Seriale

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Seriale

Post autor: Pablusso »

Dla mnie najlepsze jest trio:

House MD- bezkonkurencyjny
Californication- jak nie lubilem Duchovnego, tak teraz uwazam, ze jest bardzo dobrym aktorem
Lost- wkrecilem sie w pierwszym sezonie, ogladam zeby w koncu dowiedziec sie o co chodzi:) co nie zmienia faktu, ze dla mnie serial rowniez swietny.
Obrazek
sig by Orzeu
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Seriale

Post autor: kjuska »

Moja piewsza trójka to:
1. Prison Break
2. Dexter
3. Pierwsza Miłość :P
Against Modern Football
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

z polskich zdecydowanie Odwróceni, z zagranicznych Dexter i Prison Break
Obrazek
iss84
Posty: 56
Rejestracja: 8 maja 2007, 22:55
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: iss84 »

Zdecydowanie Lost

A obecnie moim ulubionym serialem jest komediowy sitcom Big Bang Theory(!) :brawo:, najlepsza serialowa beka ostatnich lat , naprawde polecam wszystkim

Obrazek

czterech fizyków geeków i mega fajna laska,  :hahaha:
Obrazek
Obrazek
ksiazewi
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2006, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Odp: Seriale

Post autor: ksiazewi »

Seriale, które ja aktualnie oglądam:

1. Smallville - 8 sezon
2. Supernatural - 2 sezon
3. Californication
4. House M.D.
5. Friends - ostatnio mi się spodobało:-P
"Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: and1 »

U mnie też lost :) Kończę oglądać IV sezon. Potem PB, Jerycho.
Obrazek
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Seriale

Post autor: Pestario »

a ja bardzo lubie Chirurgów ;p
Teraz chyba zaczne ogłądać cały sezon Drużyny A :]
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Seriale

Post autor: Jeremy »

Ten temat wydaje się najlepszy, aby o to, zapytać. Mianowicie chodzi mi o jedną małą, ale bardzo ciekawiącą mnie rzecz. Zna ktoś datę urodzenia greckiego aktora, który w ostatnich 3 latach zyskał sporą popularność za sprawą "The Real Hustle", Alexisa Conrana? Jeśli tak, to bardzo prosiłbym o odpowiedź. Szukałem w internecie wiele razy, ale nic nie znalazłem.

A jeśli całkowicie chodzi o ten temat, to ostatnio spodobał mi się serial "Married... with Children", czyli "Świat według Bundych". Wcześnie praktycznie go nie oglądałem, ale teraz robię to regularnie. Nie ma to jak seriale z lat 80 - siątych, 90- siątych...
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Filip© »

Married... with Children spoko serial, ostatnio Świat według Kiepskich, a już się doczekać nie mogę drugiego sezonu Czasu honoru...
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Seriale

Post autor: SlimShady »

1. Miasteczko Twin Peaks
2. Zagubieni
3. Kompania Braci
4. Świat Według Kiepskich
5. Dexter
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Seriale

Post autor: morgothbauglir »

Rzadko oglądam seriale (głównie z braku czasu) ale moim ulubionym jest Dr House na TVP2 w czwartki. I, podobnie jak FilipC, nie mogę doczekać się kolejnych odcinków "czasu honoru"
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Seriale

Post autor: Pablusso »

Po obejrzeniu "Dragon Ball. Evolution" cos mnie podkusilo, zeby wrocic do pieknych czasow dziecinstwa i sciagnalem cala serie DB Z. Piekna sprawa, zadziwiajace, ze po tylu latach ta bajka wciaz wciaga :D Jak ktos jest zainteresowany 290~ odcinkami, to zglaszac sie, moge ponagrywac i przywiezc na zlot :D
Obrazek
sig by Orzeu
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

