Wasze świadectwa

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
1908

Wasze świadectwa

Post autor: 1908 »

A moze lepiej powiedzielibyscie w jakich klasach mieliscie te srednie bo to zazwyczaj duzo tlumaczy ! Ja bez ogrodek Matfiz maturak w tym roku 5,2 w podstawowce 5,3 klasa A a niestety na banal w postaci powtorki zlobka(czytaj gimnazjum ) sie nie zalapalem ! Ale teraz najwazniejsze sa studia ? Ale dziwne ze nie ma wsrod was zadnego studenta ? :roll:
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wasze świadectwa

Post autor: Bart »

Peter pisze:Jak piszemy juz o egzaminach to mialem 81 pkt. Na probnym mialem wiecej bo 85 no ale jestem w miare zadowolony chociaz myslalem ze bede mial wiecej.
Ze średnią 5,0 i 81 pkt z testów idziesz do technikum???
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wasze świadectwa

Post autor: Kujon »

egzamin w ty roku to porażka...takie błędy robiłem, ale już nic tego nie cofnie :D

ale za to nie wybacze se rozprawki, z której nigdy nie dostałem niżej niż 5 a na egzaminie miałem 2 punkty na 16 możliwych :!: a wszystko dlatego że nie posłużyełm się przykładami z literatury :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Lucas

Wasze świadectwa

Post autor: Lucas »

Viking pisze: Ale dziwne ze nie ma wsrod was zadnego studenta ?
Ljarro jest studentem
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wasze świadectwa

Post autor: Peter »

Bart pisze:Ze średnią 5,0 i 81 pkt z testów idziesz do technikum???
No a dlaczego nie, przeciez technikum nie jest gorsze niz liceum. Przynajmniej bede mial zawod, a pozniej moge tez isc na studia.
Takze zalezy do jakiego technikum, bo ja nie ide do byle jakiego ale do jednego z lepszych w Krakowie (jak nie do najlepszego).
Arkir

Wasze świadectwa

Post autor: Arkir »

No to ja na koniec gimnazjum w klasie profilowanej ^^ Taka szkoła mat-fiz miałem 4,2 średnią i 80pkt z testów kompetencji no i wzorowe^^. Nom podstawówka to inna bajka. Tam jak wpadała 4 to było dziwne. A teraz czekam, do której szkoły się dostanę. Poczekamy zobaczymy.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Wasze świadectwa

Post autor: Nester »

Jeszcze wpadne w kompleksy przez te wasze srednie :lol: Ja tam mam swoja na poziomie 3.0 ale chodze do technikum wiec to jest czesciowo usprawiedliwieniem tak niskiej sredniej :lol: Ciesze sie ze zdalem do 5 klasy: za rok matura i praca dyplomowa <= z tego sie nie ciesze :(
capitano
Posty: 64
Rejestracja: 21 sty 2004, 18:06

Wasze świadectwa

Post autor: capitano »

łooo matko same kujony :) ja mam srednia 3,6 i 55 pkt z examu i ide do technikum mechanicznego lub elektronicznego... 30 czerwca sie zobaczy gdzie dostalem sie :) hehe
Nerazzurra e'il colore che amiano !!
Forza Inter Per Sempre !

Paulo_FCI .aka capitano
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Wasze świadectwa

Post autor: Nester »

capitano pisze:łooo matko same kujony :) ja mam srednia 3,6 i 55 pkt z examu i ide do technikum mechanicznego lub elektronicznego... 30 czerwca sie zobaczy gdzie dostalem sie :) hehe
To bedzie samobojstwo jak pojdziesz do technikum elektrycznego. Wiem co mowie bo sam do takiego chodze :o
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Wasze świadectwa

Post autor: PioFCI »

Jesli juz sie tak chwalicie gimnazjum to mialem tam srednia 5, wzorowe zachowanie, i bylem prymusem klasowym :lol: jednak niestety przeliczylem sie jak wybralem nastepna szkole...moglem sobie spokojnie isc z kumplami do zwyklego technikum , walic konia pod lawka :lol: i miec srednia 4, ale genialny piotrus(optymista) poszedl do technikum energetycznego z pieprzonym ISO...Wszystko byloby ok, gdyby nie to jeb...iso...nauczyciele z kosmosu, szkola tak samo, pelno papierkowej roboty,pedanciki same(chociaz klasa wyjeb. na maxa 8) ) a poziom szkoda gadac :shock: ...uczylem sie bilion razy wiecej niz w gimnazjum a na koniec srednia mam tylko 3,87 :( ...W drugiej klasie obiecuje jednak wziac sie solidnie za nauke bo juz sporo ocenek idzie na swiadectwo maturalne... :idea: (chociaz ze szkola jest tak samo jak z Interem, co wakacje ladujemy akumulatory, pelni nadzieji, mowimy sobie, ze bedzie lepiej a to nici z naszych planow, ze scudetta rowniez :cry: )
Inter na zawsze !!!
Kily

Wasze świadectwa

Post autor: Kily »

U mnie nieciekawie, średnia 4.3 jest najgorszą, jaką miałem kiedykolwiek. Ale za rok musi być lepiej ;)
rapen

Wasze świadectwa

Post autor: rapen »

ja mialem srednia 3.75 i teraz ide do 2. gimn
Monka

Wasze świadectwa

Post autor: Monka »

a ja w 3 gimnazjum mialam srednia 5,3 , zachowanie wzorowe ,a z egzaminow 81 punktow :grin:
i ide do liceum :grin: na kierunek medyczny
pozdri
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Wasze świadectwa

Post autor: Nester »

Monka pisze:a ja w 3 gimnazjum mialam srednia 5,3 , zachowanie wzorowe ,a z egzaminow 81 punktow :grin:
i ide do liceum :grin: na kierunek medyczny
pozdri
Ehh prosze o ostrzezzenie dla Monkii za denerwowanie ludzi :D
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Scpn »

No to czas odswieżyc troche ten temat. Jak Wam poszło w tym roku?

