Skoki Narciarskie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Lamatico »

Andy pisze: Na takie skoki warto patrzeć,dzisiaj licze na powtórke :D
Masz 100% rację kiedy widzisz że skoczek leci  i    leci    i    leci to aż w końcu ląduje prawie na wypłaszczeniu to chce sie to oglądać. Andy ja w przeciwieństwie do Ciebie miełem okazję obejrzeć pierwszą serię w całości w 2 tak "po łebkach" miałem ważną rozmowę na gg  :lol2: ale pierwszą 7 oglądałem całą.

Przed chwilą zakończyła się seria próbna przed dzisiejszym konkursem. Polacy nie skakali Jacobsen ............ jedynie 194m
Adam już dziś bedzie kryształowa kula  :-D
Ostatnio zmieniony 24 mar 2007, 11:07 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Grzybek »

Adaś dziś powtórka ze wczoraj !! :D Liczymy na zwyciestwo naszego Orła :) Miejmy nadzieje że już dziiś przyjdzie nam sie cieszyc z 4 Kryształowej Kuli naszego Króla :)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

Adam Małysz po raz kolejny pokazał jak wielkim jest skoczkiem :!: Po pierwszej serii nie mogliśmy się z czego cieszyć,Polak co prawda wyprzedzał Jacobsena o 2 lokaty,ale skacząc na odległość 210.5 m zajmował dopiero 5 miejsce.Zatem emocje zapowiadały się do samego końca....w II serii dość dobrze wypadł Norweg Jacobsen który skoczył 217 m i Małysza czekało ciężkie zadanie,jednak dla naszego "Orła" wykonalne".Adaś skoczył 0.5 metra dalej i tym samym po raz drugi wygrał w Planicy i powiększył swoją przewage do 64 pkt :-D.Dzisiaj już ostatnie kończące zawody PŚ i miejmy nadzieje,że to będzie tylko dopełnienie formalności.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Grzybek »

Hat-Trick na Planicy = 4 Kryształowa Króla MISTRZA !!  Brawo Adam !! Kapitalne skoki w ciągu całego weekendu i zwyciestwo !! Brak mi słów :) Brawo, brawo Małysz :D
Ostatnio zmieniony 25 mar 2007, 12:46 przez Grzybek, łącznie zmieniany 1 raz.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

Wspaniały skok oddał nasz najlepszy skoczek podczas dzisiejszego konkursu :!: Odbyła się tylko jedna seria ale i tak warto było popatrzeć na tak dalekie loty...Po raz kolejny pokazał jak wielkim jest skoczkiem i nie łatwo będzie go pokonać w latach przyszłych :P...wspaniale skoczył Kamil Stoch prezentując się w tych ostatnich konkursach wyśmienicie :hold: Małysz po raz 4 z rzędu zdobył kryształową kule i trzeba pogratulować Polakowi za tak wspaniały wyczyn :!: Szkoda tylko,że skoki już się skończyły...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Woo-cash »

Nie mam po prostu pytan. Zdeklasowal rywali nie dal im zadnych szans. I tak jak wspomnial Grzybek hattrick w Planicy. 4 Krysztalowa Kula. 38 wygrana w karierze. :flaga:  :hold: ADAM MAŁYSZ  :hold:  :flaga:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: EL_CHINO »

Pozostaje tylko śpiewac w kółko:
Dżinsy i sztruksy to nie mój styl
Kolor fioletu wciąż mi się śni
Zimno na dworze, w domu moim cisza
Puchar świata w ręku Małysza...
;)
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: FReeFonix »

Właśnie zakończyły się mistrzostwa świata w lotach (indywidualnie). Niestety, udało się przeprowadzić tylko dwie serie. Mistrzem okazał się Robert Kranjec, zasługiwał na to zwycięstwo, utarł nosa Austryjakom i Norwegom ustanawiając nowy rekord życiowy 244 metry! W konkursie pobito dużo personalnych rekordów, najdłuższy skok konkursu - Anders Fannemel - 244.5m. Polacy wypadli bardzo słabo, najlepszy Kamil Stoch - 10 miejsce. Na podium uplasowali się kolejno: Robert Kranjec, Rune Velta oraz Martin Koch, który po skoku na odległość 243m upadł, jednak udało mu się zachować miejsce na podium. Jutro konkurs drużynowy, jednak jeśli nasza reprezentacja będzie skakała tak jak dzisiaj, będzie bardzo ciężko odegrać znaczącą się rolę w tym konkursie.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skoki Narciarskie

Post autor: Adriano_forever »

No i uj koorwa mać. Odebali koreańczyki fest te zawody. Na czas koreański zawody rozpoczęły się o 21.30 a skończyły się kilkanaście minut po północy.(!?) Dramat. Taki czas ustalili, żeby więcej ludzi obejrzało konkursy w Europie. Lecz jakby dali konkurs dwie godziny wcześniej w tym czasie co trening był rozgrywany to bez problemów by się konkurs odbył bez tych felernych przerw i ściągania z belki. Dwie godziny wcześniej byłaby u nas 11.30 i ten co miałby obejrzeć skoki o 13.30 to i o 11.30 by obejrzał. S#$%^!syństwo i tyle. Ebać te zawody. Tyle ludzi się zdenerwowało tylko przez to.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skoki Narciarskie

Post autor: Lopez »

Co do skoków,to musze stwierdzić,że Kamil i Stefan mają urodziwe żony.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Skoki Narciarskie

Post autor: sampam »

A ktory znany sportowiec ma brzydka zone?:D

Co do meritum, ponoc problemy z wiatrem to nic nowego i konkurs nie bez przyczyny odbyl sie pozniejsza pora. Skoki to specyficzna dysycplina. Nie dosc, ze dosyc niszowa to jeszcze w duzej mierze pogoda decyduje o przebiegu konkursu.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skoki Narciarskie

Post autor: fcinter.pl »

kusy 10.02.2018, 15:02 Na normalnej skoczni taka przewaga jaka ma hula to przepaść, jak będzie druga seria, on zloto ma pewne

no i siema
Ada
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2018, 19:33

Re: Skoki Narciarskie

Post autor: Ada »

Skoki to moja ulubiona, zaraz po piłce, dyscyplina :)
ODPOWIEDZ