FCInter.pl gra z WOŚP!

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Szanowni użytkownicy FCInter.pl!
Z racji tego, że w tym roku nie wystartowano z żadną świąteczną zbiórką dla domów dziecka postaramy się pomóc potrzebującym w inny sposób.
Do dnia 15.01.2017 roku będziemy zbierać pieniądze na konto bankowe, które później przelejemy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra po raz 25.
"W ciągu poprzednich 24 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 720 mln PLN." - zadbajmy o to, aby kolejny finał powiększył tę kwotę również o wsparcie społeczności FCInter.pl

Dane do przelewu:
http://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wsp ... zyj-online

Następnie wystarczy opublikować screen z dowodem wpłaty, a spośród wszystkich wspierających rozlosujemy 3 osoby, które otrzymają od nas drobne upominki!.


Pokażcie swoje serca Interiści!
adilbn
Posty: 136
Rejestracja: 31 sty 2012, 18:20

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: adilbn »

Na dom dziecka bym pomógł, szlachetna paczka też, ale WOŚP? Mimo wszystko powodzenia.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Lopez »

adilbn pisze:Na dom dziecka bym pomógł, szlachetna paczka też, ale WOŚP? Mimo wszystko powodzenia.
Czemu nie?
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Raffal »

Przelew pojdzie.

A moze zrobic zbiorke z gadzetami? :)

Czemu nie? Nie wchodzic w polityke.
Mamy cos co laczy ludzi w tym kraju trzeba sie cieszyc a nie szukac kolejnych powodow do narzekania i szukania roznic.

Oczywoscie licze ze ze zbiorki na koncu bedzie potwierdzenie przelewu :)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Raffal pisze:Przelew pojdzie.

A moze zrobic zbiorke z gadzetami? :)

Czemu nie? Nie wchodzic w polityke.
Mamy cos co laczy ludzi w tym kraju trzeba sie cieszyc a nie szukac kolejnych powodow do narzekania i szukania roznic.

Oczywoscie licze ze ze zbiorki na koncu bedzie potwierdzenie przelewu :)
Naturalnie, że pojawi się potwierdzenie przelewu.:) Szykujemy także 2 niespodzianki, które mamy nadzieję doprowadzić do skutku.:)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Stachoo »

adilbn pisze:Na dom dziecka bym pomógł, szlachetna paczka też, ale WOŚP? Mimo wszystko powodzenia.
Też byłem do tego sceptycznie nastawiony, ale mimo to pomagam.

Pewien mem uświadomił mi dlaczego lepiej pomagać i nie hejtować wośp-u

Obrazek
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

adilbn pisze:Na dom dziecka bym pomógł, szlachetna paczka też, ale WOŚP? Mimo wszystko powodzenia.
Stachoo pisze:
adilbn pisze:Na dom dziecka bym pomógł, szlachetna paczka też, ale WOŚP? Mimo wszystko powodzenia.
Też byłem do tego sceptycznie nastawiony, ale mimo to pomagam.

Pewien mem uświadomił mi dlaczego lepiej pomagać i nie hejtować wośp-u

Obrazek
Dziękuję za obie wypowiedzi, ale prosiłbym o zaprzestanie jakichkolwiek dyskusji politycznych.:)
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Claudio »

adilbn pisze:Na dom dziecka bym pomógł, szlachetna paczka też, ale WOŚP? Mimo wszystko powodzenia.
+
Niestety, ale sporo z tej kasy nie trafia tam gdzie było jej przeznaczenie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Przeleję na konto zbiórki 10 zł za każdy post anty-WOŚPowy jaki się tu pojawi do Sylwestra (maks 500 zł), pozdrawiam.

Tylko nie wysyłajcie mi żadnych kalendarzy bo już mam za dużo rzeczy w domu
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: kachol »

Popieram inicjatywę Piekarz i popieram WOŚP

Muszę dodać 3 grosze do dyskusji, bo mnie aż skręca jak czytam, że na szlachetną paczkę bym dał, na dom dziecka, ale na WOŚP to już nie. Wiadomo, że Owsiak ma poglądy lewicowe i się z tym nie kryje, ale to ile z 1zł idzie na cel statusowy (czytaj pomoc) jest porażający ok 0,9 zł z każdego 1zł - to jest wzorcowy wynik i biorąc pod uwagę skalę przedsięwzięcia naprawdę przypieprzanie się o to, że pieniądze z tego są źle wydawane doprowadza mnie do furii.