U mnie tradycyjnie - lipa :P. Ucyzlem sie tylko tego, co chcialem i sa efekty w postaci chociazby piatek z fizyki i WOSu, a trojek z Historii, Biologii, Chemii... Ale za rok napewnoe bedzie lepiej (oszukiwanie samego siebie - fajna sprawa :lol: ). Srednia mam 3,7 i 74 punkty z egzaminu probnego. Mialem 46 (na 50) punktow z testu humanistycznego -80- -80- . Ale w sumei to sie nie martwie - do liceum i tak patrza tylko na 4 przedmioty, a kluczowy jest wynik z testu. Wystarczy ze powtorze rezultat z tego probnego testu i dostane sie do jakiegos sensownego liceum :].
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Ljarro »

dostane sie do jakiegos sensownego liceum :]
Typu Vetter :P
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Scpn »

Mozna cos wiecej, bo raczej nie zrozumialem ;-) ?
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Wasze świadectwa

Post autor: Slepy »

no więc, moj pierwszy rok w Liceum wypadł słabo, mam mase pojebanych nauczycieli, w dodatku od przedmiotów kompletnie mnie nie interesujacych. Tudzież wyłapałem pierwszą w życiu dwoje na swiadectwie, historia:)
Srednia mialem lekko ponad 3,5 ... w gimnazjum zdawałem co roku z paskiem :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Ljarro »

Chodzi o to zebyś bron boze tam nie szedł :P
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wasze świadectwa

Post autor: MiRas. »

Moja średnia w tym roku: 4,21 :P Najgorzej z angielskim i fizą, bo z nich mam 3, a najlepsza informatka: 6 :D :P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Wasze świadectwa

Post autor: EL_CHINO »

ojoj kujonki! ja mam średnią 4.0, a z testow 73 pkt. i dobrze jest, sądze że sie dostane do budowlanki.
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Scpn »

Chodzi o to zebyś bron boze tam nie szedł
A co to za szkoła :P ?

Sory za glupie pytania, ale ja jestem zupelnie nie zorientowany :).
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Ljarro »

No ekononik na Bernardynskiej obok Unii :P
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wasze świadectwa

Post autor: Bart »

W tym roku średnio, zresztą jak już od dobrych kilku lat. 4,4 ale za to z przedmiotów typu fizyka czy chemia (syf), które już poszły na maturalne (6 ich jest) mam średnią 4,5, więc za rok liczę na pasek :wink:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Wasze świadectwa

Post autor: Scpn »

Hłeh, moj brejdak tam chodzi i jakos tak specjalnie sie nie skarzy. A czemu tam nie isc ;-) ? Zreszta, ja raczej celuje w 23. tylko sporo ludzi tam chce isc, ale jakos sie dopchne ;-). Jak bede mial 10 punktow wiecej, niz prog minimalny, to juz mnei raczej wezma :). W ogole spodobala mi sie ta szkola jakos. Tzn pod wzgledem polozenia. Dojazd ode mnie idealny, wystarczy przejsc Ogrod Saski i juz jestem na Krakowskim... Tylko trzeba sie za siebie zabrac w 3 klasie :P.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Wasze świadectwa

Post autor: Szycha »

Oooo, ale ładnie wam idzie mi cieniutko średnia 2,7. Jedyne co pozytywne to 5 z PO i jedyna męska 4 z polskiego :lol:
Anonymous

Wasze świadectwa

Post autor: Anonymous »

heheh na koniec 3 kalsy gimnazjum mialem 4.54...... rok temu w 1 klasie liceum jakos 3.4..............a teraz w 2 klasi elicemu mam 3.1 hehe... narazie robie plan minimum - jak najmniej nauki - jak najwiecej imprez ;P
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Wasze świadectwa

Post autor: klusek »

heh... no a ja sie dzis dowiedzialem ze ZDALEM MATURE!
yessss! :smile:

ale wynikow nie podam :P powiem tylko, ze ogolnie wyniki nie sa zadowalajace (moje zreszta tez nie za specjalne) chyba tylko angielski ludziom dobrze poszedl.

troszke sie oddalily studia na stosunkach miedzynarodowych. jakbym nagle przestal pisac to bedzie oznczalo ze poszedlem do woja :wink:

a moja srednia na koniec szkoly 4.2 i costam (szkola: 9 lo w Lublinie). generalnie to nie ma sensu walczyc o oceny. lepiej siasc nad przedmiotami maturalnymi
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Wasze świadectwa

Post autor: scozzi »

ja tez sie dowiedziałem ze mature zdałem ; ]
Obrazek
.
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Wasze świadectwa

Post autor: RoB »

Ja już wiedziałem, że zdałem maturkę miesiąc temu ( zdawałem starą ). No a potem obroniłem prace dyplomową.
Słyszałem, że nową zdało procentowo więcej osób niż starą, ale jak dla mnie stara też była prosta. U mnie w klasie wszyscy zdali :P
ODPOWIEDZ