FCInter.pl gra z WOŚP!

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Kusy »

Nawet w takim temacie, niepotrzebne kontrowersje ehh.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: eKubaL »

Odet pisze:Od wyposażania szpitali (itp) jest Państwo, które rąbie mnie na kasę na każdym kroku, które zabiera mi 30% pensji, zabiera nawet podatek z dodatku socjalnego w robocie, itd, itp.
40% + do 23% w VAT z tego co Ci zostanie ;).
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Szanowni użytkownicy,
przypominamy, że finał WOŚP już jutro!

Zmianie uległa zasada dokonywania wpłaty - aby uniknąć ewentualnych nieporozumień wpłaty będą bezpośrednio kierowane na konto WOŚP poprzez link do wsparcia online (http://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wsp ... zyj-online), a następnie spośród osób, które udostępnią w temacie screen z dowodem wpłaty zostaną rozlosowane trzy drobne upominki od strony.

Forza!
Szlachta25
Posty: 69
Rejestracja: 30 lip 2007, 18:54
Lokalizacja: NT

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Szlachta25 »

Ja wiem, że na forum sami swoi ale wystawiać w internetach dowód wpłaty ze swoimi danymi to raczej bym nie polecal. Pamiętajcie malina123 login 165123 ;P
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Szlachta25 pisze:Ja wiem, że na forum sami swoi ale wystawiać w internetach dowód wpłaty ze swoimi danymi to raczej bym nie polecal. Pamiętajcie malina123 login 165123 ;P
Nie do końca się zrozumieliśmy - nie oczekujemy notarialnie potwierdzonych dowodów wpłaty.:P
Obrazek

Wystarczy taki pasek - czyli nasze konto internetowe w banku, a następnie "historia operacji" :) Przykład pochodzi z mBanku. Tak jak słusznie zauważył Szlachta - pilnujcie swoich danych!
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Imrahil »

Odet pisze: Ja oczywiście NIC nie przeleję na konto Jurka, bo z zasady nie pomagam. Od wyposażania szpitali (itp) jest Państwo, które rąbie mnie na kasę na każdym kroku, które zabiera mi 30% pensji, zabiera nawet podatek z dodatku socjalnego w robocie, itd, itp.
Pozdr.
:brawo:
Te same osoby, które nas okradają z pieniędzy, robią sobie później zdjęcia z owsiakiem z uśmiechem od ucha do ucha, czy też występują wspólnie w telewizji. Jakaś inicjatywa społeczna musi być, by ostudzić nastroje społeczne. Jak dla mnie to manipulacja i propaganda grana na ludzkim nieszczęściu.

Chcą ludzie pomóc? Niech przestaną kraść, kłamać, oszukiwać i sprzyjać korupcji. Takie osoby myślą, że jak raz do roku wrzucą do puszki kilka złotych to mają oczyszczone sumienie. Gardzę.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Minister »

:brawo: :brawo:

Nikogo nie namawiam za, nikogo nie przekonuje przeciw. W pamięci utkwiło mi zdanie jakie powiedziała mi kiedyś nauczycielka: " nie bądź jak Kubus Puchatek, myśl samodzielnie" Jeżeli ktoś na prawdę zainteresuje się sprawą, wyciągnie odpowiednie wnioski.

http://www.kontrowersje.net/wo_p_przez_ ... i_a_kup_ek
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Minister pisze::brawo: :brawo:

Nikogo nie namawiam za, nikogo nie przekonuje przeciw. W pamięci utkwiło mi zdanie jakie powiedziała mi kiedyś nauczycielka: " nie bądź jak Kubus Puchatek, myśl samodzielnie" Jeżeli ktoś na prawdę zainteresuje się sprawą, wyciągnie odpowiednie wnioski.

http://www.kontrowersje.net/wo_p_przez_ ... i_a_kup_ek
facepalm...
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Informuję, że postanowiłem się wstrzymać do końca akcji, więc jeśli ktoś ma jeszcze ochotę napisać coś przeciwko WOŚP i tym samym nabić kabzę Owsiakowi, to ciągle ma czas, w dalszym ciągu każdy taki wpis jest premiowany dychą przelaną na konto zbiórki. Póki co nazbieraliście mu już 40 zł. :-)
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Orzeu »

no tak, tylko że WOŚP ma jeszcze 78 dni na złożenie końcowego sprawozdania z 23. zbiórki, a z 24 zbiórki jeszcze nie złożył sprawozdania, więc ten tekst Minister przez Ciebie jest za przeproszeniem mało warty, bo to że na razie rozliczyli z 23 zbiórki tylko 23 mln zł nie oznacza, że tylko tyle faktycznie wydali. Takie podsumowanie można napisać na podstawie sprawozdań końcowych.