Dlatego polecam się odpieprzyć, bo nie przypominam sobie, żeby przypieprzano się np do Globusa, który angażował się w wspaniała akcje dla domu dziecka, a przecież patronat też miał zabarwienie polityczne. Więc wbijcie sobie co poniektórzy we łby, że akurat pomoc potrzebującym nie ma sztandaru politycznego i trzeba przyznać, że zarówno prawa jak i lewa strona potrafi pomagać...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Stachoo »

AlwaysRemember pisze:
Dziękuję za obie wypowiedzi, ale prosiłbym o zaprzestanie jakichkolwiek dyskusji politycznych.:)
To nie dyskusja polityczna [logo PiS przypadkowe], a chęć pokazania, że nie warto patrzeć na to czy to WOŚP czy caritas, a liczy się inicjatywa.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Stachoo pisze:
AlwaysRemember pisze:
Dziękuję za obie wypowiedzi, ale prosiłbym o zaprzestanie jakichkolwiek dyskusji politycznych.:)
To nie dyskusja polityczna [logo PiS przypadkowe], a chęć pokazania, że nie warto patrzeć na to czy to WOŚP czy caritas, a liczy się inicjatywa.
Wiem.:)
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Kondzik »

Jakby ktoś z waszej rodziny (nikomu tego nie życzę) leżał pod takim sprzętem od Wosp który uratował życie to może byście się ogarneli.Ile on bierze to bierze należy mu się za ta akcje. Lepiej rzucić się na polityków przy korycie którzy gnoja Polaków. Szkoda wam 10zl to do sklepu kupić cwiartke i wesprzeć kraj.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Orzeu »

Puszczę przelew na dniach.

Nie rozumiem, jak taka inicjatywa może wzbudzać jakiekolwiek kontrowersje.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Odet »

Nie rozumiem o co ta burza. Jak ktoś chce pomagać WOŚP czy Caritasowi to jego własna sprawa i jego własne pieniądze (wara od moich).

Też nie rozumiem, jak taka inicjatywa może wzbudzać jakiekolwiek kontrowersje.

Ja oczywiście NIC nie przeleję na konto Jurka, bo z zasady nie pomagam. Od wyposażania szpitali (itp) jest Państwo, które rąbie mnie na kasę na każdym kroku, które zabiera mi 30% pensji, zabiera nawet podatek z dodatku socjalnego w robocie, itd, itp.

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Kusy »

Nawet w takim temacie, niepotrzebne kontrowersje ehh.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: eKubaL »

Odet pisze:Od wyposażania szpitali (itp) jest Państwo, które rąbie mnie na kasę na każdym kroku, które zabiera mi 30% pensji, zabiera nawet podatek z dodatku socjalnego w robocie, itd, itp.
40% + do 23% w VAT z tego co Ci zostanie ;).
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Szanowni użytkownicy,
przypominamy, że finał WOŚP już jutro!

Zmianie uległa zasada dokonywania wpłaty - aby uniknąć ewentualnych nieporozumień wpłaty będą bezpośrednio kierowane na konto WOŚP poprzez link do wsparcia online (http://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wsp ... zyj-online), a następnie spośród osób, które udostępnią w temacie screen z dowodem wpłaty zostaną rozlosowane trzy drobne upominki od strony.

Forza!
Szlachta25
Posty: 69
Rejestracja: 30 lip 2007, 18:54
Lokalizacja: NT

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Szlachta25 »

Ja wiem, że na forum sami swoi ale wystawiać w internetach dowód wpłaty ze swoimi danymi to raczej bym nie polecal. Pamiętajcie malina123 login 165123 ;P
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Szlachta25 pisze:Ja wiem, że na forum sami swoi ale wystawiać w internetach dowód wpłaty ze swoimi danymi to raczej bym nie polecal. Pamiętajcie malina123 login 165123 ;P
Nie do końca się zrozumieliśmy - nie oczekujemy notarialnie potwierdzonych dowodów wpłaty.:P
Obrazek

Wystarczy taki pasek - czyli nasze konto internetowe w banku, a następnie "historia operacji" :) Przykład pochodzi z mBanku. Tak jak słusznie zauważył Szlachta - pilnujcie swoich danych!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Imrahil »

Odet pisze: Ja oczywiście NIC nie przeleję na konto Jurka, bo z zasady nie pomagam. Od wyposażania szpitali (itp) jest Państwo, które rąbie mnie na kasę na każdym kroku, które zabiera mi 30% pensji, zabiera nawet podatek z dodatku socjalnego w robocie, itd, itp.
Pozdr.
:brawo:
Te same osoby, które nas okradają z pieniędzy, robią sobie później zdjęcia z owsiakiem z uśmiechem od ucha do ucha, czy też występują wspólnie w telewizji. Jakaś inicjatywa społeczna musi być, by ostudzić nastroje społeczne. Jak dla mnie to manipulacja i propaganda grana na ludzkim nieszczęściu.

