Juventus czy Milan

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)

Kogo bardziej nie lubisz?

Juventusu
105
65%
Milanu
56
35%
 
Liczba głosów: 161

Marcin_

Juventus czy Milan

Post autor: Marcin_ »

W wielu postach piszecie, źle na Juventus czy Milan. Jestem ciekawy kogo bardziej nie lubicie?

Juventus czy Milanu?

Juve - odwieczny rywal, ciągle walczy o największe trofea we Włoszek

Milan - sąsiad zza błon, odwieczny rywal

I dlaczego akurat tego klubu nie lubicie
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: Peter »

Ja bardziej nie lubie Juve z kilku powodow. Jednym i podstawowym powodem są przypuszczenia o wybieranie sędziów w latach -90 przez Moggiego na mecze Juve oraz za doping ktory byl podawany pilkarzą w drugiej polowie lat -90 :P Nie mam powodu zeby nie lubic Milanu, ale kolega - kibic Juventusu podpuszcza mnie ze Milan jest sponsorowany z pieniędzy rządowych (Berlusconi) i ze to Milan powonienem bardziej nie lubieć :P
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Juventus czy Milan

Post autor: mati »

ja to samo co Peter... :roll: nic dodać nic ująć... w walce z jude byłbym nawet gotowy na zawarcie układu z milanistami byleby można było wytępić tych żydów, niestety tak sie zakorzenili że już nigdy ich nikt nie wytępi :cry:


--------------------------------------------------------------------------------------
Add by admin: Chyba sie troszke zapomniałeś. Jak napiszesz "Juventus" to korona Ci z głowy nie spadnie
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Juventus czy Milan

Post autor: Scpn »

raz za doping ktory byl podawany pilkarzą w drugiej polowie lat -90
Wiesz, ktos musi dopingowac pilkarzy starego babska. Jak nei kibice, to lekarze :P.

Ja wybralem Juventus. Niewiem czemu, poprostu Milan jeszcze jakos wytrzymuje. Juventus juz nie. Kibice Juventusu sa bardziej zarozumiali. Za duzo ten ich zespol osattnio wygral poprostu :P. Moze jakis spadek do Serie B by sie przydal :P ?
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Juventus czy Milan

Post autor: Winiar »

Mi się wydaję, że Włoscy kibice Interu bardziej nie lubią Milanu. Ja jednak, podobnie jak Wy, wole naszych sąsiadów nish juve.

Może jednym z powodów jest to, że mój brat kibicuje turyńczykom i ich jakoś najpierw zacząłem nie lubić. Powiem wiecej do Milanu do niedawna jeszcze nic nie miałem, ale te ciągłe wygrane po 1:0 po golach w 90 + 4 to jush mnie rozwścieczyły wręcz :twisted:

Kolejnym ważnym argumentem jest właśnie doping, ale na jego temat nie będę się szerzej rozpisywał.

W tym sezonie kilka razy mi się zmieniało kogo bardziej nie lubię, ale przewagę ma juventus, teraz jeszcze przez mojego kolege taaaki lol, ze niemiało i im kibicuje, to i więcej musze jechac na juventus gdy on sie do mnie przymedzi, bo on ciagle zaczyna cos o Interze, a ja wclae nie chce z nim gadać, ale to jest taka męda :P ze musze go troche uświadomić :P np. o tym dopingu, bo taki wielki fan a nic o tym nie wiedział :lol: i tym mnie wqrza, ze sie nie zna, a gada ciagle takie pierdoły wiec to i sie troche przenosi tesh na juve :)
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: Paweł_FCI »

Jeśli chodzi o samo pytanie "Juventus czy Milan?" to moja odpowiedź brzmi "Inter" i nic więcej nie muszę dodawać,

a jeśli chodzi o lubienie, nielubienie itp to nie zastanawiam sie nad tym, swoje myśli skupiam raczej na Interze, a Milan i Juve to nasi najwieksi przeciwnicy w lidze, nie trzeba ich lubic, ale trzeba szanowac i oczekiwac takiego samego szacunku, z czym jest często problem, ale w gruncie rzeczy mnie błazeństwo takich "kibicow" Milanu czy Juve wiele nie obchodzi...

