Fifa 18 ultimate team

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

Witajcie! jako że był temat o fifie 17 to rozpoczne z fifą 18
Premiera ma miejsce 26/29 września zależnie od edycji dostępna jest już web appka https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/ w której przed startem gry możemy utworzyć skład do FUTa. Zachęcam was do wstawiania tu swoich składów, dzielenia się opiniami na temat zawodników,a także rozmowy na temat wszelkich kwestii związanych z grą :)
Jako że nie mam kolegów prosże was o podanie swoich nazw z Origina co umożliwi wspólną gre, możecie także podawać nazwy z Playstation lub Xboxa :D
oto moja ekipa po 10h zabawy z webapem http://screenshooter.net/103172345/qpbmgql
FORZA INTER :!: :D
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Orzeu »

jak zarobiłeś na taki mocny skład?
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

dostałem w paczkach Mario, benatie, i Vardyego który sfinansował mi kupno icara perisicia i callejona :D reszta jest za sprzedanie innych tańszych kart ;)
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

Nie rozumiem tego jak można składać sobie już składy nie mają jeszcze gry :D To dla mnie jakaś abstrakcja. Ja kupię grę 29 i wtedy się zacznę bawić ale do tego czasu każdy będzie miał Ronaldo i Messiego z tego co widzę :D
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

Adriano, po tym jak w zeszłym roku zacząłem gre z miesznką brązowych graczy to stwierdziłem że złoże sobie skład, miał być tani i dobry ale coinsy pozwoliły na całkiem fajną mieszanke :D

Dodajcie na originie Slawkomir11 :!:
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Adriano_forever »

No ja dopiero zacznę przygodę z Fifą, do tej pory grywałem wyłącznie w Pesy. No ale zdecydowałem się w końcu spróbować czegoś nowego i spróbować swoich sił w Fucie ;)

No i moja platforma to ps4.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Ljarro »

A ja tak zapytam - po co? Nie lepiej grać w sezonach, prawdziwymi składami?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Piekarz »

Ljarro pisze:A ja tak zapytam - po co? Nie lepiej grać w sezonach, prawdziwymi składami?
Dokładnie. Dawajcie jakąś ligę fcinter.plową
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

nie wiem jak ogarnąć żeby ludzie z fcinter grali miedzy sobą w lidze ale, będziem kombinować ;)
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Koziolek »

Ja również Origin (PC), login: Koziolek1908.

Właśnie włączyłem grę poprzez Origin Acces (15zł/miesiąc, możliwość próbnego grania w pełną wersję przez 10h, do tego zniżka 10% na zakup FIFY do czasu premiery).

Oczywiście również jestem chętny na ligę. Tabelę, terminarz, wyniki możemy rozpisywać tutaj, a grać jako mecze towarzyskie.
whein
Posty: 95
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Karpacz

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: whein »

Ja tez sie chetnie podepne do tematu, konsola PS4. Forza!
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: nagato3211 »

Dołączam :D PS4
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: jacodj »

Ja gram w sezony chyba od 5 lat a od dwóch na PS 4. Gram tylko i wyłącznie Interem! Forza Ragazzi!
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Orzeu »

Ljarro pisze:A ja tak zapytam - po co? Nie lepiej grać w sezonach, prawdziwymi składami?
UT jest atrakcyjniejszy. Przynajmniej na początku, jak składy są w miarę wyrównane.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Alfa »

Ljarro pisze:A ja tak zapytam - po co? Nie lepiej grać w sezonach, prawdziwymi składami?
FUT to taki fifowy football manager, w tym trybie gra bardziej wynagradza za wygranie meczy, w sezonach za wygrywanie nie dostajesz nic, satysfakcja za po prostu wygrany mecz, a w FUT, coinsy, paczki, zawodnicy, mozliwosc otrzymania zaproszenia przez EA na swiatowe turnieje gdzie gra sie za prawdziwy hajs, w zeszlym roku nagrody siegaly ok 200tys $$ :)

polecam zarejestrowac sie od razu tutaj, moze akurat ktos z Was bedzie czesal wszystkich w fut champs i dostanie takie zapro na turniej

https://www.easports.com/pl/fifa/ultima ... e/register
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Piekarz »

Nie chce mi się bawić w jakieś paczki, coinsy, światowe turnieje i inne gówno migotliwe, chcę was po prostu opierdzielić we fifę

//

Proponuję używać bardziej kulturalnych słów. - AF
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Ljarro »

Alfa pisze:
Ljarro pisze:A ja tak zapytam - po co? Nie lepiej grać w sezonach, prawdziwymi składami?
FUT to taki fifowy football manager, w tym trybie gra bardziej wynagradza za wygranie meczy, w sezonach za wygrywanie nie dostajesz nic, satysfakcja za po prostu wygrany mecz, a w FUT, coinsy, paczki, zawodnicy, mozliwosc otrzymania zaproszenia przez EA na swiatowe turnieje gdzie gra sie za prawdziwy hajs, w zeszlym roku nagrody siegaly ok 200tys $$ :)

polecam zarejestrowac sie od razu tutaj, moze akurat ktos z Was bedzie czesal wszystkich w fut champs i dostanie takie zapro na turniej

https://www.easports.com/pl/fifa/ultima ... e/register
GAYYYYY
TomikoPTB
Posty: 126
Rejestracja: 25 sty 2014, 19:52

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: TomikoPTB »

A w Fife to nie grają siusiaki? Tylko PES !
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Alfa »

