Football Manager

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Dexster

Football Manager

Post autor: Dexster »

Jakieś patche teraz wyszł może coś to zmieni, ale tak jak mówie do przetestowania jest mi potrzebne spolszczenie.
Przemek

Football Manager

Post autor: Przemek »

mam problem->qmpel nagrał mi ta grę tylo jest mały problem..nie ma tam angielskiego!! jest tylko francuski ,hiszpanski,portugalski i włoski ;/ .Please chciałbym zagrac sobie..jak ktos ma jakis link bym mógł sciągnąć wersje angielską lub od razu spolszczenie. Z góry dzienx!
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

Mógł by mi ktoś pomóc mam taki problem jak gram w FM'a to siedze już 2 godziny, a czas nie upływa oczywiści w FM.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Football Manager

Post autor: Winiar »

Barcelonista pisze:Mógł by mi ktoś pomóc mam taki problem jak gram w FM'a to siedze już 2 godziny, a czas nie upływa oczywiści w FM.

może nie naciskasz continue ? :P


a co do FM'a to teraz pociskam na patchu i gra sie o wiele przyjemniej (thx for CItka :D ) Są większe budżety więc i mozna robić giga transfery :) a najwieksza zwała jaka był to Morattt, ktory mi powiedział ze jest niezadowolony ze nie zaqpiłem zadnych gwiazd w zimowym oknie i jesli tego nie zrobie to on ":weznie sprawy w swoje rece" :D no i kupił mi Eto'o za 106 mln € i Spasialdo Ronaldo za 57 mln € i mialem 70 mln długów -80- ale wyszedłem na prostą w pół sezonu :) Dużo kasy za transmisje TV i w ogole :P
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

dzięki Winiar mam jeszcze taki problem słuszałem że w FM można wyzwać Shevchenko i ci go sprzedadzo ale jak go wyzwać
Dexster

Football Manager

Post autor: Dexster »

Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, chcesz pozyskać Scheve ?
Jak grasz Barceloną to nie możesz go "wyzwać", musisz po prostu zapłacić grubą kase :wink:
Choć jest sposób pozyskania go za friko, ale musiał byś się uciec do małego oszustwa(z góry odradzam) :wink:
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Ja własnie od nowa gram Interem...... :D Wyszedl nowy update i se mykam nowymy skladami :D Jakos to idzie..... :) Zaraz zrobie screena i pokarze wam moj skladzik :>

http://img266.imageshack.us/img266/3661/inter4ex.jpg

Oto moj skladzik....dopiero co zaczalem wiec nie ma sie co dziwic ze tyle goli pilakrze maja :P ALe to dopiero po El. LM

Add by Admin:Postanowiłem aby był podany lin bez odnośników[img] , gdyż jak widać rozrywa strone :]
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Football Manager

Post autor: toldo12 »

Hehe :D Dobry składzik :) A chciałem wam powiedzieć, że...w 3 rundzie eliminacji LM trafiłem na...Szachtar :) Skopie ich jak w rzeczywistości :]
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Ja gralem z Evertonem, z ktorym mam zawsze wielki klopot tym razem jednak poszlo latwo :) Mam nadzieje ze ten sejv mi nie sypnie tak jak ostatnio.... :evil: :o :x
Barcelonista

Football Manager

Post autor: Barcelonista »

Dexster pisze:Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, chcesz pozyskać Scheve ?
Jak grasz Barceloną to nie możesz go "wyzwać", musisz po prostu zapłacić grubą kase :wink:
Choć jest sposób pozyskania go za friko, ale musiał byś się uciec do małego oszustwa(z góry odradzam) :wink:
nie ja nie chce go pozyskać ale chce to zrobić bo gram żeby mnieć jak najlepszy skład więc powiedz prosze
Anonymous

Football Manager

Post autor: Anonymous »

Barcelonista pisze:nie ja nie chce go pozyskać ale chce to zrobić bo gram żeby mnieć jak najlepszy skład więc powiedz prosze
1. Co to za gra gdy oszukujesz, bezsensu...
2. Nie chcesz go kupic ale chcesz go kupic zeby miec najlepszy sklad :lol: :lol: :lol: sam sobie przeczysz :P
Citka

Football Manager

Post autor: Citka »

Kolejne dziecko..... :lol: Takie czasy.... :lol: :wink: Teraz dzieci dostaja komputer w wieku 10 lat i "surfuja" po necie :lol: dziecko nie potrafi poprawnie ulozyc zdania.....nie wie co pisze...eh.... :P
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

FM 2006

Post autor: Lolek »

Pewnie nie jeden z was gral w MANAGERA. Ja gram w nie od 3 lat.
Nie dawno powstal nowy menager zatytulowany: Football Manager 2006.
Po prostu gra jest "wyjechana" :smile:, zreszta mi sie kazdy Manager podoba ( Z CeeMow i eFeMow) oprocz CM5 (starsznie duzo bugow,
szkoda je wymawiac), miejsza o to. Temat ten zostal stworzony dla FM 2006.