FORZA INTER !
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Juventus czy Milan

Post autor: Winiar »

Paweł_FCI pisze:ale w gruncie rzeczy mnie błazeństwo takich "kibicow" Milanu czy Juve wiele nie obchodzi...
No mnie tesh w sumie nie, ale ten mój kolega to dosłownie.... ash brak słów. Ja mu mówie, że nie chce mi sie z nim gadać, że "nie jest dla mnie partnerem do rozmów", idę w drugi koniec sali jak tylko podejdzie, ale on ciągle chodzi i medzi i to nie chodzi tylko o Inter i Juventus on po prostu taki jest. On nie rozumie jak ktoś nie chce z nim gadać !! I tak każdy mu to mówi a on i tak mędzi i chodzi za Tobą jakby był czyimś cieniem. No i ja jush wielokrotnie nie potrafie po prostu tego wytrzymać :/ To jest człowiek którego niestety nie można zignorować. Mnie bardzo cięzko wyprowadzić z równowagi, ale on to jest po prostu menda i mu sie to udaje :/ No i jak mówiłem to nie tylko moje odczucia, bo 99 % osób uważa tak samo. Ale mam nadzieje, że nie pójdzie do tej samej szkoły co ja i to ostatnie pół roku kiedy go widuję :D Zresztą mógłbym wam więcej opowiedzieć o nim ale to nie temat na to :)
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Juventus czy Milan

Post autor: Bart »

Kiedyś Juventus nawet lubiłem (broń Boże kibicowałem), więc odpowiedź wydaje się oczywista: Milan. Ktoś wyżej napisał, że kibice we Włoszech bardziej nie lubią Milanu niż Juve. Nie prawda, to 'la gobba signora' :P jest znienawidzona przez włoskich tifosi (nie tylko Interu) za doping, sędziów, wpływy, szczęście, liczbę trofeów, piłkarzy, kibiców (ale tych pozastadionowych) itp. itd. Milan to tacy nielubiani kuzyni, do których nikt sympatii nie żywi, ale też raczej nikt nie nawidzi. Na oprawach meczowych rządzi ironia ale już sami piłkarze obu drużyn darzą się sympatią. No dobrze, nie na temat, miało być o mnie... no to muszę przyznać, że nie przepadam za Milanem, może nie tak jak kiedyś ale jednak. Mimo to, zarówno do Milanu i Juventusu podchodzę z szacunkiem i nie popadam w euforię jeśli chodzi o kontrowersje z tymi drużynami związane. Podczas wszystkich meczów Juve-Milan życzę najlepszego tym pierwszym i nie mógłbym znieść Milanu cieszącego się z 18 scudetto. Niech ten (to?, ta?) Juve ma tam sobie 28, czy 128 scudetti, ale nie chcę, żeby Milaniści mieli kolejny powód by czuć się od nas lepsi. Jeszcze trzy lata temu mogliśmy czuć się praktycznie im równym, teraz oni patrzą na nas z wyższością i nie odpowiada mi to. I pomyśleć, że dwa kwietniowe mecze mogą wszystko odmienić...
Dexster

Juventus czy Milan

Post autor: Dexster »

Ja bardziej nie nawidze Ac milan rzygać mi się chcę gdy słyszę te nazwę !
W finale LM byłem za Juve szkoda że przegrali mogli rozwalić tych ***, to bym się cieszył niezmiernie , ma nadzieje że w tym roku sami wymierzymy sprawiedliwość i pokażemy gdzie miejsce milanu. Gdy Milan przegrywa ciesze prawei tak samo jakby Inter wygrał :D
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: Andy »

A ja nie nawidze Juventusu :evil: :!: :!: Tak jak większość z Was już napisała - przekupione mecze , dopingi itp tid !! Nie wiem dlaczego , ale wolałbym aby to Milan sięgnął po scudetto niż Juve ,przynajmniej to im się należy, a Juve ciągle wygrywa po 1-0 :/ ( co to za gra :roll: :?: ) wszyscy śmieją się z Włoskiej piłki ( chyba im chodzi teraz o Juve :D :!: Bo Inter zaczął grać efektownie :wink: ).Także mam na osiedlu takiego kibica Juventusu , który się ciągle wymądrza - Inter to patałachy i takie tam , kiedy oni ostatni raz coś wygrali i się ciągle śmieje :/ :!: A ja mu przypominam wtedy o dopingu i siedzi cicho :grin: :!: Jedynie wczoraj coś mi tam odpowiedział - to dlaczego taki Inter zaczął kupować piłkarzy Juventusu :?: Bo normalnie nic nie potrafią wygrać 8) Myślałem , że go tam udusze , ale tak to już jest z takimi kibicami :twisted: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Marcin_