Siedzę trochę w temacie i rozliczenie małej jednostki jest problemem, przy tak ogromnym przedsięwzięciu papierologia jest również bardzo skomplikowana.
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Orzeu pisze:no tak, tylko że WOŚP ma jeszcze 78 dni na złożenie końcowego sprawozdania z 23. zbiórki, a z 24 zbiórki jeszcze nie złożył sprawozdania, więc ten tekst Minister przez Ciebie jest za przeproszeniem mało warty, bo to że na razie rozliczyli z 23 zbiórki tylko 23 mln zł nie oznacza, że tylko tyle faktycznie wydali. Takie podsumowanie można napisać na podstawie sprawozdań końcowych.

Siedzę trochę w temacie i rozliczenie małej jednostki jest problemem, przy tak ogromnym przedsięwzięciu papierologia jest również bardzo skomplikowana.
No co ty mówisz Orzeu, na 100% ukradł wszystko.;)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Minister »

Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...? Czy może znowu założy komuś sprawę na grube pieniądze, po czy grzecznie się wycofa jak zostanie poproszony o sprawozdanie finansowe WOŚP oraz firmy żonki?

Wiem olłejs, ze Ciebie tak dużo informacji naraz przerasta, wiec może na spokojnie przeczytaj kilka razy artykuł gościa, który już raz droga sądowa obnażył zakłamanie owsiakowe i jakoś robi to nadal nie obawiając się kolejnego procesu...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Orzeu »

Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...?
to wtedy będzie można napisać taki artykuł. To chyba lepiej byłoby ocenić wydatki dokopując się np. do sprawozdań z 21 i 22 WOŚP
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Minister pisze:Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...? Czy może znowu założy komuś sprawę na grube pieniądze, po czy grzecznie się wycofa jak zostanie poproszony o sprawozdanie finansowe WOŚP oraz firmy żonki?

Wiem olłejs, ze Ciebie tak dużo informacji naraz przerasta, wiec może na spokojnie przeczytaj kilka razy artykuł gościa, który już raz droga sądowa obnażył zakłamanie owsiakowe i jakoś robi to nadal nie obawiając się kolejnego procesu...
50
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Czarson »

Minister masz na mysli blogera matkakurka? ktory ma przeprosic Owsiaka oraz zaplacic kilkanascie tysiecy odszkodowania na cele charytatywne?

z kazdej złotówki ktora otrzyma wosp zostaje przekazane 93grosze na cele statutowe. to wybitny wynik
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Minister »

60
Orzeu pisze:
Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...?
to wtedy będzie można napisać taki artykuł. To chyba lepiej byłoby ocenić wydatki dokopując się np. do sprawozdań z 21 i 22 WOŚP
Jasna sprawa, z tym, ze na temat wydatków z 21 i 22 akcji był proces, który Jurek "odpuścił", a bardziej niz o wyliczanie liczbowe chodziło mi o suche fakty jak w rzeczywistości ta "pomoc" ma się do realnych wydatków i w dalszym rozrachunku rzeczywistej pomocy oraz stawiania tej akcji jakoby bez niej w szpitalach byłaby tylko smierć.