Jezeli ktos z was nie gral w managera FM 2006 to zachecam... :smile:
(sciagnac mozna na www.torrenty.org) Sciagnac mozna np. Azureus'em

W tym temacie dzielmy sie talentami, taktykami, wydarzeniami i wogole :smile:

P.S Ja mam FM 2006 po angielsku, jezeli ktos wie gdzie jest spolszczenie prosze powiedziec, z gory dziekuje.
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

FM 2006

Post autor: Wacik »

Ja tez gram w managera (teraz w FM 05) i musze przyznać tak jak mój porzednik ,że wszystkie managery z serii CM i FM są poprostu super (no poza
chmpionship manager 5 - nawet po ściągnięciu łatek nie da się grać )
Najbardziej podoba mi się FM 05 . odkąd sie pojawił regularnie w niego grywam i pewnie jeszcze długo nie przestane .
Obrazek
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

FM 2006

Post autor: Lombardinho »

własnie wyszedł Pes 5 a wy gracie w jakiś szajc zal mi was
Amor Patriae Nostra Lex
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Orzeu »

Lombardinho pisze:własnie wyszedł Pes 5 a wy gracie w jakiś szajc zal mi was
Jesteś żałosny :lol: :lol: :lol:
zapewne wogóle nie wiesz co to takiego tuku !!!

a co do samego FM 2006 to mam go od wczoraj (polska wersja, ściągałem z Oslokop.net) i gra jest wyjechana.

100% frajdy że tak powiem...
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

FM 2006

Post autor: Ljarro »

Ja nie mialem czasu na FM05 ale teraz gdy wyszedl 06 to caly czas w niego pykam :) Nawet rano przed wyjsciem do pracy odpalam go na godzinke zeby zagrac ze dwa mecz :P
Citka

FM 2006

Post autor: Citka »

Ja of cours posiadam FM'a 06...Jak narazie to sa poczatki tej gry i poprostu nie wiem czemu ale batrdzo trudno mi sie gra...nie moge dobrac jakiejs dobrej taktyki dzieki ktorej bym wygrywal....np. dzisaij rano zaczalerm grac Interem niby wszystko pieknie przychodzi mecz z Wisla.... w el. Lm 60 min 1-1 potem 3-1 dla wisly myslalem ze cos rozjebie...i oczywiscvie wyjebalem od razu sejwa i odechcialo mi sie w to grac....
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

FM 2006

Post autor: Jaro »

Bardzo dobra gierka, ja gralem w poprzednia wersje i teraz pykam w 6! Uzywam taktyki 4-4-2 z zespolami gorszymi a 3-5-2 z lepszymi i idzie mi calkiem dobrze po 11 kolejkach mam 28 pkt i jestem liderem w serie a.
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

FM 2006

Post autor: gismo »

Ja grałem kiedyś i w CM i FM ale teraz zdecydowanie wole grać w PES'a 5
Anonymous

FM 2006

Post autor: Anonymous »

Czemu niektorzy porownuja tu PES5 z CM lub FM, ze wola grac w to lub to? Przeciez to zupelnie rozne gry... jedna to pilka nozna a drugie to managery pilkarskie...
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Peter »

A ja wole grać w T5... Niektórzy z Was piszą takie bzdety że mi się to w głowie nie mieści, szkoda słów :P

FM2006 jest dobry, fajne wprowadziło SI innowacje, ale myśle że powinni zrobić ustawienia taktyczne osobno w obronie (gdy nie mamy piłki), osobno w ataku. Gre oceniam na 8,5/10 :P Ciekawych talentów nie znalazłem jeszcze (początek gry), ale jak coś znajdę to może napiszę :P (w CM03/04 odnalazłem Daniele Carvalhio który gra teraz w CSK Moskwa, w tej wersji też jest dobry)
Kulpek

FM 2006

Post autor: Kulpek »

