Skarga - stronniczy Adriano

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
coutinho24

Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

Co tu dużo pisać, dostalem znowu bana, tym razem na 20 dni, a to dlatego ze znowu sprzeczka z nasirem, sprzeczka jakie codziennie po kilkanascie razy sie zdarzają na SB, ale adriano mnie nie lubi, i mimo że użytkownik nasir teżmnie obraza, to tylko ja jestem winny, a nasir to adriano tlumaczy ze tylko przenośnia, a jak mi cisnal po rodzinie, to adriano "nie widzial" :D
Z resztą nie tylko ja mam zdanie ze on się nie nadaj na moderatora, takiego kolesiostwa byc nie powinno.
Alvays spoko, Orzeu super na luzie moderator, a adriano robi co chce i kiedy chce...
Napisalem do alvaysa bo akurat się pojawil, ze nasir obrazal mnie i jeszcze jedną osobe na pw, pokazalem mu to na screenie, dal jemu więc zaslużonego bana, a za chwile ktoś mu go zdjął, oczywiścia adriano bo alvaysa juz nie było.
Oba bany ściągnąłem ja. Uznałem koniec końców, że ingerencja w dziecinadę nie ma sensu /AlwaysRemember
i jeszcze nasir do mnie pisze że ciągle '' hahahahaha'' ''jestes leszcz'' ''nie poszło ci''...
Ja tu z nikim spiny nie szukam, a mam ją z kims kto nie szanuje mnie i innych i w slowach nie przebieram, ale takie moderowanie to jest jakiś żart...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

Jaka sprzeczka? Nie zrozumiales porownania, obraziles mnie, ale to pomijam, bo twoje obrazy typu morda japa nie robia na mnie wrazenia. Nastepnie po raz kolejny probowales zaklinac rzeczywistosc i wrecz blagales o bana dla mnie. Jak juz frustracja osiagnela poziom krytyczny to zwyzwales AF'a.

Piszesz ze nie szukasz spiny, a jak juz dostaniesz bana, to szukasz wszedzie winnych, oczywiscie nie widzac wlasnych bledow. Zupelnie jak moja eks.

PS. Gdzie w regulaminie jest paragraf o mozliwosci dostania bana za "obrazanie" na prywatnym chacie czy PW?
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

morda, japa to dziesiatki razy dziennie lecą na SB i nikt z tego nic nie robi, ty skoncz tutaj jakies bzdury wypisywac, obrazasz, masz bana, na pew myslisz ze możesz? otóż nie... ciagle do mnie na pw walisz jak dzieciak jakies teksty, ZAWSZE pierwszy, i nie bede patrzyl ze ktos moderator, nie tylko ja widzę że stronniczy :)
nie szukam wszedzie winnych, ale jak juz przez ciebie dostalem to napisalem do bezstronnego moderatora i także dostałeś :)
A twoja eks? to mialo byc smieszne czy kogoś obchodzic?
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do archiwim sb, godzina 19.15.

Przeze mnie dostales bana? xD bo ja ci kazalem obrazac moderatora? xD ludzie, czy wy to widzicie?
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

przed tym jak do niego pisalem to juz mowil ze ban, bez obrazania go jeszcze. a to tez czlowiek a nie nadczlowiek... nie lubi mnie i tyle.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

A nie pomyslales ze powiedzial ban zebys ochlonal i wyciagnal wnioski? zreszta, jak masz problem z Af'em to zalatw to jak facet w cztery oczy a nie szukaj sprawiedliwosci oczernijac moje dobre imie. pzdr
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

twoje dobre imie? dobre sobie, czlowieku, skarzysz sie ciagle, dla adriano sie podlizujesz, on jest stronniczy, ja mam bana, ty mi piszesz pw zaraz i sie smiejesz specjalnie, oczerniasz innych, koniec tematu.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

no i co? nie slyszalem zeby PiS zabronil smiechu. kompromitujesz sie notorycznie to sie smieje. dostajesz bana, nastepnie budza sie w tobie konfidenckie zapedy, poruszasz niebo i ziemie zeby tylko dopiec blizniemu. alez gardze, jednak cofam pzdr z poprzedniego posta
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

ciagle pierwszy krzyczysz ze robisz screeny wiec o konfidentowaniu się nie wypowiadaj ::D
A co ma pis? ciagle ten pis, to twoja ukochana partia czy co? w ten sposob tez chcesz mi pojechac? :D
Smieszny typ :D
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

kutinio, proponuje zajrzec to sjp, pozycje ironia, sarkazm, przyda ci sie w zyciu.
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

