Ciekawe książki

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Ciekawe książki

Post autor: mediolan »

Poszukuje Hobbita ALE w wersji kieszonkowej i po angielsku ... jesli ktokolwiek slyszal lub widzial dajcie znac bo jakos nie moge trafic ...
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Ciekawe książki

Post autor: Serpente »

Obrazek

Jestem w połowie, póki co miazga absolutna, polecam bo jest co czytać a dla fanów boksu czy samego Mike'a pozycja obowiązkowa. Podoba mi się bardziej niż Zlatan :hold:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ciekawe książki

Post autor: Klinsi64 »

Obrazek

Gorąco zachęcam do przeczytania książki,a raczej księgi (808 stron) Davida Simon'a "Wydział zabójstw -ulice śmierci" autor,młody wówczas dziennikarz,późniejszy twórca serialu "Prawo ulicy" towarzyszył przez cały 1988 rok policjantom z wydziału zabójstw w Baltimore.Jeśli kogoś interesują kulisy śledztw,procesów,sekcji zwłok lub lubicie wydziałowe intrygi i specyficzny policyjny humor nie powinniście czuć się zawiedzeni. :)
Pandora
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:34

Re: Ciekawe książki

Post autor: Pandora »

klinsi pisze:Obrazek

Gorąco zachęcam do przeczytania książki,a raczej księgi (808 stron) Davida Simon'a "Wydział zabójstw -ulice śmierci" autor,młody wówczas dziennikarz,późniejszy twórca serialu "Prawo ulicy" towarzyszył przez cały 1988 rok policjantom z wydziału zabójstw w Baltimore.Jeśli kogoś interesują kulisy śledztw,procesów,sekcji zwłok lub lubicie wydziałowe intrygi i specyficzny policyjny humor nie powinniście czuć się zawiedzeni. :)
Hej, może mógłbyś polecić mi jeszcze jakiś dobry kryminał? najlepiej coś stąd http://www.ravelo.pl/sensacja-kryminal- ... 12936.html bo zawsze tutaj zamawiam, a wybór jest bardzo duży. Nie mam doświadczenia z tego typu książkami, dlatego jeśli możesz podać mi 2-3 tytuły byłoby super :)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Ciekawe książki

Post autor: Serpente »

The Wire to serialowy Mount Everest, nie wiedziałem że jest taka książka, jak opanuję Tysona to z pewnością sprawdzę dzięki ;)
SebastianR
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 09:32

Re: Ciekawe książki

Post autor: SebastianR »

Zamówiłem tę książkę. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie.
Znacie może hotele w Białobrzegach? Wszyscy moi znajomi polecają.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Ciekawe książki

Post autor: mediolan »

Matura zbliża się wielkimi krokami dlatego też zakupiłem książkę http://www.empik.com/blackout-jutro-bed ... ,ksiazka-p abym przypadkiem nie zaczął się do niej uczyć :P
tobi1
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2015, 12:27

Re: Ciekawe książki

Post autor: tobi1 »

Ja przeczytałem "Metro 2033" i każdemu polecam, dobra książka :)

Obrazek
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Ciekawe książki

Post autor: Damiano »

Właśnie skończyłem "Alfabet Suworowa" 9/10 i "Legion 8,5/10. Teraz w kolejce biografie Ancelottiego i Pirlo
sargall
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2015, 10:24

Re: Ciekawe książki

Post autor: sargall »

Miałam okazję czytać „Drzwi do Szczęścia”, zmieniła moje podejście, nastawienie, pokazała, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, tylko trzeba chcieć.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Ciekawe książki

Post autor: Dzonyy »

tobi1 pisze:Ja przeczytałem "Metro 2033" i każdemu polecam, dobra książka :)

Obrazek
W tym uniwersum zdecydowanie najbardizej podeszła mi Trylogia Andrieja Diakowa opisująca losy stalkera Tarana i jego przybranego syna Gleba.
cegula
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2015, 15:48

Re: Ciekawe książki

Post autor: cegula »

polecam bardzo grę o tron super
nirmag
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2015, 18:18

Re: Ciekawe książki

Post autor: nirmag »

„Tego lata stałam się piękna”. Pierwsza miłość, sercowe rozterki. Jedna dziewczyna – dwóch zakochanych w niej braci. Co więcej o niej napisać....trzeba po prostu ją przeczytać:)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ciekawe książki

Post autor: Kusy »

Polecam książkę "zaSypany" Kraków haniebnie go wykończył, jak również alkohol i depresja.
barylkaa
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2015, 23:00

Re: Ciekawe książki

Post autor: barylkaa »

„Pan Mercedes”.Przeciętny kryminał powiedzmy, że detektywistyczny, choć wątek przestępcy jest bardziej rozbudowany. Całość napisana nieźle, ale mało oryginalna i nie całkiem przekonująca. Solidny średniak ale nic więcej.
xlamusx
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2015, 22:41

Re: Ciekawe książki

Post autor: xlamusx »

Szósta Ofiara Olsena. Po przeczytaniu będziesz zwracać uwagę na każdego przechodnia. Bynajmniej ja tak miałam...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Ciekawe książki

Post autor: andyvdm »

