczów - 14 bramek przekozak

Crisetig super defensywny 92 mecze - 12 bramek, 17 asyst
Kova - 145 - 21 g, 42 as - Barca daje juz 75 mln za niego, nie oddam choc juz zarabia 9 mln ojro na rok
Odegaard - co tu gadać super talent i jesli postawicie na niego to przekozak 117 - 24 g, 25 as

Memphis Depay - 99m, 39g, 31 as skrzydłowy jako schodzący napastnik
Hirving Lozano - kupe kasy władowane w transfer po 2 sezonach ale warto.

Icardi - 136 m, 89g, 19 as - dwukrotny krol strzelcow Serie A
dolin123
Posty: 347
Rejestracja: 15 wrz 2006, 07:09
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Football Manager

Post autor: dolin123 »

DrInternista pisze:Dla mnie FM 2015 jest za łatwy

Sezon 1:
2 miejsce w lidze, 1/4 LE, wygrana Puchar Włoch

Sezon 2:
1 miejsce w lidze, wygrana w LM, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch

Sezon 3:
1 miejsce w lidze, wygrana LM, Puchar Włoch, Super Puchar Włoch, Klubowe MŚ

http://screenshooter.net/6414890/qkogwds - skład

Ciekawostki

Handa 162 mecze - 101 puszczone, 92 czyste konta

Juan Jesus - 145 meczów - 14 bramek przekozak

Crisetig super defensywny 92 mecze - 12 bramek, 17 asyst
Kova - 145 - 21 g, 42 as - Barca daje juz 75 mln za niego, nie oddam choc juz zarabia 9 mln ojro na rok
Odegaard - co tu gadać super talent i jesli postawicie na niego to przekozak 117 - 24 g, 25 as

Memphis Depay - 99m, 39g, 31 as skrzydłowy jako schodzący napastnik
Hirving Lozano - kupe kasy władowane w transfer po 2 sezonach ale warto.

Icardi - 136 m, 89g, 19 as - dwukrotny krol strzelcow Serie A

Moze podzielisz sie taktyka i ja gdzies wrzucisz?
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Football Manager

Post autor: Don_Balon »

Ja pykam jednym napastnikiem i Icardi świetnie sprawdza się jako fałszywa 9 i na 15 meczy ma 16 bramek. Ibarbo miałem na 1 save, i grał nie źle (przebłyski), ale wart tych 7 mln. Co do ustawień to zwróć uwagę, że nazewnictwo funkcji nie koniecznie pokrywa się z sposobem gry gościa - obecnie fałszywa 9 gra jak cofnięty napastnik, cofając się do rozegrania.

W związku z padniętym save, musiałem urlopować. Ostatecznie osiągnąłem taki sam bilans co poprzednio, Juve trochę się po potykało, ale już znów siekają. Korzyść w różnicy pkt, niweluje drobne wyniszczenie składu (ast. grał tym samym) i w grudniu mam małe zamieszanie z kondycją, ale mam nadzieję, że to przeszkodzę. Świetnie gra Feaghuli (piszę z głowy - algierski skrzydłowy z Valenci), który złapał kontuzję i zespołowi brakuje kreatywności w ataku. Lipa, że mam tylko 3 graczy do przodu i mocno wspomagam się Rodrigo Alborno, który 3 razy miał już potwierdzony transfer, ale zawsze cofałem, bo nie miałem rezerwowych - efekt jest taki, że jest 2 strzelcem w zespole (świetnie zamyka akcje).
Po urlopie mam problem z Romero, który "chce przebić się do pierwszego składu", a od dawna w nim gra. Co więcej drużyna uważa, że nie zasługuje na to miejsce. Zobaczę jak rozwinie się akcja.

Macie jakiś kozackich wychowanków?
Sylvinho
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: Sylvinho »

Ja drugi sezon i scudetto,odpadlem w LE,trzeci to final LM niestety przegrany z City i 2 miejsce w lidze,teraz cos gorzej zaczalem po sporym wzmocnieniu bokow obrony.ET sypnal mi 70 mln na transfery przed 4 sezonem:) U nas warto zwrocic uwage na Dimarco,Taufera,Crisetiga i wiadomo Bona,zapowiadaja sie calkiem solidnie i do tego wychowankowie,zobaczymy co z nich wyrosnie.Fajni gracze za drobne to Caner Erkin i Sergi Roberto.Jak wiekszosc zakupilem Tielemansa i Odegaarda,ale w sumie niewiem gdzie ich ustawiac,pierwszego trenuje teraz na F9 a drugiego na prawego pom. zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdr.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Football Manager

Post autor: Don_Balon »

Cały czas pluje sobie w brodę, że wypuściłem Bone ... (kontrakt), bo u mnie to przekozak. Odkupie kiedyś gnoja! :D
Sergi Roberto to ściągam za free w każdej wersji fm'a :D, mimo, że nigdy nie stanowił realnego wzmocnienia ekipy.