CIAGLE O TYM PISIE GADASZ WIEC CHYBA MYSLISZ ZE JA JAKIS PISOWIEC, A TWOJA IRONIA JEST TRAGICZNA, Z RESZTĄ ZASLANIASZ SIĘ NIĄ JAK TYLKO COS NIE IDZIE :d
sry za caps*
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Adriano_forever »

Dwa tygodnie to 20 dni? No ładnie Coutinho, nie dość, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jeszcze z liczeniem problem ;)
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

Banowac za capslock, bez litosci
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

nie patrzylem ile mi dales, bo napisales ze dajesz 20 dni, wiec nie zaglebialem sie ile faktycznie dostalem, ale widzę zlosliwosci i stronniczosci ciag dalszy, brawo panie moderator :)
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

Nasir pisze:Banowac za capslock, bez litosci
i po co spamujesz?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Klinsi64 »

amen
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: ZnawcaCalcio »

Beka
W sumie sie rozpisze. Sam mi Coutinho24 wyzywales rodzicow jak i rodzine, a masz teraz pretensje do kogos innego, oto samo...Plujesz sie, ze Nasir to konfitura, a sam przyszedles jak dziecko wyplakac sie na forum, nawet wysmiewales Nasira, ze screeny pokazuje moderatorom, a sam je robisz i donosisz. Wlasnie sie osmieszyles, jestes komrpomitowany na SB. Ulica to zapamieta.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2016, 00:33 przez ZnawcaCalcio, łącznie zmieniany 1 raz.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: sampam »

Mam nadzieje, ze w nowych programach nauczania znajda sie obowiazkowe lekcje dot. podwojnych standardow i hipokryzji, a jedna z metod dydaktycznych bedzie analiza tekstow na forum fcinter.pl

Swoja droga to niektorzy wstydu nie maja:) :hold:
oj dzieci, dzieci...
Ibra1908
Posty: 50
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:12

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Ibra1908 »

Co tu się wyprawia na tej stronie ostatnie czasy, ja kiedyś(odległe czasy) dostałem ban na miesiąc za napis na SB: "Sędzia dupa" i nie płakałam z tego powodu, był trochę rygor, ale przynajmniej takiej dziecinady nie trzeba było co chwile czytać... A teraz każdy pisze co chce, obraża się notorycznie użytkowników, piłkarzy i ogólnie klub i nikt z tym nic niestety nie robi :/i
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: VVujek »

gówno burza :)
coutinho24

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: coutinho24 »

IM99 pisze:Beka
W sumie sie rozpisze. Sam mi Coutinho24 wyzywales rodzicow jak i rodzine, a masz teraz pretensje do kogos innego, oto samo...Plujesz sie, ze Nasir to konfitura, a sam przyszedles jak dziecko wyplakac sie na forum, nawet wysmiewales Nasira, ze screeny pokazuje moderatorom, a sam je robisz i donosisz. Wlasnie sie osmieszyles, jestes komrpomitowany na SB. Ulica to zapamieta.
nie wyzywalem ci rodzicow, dowody albo nara.

