Podsumowanie roku 2023

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Podsumowanie roku 2023

Post autor: Mora »

Witam, Przenajświętszy Inter zakończył kopanie piłeczki w 2023 roku, proponuję więc podsumowanie minionych 12 miesięcy:

1. Najlepszy mecz Interu
2. Najgorszy mecz Interu
3. Bramka roku
4. Kiks roku
5. Parada bramkarska roku
6. Babol bramkarski roku
7. Najładniejsza asysta roku
8. Najlepszy zawodnik Interu
9. Najgorszy zawodnik Interu
10. Najlepszy transfer
11. Najgorszy transfer
12. Pozytywne zaskoczenie
13. Rozczarowanie roku
14. Wydarzenie roku

Ja to widzę tak:

1. Najlepszy mecz: podobały mi się oba gwałty na Milanie - 3:0 w Superpucharze Włoch i 5:1 w lidze. Ciężko wybrać, ale niech będzie 3:0, ponieważ był to mecz o trofeum.
2. Najgorszy mecz: kwietniowa porażka z Monzą na Meazza
3. Gol roku: pocisk ziemia-bramka Hakana w meczu z Veroną albo centrostrzał Dimarco przeciwko Frosinone. Niech będzie gol Włocha.
4. Kiks roku: pierdolony idiota Gagliardini i jego kretyńska czerwona kartka w 41 min meczu z Napoli
5. Parada bramkarska roku: nie pamiętam
6. Babol bramkarski roku: Onana z Salernitaną wpuścił za kołnierz centrostrzał Candrevy spod linii bocznej boiska
7. Najładniejsza asysta roku: podanie Arnautovicia piętą do Barelli w meczu z Lecce
8. Najlepszy zawodnik: Lautaro Martinez. Widać, że wszedł na wyższy poziom piłkarski, strzelał ważne gole w pucharach, zasłużona opaska kapitana.
9. Najgorszy zawodnik: Roberto Gagliardini. Ależ mnie wkurwił tym meczem z Napoli.
10. Najlepszy transfer: Marcus Thuram. Świetny grajek za darmo - kolejny majstersztyk Pana Marotty.
11. Najgorszy transfer: darmowe odejście Skriniara do Paris SG.
12. Pozytywne zaskoczenie roku: udana wiosenna kampania w Lidze Mistrzów oraz znacząca poprawa gry w defensywie na jesieni
13. Rozczarowanie roku: zachowanie Milana Skriniara, zawiódł wielu Ludzi.
14. Wydarzenie roku: Inter w finale Ligi Mistrzów
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Podsumowanie roku 2023

Post autor: Jaszczu91 »

Odświeżyłem troszkę pamięć za pomocą flashscora więc lecimy.
1. Najlepszy mecz:
Paradoksalnie przegrany mecz w finale ligi mistrzów z City. To był game changer. Konsekwencją tego meczu jest obecny, silny mentalnie i skonsolidowany Inter. City co prawda wygrało ten mecz, ale to Inter pozostawił po sobie świetne wrażenie. Po końcowym gwizdku byłem dumny z piłkarzy.
Najgorszy mecz:
Porażka z Empoli na San Siro 0-1 z czerwoną kartką dla Skriniara. Nie wychodziło wtedy nic. Nawet nie potrafiliśmy stworzyć sytuacji bramkowej. Dominacja Empoli.
3. Gol roku:
Wybieram uderzenie Hakana z pogromu nad Hellasem. Siła i precyzja. Gol Dimarco uważam, za przypadkowy.
4. Kiks roku
Lukaku z metra w poprzeczkę w Salerno
5. Parada bramkarska roku:
Tak za świeżo to Sommer po strzale z główki Cristante z Romą u siebie. Pewnie zapomniałem parad Onany.
6. Babol bramkarski roku: Za to babola Onany nie da się zapomnieć. Gol z Salernitaną Candrevy
7. Najładniejsza asysta roku:
Miki do Farattesiego w derbach na 5-1 i ostatnia piętka Arby do Barelli
8. Najlepszy zawodnik: Bezapelacyjnie MVP Lautaro Martinez
9. Najgorszy zawodnik: Nawet Gagliardini nie był tak beznadziejny jak Joaquin Correa
10. Najlepszy transfer: Marcus Thuram- komentarz zbędny
11. Najgorszy transfer: zgadzam się z kolegą wyżej. Utrata za darmo Skriniara
12. Pozytywne zaskoczenie roku: Całościowo to Inter w finale ligi mistrzów. Indywidualnie Jan Bisseck
13. Rozczarowanie roku: Skriniar
14 Wydarzenie roku: 1.Finał ligi mistrzów 2. Rozwój trenera Inzaghiego 3.Nowy kontrakt Mistera Marotty.
ODPOWIEDZ