Ja jeszcze nie mialem okazji zagrac w FM2006 ale w 05 gralem i bardzo mi sie podobal... gralem Interem :smile: przez kilka sezonow w tym czasie kilka razy Scudetto i raz Liga Mistrzow :twisted: polecam
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

FM 2006

Post autor: Nester »

Kulpek pisze:Ja jeszcze nie mialem okazji zagrac w FM2006 ale w 05 gralem i bardzo mi sie podobal... gralem Interem :smile: przez kilka sezonow w tym czasie kilka razy Scudetto i raz Liga Mistrzow :twisted: polecam
Widac jaka realistyczna gra jak Inter cos wygrywa 8) :P

Gralem w demo FM2005 i pierwszy mecz wygralem 9;0, nastepny tez kolo tego i stwierdzilem ze nie bede w to gral bo za mala skala trudnosci. W 2006 tez tak jest ze sie wygrywa mecze z palcem w .... :?: Pogralbym sobie teraz w jakiegos menagera bo juz dluzszy czas nie gralem. Az lezka sie kreci w oku jak wspominam Cm-y z szonow 2000 do 2004. Te noce nieprzespane ehhhhhh
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

FM 2006

Post autor: Ljarro »

w demo
I wszystko jasne :P

Ja wlasnie trafilem na bug'a, Podpisuje kontrakty z trenerami, oni podają swoją tygodniówke i ja ją akceptuje. Potem przychodzi mi informacja ze nie podpisal kontraktu bo mysli ze tygodniówka jest za mała :lol:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

FM 2006

Post autor: Lolek »

Ja wlasnie trafilem na bug'a, Podpisuje kontrakty z trenerami, oni podają swoją tygodniówke i ja ją akceptuje. Potem przychodzi mi informacja ze nie podpisal kontraktu bo mysli ze tygodniówka jest za mała :lol:
Moze spojrzal na wirtualna twarz trenera ktorym ty grasz, i uznal ze akceptujesz ten kontrakt z kuzem i z dziwieniem ze tak malo chce i postanowil sie potargowac :lol:
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

FM 2006

Post autor: Suhy »

Moja pierwsza wersja CM'a byl sezon 97/98 i od ego czasu praktycznie gram tylko w jedna gre! Obecnie probuje zawojowac pilkarski swiat w wersji FM 2006, oczywiscie Interem i niestety gra jest bardzo realistyczna ;-), sezon sie konczy, a ja widze plecy Juve, Palermo i Fiorentiny, czyli jak zwykle Inter czwarty, tak jak w realu ;-).

Czy ktos juz znalazl optymalna taktyka dla Interu? Mi niestety sie jeszcze nie udalo, terstuje rozne rozwiazania, ale narazie same pudla.
Obrazek
XerfaX

taktyka

Post autor: XerfaX »

heh FM jest THE BEST!! jak chcecie dobra taktyke to grajcie 442 z tym ze boczni pomocnicy i obroncy maja strzalke do przodu a na srodku jeden pomocnik do przodu na srodek a drugi do tylu na srodek. do tego trzeba poustawiac ustawienia indywidualne (zalezy jak ofensywnie chcesz grac, czy zawodnicy dobrze strzelaja z dystansu. polecam tez ustawienie bocznym oborncom rajdow z pilka i akcji ofensywnych.
Citka

FM 2006

Post autor: Citka »

Ja wycofuje to co napisalem.... ruszylem od nowa sejwa z Interem zeby moc sprobowac kolejny raz cos wygrywac i wkoncu mi sie zaczelo udawac...znalazlem fantastyczna taktyke...jak narazie jestem 1 w lidze z 3 pkt przewagi nad 2 juventusem....w LM awansowalem z 1 miejsca...SPW wygralem z juventusem 1-2 :) Pozniej porobie ciekawe screnny :)
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

FM 2006

Post autor: Lolek »

Ja na nowym FM prztestowalem kilka klubow po pare meczow: Inter (jednak nie zagram nim poniewaz rozegralem sie juz w poprzednicha managerach) HSV (nie wiem jakos mi nie pasowal ten klub) Dortmund (pogralem troche ale jednak nie :smile: ) i trafilem wkoncu na Villarreal :smile: pomyslalem: "super by bylo ich zamienic na mistrzow Europy, wygrac lige, a przyokazji dolozyc do potrojnej korony puchar :wink: " ale zaczelo sie kiepsko, przegrana w pierwszym meczu eliminacji do LM 2:1. Mam nadzieje ze w drugim meczu bedzie lepiej...
ODPOWIEDZ