Juventus czy Milan

Post autor: Marcin_ »

A ja bardzo nie lubie Milanu. Ponieważ to jest sąsiad zza błoń, a po za tym strzelają bramki w doliczonym czasie gry. Do Juve nic nie mam wole, żeby oni zdobyli mistrza, niż Milan.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Juventus czy Milan

Post autor: mati »

Add by admin: Chyba sie troszke zapomniałeś. Jak napiszesz "Juventus" to korona Ci z głowy nie spadnie

zdeka nie rozumiem :roll: padały już ostrzejsze słowa i uwagi na tym forum, ale jakos wtedy admin sie tym nie zajmował :/ powiem w drugą stronę, jak ktoś przeczyta judentus to korona mu z głowy nie spadnie, albo jakiegoś zgorszenia nie zazna :wink:


-----------------------------------------------------------------------------
Add by admin: Najwyższy czas nauczyć niektórych szacunku dla innych klubów. Widze ze do Ciebie żadne uwagi nie docierają...
Przemek

Juventus czy Milan

Post autor: Przemek »

W moim przypadku nie ma kogo bardziej wole..nie lubie obu klubów i koniec-można powiedziec ze są na równi ;)
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Juventus czy Milan

Post autor: The Cyc »

W tej chwili najbardziej denerwuje mnie to że jeden z tych klubów zdobędzie mistrzostwo. Który je zdobędzie ?? Jeszcze bardziej mnie to denerwuje bo oba są daleko przed Interem
Forza Inter!!
17_7

Juventus czy Milan

Post autor: 17_7 »

Ja chyba nie lubie bardziej Milanu, bo wygralismy z Juventusem 2 razy w poprzednim sezonie w seriea

Milan - nie lubie ich za SZCZESCIE(wygrywanie 1:0, przejscie do finalu LM w s. 02/03 i final tego turnieju kiedy wygrali po karnych), za to, ze moj kolega kiedys byl kibicem(?) milanu i sie wywyzszal, kiedy wygral Milan
jak jeszcze nie kibicowalem interowi(gdzies 96 rok) nie lubialem Milanu i moze troche od tego jestem kibicem Interu

Juventus - jak kazdy-przekrety, doping, mam kolegege kibica Juventusu i jest spoko, wiec jakos mniej nielubie Juventusu
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

Juventus czy Milan

Post autor: Suhy »

Ja nie trawie obu klubow i niechec jest na tym samym poziomie, ale tak jak ktos juz tutaj napisal, nie zniose kolejnego tytulu dla Milanu!!, wiec trzymam kciuki ( z koniecznosci) za Juve, w walce o mistrzostwo. Uwazam, ze ciezko jest stwierdzic kogo sie bardziej nienawidzi, jezeli masz wybierac, spsrod dwoch najwiekszych wrogow, taka sama sytuacja jest wsrod kibicow mojego Widzewa, nie dazymy sympatia Legii jak i Łks-u i nie mozna zadna miara zmierzyc kogo bardziej, a kogo mniej. Natomiast nie od dzis wiadomo, ze lepiej (jak juz trzeba wybierac), zeby tym lepszym byl dalszy wrog niz ten z wlasnego podworka! Dlataego tak jak na wstepie napisalem, nie chce kolejnego mistrzostwa dla Milanu.

Ps Mozecie mnie zlinczowac na tym forum, ale jednej rzeczy zazdroszcze Milanowi, zazdroszcze im trojki wspanialych Holendrow i druzyny z poczaku lat dziewiedziesiatych. A jeszcze na marginesie dodam, ze wlasnie przez to zaczalem kibicowac INTEROWI, na ptrzekor temu, ze wlasnie przez te sukcesy wszyscy im kibicowali i gdzie sie nie obejrzales to slyszales Maldini, Donadoni, Simone itd. Ja wtedy mowilem Bergomi, Klinsman, Zenga. I mam nadzieje i zyje nia caly czas, ze my (ciezko to powiedziec) w koncu bedziemy mieli taka druzyne jak nasi sasiedzi mieli wtedy.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Juventus czy Milan

Post autor: Szycha »

Ja też wole żeby jude zdobył mistrza :wink: Bilan nie może mieć Scudetto bo to jest upokarzające ;) A w LM mają godnego rywala i oby mu nie sprostali 8)

---------------------------------------------------------------------------------------
Add by admin: Tak jak w przypadku Matiego, zwracam uwage...nastepnym razem gdy obrazisz inny klub dostaniesz ostrzeżenie
Il Milano!