a zglaszam nasira bo dosc tego, to co on mi to ja jemu, to on zawsze pierwszy placze ze screeny, ty mi tu mowisz ze ktos skompromoitowany, a dopiero co sam niezle szambo na SB zrobiles :D
Ibra1908 pisze:Co tu się wyprawia na tej stronie ostatnie czasy, ja kiedyś(odległe czasy) dostałem ban na miesiąc za napis na SB: "Sędzia dupa" i nie płakałam z tego powodu, był trochę rygor, ale przynajmniej takiej dziecinady nie trzeba było co chwile czytać... A teraz każdy pisze co chce, obraża się notorycznie użytkowników, piłkarzy i ogólnie klub i nikt z tym nic niestety nie robi :/i
JA np pillkarzy nie obrazam, ale na sb jest to codziennoscią, np pan moderator dzis powiedzial ze nagatomo mozna obrazac :D
Tak samo ja tutaj nie wchodze na forum w ogole prawie, ale no jak widze moderatora ktory ciagle siedzi na SB i z jednymi trzyma a innych nie lubi, to cos tu nie gra :)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2016, 02:57 przez coutinho24, łącznie zmieniany 1 raz.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: ZnawcaCalcio »

Nie jestem toba, zeby robic jak jakis dzieciak screeny i sie zalic innym z powodu zlego traktowania
adilbn
Posty: 136
Rejestracja: 31 sty 2012, 18:20

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: adilbn »

hahahah co tu się odpierdala :D
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Nasir »

Wiesz Cou, ciezko lubic takiego krzykacza i mazgaja jak ty. jak w szkole ktos mial wiecej kolegow od ciebie to pewnie tez chodziles do dyrektora ze skarga, co? Bardzo sie ciesze ze zalozyles ten temat, teraz nie tylko sb ale i cale forum bylo swiadkiem twojego kolejnego spektakularnego samozaorania.

Cou, jak widzisz na ulicy auto drozsze od twojego to pewnie wyjmujesz gwozdzia i robisz kreske na masce? A co tam, moze to porownanie zrozumiesz, a moze nie.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: davidoffzmc »

na SB już się sobą znudzili...24 godziny na dobę wypisywać takie durnoty. Teraz zaspamują głupotami forum.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Mora »

Co tu sie za cyrk odpierdala, to głowa mała...Jakieś kłótnie, wyzwiska, jechanie sobie po rodzinie (!), skarżenie, robienie screenów, brakuje jeszcze żebyście z tym do sądu poszli...Chuj mnie obchodzi kto to zaczął, kto zawinił itd. po prostu ludzie ogarnijcie sie i nie zachowujcie jak rozkapryszone dzieci! Naprawde tak ciężko poprowadzić normalną rozmowę bez wyzwisk? Pamiętajcie, że pisząc na tym forum czy SB reprezentujecie nie tylko siebie, ale całą społeczność kibiców Interu w Polsce. Nie muszę chyba tłumaczyć, że taką postawą przynosicie wstyd reszcie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Piekarz »

Tu byłem
Piekarz

Niezwykła błazenada, ale wierzę że to też jest potrzebne w dziele stworzenia.
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: AlwaysRemember »

Mora pisze:Co tu sie za cyrk odpierdala, to głowa mała...Jakieś kłótnie, wyzwiska, jechanie sobie po rodzinie (!), skarżenie, robienie screenów, brakuje jeszcze żebyście z tym do sądu poszli...Chuj mnie obchodzi kto to zaczął, kto zawinił itd. po prostu ludzie ogarnijcie sie i nie zachowujcie jak rozkapryszone dzieci! Naprawde tak ciężko poprowadzić normalną rozmowę bez wyzwisk? Pamiętajcie, że pisząc na tym forum czy SB reprezentujecie nie tylko siebie, ale całą społeczność kibiców Interu w Polsce. Nie muszę chyba tłumaczyć, że taką postawą przynosicie wstyd reszcie.
I wszystko powiedziane. Amen.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Klinsi64 »

Poczekajmy jeszcze co do powiedzenia na ten temat ma Minister ;) i można usuwać :D
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Skarga - stronniczy Adriano

Post autor: Odet »

sampam pisze:Mam nadzieje, ze w nowych programach nauczania znajda sie obowiazkowe lekcje dot. podwojnych standardow i hipokryzji, a jedna z metod dydaktycznych bedzie analiza tekstow na forum fcinter.pl

Swoja droga to niektorzy wstydu nie maja:) :hold:
oj dzieci, dzieci...
podpisuję się pod tym
pozdr.
Zablokowany