Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

Chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić Capitano, Piekarza, Kusego, Puśka, Lopeca, Orzeu, Stachoo, PSB oraz SB, a w szczególności AF za podjęcie odpowiednich kroków. Życzę wesołych i bezpiecznych świąt. Niech żyje przenajświętszy mediolański Inter!
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: G3nesis »

A ja nadal jestem ciekawy w kim tak nagle obudził się społeczniak i dlaczego dokonał ten ktoś tak haniebnego czynu.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Kto dostał drugiego bana za to samo co IM99?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: maniekfci »

Lopez87 pisze:Kto dostał drugiego bana za to samo co IM99?

Nie wiem ;/
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Lopez87 pisze:Kto dostał drugiego bana za to samo co IM99?
Jezu Lopez ty jesteś nienormalny czy może nienormalny? :hahaha: Przecież wyraźnie napisałem kto dostał i komu ten bany zostały zdjęte. Może za małą czcionką? :)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Lopez »

Panie nie obrażej Pan Dobre?Nie zauważyłem ciulu
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

Proszę szanowną admnistracje o usunięcie mojego konta. Byłem z Wami od 2007 r, czas na odejście z powodu nagonki na moją osobe. Mimo wszystko życzę Wam wszystkim Wszystkiego Najlepszego i szybkiego powrotu naszego kochanego Interu do LM. Żegnajcie, Trzymajcie się!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Nasir »

no i spierda...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

kusy pisze:Proszę szanowną admnistracje o usunięcie mojego konta. Byłem z Wami od 2007 r, czas na odejście z powodu nagonki na moją osobe. Mimo wszystko życzę Wam wszystkim Wszystkiego Najlepszego i szybkiego powrotu naszego kochanego Interu do LM. Żegnajcie, Trzymajcie się!
Nie odchodz prosze juz nie będą cie przezywać ze nie wyszedłeś z kaliskiej w Łodzi
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 17:53 przez Skepta, łącznie zmieniany 1 raz.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

kusy pisze:Proszę szanowną admnistracje o usunięcie mojego konta. Byłem z Wami od 2007 r, czas na odejście z powodu nagonki na moją osobe. Mimo wszystko życzę Wam wszystkim Wszystkiego Najlepszego i szybkiego powrotu naszego kochanego Interu do LM. Żegnajcie, Trzymajcie się!
nie dość, że atencjusz, to jeszcze robi z siebie ofiarę
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: maniekfci »

won gnido prowokatorze tchórzu, swoim odejściem osłodzisz KAŻDEMU trochę gorzkich chwil w tych jakże trudnych dla Interu czasach


PS. dokładnie IM99 mordko, szuja jakich mało robi z siebie ofiarę
Czarodziej Czasu

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Czarodziej Czasu »

Ja tez chyba odchodze ;/
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Kusy ależ beka zachowaj resztki honoru i godności. Sam notorycznie sapiesz do wszystkich i prowokujesz a teraz robisz z siebie ofiarę, zastanów się co Ty wyrabiasz
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Ostrzegam wszystkich. To jest jego wola, jak chce tak będzie miał. To raczej wy zachowajcie resztki godności bo za dużo wyzwisk w kierunku kusego leci ostatnimi czasy. Zachowujcie się jak należy.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

Nie było ciebie dzisiaj na sb, więc nie wiesz o co chodzi
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piekarz »

A może jednak zostań? Przecież to tylko żarty były.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Alfa »

beka, orzeu dal mi bana na 2 tygodnie za nazwanie go głąbem, tłumacząc ze juz kiedys go wyzywałem

czyli jak czlowiek kogos zabije i pojdzie siedziec na 10 lat, to potem za kradziez batona tez dostanie 10 lat?

ogarnij sie chlopie bo ewidentnie błądzisz już od dłuższego czasu :oops:
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