Juventus czy Milan

Post autor: Il Milano! »

Ze względu na to, że jestem kibicem Milanu odpowiedź nie może być inna jak Juventus. Osobiście jednak nic nie mam to tego klubu (no może nieraz ^^ ) ale ogólnie trzymam za włoskie kluby w europejskich pucharach, bo chyba bardziej liczy się dominacja Calcio nad hiszpanami, czy anglikami od zwykłych klubowych podziałów !

Spodobał mi się jeden post - widać, że pisał go ktoś zasługujący na range wyższa niż przeciętny nastolatek/tka ...

Paweł_FCI pisze:... a Milan i Juve to nasi najwieksi przeciwnicy w lidze, nie trzeba ich lubic, ale trzeba szanowac i oczekiwac takiego samego szacunku, z czym jest często problem, ale w gruncie rzeczy mnie błazeństwo takich "kibicow" Milanu czy Juve wiele nie obchodzi...

FORZA INTER !
buldog

Juventus czy Milan

Post autor: buldog »

Ja lubie wszystkie kluby Włoskie ;=)
ale bardziej nie lubie Juve :E
chociaż Milanu też nie lubie :E ale wole żeby np. scudetto zdobył Milan niż Juve, bo w Serie A i w Europie ma rzadzić Mediolan =) a nie Turyn pfffff ;E
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Juventus czy Milan

Post autor: mati »

Admin, już lekka przesada :/ ale z drugiej strony, ja podobnie jak ty także broniłbym swojego ukochanego klubu (w moim przypadku jest to Inter, w twoim jak widze twoje uwagi jest to JUVENTUS) rzeby zyskać sobie twoją przychylność zachowam się jak 10 latek i powiem Ci że także od teraz jest to mój ulubiony klub ;)
ps-man

Juventus czy Milan

Post autor: ps-man »

Milan - własciwei to niec do nich nie mam oprocz tego, że podjebali sporą czesc zawodnikow z Lazio... Teraz chca kolejnego - Baronio (choc teraz dsie dowiedziałęm ze on jest nasz ale na wypozyczeniu :) )

Juve - no jakos ich nikt nie lubi, to i ja tez, ale wszystko jest lepsze od Romy!
Adrianooo

Juventus czy Milan

Post autor: Adrianooo »

Milanu nienawidze odkąd tylko usłyszałem o istnieniu tego klubu! :evil: :mlotek:
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: toldo12 »

Bardziej nie lubię Milanu, gdyż jak wiadomo jeśli lubi się jeden klub z jednego miasta to o drugim myśli się w samych negatywach, byle by tylko z nim zwyciężyć. Zresztą Milanu nie lubię od czasu kiedy zacząłem się interesować piłką nożną. Zawsze ten klub wydawał mi się zarozumiały... :evil: Myślę, że z mojej strony Juventus zasługuje na szacunek choćby dlatego, że jest drużyną, która podobnie jak nasz Inter nie spadła nigdy do niższej klasy rozgrywek. :smile: Więc powinniśmy szanować ten wielki klub. :arrow: A jeśli chodzi o Milan, nie musimy ich kochać, ale uczciwie rywalizować o miano najlepszej drużyny z Mediolanu :!: :!:
rafi25
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:52

MAI STATI IN B!!!

