Appiano Gentile - plany drużyny/ treningi/ wizyta

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Appiano Gentile - plany drużyny/ treningi/ wizyta

Post autor: lucky »

Cześć,

w najbliższym tygodniu wybieram się do Włoch i postanowiłem też odwiedzić Appiano Gentile. Stąd moje pytania do Was:
1. Czy ktoś z Was tam kiedyś był?
2. Czy jest możliwość wejścia tam?
3. Czy jest gdzieś plan treningów Interu tam? Czy są otwarte?
4. Czy jadąc tam rano, można spotkać piłkarzy przed wejściem?
5. Czy Inter w ogóle tam trenuje dzień przed meczem, bo planuję jechać tam w sobotę przed spotkaniem z Fiorentiną, które jest w niedziele?
6. I tak ogólnie, jakby ktoś miał coś do podpowiedzenia, to super :)

Z góry dzięki za pomoc! Jak się uda coś "uzyskać", to w zamian za pomoc, mogę się podzielić, jakimś spersonalizowanym autografem - jakby się udało zdobyć :D

Luk
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Appiano Gentile - plany drużyny/ treningi/ wizyta

Post autor: Stachoo »

lucky pisze:Cześć,

w najbliższym tygodniu wybieram się do Włoch i postanowiłem też odwiedzić Appiano Gentile. Stąd moje pytania do Was:
1. Czy ktoś z Was tam kiedyś był? Tak
2. Czy jest możliwość wejścia tam? Nie, chyba, że robią otwarte eventy dla Inter Club Members
3. Czy jest gdzieś plan treningów Interu tam? Czy są otwarte? Na inter.it - treningi w większości są zamknięte
4. Czy jadąc tam rano, można spotkać piłkarzy przed wejściem? Można, ale nie są skorzy to stawania, ew. zatrzymają się autem i opuszczą szybę
5. Czy Inter w ogóle tam trenuje dzień przed meczem, bo planuję jechać tam w sobotę przed spotkaniem z Fiorentiną, które jest w niedziele? To zależy, ale zazwyczaj tak, ale na trening przed meczem bez sensu się nawet wybierać. Przed treningiem się spieszą i nie staną w ogóle, a po treningu zostają w ośrodku do czasu meczu.
6. I tak ogólnie, jakby ktoś miał coś do podpowiedzenia, to super :) Cięzko coś podpowiedzieć, bo to jest loteria niestety :)
Z góry dzięki za pomoc! Jak się uda coś "uzyskać", to w zamian za pomoc, mogę się podzielić, jakimś spersonalizowanym autografem - jakby się udało zdobyć :D

Luk
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Appiano Gentile - plany drużyny/ treningi/ wizyta

Post autor: Raffal »

ogólnie Appiano robi wrażenie, całkiem po środku niczego- mało brakowało i nawet bym przegapił.
Ogólnie autografy które się udało zdobyć straciły na ważności bo Stankovica, Hernanesa już nie ma a Murilo zaraz odejdzie.

Ogólnie coś tam na pewno zdobędziesz ale pobyt przed bramą jest raczej mało interesujący.
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Appiano Gentile - plany drużyny/ treningi/ wizyta

Post autor: lucky »

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Spróbuję 20 sierpnia w sobotę się tam udać z rańca. Niestety na inter.it nie ma nic w kalendarzu treningowym poza datami meczów. Ale może trochę szczęścia się trafi :) a jak nie, to przynajmniej będzie zdjęcie z bramą :D

PS. Ktoś może się wybiera na mecz z Fiorentiną? Będę w Mediolanie od czwartku i jak będę kupował bilet sobie, to mogę też komuś innemu wziąć.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Appiano Gentile - plany drużyny/ treningi/ wizyta

Post autor: Stachoo »

lucky pisze:Dzięki Panowie za odpowiedzi. Spróbuję 20 sierpnia w sobotę się tam udać z rańca. Niestety na inter.it nie ma nic w kalendarzu treningowym poza datami meczów. Ale może trochę szczęścia się trafi :) a jak nie, to przynajmniej będzie zdjęcie z bramą :D

PS. Ktoś może się wybiera na mecz z Fiorentiną? Będę w Mediolanie od czwartku i jak będę kupował bilet sobie, to mogę też komuś innemu wziąć.
Terminarz treningów pojawia się około tygodnia na przód.
ODPOWIEDZ