Pablusso pisze: Po obejrzeniu "Dragon Ball. Evolution" cos mnie podkusilo, zeby wrocic do pieknych czasow dziecinstwa i sciagnalem cala serie DB Z. Piekna sprawa, zadziwiajace, ze po tylu latach ta bajka wciaz wciaga :D Jak ktos jest zainteresowany 290~ odcinkami, to zglaszac sie, moge ponagrywac i przywiezc na zlot :D
możesz mi podrzucić...

swoją drogą - jakaś opinia na temat Dragon Ball Evolution ?

co do DBZ to teraz tzn od poczatku kwietnia zaczęła pojawiać się nowa, odpicowana wersja DBZ w jakości HD - zwie się DB Kai. Na pewno jest to lepsza jakość dźwięku i obrazu i nie jestem pewien ale trochę również nowych scen. Oprócz tego jakiś czas temu oglądałem jakiś jubileuszowy odcinek wydany z okazji jakiegoś plebiscytu bodajże "HeYo! Son Goku and Friends His Return!!"
W ulepszonej wersji będziemy mogli zobaczyć animację godną uwagi, z którą mieliśmy już do czynienia w przypadku openingu Budokai3, czy też najnowszego OAV "HeYo! Son Goku and Friends His Return!!", dodatkowo cały klimat ma zostać poszerzony o nową ścieżkę dźwiękową oraz odnowiony dubbing, udział w nim wezmą pierwsi dubbingowy podkładający głosy pod bohaterów Dragon Ball, jak i zupełnie nowe osoby. Jakby tego wszystkiego było mało, Akira obiecał iż zajmie się poprawą nudnych scen zamieniając je na zupełnie nowe! Czyli wszystko to czego przez kilkanaście lat oczekiwali fani z całego świata!
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2009, 14:02 przez Orzeu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Seriale

Post autor: Pablusso »

Jesli chodzi o opinie na temat filmu... No coz, zrujnowal moje dziecinstwo...:P Nudny, krotki, bez akcji. Pare fajnych efektow ale nic poza tym.

DB Kai, ma byc podobno skrocona wersja DB Z. Wychodza juz odcinki (chyba 4) ale nie chce mi sie tego samego sciagac tylko dla lepszej jakosci. Wystarczy, ze przez tydzien meczelem sie z 75 partami Zetki :)
Obrazek
sig by Orzeu
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Seriale

Post autor: Matrix23 »

I tak najlepszym serialem jest Klan. :ave:
Metal thrashing mad
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

no Kai jest skrócony do 100 odcinków, z tym że słyszałem, że może być podobno nowa saga - Brolli saga lub jakiśinnypedał saga
Obrazek
Siorski
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:29

Odp: Seriale

Post autor: Siorski »

No a dziś zakończył się Prison Break :P Polecam kto nie ogladał. Zakończenie, dla mnie, bardzo dobre bo nie ma takiego typowego 100 % happy endu. Ogólnie serial wciągający na maxa. Nie będe nic zdradzał bo sami sie przekonacie jak to wyszlo. Tyle zwrotów akcji co w tym serialu nie znajdziecie nigdzie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Seriale

Post autor: Kusy »

tak do końca się nie skończył jeszcze będą dwa odcinki 23, 24.  Choć to dzisiaj było zakończenie w tych dwóch ostatnich trochę się cofną o kilka lat :D A co do seriali to polecam The Mentalist i Lie To Me.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Seriale

Post autor: Globus »

Tylko House, M.D. :)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Seriale

Post autor: dzielik »

Ech gdyby Prison Break skończył się po 2 sezonie to byłby to najlepszy serial jaki widziałem. Niestety kiedy już wszystko się niby pięknie rozwiązało, ostatnie 10 minut musiało wprowadzić kolejną komplikację, która jak wiadomo rozwlekła się na 2 następne sezony...
Sezonu 4 nie oglądałem i nie wiem czy będzie mi się już chciało...
Z kolei w ostatni czwartek wyemitowano finał 5 sezonu Lost. Jak zwykle dużo się działo i o dziwo trochę powyjaśniało. Powoli wiadomo o czym tak naprawdę jest ten serial.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Chuchu »