Alfa pisze:beka, orzeu dal mi bana na 2 tygodnie za nazwanie go głąbem, tłumacząc ze juz kiedys go wyzywałem

czyli jak czlowiek kogos zabije i pojdzie siedziec na 10 lat, to potem za kradziez batona tez dostanie 10 lat?
Skończ miałczeć. Odsiedz swoje jak prawdziwy mezczyzna skoro jesteś taka Alfa a nie lamentujesz. Trzeba bylo nie startować to admina strony z takimi tekstami to by problemu nie było. Moze sie nauczycie w koncu szacunku do osób trzymających piecze nad tą stroną, jak Orzeu czy Adriano.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

niczego Ci nie tłumaczyłem to po pierwsze, po drugie to:
4. Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
po trzecie
2. Za posiadanie więcej niż jednego konta, tzw. multikonto jest dożywotni ban na wszystkie konta Użytkownika.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Alfa »

Pango1987 pisze:
Alfa pisze:beka, orzeu dal mi bana na 2 tygodnie za nazwanie go głąbem, tłumacząc ze juz kiedys go wyzywałem

czyli jak czlowiek kogos zabije i pojdzie siedziec na 10 lat, to potem za kradziez batona tez dostanie 10 lat?
Skończ miałczeć. Odsiedz swoje jak prawdziwy mezczyzna skoro jesteś taka Alfa a nie lamentujesz. Trzeba bylo nie startować to admina strony z takimi tekstami to by problemu nie było. Moze sie nauczycie w koncu szacunku do osób trzymających piecze nad tą stroną, jak Orzeu czy Adriano.
nie bedziesz mi mowil co mam robic
Orzeu pisze:niczego Ci nie tłumaczyłem to po pierwsze, po drugie to:
4. Treści obrażające lub prowokujące inne osoby – 5-15 dni (w zależności od częstotliwości przewinień danego Użytkownika)
po trzecie
2. Za posiadanie więcej niż jednego konta, tzw. multikonto jest dożywotni ban na wszystkie konta Użytkownika.
faktycznie alez Cie uraziłem tym głąbem no matko boska bardziej sie nie da :brawo:

nie mam multikonta :oops:
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: VVujek »

Ojej szkoda że lizodupy "Maniek capitano i kredens" z prawilnego sb się nie pojawiły by pocisnac alfę jednocześnie przylizac dupę u adminów haha beka.bez odbioru
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: VVujek »

Aaa co mi tam jeszcze coś napisze xd banda pedałów capitano vel milion kont zupka chińska Maniek i kredens którzy niemiłosiernie jechali po tej stronce,administracji itp wrócili z podkulonymi ogonem z prawilnego sb i piszą o honorze haha.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: pusiek »

Taka troche gówno burza.
mirek48
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2017, 06:21

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: mirek48 »

To fakt, nic konkretnego.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Obrazek

Przyjmuję karę na klatę jakbym spluwał i mam nadzieję, że Adriano_konfident i cou24, którzy zaczęli pierwsi sapać do mnie również dostaną bany.

PS. Inter 5-7 :hahaha:
elo
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

"ssij pento dzieciak"...hmm jak dla mnie to A_f doradził Ci byś coś zjadł,bo jak wiadomo Polak jak głodny to zły ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze:"ssij pento dzieciak"...hmm jak dla mnie to A_f doradził Ci byś coś zjadł,bo jak wiadomo Polak jak głodny to zły ;)
nie interesuje mnie jakie było jego przesłanie, zaczął sapać do mnie najpierw ten psychol cou24,(...) się dołączył i udawał kozaka, w dodatku mnie obrażał kilka razy. Jest to jeden skrin, na którym widać jak się pucuje, więc dla niego też ban.

PS. na ile mnie zamykacie w zakładzie karnym we Wronkach?

//

Daruj sobie te teksty z miejscem zamieszkania jeżeli nie chcesz także dostać bana na forum.
PS: Piotrków Trybunalski jakiś wielki nie jest ;)
- AF
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

VAR rozstrzygnie
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Mówisz, że ja zacząłem? To popatrz dzieciaczek na godziny ---> http://screenshooter.net/103162666/dcihmoq

Wrzucać pozostałe skriny czy oszczędzić Ci już i tak wystarczająco dużej kompromitacji?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Ja za mala borute na sb garuje dodo konca roku I nie narzekam to moze ty tez piter co
ODPOWIEDZ