Bynajmniej to nie przynajmniej
dexxter44
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:48

Re: Ciekawe książki

Post autor: dexxter44 »

xlamusx pisze:Szósta Ofiara Olsena. Po przeczytaniu będziesz zwracać uwagę na każdego przechodnia. Bynajmniej ja tak miałam...
Musze koniecznie przeczytać :) Pozdrawiam..
zawoodnik
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2015, 21:34

Re: Ciekawe książki

Post autor: zawoodnik »

Panstwo Tamickie- Powieść obyczajowa w dwudziestu opowiadaniach, z których każde stanowi oddzielną całość. Opowiadania łączy para bohaterów – młode małżeństwo, wchodzące w dorosłe życie na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Zaczyna się od „ślubu z rozsądku”, czyli dla mieszkania. Takie czasy były, że osobie samotnej przysługiwała zaledwie kawalerka, a małżeństwu „aż” M3. Sporo humoru w codzienności, czasem zaskakujący finał, trochę wzruszeń i smutku, trochę grozy, odrobina magii... Polecamy!
quovadis
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2015, 20:42

Re: Ciekawe książki

Post autor: quovadis »

Nie czytałam lepszej książki jak „Central Park”. Tak w skrócie: 8 rano. Alice i Gabriel budzą się na ławce w Central Parku skuci ze sobą kajdankami. Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Poprzedniej nocy Alice bawiła się z przyjaciółkami na Polach Elizejskich, a Gabriel grał na pianinie w dublińskim klubie. Niemożliwe?
olek01990
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2016, 21:59
Lokalizacja: krk

Re: Ciekawe książki

Post autor: olek01990 »

Uwielbiam biografie znanych sportowców i trenerów.
kiy
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2016, 20:06
Kontakt:

Re: Ciekawe książki

Post autor: kiy »

Psychologiczne :)
"Od lat nic, albo brat wszystko na raz"
penisförstoring penisvergroter penisvergrösserung
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ciekawe książki

Post autor: Klinsi64 »

różne...trójpostowce atakują ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Ciekawe książki

Post autor: maniekfci »

Klinsi64 pisze:różne...trójpostowce atakują ;)
czytałem tą książkę niedawno, 3/10
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Re: Ciekawe książki

Post autor: Berith »

Polecam cykl "Archiwum Burzowego Światła" Brandona Sandersona. W tej chwili są wydane 2 tomy po 960 stron :)
Droga Królów http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203955/droga-krolow
Słowa Światłości http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221180/slowa-swiatlosci
Rewelacyjna fantastyka, lepsza nawet od Gry o Tron.
Pozdrawiam
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Ciekawe książki

Post autor: Odet »

"Pięć lat kacetu" - Stanisława Grzesiuka.

Warto, choć źle się po niej śpi.

Pozdr.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ciekawe książki

Post autor: Michellaga »

Berith pisze:Polecam cykl "Archiwum Burzowego Światła" Brandona Sandersona. W tej chwili są wydane 2 tomy po 960 stron :)
Droga Królów http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203955/droga-krolow
Słowa Światłości http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221180/slowa-swiatlosci
Rewelacyjna fantastyka, lepsza nawet od Gry o Tron.
Pozdrawiam
W planach jest podobno 10 tomów, dlatego obawiam się, że może być to samo co z Martinem który swoje dzieło tworzy już chyba 20 lat, a tempo pisania każdego kolejnego tomu spada. Powoli zaczynam mieć obawy, że nie wyrobi się przed kostuchą. Obecnie czytam Sandersona Elantris i jest to świetna książka, wiec po kolejne na pewno również sięgnę, ale poczekam aż dojdzie do chociaż połowy sagi.
Pozdro.
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Re: Ciekawe książki

Post autor: Berith »

Owszem w planach jest 10 tomów, 3 tom ma wyjść na początku przyszłego roku a kolejne mają wychodzić co 2 lata.
Michellaga pisze:
Berith pisze:Polecam cykl "Archiwum Burzowego Światła" Brandona Sandersona. W tej chwili są wydane 2 tomy po 960 stron :)
Droga Królów http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203955/droga-krolow
Słowa Światłości http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221180/slowa-swiatlosci
Rewelacyjna fantastyka, lepsza nawet od Gry o Tron.
Pozdrawiam
W planach jest podobno 10 tomów, dlatego obawiam się, że może być to samo co z Martinem który swoje dzieło tworzy już chyba 20 lat, a tempo pisania każdego kolejnego tomu spada. Powoli zaczynam mieć obawy, że nie wyrobi się przed kostuchą. Obecnie czytam Sandersona Elantris i jest to świetna książka, wiec po kolejne na pewno również sięgnę, ale poczekam aż dojdzie do chociaż połowy sagi.
Pozdro.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ciekawe książki

Post autor: Michellaga »

Polecam serie Kłamca Ćwieka - lekka, przyjemna i mocno rozrywkowa beletrystyka.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ciekawe książki

Post autor: sampam »

Odet pisze:"Pięć lat kacetu" - Stanisława Grzesiuka.

Warto, choć źle się po niej śpi.

Pozdr.
Przeciez to literatura obozowa w stylu lajtowym:)
ODPOWIEDZ