Oglądacie "CSI: kryminalne zagadki"?? z zapowiedzi wynikało, że będzie to rewolucja w serialach kryminalnych ale okazało się, że wyszedł z tego taki sobie serial, często mijający się z prawdą i logiką :roll: u mnie w domu brat to ogląda więc wiem co mówię ;)
iss84
Posty: 56
Rejestracja: 8 maja 2007, 22:55
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: iss84 »

Chuchu pisze: Oglądacie "CSI: kryminalne zagadki"?? z zapowiedzi wynikało, że będzie to rewolucja w serialach kryminalnych ale okazało się, że wyszedł z tego taki sobie serial, często mijający się z prawdą i logiką :roll: u mnie w domu brat to ogląda więc wiem co mówię ;)
Zależy które CSI :P
Dla mnie np. Las Vegas jest spoko reszta taka sobie. Jakąś tam rewolucje wprowadził z powodu pokazania nowoczesnych technik kryminalistyczych, w pełni prawdziwe wszystkie nie są chociaż dzisejsza kryminalistyka czyni cuda studiuje prawo więc wiem co mówie ;)

i tak L O S T rządzi  :ave:
Ostatnio zmieniony 22 maja 2009, 20:17 przez iss84, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Woo-cash »

Szukałem szukałem aż w końcu znalazłem. Minęło trochę czasu od ostatniego postu więc można poniekąd trochę odświeżyć temat bo na pewno każdy z Was coś tam ogląda. Tak więc zacznę od siebie. Od 8 odcinka zacząłem oglądać Głęboką Wodę na TVP2 i przyznam że bardzo mnie wciągnął ten serial. Postanowiłem więc obejrzeć poprzednie odcinki i teraz co niedziela zasiadam przed telewizorem z niecierpliwością czekając na kolejny odcinek.
Z takich zwyczajnych seriali to standardowo Kiepskich i od jakiegoś czasu Pierwszą Miłość. Jak i również dla przypomnienia Pitbulla. Napisałbym jeszcze Trudne Sprawy i Dlaczego Ja. Ale to już nie seriale to stan umysłu :-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Seriale

Post autor: lena182 »

:) w sumie to zapytam.... ktoś może miał okazję oglądać? :)

http://www.youtube.com/watch?v=P5J-2H_DPbw

the walking dead?
Obrazek
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Seriale

Post autor: andyvdm »

Jesli chodzi o Walking Dead to pierwszy sezon bardzo dobry, dużo akcji i świetnie sie ogląda. Drugi to już całkowita porażka, z serialu akcji zrobił się jakiś doktor z alpejskiej wioski, nuda.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Seriale

Post autor: Kusy »

andyvdm pisze: Jesli chodzi o Walking Dead to pierwszy sezon bardzo dobry, dużo akcji i świetnie sie ogląda. Drugi to już całkowita porażka, z serialu akcji zrobił się jakiś doktor z alpejskiej wioski, nuda.

ja zrezygnowałem z oglądania drugiego sezonu, w złą stronę poszedł ten serial...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Seriale

Post autor: mediolan »

ooo nie wiedzialem nic o takim serialu :P zdam sie na was i tez obejrze tylko 1 sezon :) ja jestem milosnikiem serialu Czas Honoru obejrzalem wszystkie sezony po 2 razy xD
Obrazek Obrazek
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Seriale

Post autor: andyvdm »

Lepiej obejrzeć pilot "Touch", zapowiada się niesamowity serial.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Seriale

Post autor: Kusy »

mediolan pisze: ooo nie wiedzialem nic o takim serialu :P zdam sie na was i tez obejrze tylko 1 sezon :) ja jestem milosnikiem serialu Czas Honoru obejrzalem wszystkie sezony po 2 razy xD
ja też:p będzie kolejny sezon?
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Seriale

Post autor: magneto86 »

5 sezon dopiero we wrześniu, też czekam z niecierpliwością :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
ODPOWIEDZ