Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 815 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiony film
PostNapisane: 11 lip 2004, 13:11 

Właśnie niedawno tvn już po raz drugi zaczął emitować serial Komapni Braci :D . Moim zdaniem jest to najlepszy film wojenny jaki kiedykolwiek powstał :wink: Serial ten najlepiej ze wszystkich dotychczasowych ekranizacji II wojny światowej pokazuje realia wojny :!: Czy ktoś go jeszcze ogląda z kibiców naszego kochanego Interq :?:

Tytuł: Odp: Ulubiony film
PostNapisane: 11 lip 2004, 13:23 
Ciesze się że są wśród fanów Interu również ludzie którzy lubią dobry film.To fakt że "Kompania braci" jest jednym z lepszych filmów o drugiej wojnie światowej już wcześniej widziałem cały cykl 10 odcinków i zapewniam że pierwsze dwa , które już leciały w TV ,są namiastką pozostałych.Polecam go bardzo gorąco wszystkim nawet tym co nie przepadają za filmami o wojnie.Film leci w środe po 22.00.
Jeżeli chodzi o fimy wojenne to polecam również filmy:"Czas apokalipsy" i "Das Boot".

PostNapisane: 11 lip 2004, 13:24 

Hehe widzę, ze wiesz co dobre :D Kompania braci to rzeczywiście świetny film, jednak dorównuje mu "Szeregowiec Ryan" oraz "Wróg u bram"... w ogóle to uwielbiam filmy z II wojny światowej, a sama wojna nawet bardzo mnie ciekawi. Gry komputerowe o tematyce wojenne są także świetne, MOHAA lub CoD :D ech.. :D

Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.

PostNapisane: 11 lip 2004, 13:37 

MiRas napisał(a):
Hehe widzę, ze wiesz co dobre :D Kompania braci to rzeczywiście świetny film, jednak dorównuje mu "Szeregowiec Ryan" oraz "Wróg u bram"... w ogóle to uwielbiam filmy z II wojny światowej, a sama wojna nawet bardzo mnie ciekawi. Gry komputerowe o tematyce wojenne są także świetne, MOHAA lub CoD :D ech.. :D

No Szeregowiec też dobry jest, Wrog u bram wypas konkret. Takie filmy można oglądać cały dzień. Już za 4 tygodnie najelepszy odcinek z serii Kompani Braci - 6. Bastogne. Ten odcinek ścina z nóg. W tym odcinku na pierwszy plan wysuwa się postać sanitariusza Eugenea Roe. KOCHAM TEN SERIAL :!: ZBieram sianko na książkę Ambrosa.

I TA MUZYKA W KOMPANI BRACI JEST NIEWYOBRAŻAJĄCO DOPASIONA czasami, aż płakać się chce na tym filmie i przy tej muzyce. :cry:

Ostatnio edytowano 11 lip 2004, 14:13 przez Szycha, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11 lip 2004, 14:04 
to jest najlepszy serial jaki ogladalem !! uwielbiam ten film ! lubie jeszcze "Szeregowiec Ryan" i "Wrog u bram". Czasami nawey kiedy ogladam te filmy to az chce mi sie zostac, chociaz przez chwile takim zolnierzem. Ostatnio ogladalem w TV film "Gdy milkna fanfary", ale nie byl taki dobry. muzyka do kitu i nie ma w nim takiego "napiecia" jak w np. Kompani Braci.

PostNapisane: 11 lip 2004, 14:08 
hehe :> mam wszystkie docinki na kompie jest ich 10 + napisy zajebisty film :D

PostNapisane: 11 lip 2004, 14:41 
Hoho kiedy ja to już oglądałem na HBO.Macie racje film jest świetny czy najlepszy,hmm....proponuje oglądanoąc "Szyfry wojny" i "Szeregowy Rayan"

PostNapisane: 11 lip 2004, 15:53 
-$zaker- napisał(a):
hehe :> mam wszystkie docinki na kompie jest ich 10 + napisy zajebisty film :D

a wiesz czy mozna je gdzies sciagnac ??

PostNapisane: 12 lip 2004, 20:35 

Victor napisał(a):
Hoho kiedy ja to już oglądałem na HBO.Macie racje film jest świetny czy najlepszy,hmm....proponuje oglądanoąc "Szyfry wojny" i "Szeregowy Rayan"

"Szyfry wojny" to naprawde dobry film....w ogole nicolas cage jest wg. mnie super aktorem a w tym fimie to potwierdza... 8)

PostNapisane: 14 lip 2004, 21:27 

Dzisiaj kolejny odcinek Kompani Braci 3 juz tytuł jak się nie myle :wink: Carentan ( w grze Call of Duty na sieci jest nawet taka mapa moja ulubiona :D ). Jeden z lepszych odcinkow :wink: , ale najlepsze jeszcze przed nami. :o Gorąca zapraszam i polecam 22.05 TVN :!: :twisted:

PostNapisane: 30 lip 2004, 23:45 
No kompania braci jest super. Po raz erwszy oglądam, ale się kręciłem w to. Ogólnie lubie filmy wojenne, ale najbardziej te z 2WS. Szeregowiec RAyan, Szyfry Wojny. I gry: CoD, MOHAA+dodatki, H&D,H&D2 no to chyba wszytsko. No i jeszcze Wolfik 1 jak i 2 ^^.

PostNapisane: 5 sie 2004, 12:00 

"Michu[PL napisał(a):
"]Już za 4 tygodnie najelepszy odcinek z serii Kompani Braci - 6. Bastogne. Ten odcinek ścina z nóg. W tym odcinku na pierwszy plan wysuwa się postać sanitariusza Eugenea Roe.

Wczoraj po raz pierwszy oglądałem ten serial i od razu trafiłem na ten odcinek. Na prawde pierwsza klasa. Kompania braci poprostu wymiata.

Mój qmpel jest tego fanem i w ogole militariów,az sobie pistolet na kulki qpił za 1,5 tys :)

P.S. Fajnym TVNowskim serialem są jeszcze Akta zbrodni.

PostNapisane: 5 sie 2004, 12:07 

No 6 odcinek jest najlepszy. Najlepiej pokazuje realia wojny. Prze mięsiąc ściągałem wszyskie odcinki ( w osiołku predkość czasami zwala z nóg), ale teraz już mam z napisami i jest wypas miodzio hehehe...

:hold: Pokłońmy się Tvn-owi, że zrobili powtórkę tego serialu :hold:

PostNapisane: 26 lut 2005, 23:51 
Jaki jest wasz ulubiony fylm :P ja dzis blokersow widzialem i taki zmieszany jestem a tak to the best jest chyba ?? no 8 mila

PostNapisane: 26 lut 2005, 23:53 

Skazani na Shawshank, He got game i Predator, jeszcze kilka takich, do których wracam co pewien czas

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 815 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona