Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1956 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 131  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Football Manager
PostNapisane: 23 wrz 2004, 17:11 
wlasnie dzisiaj wyszlo BETA DEMO nowego menadzera
na pierwszy rzut oka jest niezle, zmieniny zostal caly interface i gra chodzi znacznie szybciej niz CM 03/04
tu macie kilka mirrorow do zassania tej gry

PostNapisane: 23 wrz 2004, 19:02 

Chodzi szybciej bo to jest demo i nie ma calej bazy danej. Zobaczymy jak wyjdzie full czy jest szybsza.

Gra jest calkiem niezla, chociaz trudno ocieniac po jednym rozegraniu meczu. Myslalem ze bedzie inny wyglad meczu, malo go zmienili, ale jest ok. Zapowiada sie dobrze

PostNapisane: 23 wrz 2004, 19:04 

Możei chodiz syzbciej niż 03/04 ale napewno nie na moim kompie. Z tego co widziałęm - gra niewarta kuowania nowego kompa. Za to zaczne rozgladac sie za CM 01/02 bo ta ersja jest GENIALNA.

PostNapisane: 23 wrz 2004, 19:46 
Peter napisał(a):
Chodzi szybciej bo to jest demo i nie ma calej bazy danej. Zobaczymy jak wyjdzie full czy jest szybsza.

Gra jest calkiem niezla, chociaz trudno ocieniac po jednym rozegraniu meczu. Myslalem ze bedzie inny wyglad meczu, malo go zmienili, ale jest ok. Zapowiada sie dobrze

baza jest taka sama, bo mozemy kupic chyba kazdego pilkarza z kazdej ligi(gralem narazie tylko kilka minut). jak ktos gra z kilkoma wlaczonymi ligami to wtedy bedzie chodzic wolniej. moze nie mam racji, ale tak mi sie wydaje. pozyjemy......zobaczymy

PostNapisane: 23 wrz 2004, 20:01 
Nie wiem czy tak znacznie szybciej chodzi. ja wyraźnej różnicy nie zauważyłem. Gra póki co wygląda jak update z nowym interface'em, ale mimo wszystko zapwiada się dobrze, dużo lepiej niż CM 5. Może się podobać możliwość udzielania wypowiedzi dziennikarzom. :P

PostNapisane: 23 wrz 2004, 20:08 

U mnie zawsze quickstarty szybko chodzily, a tutaj jest dostepna tylko taka opcja, dlatego nie podniecajmy sie predkością. Pograłem troche i powiem ze trudno sie przyzwyczaic, trzeba szukac, gdzie co jest :P

Tytuł: Re: Football Manger 2005 DEMO
PostNapisane: 23 wrz 2004, 20:48 
17_7 napisał(a):
wlasnie dzisiaj wyszlo BETA DEMO nowego menadzera
na pierwszy rzut oka jest niezle, zmieniny zostal caly interface i gra chodzi znacznie szybciej niz CM 03/04
tu macie kilka mirrorow do zassania tej gry

Dzięki 17_7 za demko szukałem i wkońcu znalazłem.Czy ktoś ile będzie kosztowac pełna wersja gry??

PostNapisane: 23 wrz 2004, 21:12 

FM będzie kosztował 99 zł i będzie wydany przez CD- Projekt. Zodze sięze stwierdzeniem ktore padlo wyzej - to CM 03/04 z RRU 2.2 skinem FM i mozliwoscia gadanai z innymi trenerami. Nie widac takiej roznicy jak meidzy 4 a 01/02

PostNapisane: 23 wrz 2004, 21:54 

A mnie sie tam podoba nowa szata tej gry :P tylko tak ja pisal Ljarro nie wiadomo jeszcze gdzie co jest...
PS:nowa wersja juz pewnie niedlugo bedzie do sciagnieca przez p2p od kogos.. :wink:

PostNapisane: 23 wrz 2004, 22:45 
17_7 - dzieki wielkie ;) pozdro dla Ciebie

ale o ile sie orientuje to nie jest "nasz" CM popularny.
w tym roku mialy wyjsc dwie podobne gry i to nie jest ceem, ale nie do konca jest przekonany ...

PostNapisane: 23 wrz 2004, 23:02 
Mi też się podoba,jak narazie może być.Mam nadzije że Zlatan będzie grał już w Juve !!! bo w demku jeszcze jest w Ajaxie

PostNapisane: 23 wrz 2004, 23:20 

Boro_FCI napisał(a):
17_7 - dzieki wielkie ;) pozdro dla Ciebie

ale o ile sie orientuje to nie jest "nasz" CM popularny.
w tym roku mialy wyjsc dwie podobne gry i to nie jest ceem, ale nie do konca jest przekonany ...

To jest ceem, robia go goscie ktorzy robili wszystkie poprzednie wersje.
Po prostu Eidos ma prawa do nazwy i wypusci gre o tytule CM, ale to bedzie gra robiona przez innych gości :)

PostNapisane: 23 wrz 2004, 23:45 
A po co w ogóle nagle taki razpad na dwie różne gry? Bo nie bardzo się orientuję? :P SI miało dość napisu Eidos przy CeeMach czy jak?

--------

17_7 napisał(a):
Peter napisał(a):

baza jest taka sama, bo mozemy kupic chyba kazdego pilkarza z kazdej ligi(gralem narazie tylko kilka minut). jak ktos gra z kilkoma wlaczonymi ligami to wtedy bedzie chodzic wolniej. moze nie mam racji, ale tak mi sie wydaje. pozyjemy......zobaczymy

Format bazy danych jest mały bo, np., nie mamy zadnego prawdziwego piłkarza Wisły.

PostNapisane: 24 wrz 2004, 12:59 
Kily napisał(a):
A po co w ogóle nagle taki razpad na dwie różne gry? Bo nie bardzo się orientuję? :P SI miało dość napisu Eidos przy CeeMach czy jak?

SiGames skonczyl sie kontrakt z Eidosem i nie chcieli go podpisac, lub cos im nie pasowalo. Eidos mial prawo do nazwy(Championship Manager) i zrobili nowego eFeMa, Eidos CeeMa

Ostatnio edytowano 24 wrz 2004, 13:04 przez 17_7, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 24 wrz 2004, 13:01 

Chyba na odwrót, Eidos ma prawa do nazwy i dlatego zrobił Ceema, a Si Efema

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1956 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 131  Następna strona