Ulubiony film

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Nester »

sinisza pisze:wlasnie wrocilam. Po meczu poszlismy do kina na " Million Dollar baby "
zdaje sie ,ze ktos z was juz go widzial. Mozesz mi powiedziec co myslisz o tym filmie ?

Mnie sie bardzo podobala rola Freemana i Eastewooda. Bokserki tez. Jedno co mi sie nie podobalo to ten caly pesymizm. Nie wystarczylo ,ze zostala sparalizowana, musieli jeszcze wiecej zesmucic i jeszcze i jeszcze , w... no niewiem.... totalna tragedia
ale film oceniam pozytywnie i mysle ,ze aktorzy zasluzyli na oskary
Mi sie bardzo podobal.Niedziwne ze zdobyl tyle oscarow.Ale mogli przynajmniej pozwolic zostac jej mistrzem Anglii a dopiero potem cos wymyslic z jej urazem :P
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

Za wszelka cene ! zgodze sie swietne kino

ale Ray zrobil na mnie wrażenie ;] bardzo bardzo fajny klimat az mnie na Jazz przerzucilo :) Ladder 49 dobry dramat ! oplaca sie to ogladac !

jeszcze dodam ze Mechanik ciekawy film

i nawet nie mam co juz ogladac z filmow wszytsko zaliczylem Razz

zostalo:
[1973] Serpico (Al Pacino)
[2004] 9.11 In Plane Site ( cos o ataku z 11 wrzesnia 2001 takie rózne zagadki )

[2004] Closer (Bliżej)

____________
Add by admin: EDIT !!!
_____________________________
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ulubiony film

Post autor: Ljarro »

az mnie na Jazz przerzucilo
A ja myślałem zawsze że Ray grał bluesa...

Ja chce właśnie znaleźć czas na obejrzenie Constantine i Alone in the Dark :D
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

no raczej to do Jazz'u sie zaliczy. Chyba ze sie myle...
Pod

Odp: Ulubiony film

Post autor: Pod »

Dom dusz
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Nester »

Finding Neverland - Marzyciel - Pisarz (Johnny Depp) u szczytu literackiej kariery szuka natchnienia do pracy nad nową książką. Spotkanie czarującej damy (Kate Winslet), matki czwórki chłopców pozwoli mu odnaleźć inspirację dla swojej twórczości. Miłość kobiety oraz wyobraźnia dzieci sprawią, że stworzy dzieło, które uczyni go nieśmiertelnym.

Fajny film tylko raczej dla koneserow :P Mi sie bardzo podobal.

After The Sunset - Po Zachodzie Słońca -Utalentowany złodziej Max "Król Alibi" Burdett (Pierce Brosnan) i jego piękna towarzyszka, Lola (Salma Hayek). Z powodzeniem wykonali ostatnie zadanie. Udało im się ukraść drugi z trzech istniejących sławnych brylantów Napoleona. Nie martwią się o finansową przyszłość, a ich przestępcza kariera należy już do przeszłości. Niestety, agent FBI - Stan (Woody Harrelson) , który przez siedem lat bezskutecznie deptał Maxowi po piętach, nie wierzy, że sławny złodziej wycofał się z branży. Przypuszcza, że przestępczy duet zamierza ukraść ostatni z napoleońskich brylantów, którego wartość szacowana jest na około 70 milionów dolarów. Cenny kamień ma bowiem pojawić się na Rajskiej Wyspie podczas specjalnego pokazu na pokładzie statku wycieczkowego. Przyjazd przestępczej pary zbiega się – oczywiście całkowicie przypadkowo – z zawinięciem statku do portu. Choć na terytorium karaibskiego państwa Stan nie ma żadnej władzy, zamierza schwytać Maxa i Lolę na gorącym uczynku.


Super filmik.Fajnie sie ogladalo.Jak chcecie sie rozprezyc to polecam ten film :D
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ulubiony film

Post autor: Szycha »

Jednym z moich ulubionych filmów jest Gliniarz z Bevery Hills . Dzisiaj na tvn o 21.30 leci pierwsza część tey wspaniałej komedii. Śmiech Ediego mnie rozbraja.... :grin: I wogule Edi ma dobrą gadanę i styl. A muzyka z Gliniarza to chyba najpopularniejszy dzwonek na komure :twisted:
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

After The Sunset - Po Zachodzie Słońca

moje zdanie kompletne dno :P ja bardziej sie nudzilem i czekalem az to sie skonczy.
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: panxxx »

Zgadzam się, ten film to jakiś niewypał :P Szkoda, że czytam to własnie teraz bo byłem dzisiaj na tym 'czymś' w kinie :x Gdyby nie płynne środki wspomagające to wyjazd byłby totalną klapą :mrgreen:

Kolejny scenariusz podobny do wielu innych filmów, jedynie dobra obsada chociaż niektóre dialogi były rozbrajające :x Film chyba tylko dla miłośników Pierce Brosnan i rozbierającej sie przez większa część Salm'y Hayek. Scenariusz nie trzyma się kupy, jedynie początek można uznać za ciekawy, dobre wprowadzenie, ale reszta to po prostu jedno wielkie dno. Plusem może być chyba tylko sceneria, jak na tą porę roku u nas - akcja toczy sie na Karaibach. Nie polecam tego filmu, chyba, że ktoś nie ma na co tracić czasu :eek:
Obrazek
Pod

Odp: Ulubiony film

Post autor: Pod »

"Taksówkarz"
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

no wlasnie dostalem pare nowych filmow ;] o to i one:

[2004]Phantom Of The Opera
[2005]Constantine
[2004]A Very Long Engagement
[2004]The Assassination of Richard Nixon
[2004]Hotel Rwanda
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Orzeu »

$zaker pisze:no wlasnie dostalem pare nowych filmow ;] o to i one:

[2004]Phantom Of The Opera
[2005]Constantine
[2004]A Very Long Engagement
[2004]The Assassination of Richard Nixon
[2004]Hotel Rwanda
Szaker coś czesto dostajesz te filmy - może wlecisz do mnie z dyskiem :D ??
Obrazek
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

hehe no jak wspomnialem wczesniej jestem Maniakiem Filmów :) bardzo Uwielbiam Ogladac...i tez na Filmach mozna sie nauczyc duzo.

A tak apropo jutro mam dostac dwa Filmy (wszystko to co mam to DVDRip)

[2005]Alone in the dark
[2005] Boogeyman
[2004] Upadek

Ogladal ktoś Upiór w Operze ? bo ja wlasnie to skonczylem ogladac wiem ze troche stary film patrzac jaki mam teraz miesiac ;) no ale dopiero obejrzalem go w jakosci DVDRip :] Bardzo bardzo mi sie ten film podobal piekna gra aktorow operowa bo malo kiedy mowili normalnie, tylko i wylacznie spiewem :) ocene za film dam 8,5/10
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

to tak ogladalem Constantine :P film jest naciagany strasznie...fabula "Ten kto posiada Włócznię Przeznaczenia,|trzyma w rękach los całego świata"

no i chodzi o ta włoczni przeznaczenia cos jak w władcy o pierscien takie tam porownanie. Fakt pierwsza akcja w filmie wciaga az sie przestraszylem kilka dobrych efektow bylo w piekle i takie tam z szyba :) tak jak w matrixie z pociskami co staly w powietrzu :) film jest sredni i mowie odrazu Bedzie Constantine 2 :] (film mozna poogladac oglonie...dam note 7,5/10)
ps-man

Odp: Ulubiony film

Post autor: ps-man »

Polowanie na Czerwony Pazdziernik

Das U-Boot

O jeden most za daleko

Equilibrium

Taxi
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

[2005] Alone In The Dark...straszny film co badz badziewie jeszcze na sammym koncu muzyka Nightwish ktora totalnie nie pasuje do filmu blee myslalem ze bedzie cos dobrego ale tu nic oj ciezko teraz znales jakis dobry Horror :P
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Orzeu »

$zaker pisze:[2005] Alone In The Dark...straszny film co badz badziewie jeszcze na sammym koncu muzyka Nightwish ktora totalnie nie pasuje do filmu blee myslalem ze bedzie cos dobrego ale tu nic oj ciezko teraz znales jakis dobry Horror :P
czyli Alone in the dark nie oglądać ?? bo własnie dostałem alone in the dark i jescze coś
Obrazek
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

no sluchaj ogladac mozesz ale zachwycic sie to nie zachwycisz...
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Nester »

WESELE -Wojnar (Marcin Dziędziel) - zamożny mieszkaniec małego miasteczka, urządza córce wystawne wesele. Zgodnie z "polską tradycją" impreza przybiera charakter pokazowy. Kiedy zabawa rozkręca się na całego, panna młoda(Tamara Arciuch) dostrzega wśród gości weselnych kamerzystę, swojego byłego chłopaka, którego nadal kocha. Wcześniej ustalony scenariusz wesela zaczyna wymykać się spod kontroli ojca.

Co to mówić :D Dobry filmik.Sporo się uśmiałem jak to oglądałem.Polskie wesela wymiataja ;d Film warty obejrzenia :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ulubiony film

Post autor: Ljarro »

Ja obejrzałem
Deep Evil
Unsaid
Vampires:Los muertos

i tylko ten trzeci jest godny zobaczenia, pozostałe dwa są cienkie
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Nester »

The Machinist - Mechanik -Trevor Reznik nie zmrużył oka od roku. Zmęczenie znacznie pogarsza jego stan zdrowia. Gdy w warsztacie pojawia się nowy pracownik Ivan, Reznik zaczyna czuć się przez niego obserwowany. Wkrótce nieświadomie doprowadza do wypadku, w którym jeden z kolegów traci rękę. Robotnicy żądają, by odszedł z pracy, co wywołuje u Trevora rosnące poczucie osaczenia. Co gorsza, ktoś w jego mieszkaniu zostawia zaszyfrowane wiadomości, a wszyscy zdają się być przekonani, że tajemniczy Ivan nigdy nie istniał. Czy to wszystko zmowa by doprowadzić Trevora do szaleństwa? A może to zmęczenie odebrało mu rozsądek?

Dobry filmik tylko trzeba wczuc sie w niego bo pozniej mozna nie skumac o co w nim chodzi.No i rola Christiana Balea.Do niej stracil 1/3 swojej wagi :D Wyglada jak zywy trup :D


Blade: Trinity - Na dalekiej pustyni przywódcy wampirów wskrzeszają Draculę, przerażającą istotę, która dała początek ich rasie. Znany teraz jako Drake (Dominic Purcell), ten budzący grozę wampir posiada unikalne moce, które pozwalają mu egzystować w świetle dziennym. Żeby jeszcze bardziej utrudnić życie Blade'owi, przywódcy wampirów rozpoczynają przeciwko niemu kampanię oszczerstw i nasyłają na niego oddziały FBI, wskazując go jako potwora odpowiedzialnego za serię morderstw.


Najslabszy film z calej serii Blada ale da sie obejrzec.Dzis z checia przypomne sobie Blade 2 bo leci na Tvn.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2005, 12:38 przez Nester, łącznie zmieniany 1 raz.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ulubiony film

Post autor: Ljarro »

No Blade III kaszanka, to samo Alone in the Dark. Chcialem sie przekonac czy jest taki słaby i rzeczywiście jest...mogli zrobic go na podstawie 1 a nie 4 czesci...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Orzeu »

no Blade III to ja bym powiedział tak, może nie słaby, ale to nie tak klasa co poprzednie Blady :D - film na pewno osiagnie sukces kasowy i kto wie czy Wesley nie nakręci nastepnej cześci - ja jestem fanem Blade i w to wierze.

PS. proponuje zeby Blade po pokonaniu draculi zmierzył się z frankensteinem (albo Materazzim) - to by była jatka :D.
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ulubiony film

Post autor: Ljarro »

Obejrzałem Constantine i mam zupełnie inne zdanie od @$zakera. Otóż film jest wywalony w kosmos, ma zawalisty klimat, są ze dwie lub trzy nieścisłości, ale jaki film ich nie ma.

Tekst typu
no i chodzi o ta włoczni przeznaczenia cos jak w władcy o pierscien takie tam porownanie.
moge skomentować tylko :lool2: . Widać ze chyba nie wiesz o co chodziło w tym filmie. Najlepiej przeczytaj sobie komiks...
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

każdy ma inne zdanie ale jak ci sie film podobal to nie ma problemu...gwarantuje ci ze nie tylko ja uwazam film za sredni...oo a napisz mi co ci sie podobalo z checia poczytam.


moje dobre akcje to byly:

1. akcja z tym autem...az mnie wciagnelo do filmu bardzo.
2. to w Piekle fajnie wygladalo
3. no dobry potwór co byl na ulicy hmm taki z robaków ;] nawet fajnie to wyszlo.

reszte to naciagniety film.
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Odp: Ulubiony film

Post autor: The Cyc »

W sobotę fajne filmy pokazywali w telewizji: Jak ugryźć 10 milinów, Uśpieni, Dwanaście Małp i Egzorcysta. Fajne filmy, każdy z nich widziałem dwa razy
Widział ktoś Aviatora?? kumpel mówił że w tym tygodniu załatwi
Forza Inter!!
$zaker

Odp: Ulubiony film

Post autor: $zaker »

The Cyc pisze: Widział ktoś Aviatora?? kumpel mówił że w tym tygodniu załatwi
Aviatora ? :D oj ty dopiero to teraz ogladasz ? :D szkoda ze tak pozno...ja juz to w pod koniec stycznia widzialem, ja filmu nie zrozumialem trudny byl dla mnie, bardzo dramatyczny i troche nudny czasami, ogladaj jak masz ochote, bo ktos moze i tak powiedziec ze dobry bo nie nadarmo dostal 11 zlotych globow wiedza to tylko ci co go zrozumieli :]
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: Nester »

NTErmission -Wszystko zaczyna się od rozstania pewnej pary. John chce się przekonać, czy jego dziewczyna Deirdre naprawdę go kocha. Jednak jego misterny plan obraca się przeciwko niemu i Deirdre zostawia go, wściekłego i ze złamanym sercem. Ich rozstanie uruchamia prawdziwą lawinę powiązanych ze sobą zdarzeń i dotyka mnóstwo przypadkowych osób.

Niezly film.Sporo smiechowych momentow.Tak jak to mowili film podobny do Pulp Fiction.Warto obejrzec.Najsmieszniejsze ze premiera na swiecie byla w polowie 2003r a do nas dopiero dotarl jako nowosc :D
buldog

Odp: Ulubiony film

Post autor: buldog »

Mój ulubiony film to ... Poranek Kojota ... :roll: hyhy
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2005, 15:49 przez buldog, łącznie zmieniany 1 raz.
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Odp: Ulubiony film

Post autor: sinisza »

my dzis wieczorem idziemy do kina na ta nowa komedie z Benem stillerem i Robertem De Niro pod tytulem : Meet the Fockers (Poznaj moich rodzicow). To jakby kontynuacja pierwszej czesci . Slyszalam ,ze fajne
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
ODPOWIEDZ