Post autor: rafi25 »

Kogo nienawidze bardziej miedzy juve i milanem?
Odpowiedz jest prosta. Nienawidze ich w taki sam sposob!!!!!!!
juve i milan to dwa kluby, dla ktorych nie ma znaczenia, w jaki
sposob sie wygrywa, cel jest tylko jeden- wygrac, nawet kosztem
oszukania innych druzyn. Dzialacze juve&milanu sa tacy sami-
sa to ludzie skorumpowani i nieuczciwi, wloska pilka wlasnie przez
takich jak giraudo, bettega, moggi, galliani i berlusconi traci
na wartosci i upada. Lista ,,nieuczciwych" czynow z ich strony
jest bardzo dlugo, ale wystarczy wymienic jedynie Totonero z lat
80-tych, gdzie milan byl glownym bohaterem calej afery,
juve jest nie gorsze, caly klub od lat znajdujacy sie pod opieka
rodziny agnelli, kradl ile tylko sie da, a sedziowie do dzis ,,biegaja"
w pasiastych, bialo-czarnych koszulkach juve. Dzialacze obu
klubow zreszta sa ze soba ,,zaprzyjaznieni", bo dobrze okradaja
razem w tych ostatnich latach pozostale kluby z tytulow. Jednak
malo kto wie, ze Inter jest jedyna druzyna, ktora od 1898 r. nigdy
nie spadla do drugiej ligi, dlatego, ze w 1913 r. juve uplasowalo sie
w ,,girone piemontese" o 3 punkty za klubem Novara, ostatnim
ktory sie wowczas utrzymywal w najwyzszych rozgrywkach, a byl
to pierwszy sezon gdzie kluby spadaly do drugiej ligi. Dzialacze
juve jak zwykle ,,nieczysto zadzialali" i klub zostal wpisany
za zgoda wloskiej federacji do grupy druzyn grajacych w
,,girone lombardo". W praktyce oznaczalo to, ze juve uniknelo
w ten sposob degradacji do drugiej ligi, bo wowczas rozgrywki
wygladaly inaczej niz poczawszy od 1929 r. Caly ten przypadek
kazdy moze przeczytac (oczywiscie po wlosku) w gazecie
CALCIO 2000, gdzie Silvano Tauceri opisuje rozne ,,niejasne"
przypadki i historie, majace miejsce we wloskiej pilce.
Tak wiec Inter pozostaje jedyna druzyna, ktora nigdy nie spadla
od 1898 r. do drugiej ligi, ale malo kto o tym wie (chyba nawet
kibice juve nie wiedza, ze ich klub spadl do drugiej ligi).
Jak ktos chce, to moge obszerniej opisac ten przypadek juve.
Tak wiec, FORZA INTER :!: :!: :!:
MAI STATI IN B :!: :!: :!:
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: Nester »

Dzis male rewolucja szykuje sie na stronie juvepoland.Otoz sparing z Roma (na rai due leci albo ktoryms innym numerku) bedzie relacjonowany na zywo :P Pytacie jak :?: Przez gg. Cwane bestie :P
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Juventus czy Milan

Post autor: RoB »

Jednak malo kto wie, ze Inter jest jedyna druzyna, ktora od 1898 r. nigdy
nie spadla do drugiej ligi
Tak tylko Inter powstał w 1908 więc ciężko mu było spaśc so drugiej ligi w latach 1898-1908r. :wink:

A co do reszty :arrow: to się chyba wszystko zgadza.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: Orzeu »

@Rob - wszystko się zgadza, bo od 1898 roku chodziło o to że od początku Serie A ;) - czyt. w całej historii Serie A jest jeden tylko zespół który nigdy nie spadł do Serie B
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Juventus czy Milan

Post autor: Bart »

Wcale się nie zgadza. Inter również cudem uniknął degradacji. Zajął ostatnie miejsce w lidze w sezonie 1921/1922 i tylko dzięki reorganizacji rozgrywek, które były podzielone, mógł zagrać w barażach z Vicenzą. I mniej czy bardziej uczciwie, utrzymał się.
rafi25
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:52

Sprostowanie

Post autor: rafi25 »

Piszac, ze Inter nie spadl do drugiej ligi poczawszy od 1898 r.
oczywiscie ze mialem na mysli poczatek rozgrywek o
mistrzostwo Wloch, a nie to, ze Inter gral w tym czasie.
Co do sugestii, ze Inter spadl w 1921/22 to jest to
absolutna bzdura!!! Gosc sie kompletnie nie zna na wloskiej
pilce, lepiej niech zmieni dyscypline na warcaby!!!
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Juventus czy Milan

Post autor: Orzeu »

Z własnego doświadczenia wiem że bart tu się chyba najlepiej zna na piłce włoskiej
Obrazek
ODPOWIEDZ