Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

HEHEHE A NA ALLEGRO NIE MA PIRACKICH ? POSZUKAJ NAPEWNO SA :p

Add by Admin: Wyłącz CAPS-LOCK'a
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Football Manager

Post autor: mati »

Nie uznaje allegro i ich ziemniaków :wink: bede musiał poczekac do kwietnia jak bede mial stałe łącze... :cry: z tym, ze pogram ze 2 miechy bo później wyjdzie FM 2006 :D
17_7

Football Manager

Post autor: 17_7 »

piratami sie nie handluje :P najwyzej moglby sprzedac np. karte graficzna i dodac jeszcze gre(piracka)
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

Nie podoba mi sie FM2005... a takze CM5... wedlug mnei najlepszy jest CM4 o3/o4... mam najnowsze patche i sklady z marca tego roku i jest :)
slyy

Football Manager

Post autor: slyy »

To chyba ma kazdy ziomuś... Wogóle zobaczcie go hjak sobie posty kombinator nabija :P
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Football Manager

Post autor: Orzeu »

SHADY jesteś z leszna ?? Grasz może w Polonii ??
Obrazek
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

orzeu nie... ale moi kumple graja (jeden nawet w seniorach)
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Football Manager

Post autor: mati »

Shady, może i masz racje że cm o3/o4 jest lepszy, ale już nie robią do niego updatów ;( ten który masz był ostatnim który powstał... szkoda, że 03/04 nie jest tak kultowy jak 00/01 do którego wciąż robią mase updatów ;(
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Football Manager

Post autor: Scpn »

do 03/04 nei ebdzie jzu udpejtow ? Chyba snicie. Wprawdzie Robi Robson sie z 03/04 wycofal, ale na jego updejcie ma robic kolejny updejt jakis inny koles (chyba tez z CMRev :P ) wiec mozecie byc spokojni :D
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Football Manager

Post autor: mati »

na CMRev już kilka miechów nic nie pisza o Cm 03/04... wątpie by powstały jeszcze jakieś updaty... a powiem że 03/04 nie była taka zła, tylko troche wolna :| ja jak zobaczyłem FM 2005 to już wiedziałem, że zbytnio mi nie przypadnie do gustu... i do dzisiaj nie gram...poczekam chyba na FM 2006...
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

Robi mowil ze nie bedzie robil updatow do cm4 o3/04 jakos w listopadzie, a w marcu wyszedl nowy update (z transferami z przewy zimowej itp)...
mati CM4 nie jest wolna! jak mialem 512mb ram to chodzila mi ze az milo :] teraz gdy mam 256 to troche gorzej... mi FM2005 bardzo wolno chodzil i ogolnei mi nei przypadl do gustu... a CM5 ma duuuuuuuuuzo bledow :/ a wyniki typu 10:0 (u kompa) sa na porzadku dziennym :|
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Football Manager

Post autor: EL_CHINO »

wole CM , to mój pierwszy menager i jest po prostu wypas...choć jeszcze nie grałem w FM... może kiedyś spróbuje
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Football Manager

Post autor: mati »

Gdyby jakiś patchmaker zapewnił mnie że będzie regularnie robił updaty do 03/04 to nawet bym sie nie wachał tylko bym w to ciągle grał - mój pierwszy Cm i nie moge grać w innego niż ten :lol:
Dexster

Football Manager

Post autor: Dexster »

A ja właśnie wczoraj ściągłem sobie CM 5 aby zbadać co z tego jest.
Niestety po angielsku wie kto może czy jest już spolszczenie, czy w ogóle będzie :?
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

Dexster pisze:A ja właśnie wczoraj ściągłem sobie CM 5 aby zbadać co z tego jest.
Niestety po angielsku wie kto może czy jest już spolszczenie, czy w ogóle będzie :?
nie widzialem do tego spolszczenia ale i jest mi niepotrzebne.. mam CM5 jakos od miesiaca.... ta gra ma tyle bledow ze nie da sie w to grac
Dexster

Football Manager

Post autor: Dexster »

Jakieś patche teraz wyszł może coś to zmieni, ale tak jak mówie do przetestowania jest mi potrzebne spolszczenie.
Przemek

Football Manager

Post autor: Przemek »

mam problem->qmpel nagrał mi ta grę tylo jest mały problem..nie ma tam angielskiego!! jest tylko francuski ,hiszpanski,portugalski i włoski ;/ .Please chciałbym zagrac sobie..jak ktos ma jakis link bym mógł sciągnąć wersje angielską lub od razu spolszczenie. Z góry dzienx!
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

Mógł by mi ktoś pomóc mam taki problem jak gram w FM'a to siedze już 2 godziny, a czas nie upływa oczywiści w FM.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Football Manager

Post autor: Winiar »

Barcelonista pisze:Mógł by mi ktoś pomóc mam taki problem jak gram w FM'a to siedze już 2 godziny, a czas nie upływa oczywiści w FM.

