Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
IlCapitano

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Popieram, a co, zrozumcie.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: interfann »

wystarczy zrobić petycje lub pikiete ;)
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

skróciłem Ci bana do 2013-09-14 17:59:59, tak więc bedziesz miał nawet czas do podyskutowania przed meczem ;). Ale nast. razem jak dostaniesz OST za wulgaryzmy to będzie dłuższy odpoczynek
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Jaki troll hahahahahhahahaha. Zapomniałeś dopisać na końcu "a co".
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Randama dostał ode mnie bana, to się sapie.:P A kiedyś pisał, że jestem najlepszym redaktorem na stronie.:D hahaha.:D

"Zrozumcie, a co"...:D
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Nikt oprócz Ciebie się tutaj nie kompromituje.;)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Dawaj te komenty.;)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Proste - fani Interu nie lubią Juffe, żadna nowość.;) Jest okazja coś wspomnieć o calciopoli itp - wspominam. Bo lubię.;) I dopóki to tylko Twoje zdanie, to nie mam zamiaru tego zmieniać. Jak komuś jeszcze nie pasuje mój styl pisania - śmiało pisać, to poprawimy. A Twoje komentarze to mi akurat, za przeproszeniem, wiszą.;)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Słyszałem że jakaś abolicja w psychiatrykach była
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Newsa usunę, nie ma sensu robić spiny o jedną informację.

Randama - czekam na konkrety, jakieś cytaty, nicki osób, którym się nie podoba.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Ah czyli jednak stąd ta nagła aktywność.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Lol, śmieszny jesteś. Jak dziecko. Napisałeś, że wiele osobom nie podoba się mój styl pisania, ale po usunięciu jednego newsa z 3 komentarzami brakuje Ci już cytatów? Hmm...czytałem te 3 komentarze i nie były negatywne. To gdzie w takim razie te rzesze?
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Dawaj stary, skompromituj mnie.:)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

E, wcześniej niż po 2 miesiącach cię nie wypuszczą. Przy tych zaburzeniach to normalny okres odizolowania.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

codziennie widzisz w lustrze
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: mediolan »

i po cholere te spiny? Randama nie podoba Ci sie nie czytaj... zamiast cisnac po adminach to moze wspomoz skoro jestes taki znawca w tych kwestiach ... nie wymagaj ze ktos kto robi to za free i poswieca na to swoj wolny czas napewno studiuje dziennikarstwo i jest jakims zaje****** redaktorem w jakiejs gazecie . Kojarze Cie byles kiedys adminem prawda? jak jeszcze byla stara strona ? nie wnikam dlaczego juz nie jestes... chodzi mi tylko o to ze czytajac newsy wtedy w ktorych ty napewno miales swoje udzialy i newsy teraz nie widze wielkiej roznicy i nie czyta mi sie tego zle ... ( teraz poleci pewnie hejt ze jestem uposledzony umyslowo skoro nie dostrzegam roznic itp itd zwisa mi to ... ) fcinter.pl to niejedyna strona o Interze i jesli nie podoba Ci sie tutaj to poprostu wyjdz.
Klinsi64

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

mediolan bez urazy,ale jesteś upośledzony umysłowo :D :D
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kubus »

O matko boska, haha Randama show, jesteś moim idolem.

Koleś ewidentnie was prowokuje, na przemian gimbo tekstami przeplatanymi absolutną racją i przemyślanymi argumentami. To działa jak płachta na byka. Sorry, pewnie mnie zjecie ale on ma trochę racji to raz, a wy nie emocjonujcie się tak bo widać jemu to sprawia wielką przyjemność, że dajecie się tak łatwo prowokować.

że tak skończę w stylu pana cesarza:

Bambino Giacomo, Przewodnik młodocianych

Kubuś:)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Składam skargę na Kubusia :) za zajebisty avatar,

IsAmUxPompa, chłopowi to z dupy ma tylko wychodzić

Piter9702
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ynter »

O matko boska, haha Randama show, jesteś moim idolem.

Koleś ewidentnie was prowokuje, na przemian gimbo tekstami przeplatanymi absolutną racją i przemyślanymi argumentami. To działa jak płachta na byka. Sorry, pewnie mnie zjecie ale on ma trochę racji to raz, a wy nie emocjonujcie się tak bo widać jemu to sprawia wielką przyjemność, że dajecie się tak łatwo prowokować.