Chcą ludzie pomóc? Niech przestaną kraść, kłamać, oszukiwać i sprzyjać korupcji. Takie osoby myślą, że jak raz do roku wrzucą do puszki kilka złotych to mają oczyszczone sumienie. Gardzę.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Minister »

:brawo: :brawo:

Nikogo nie namawiam za, nikogo nie przekonuje przeciw. W pamięci utkwiło mi zdanie jakie powiedziała mi kiedyś nauczycielka: " nie bądź jak Kubus Puchatek, myśl samodzielnie" Jeżeli ktoś na prawdę zainteresuje się sprawą, wyciągnie odpowiednie wnioski.

http://www.kontrowersje.net/wo_p_przez_ ... i_a_kup_ek
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Minister pisze::brawo: :brawo:

Nikogo nie namawiam za, nikogo nie przekonuje przeciw. W pamięci utkwiło mi zdanie jakie powiedziała mi kiedyś nauczycielka: " nie bądź jak Kubus Puchatek, myśl samodzielnie" Jeżeli ktoś na prawdę zainteresuje się sprawą, wyciągnie odpowiednie wnioski.

http://www.kontrowersje.net/wo_p_przez_ ... i_a_kup_ek
facepalm...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Informuję, że postanowiłem się wstrzymać do końca akcji, więc jeśli ktoś ma jeszcze ochotę napisać coś przeciwko WOŚP i tym samym nabić kabzę Owsiakowi, to ciągle ma czas, w dalszym ciągu każdy taki wpis jest premiowany dychą przelaną na konto zbiórki. Póki co nazbieraliście mu już 40 zł. :-)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Orzeu »

no tak, tylko że WOŚP ma jeszcze 78 dni na złożenie końcowego sprawozdania z 23. zbiórki, a z 24 zbiórki jeszcze nie złożył sprawozdania, więc ten tekst Minister przez Ciebie jest za przeproszeniem mało warty, bo to że na razie rozliczyli z 23 zbiórki tylko 23 mln zł nie oznacza, że tylko tyle faktycznie wydali. Takie podsumowanie można napisać na podstawie sprawozdań końcowych.

Siedzę trochę w temacie i rozliczenie małej jednostki jest problemem, przy tak ogromnym przedsięwzięciu papierologia jest również bardzo skomplikowana.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: AlwaysRemember »

Orzeu pisze:no tak, tylko że WOŚP ma jeszcze 78 dni na złożenie końcowego sprawozdania z 23. zbiórki, a z 24 zbiórki jeszcze nie złożył sprawozdania, więc ten tekst Minister przez Ciebie jest za przeproszeniem mało warty, bo to że na razie rozliczyli z 23 zbiórki tylko 23 mln zł nie oznacza, że tylko tyle faktycznie wydali. Takie podsumowanie można napisać na podstawie sprawozdań końcowych.

Siedzę trochę w temacie i rozliczenie małej jednostki jest problemem, przy tak ogromnym przedsięwzięciu papierologia jest również bardzo skomplikowana.
No co ty mówisz Orzeu, na 100% ukradł wszystko.;)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Minister »

Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...? Czy może znowu założy komuś sprawę na grube pieniądze, po czy grzecznie się wycofa jak zostanie poproszony o sprawozdanie finansowe WOŚP oraz firmy żonki?

Wiem olłejs, ze Ciebie tak dużo informacji naraz przerasta, wiec może na spokojnie przeczytaj kilka razy artykuł gościa, który już raz droga sądowa obnażył zakłamanie owsiakowe i jakoś robi to nadal nie obawiając się kolejnego procesu...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Orzeu »

Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...?
to wtedy będzie można napisać taki artykuł. To chyba lepiej byłoby ocenić wydatki dokopując się np. do sprawozdań z 21 i 22 WOŚP
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Piekarz »

Minister pisze:Czyli mm rozumieć, ze za 78 dni jeżeli Jurek nie wytłumaczy się ze swoich "wydatków" to...? Czy może znowu założy komuś sprawę na grube pieniądze, po czy grzecznie się wycofa jak zostanie poproszony o sprawozdanie finansowe WOŚP oraz firmy żonki?

Wiem olłejs, ze Ciebie tak dużo informacji naraz przerasta, wiec może na spokojnie przeczytaj kilka razy artykuł gościa, który już raz droga sądowa obnażył zakłamanie owsiakowe i jakoś robi to nadal nie obawiając się kolejnego procesu...
50
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: FCInter.pl gra z WOŚP!

Post autor: Czarson »

Minister masz na mysli blogera matkakurka? ktory ma przeprosic Owsiaka oraz zaplacic kilkanascie tysiecy odszkodowania na cele charytatywne?

z kazdej złotówki ktora otrzyma wosp zostaje przekazane 93grosze na cele statutowe. to wybitny wynik
ODPOWIEDZ