Ljarro pisze:
Alfa pisze:
Ljarro pisze:A ja tak zapytam - po co? Nie lepiej grać w sezonach, prawdziwymi składami?
FUT to taki fifowy football manager, w tym trybie gra bardziej wynagradza za wygranie meczy, w sezonach za wygrywanie nie dostajesz nic, satysfakcja za po prostu wygrany mecz, a w FUT, coinsy, paczki, zawodnicy, mozliwosc otrzymania zaproszenia przez EA na swiatowe turnieje gdzie gra sie za prawdziwy hajs, w zeszlym roku nagrody siegaly ok 200tys $$ :)

polecam zarejestrowac sie od razu tutaj, moze akurat ktos z Was bedzie czesal wszystkich w fut champs i dostanie takie zapro na turniej

https://www.easports.com/pl/fifa/ultima ... e/register
GAYYYYY
grzeczniej może, co
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Klinsi64 »

TomikoPTB pisze:A w Fife to nie grają siusiaki? Tylko PES !
dwa posty dzisiaj i w obu wspominasz o siusiakach,podejrzana sprawa :D
nie mam nic do napisania w temacie to polecę klasykiem...wieczna beka z pjekera,pytera piotrkowskiego kałesiaka
i pomagiera lasowego
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Czarson »

Klinsi64 pisze:
TomikoPTB pisze:A w Fife to nie grają siusiaki? Tylko PES !
dwa posty dzisiaj i w obu wspominasz o siusiakach,podejrzana sprawa :D
o
głodnemu chleb na myśli,

beka z pjekara itd.
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

Wie może ktoś na jakiej zasadzie działa te squad battles? bo jest ranking pisze że nagrody ale co ile czasu sie dostaje te nagrody
adilbn
Posty: 136
Rejestracja: 31 sty 2012, 18:20

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: adilbn »

Siemanko ;) Ja już dzisiaj pierwszy meczyk przed pracą rozegrałem. Jak Wam idzie? Pochwalcie się składami. Oto i mój ;)

Obrazek

Obrazek
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Orzeu »

emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: emika »

Te stroje, które dostaje się w prezencie za przedsprzedaż da się sprzedać na rynku?
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Cinek »

I ja się dołączę, mój nick na PSN: CinekRychu

Na swój preorder czekam (edycja standard).
Póki co jedyny wartościowy zawodnik to Mkhitaryan, którego dostałem z paczki za budowanie drużyny, przez co nie mogę go sprzedać :(
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: Koziolek »

emika pisze:Te stroje, które dostaje się w prezencie za przedsprzedaż da się sprzedać na rynku?
Niestety, są niewymienne.

Póki co, mój skład wygląda tak:
Obrazek

Trochę już zdążyłem pograć - 10h Origin Acces, od wczoraj wersja Ronaldo. Gameplay bardzo mi się podoba, gra w obronie przemodelowana, nie jest tak jak w 17tce, gdzie wystarczyło biegać środkowymi pomocnikami, a obrońcy sami robili robotę. Z przodu świetne wrażenie robi Perisić, kosztuje ok. 8k, naprawdę dobra inwestycja. Póki co 12 meczów, 14 bramek + kilka asyst.

Polecam robić SBC (Hybrydy ligowe, hybrydy narodów), trafiłem w ten sposób Mustafiego IF, Reusa, Walkera. Trochę chcę obrócić coinsami, bo cel na tę edycję to oczywiście ulokowanie w składzie Il Fenomeno, zobaczymy czy się uda.
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: nagato3211 »

Grając Drafta online udało mi się trafić R9 i powiem tak podanie w pole karne do niego klikasz strzał a piłka zawsze lądowała w siatce. Na 8 strzałów 8 bramek :D
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

Ktoś jeszcze da sie dodać na originie? :D
składzik: http://screenshooter.net/103172345/byyihcf
a jak wasze?
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fifa 18 ultimate team

Post autor: slawkomir11 »

Popieram Koziołka Perisic robi róznice, dobry na zamknięcie akcji u mnie sie sprawdza, Icar dobry na początek 3-4k ale w meczach z rywalami znienawidziłem Belottiego 11-13k
* Na bramke nie ma innego wyjścia niz Handa, Szczęsny i Viviano to przy nim ręczniki tylko że Handa to już 25k a nie 2k oni... :-D
** Fajną opcją na LO jeśli nie stać was na Alexa Sandro a napewno was nie stać :-D jest Lukaku można powiedzieć ze rzeźnik kupicie go za piątke.
***ŚO na początek polecam Rugani 1k -De Vrij 3k
**** PO tu są chyba tylko Lichsztajna bardziej defensywny 2k i Cancelo 5k dobrze włącza sie do akcji ofensywnych a gdy zostaje przy rogach z tyłu wielokrotnie was uratuje jeśli jakiś murzyn z 90 tempa wybiegnie z kontrą
***** ŚP na śpo na początku Valero 3k pare razy mi zaimponował i mysle że się nada, polecam również Strootmana 6k jako bardziej siłowego i jao mario 5k na takiego troche ruchliwszego na biede można kupić brozo, ma strzał i jest tani :D można go zdobyć za tysia
****** Oprócz perisicia na skrzydło mamy bardzo szybkiego Callejona 4k na początek lub jeśli was stać Cuadrado 18k. Jeżeli wasz drybling nie opiera sie na machaniu prawą gałką i patrzeniu co sie stanie polecam Naniego, jeśli dostanie informa będzie rzeźnik 5X sztuczek 5X słabszej nogi
ODPOWIEDZ