że tak skończę w stylu pana cesarza:

Bambino Giacomo, Przewodnik młodocianych

Kubuś:)
Randamie akurat sprawia wielką przyjemność każda odpowiedź, niezależnie od tego czy ktoś się dał sprowokować czy nie. Nawet brak odpowiedzi mu sprawia radość, bo jemu nie potrzeba drugiej osoby, żeby przeprowadzić rozmowę :D Czy ma rację czy nie, zachowuje się strasznie żałośnie. Sarkazm czy ironia winny być stosowane subtelnie, a w takim stopniu jak on to robi jest to po prostu niesmaczne i nieśmieszne. Przykro się patrzy na to co się stało z człowiekiem, z którym kiedyś (póki leki nie podrożały?) dało się sympatycznie porozmawiać.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: marco24 »

Ja tam bardzo lubię te newsy. Bardzo fajnie widać w nich kompleksy. Takie agresywne, waleczne. Żeby żaden Interista nie miał wątpliwości, że Juventus kupuje mecze i jeśli wygrają w tym sezonie Serie A, to tylko dzięki sędziom.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

No dzisiaj drugi raz taka sama sytuacja, to nie piernicz, że przypadki chodzą po ludziach.;)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

W przeciągu 2 tygodni wysyłam twojemu lekarzowi wszystkie wpisy na forum, sb w komentarzach. Mam nadzieję że pomogę w zdiagnozowaniu choroby.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: marco24 »

AlwaysRemember pisze:No dzisiaj drugi raz taka sama sytuacja, to nie piernicz, że przypadki chodzą po ludziach.;)
Pytanie, czy warto na portalu poświęconym Interowi poruszać takie kwestie? Według mnie nie, ale ja w redakcji nie siedzę. Czasami lepiej ugryźć się w język, w następnym meczu Inter dostanie karnego z kapelusza, wygra 1:0 to też napiszesz newsa, że każdy może sobie kupić sędziego? Tym bardziej, że gra (znowu moim zdaniem) nie warta świeczki, sezon się na dobrą sprawę dopiero zaczął.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Przepraszam za tamtego newsa, faktycznie był niepotrzebny.;) Poniosły mnie własne zasady zamiast dziennikarskiej etykiety;)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

A ja to akurat pisałem do "marco", bo on użył jakiś argumentów.:)

Oprócz tego - Ty pisałeś o całym moim stylu pisania, nie o jednym konkretnym newsie. Nadal czekam na argumenty.;)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

Zrozumiałem - potrzebujesz czasu na zebranie jakiś tam opinii itp.

Czekam aż Twój odpowiednik komisji Macierewicza pozbiera wszystkie zdania i przedstawisz mi konkretne argumenty "Wielki miszczu Randamo"...
Excubitor
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2006, 12:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Excubitor »

Nie robi mi różnicy, czy są newsy o sędziach czy nie, ale w jednym Randama ma rację - poziom newsów poleciał trochę w dół. Jakieś 2 lata temu było ich zdecydowanie mniej, ale były znacznie bardziej merytoryczne. Teraz potrafi być ich kilkanaście na dzień i co jakiś czas znowu czytamy, jak to jakaś gazeta stwierdziła, że Paulinho jest już w Interze, Thohir od 3 września jest właścicielem klubu itd. Super, ale IMO zdecydowanie lepiej by to wyglądało, gdyby newsów było mniej i nie powielały każdej, nawet najbardziej bezsensownej plotki.

Kolejna sprawa to ortografia i interpunkcja, nazwy własne, niepotrzebne apostrofy czy problemy z odmianą. Newsy nieraz wchodzą na główną z takimi błędami, że aż głowa boli. Rozumiem, że danie ich komuś do przejrzenia może znacznie opóźnić ich dodawanie, ale może jednak warto, żeby jakiś Grammar Nazi rzucił na to okiem przed publikacją. Jeśli nie, to przecież autokorekta jest w większości przeglądarek, część z tych rzeczy powinna wychwycić, na resztę pomoże wujek Google.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: rumcyk »

Nie narzekajcie ciagle bo juz dlugo jestem na stronce i zdecydowanie wole wiecej newsów bo chce jak najwiecej o klubie wiedzieć a ostatnim czasem to zaczalem zagladac na IM.com bo u nich czesciej sie cos pojawia...u nas jedynie wieczorem jest jakis wysyp informacji i to nie zawsze...
88mj
Posty: 139
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: 88mj »

Excubitor pisze:Jakieś 2 lata temu było ich zdecydowanie mniej, ale były znacznie bardziej merytoryczne. Teraz potrafi być ich kilkanaście na dzień i co jakiś czas znowu czytamy, jak to jakaś gazeta stwierdziła, że Paulinho jest już w Interze, Thohir od 3 września jest właścicielem klubu itd. Super, ale IMO zdecydowanie lepiej by to wyglądało, gdyby newsów było mniej i nie powielały każdej, nawet najbardziej bezsensownej plotki.
Ale wiesz, wtedy czesc osob powie, ze "co robia redaktorzy, czemu nie pisza, na stronie konkurencji juz dawno o tym napisali" itp.
Generalnie chyba jak cos Cie nie interesuje, to po prostu nie czytasz. Niektorzy moga lubic duza ilosc plotek ;)
A bedac uzytkownikiem tej strony da sie juz stwierdzic, co warto, a czego nie warto czytac :)

o, o to wlasnie mi chodzilo, co napisal rumcyk.
ODPOWIEDZ