Czarson
Wyszukaj i doczytaj dokładnie za co matka kurka ma zapłacić owsiakowi, a za co był pozwany. Sąd uznał, za obraźliwe nazwanie Jerzego hiena cmentarna i oskarżenia o zakup biletów lotniczych z pieniędzy WOŚP, jednak co do reszty "oszczerstw" umieszczonych w artykule w stosunku do Jurka i WOŚP zaznaczył, ze bloger nie mijał się z prawda.
http://kontrowersje.net/matka_kurka_wyg ... w_prawnych
Jedna ze spraw, a było i jest ich kilka więcej. Zrodlo przypadkowe i myśle, ze jak ktoś chce to znajdzie i takie, które jest bardziej przychylne Jerzemu.
Czarodziej Czasu

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Czarodziej Czasu »

Czarson typowy lewak.

Ani grosza na wosp zrozumcie
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Czarodziej Czasu pisze:Ani grosza na wosp zrozumcie
A jednak sam dałeś dychę!
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Yascarr »

Nie zapłacę ani grosza. Szczerze to już wole wpłacić na którąś z akcji dobroczynnych Stonogi i żeby to on mnie okradł (w co nie wierzę) niż tej szmacie Owsiakowi :)
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Yascarr pisze:Nie zapłacę ani grosza.
nie sądzę
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: doug »

No hej. Przelew zrobiony. Co do tej dyskusji całej. Moze i Owsiak ma za plecami, ale to nie znaczy ze nie robi nic dobrego dla ludzi. Pomoc zawsze powinna być ponad podziałami. Tak postrzegam ten temat. Zawsze wpłace na owsiaka, tak samo jak zawsze zagram w moim miescie w meczu charytatywnym by wesprzeć kogos w leczeniu.
Przy okazji zadam pytanie. Kto z Was by nie bral do siebie czesci tej kasy, ktora jest zbierana, hmm?
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piter »

Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

15 stycznia się kończy, zatem robię przelew.

W tym roku kieszeń Jerzego Owsiaka łączną kwotą 90 zł zasilili:
- adilbn,
- Claudio,
- Imrahil Hitokiri,
- Minister (najwybitniejszy dawca, aż 30 zł rzucił do puszki),
- Czarodziej Czasu,
- Yascarr,
- Piter9702.

Dziękujemy panowie, widzimy się za rok :smile:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz pisze:15 stycznia się kończy, zatem robię przelew.

W tym roku kieszeń Jerzego Owsiaka łączną kwotą 90 zł zasilili:
- adilbn,
- Claudio,
- Imrahil Hitokiri,
- Minister (najwybitniejszy dawca, aż 30 zł rzucił do puszki),
- Czarodziej Czasu,
- Yascarr,
- Piter9702.

Dziękujemy panowie, widzimy się za rok :smile:
społeczność fcinter.pl jak zwykle nie zawiodła,brawo Panowie i Forza Inter :inter:
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Raffal »

przelew zrobiony.
Potwierdzenia brak z powodu przerwy w ing ;)

PS. Ogólnie nie rozumiem po co wypowiadają się osoby akcji nie popierające.
Jeżeli komuś nie pasuje to niech się po prostu nie wypowiada.

Piekarz miał przelew pójść do Ciebie ale z powodu akcji ze strony poszedł bezpośrednio.
Pozdrawiam.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Yascarr »

Ależ mam ból dupy, ktoś zapłacił o 10zł więcej i twierdzi że to moje pieniądze ode mnie :D
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Yascarr pisze:Ależ mam ból dupy, ktoś zapłacił o 10zł więcej i twierdzi że to moje pieniądze ode mnie :D
Może nie twoje, ale bez wątpienia od ciebie. Jako jedna z czterech ostatnich osób na mojej liście świadomie, z premedytacją zostałeś sponsorem Owsiaka i musisz z tym niestety już żyć.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piter »

Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Yascarr »

Piekarz pisze:
Yascarr pisze:Ależ mam ból dupy, ktoś zapłacił o 10zł więcej i twierdzi że to moje pieniądze ode mnie :D
Może nie twoje, ale bez wątpienia od ciebie. Jako jedna z czterech ostatnich osób na mojej liście świadomie, z premedytacją zostałeś sponsorem Owsiaka i musisz z tym niestety już żyć.
Swoje pieniądze wydawaj sobie na co chcesz, możesz nawet cały swój dorobek życiowy oddać na WOŚP.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Orzeu »

ale co niektórzy widzę mają ból dupy :D
ODPOWIEDZ