EDIT: Ściągał ktoś Podolskiego? bo czeka mnie styczniowe okienko i jest do wyciągnięcia.
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Re: Football Manager

Post autor: MatiInter »

dolin123 pisze:
DrInternista pisze:Dla mnie FM 2015 jest za łatwy

Sezon 1:
2 miejsce w lidze, 1/4 LE, wygrana Puchar Włoch

Sezon 2:
1 miejsce w lidze, wygrana w LM, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch

Sezon 3:
1 miejsce w lidze, wygrana LM, Puchar Włoch, Super Puchar Włoch, Klubowe MŚ

http://screenshooter.net/6414890/qkogwds - skład

Ciekawostki

Handa 162 mecze - 101 puszczone, 92 czyste konta

Juan Jesus - 145 meczów - 14 bramek przekozak

Crisetig super defensywny 92 mecze - 12 bramek, 17 asyst
Kova - 145 - 21 g, 42 as - Barca daje juz 75 mln za niego, nie oddam choc juz zarabia 9 mln ojro na rok
Odegaard - co tu gadać super talent i jesli postawicie na niego to przekozak 117 - 24 g, 25 as

Memphis Depay - 99m, 39g, 31 as skrzydłowy jako schodzący napastnik
Hirving Lozano - kupe kasy władowane w transfer po 2 sezonach ale warto.

Icardi - 136 m, 89g, 19 as - dwukrotny krol strzelcow Serie A

Moze podzielisz sie taktyka i ja gdzies wrzucisz?
i screenem z ilością save'ów bez zabawy w gimpie czy paintcie :P
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Football Manager

Post autor: Czarson »

DrInternista
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:18

Re: Football Manager

Post autor: DrInternista »

http://screenshooter.net/6414890/jfstiqx

czy to duzo ? mam autosave co 2 tyg bo niestety crash dumpy sie zdarzaja i szlag mnie trafia jak mam powtarzac kilka meczow. screen zrobiony w koncowce 4 sezonu. Rok ma 53 tyg x4 = mniej wiecej 200 tyg podzielic na 2 = okolo 100 savow. Zreszta nie musisz wierzyc.

Co do taktyki to 4-1-2-2-1 z dwoma schodzacymi napastnikami i faszywa 9 na szpicy

Statystki kariery

http://screenshooter.net/6414890/vivgccd
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Re: Football Manager

Post autor: MatiInter »

DrInternista pisze:http://screenshooter.net/6414890/jfstiqx

czy to duzo ? mam autosave co 2 tyg bo niestety crash dumpy sie zdarzaja i szlag mnie trafia jak mam powtarzac kilka meczow. screen zrobiony w koncowce 4 sezonu. Rok ma 53 tyg x4 = mniej wiecej 200 tyg podzielic na 2 = okolo 100 savow. Zreszta nie musisz wierzyc.

Co do taktyki to 4-1-2-2-1 z dwoma schodzacymi napastnikami i faszywa 9 na szpicy

Statystki kariery

http://screenshooter.net/6414890/vivgccd
Wyluzuj bo nie pisałem tego poważnie, nie musisz się tłumaczyć z takich rzeczy :) pozdro
DrInternista
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:18

Re: Football Manager

Post autor: DrInternista »

Nie no spoko, jestem za stary by bawic się w save/load. Moze mialem tez troche szczescia bo naprawde wiele meczow w lm bylo na styk. w 4 sezonie mam obnizke formy. Przegralem Superpuchar Europy i Superpuchar Włoch. W lm 1/8 pierwszy mecz porazka z Atletico u siebie 1-2.

Z ludzi co odeszli z klubu ale polecam to:
Salah - super grajek ale wole mlodszego i troche lepszego Lozano. Na rezerwe się nie nadaje.
Kaderabek - 30 mln do Arsenalu. Do nas trafil Chambers za ... 30.
Jeison Murillo - 30 mln do Realu Madryt. Zal go było sprzedawać bo walczyl z Balanta i Jesusem o miejsce w skladzie.
Ben Arfa - przyszedl z wolnego sprzedany za 18 mln.

Ogolnie zauwazylem ze po wygraniu lm wartosc graczy drastycznie wzrasta i mozna sprzedac grajkow za duzo wiecej niz sa warci. Mowi o tym 262 mln euro ze sprzedazy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Football Manager

Post autor: Czarson »

Chętny ktoś na rozgrywkę on-line? Michell?AF?
Sylvinho
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Football Manager

Post autor: Sylvinho »

moze bysmy pograli przez neta w pare osob?bo zaczyna sie nudzic...nie gralem nidgy ale jak ktos to ogarnie to ja jestem na 100.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Football Manager

Post autor: Adriano_forever »

Czarsą wchodzę w to :D
coco
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:37
Lokalizacja: Krościenko Wyżne

Re: Football Manager

Post autor: coco »

jak zainstalowaliście grę to mieliście zupełnie inne nazwiska ? można jakoś przywrócić oryginalne ?
ODPOWIEDZ