może nie naciskasz continue ? :P


a co do FM'a to teraz pociskam na patchu i gra sie o wiele przyjemniej (thx for CItka :D ) Są większe budżety więc i mozna robić giga transfery :) a najwieksza zwała jaka był to Morattt, ktory mi powiedział ze jest niezadowolony ze nie zaqpiłem zadnych gwiazd w zimowym oknie i jesli tego nie zrobie to on ":weznie sprawy w swoje rece" :D no i kupił mi Eto'o za 106 mln € i Spasialdo Ronaldo za 57 mln € i mialem 70 mln długów -80- ale wyszedłem na prostą w pół sezonu :) Dużo kasy za transmisje TV i w ogole :P
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

dzięki Winiar mam jeszcze taki problem słuszałem że w FM można wyzwać Shevchenko i ci go sprzedadzo ale jak go wyzwać
Dexster

Football Manager

Post autor: Dexster »

Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, chcesz pozyskać Scheve ?
Jak grasz Barceloną to nie możesz go "wyzwać", musisz po prostu zapłacić grubą kase :wink:
Choć jest sposób pozyskania go za friko, ale musiał byś się uciec do małego oszustwa(z góry odradzam) :wink:
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Ja własnie od nowa gram Interem...... :D Wyszedl nowy update i se mykam nowymy skladami :D Jakos to idzie..... :) Zaraz zrobie screena i pokarze wam moj skladzik :>

http://img266.imageshack.us/img266/3661/inter4ex.jpg

Oto moj skladzik....dopiero co zaczalem wiec nie ma sie co dziwic ze tyle goli pilakrze maja :P ALe to dopiero po El. LM

Add by Admin:Postanowiłem aby był podany lin bez odnośników[img] , gdyż jak widać rozrywa strone :]
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Football Manager

Post autor: toldo12 »

Hehe :D Dobry składzik :) A chciałem wam powiedzieć, że...w 3 rundzie eliminacji LM trafiłem na...Szachtar :) Skopie ich jak w rzeczywistości :]
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Ja gralem z Evertonem, z ktorym mam zawsze wielki klopot tym razem jednak poszlo latwo :) Mam nadzieje ze ten sejv mi nie sypnie tak jak ostatnio.... :evil: :o :x
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

Dexster pisze:Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, chcesz pozyskać Scheve ?
Jak grasz Barceloną to nie możesz go "wyzwać", musisz po prostu zapłacić grubą kase :wink:
Choć jest sposób pozyskania go za friko, ale musiał byś się uciec do małego oszustwa(z góry odradzam) :wink:
nie ja nie chce go pozyskać ale chce to zrobić bo gram żeby mnieć jak najlepszy skład więc powiedz prosze
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

Barcelonista pisze:nie ja nie chce go pozyskać ale chce to zrobić bo gram żeby mnieć jak najlepszy skład więc powiedz prosze
1. Co to za gra gdy oszukujesz, bezsensu...
2. Nie chcesz go kupic ale chcesz go kupic zeby miec najlepszy sklad :lol: :lol: :lol: sam sobie przeczysz :P
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Kolejne dziecko..... :lol: Takie czasy.... :lol: :wink: Teraz dzieci dostaja komputer w wieku 10 lat i "surfuja" po necie :lol: dziecko nie potrafi poprawnie ulozyc zdania.....nie wie co pisze...eh.... :P
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

FM 2006

Post autor: Lolek »

Pewnie nie jeden z was gral w MANAGERA. Ja gram w nie od 3 lat.
Nie dawno powstal nowy menager zatytulowany: Football Manager 2006.
Po prostu gra jest "wyjechana" :smile:, zreszta mi sie kazdy Manager podoba ( Z CeeMow i eFeMow) oprocz CM5 (starsznie duzo bugow,
szkoda je wymawiac), miejsza o to. Temat ten zostal stworzony dla FM 2006.

Jezeli ktos z was nie gral w managera FM 2006 to zachecam... :smile:
(sciagnac mozna na www.torrenty.org) Sciagnac mozna np. Azureus'em

W tym temacie dzielmy sie talentami, taktykami, wydarzeniami i wogole :smile:

P.S Ja mam FM 2006 po angielsku, jezeli ktos wie gdzie jest spolszczenie prosze powiedziec, z gory dziekuje.
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

FM 2006

Post autor: Wacik »

Ja tez gram w managera (teraz w FM 05) i musze przyznać tak jak mój porzednik ,że wszystkie managery z serii CM i FM są poprostu super (no poza
chmpionship manager 5 - nawet po ściągnięciu łatek nie da się grać )
Najbardziej podoba mi się FM 05 . odkąd sie pojawił regularnie w niego grywam i pewnie jeszcze długo nie przestane .
Obrazek
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

FM 2006

Post autor: Lombardinho »

własnie wyszedł Pes 5 a wy gracie w jakiś szajc zal mi was
Amor Patriae Nostra Lex
ODPOWIEDZ