Liga Mistrzów 2016/2017

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
ODPOWIEDZ
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

Tak juz podsumowujac - wczesniej czy pozniej Conte, Pep i Mou ogarna swoje ekipy i pytanie czy Juve jeszcze powacha chociazby polfinalu, a czy my w ogole trafimy do LM. Groteska :D
Czarodziej Czasu

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Czarodziej Czasu »

Dodam jeszcze jedno - w przeciągu 4 ostatnich lat Real wygrał Lige Mistrzów trzykrotnie. MASAKRA
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Swoją drogą Ramos to kurwa, powinien mieć z głowy całą fazę grupową przyszłej edycji, a pewnie nic mu nie zrobią.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: kachol »

Stało się bardzo dobrze, gratulacje dla Realu, bo to naprawdę kosmiczny zespół. Ronaldo wygrywa złotą piłkę, oni łamią kolejną barierę, a Juventus znowu przegrany w finale. To chyba narazie najlepszy dzień dla mnie jako kibica Interu w tym roku, co niestety jest koszmarnie smutne, że w klęskach odwiecznego rywala znajduje pocieszenie dla naszej mizerii.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: maverik »

maverik pisze:Ja niestety mam przeczucie, że jufki mogą wygrać LM :/ Wiem, że to nieprawdopodobne bo jufki i brak kompromitacji w finale LM (o ile tam awansują) to jak Inter i spadek do Serie B, ale obym się mylił.
Dzisiaj całym sercem za Monaco, jeżeli nie dadzą rady to na pewno nie będę wspierał złodziei z Turynu w finale, żeby sobie dopisali trofeum dla "dobra włoskiej piłki"
A jednak to było tylko złe przeczucie na szczęście :-) Juventusowi nic tylko pogratulować, 7 razy przejebać finał to wyczyn naprawdę godny podziwu :lol:

Real wypuntkował Juve, ale przede wszystkim zagrał bardzo mądrze, dał się jufkom wyszaleć 45 minut, spokojnie kontrolując mecz, a po przerwie zaczęli grac swoje no i jufki delikatnie mówiąc się obsrały, a Real pakował bramkę za bramką, aż miło było oglądać :D

Kibice Juventusu zaczęli porównywać, a nawet mówiąc, że są lepsi od Interu w 2010 r. :lol: Nie wiem po czym te stwierdzenia, starczy porównać z kim Inter, a z kim Juventus grał w fazie grupowej czy to pucharowej. Trochę pokory się im przyda. Tym bardziej cieszy taki wysoki wynik, co by nie mówili, że na farcie, albo juve uno Brych quattro ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Czarson »

Po bardzo przyjemnej pierwszej połowie w ktorej Juventus gral lepsza pilke od Realu nie spodziewalem sie takiego rozstrzygniecia. Mam wrazenie, ze wloski zespol nie wyszedl na druga polowe meczu. Tutaj nalezy zadac sobie pytanie kto to rozstrzygnal w przerwie. Czy Allegri popelnil jakis blad czy Zidan jest rownie dobrym trenerem co pilkarzem. W drugiej odslonie meczu nie moglem wyjsc z podziwu nad Francuzem, Jest geniuszem pilki noznej. Dwa lata w powaznej pilce zaprocentowaly dwoma wygranymi w LM i tegorocznym zwyciestwem w La Liga...

Szkoda mi Buffona, ciezko jest nie doceniac tego pilkarza mimo tego, ze gra dla zebr. Juventus wyszedl na druga polowe odmieniony, Bez pomyslu na gre, bez ambicji, bez wiary we wlasne umiejetnosci, Real wszystko skrzetnie wykorzystywal, Kazda luke w ustawieniu, brak krycia, punktowali rywala nieslychanie.

Bawi mnie niesamowicie fakt, iz przegrali 7 z 9 finalow.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: ZnawcaCalcio »

Mi nie szkoda Buffona za jego śmieszne wypowiedzi na temat Interu. Niech zrozumie jedną rzecz, TO INTER JEST PIERWSZYM I JEDYNYM ZDOBYWCĄ TRIPLETTY WE WŁOSZECH!
Wloch
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2013, 20:02

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Wloch »

Chcieli zdobyć Triplete
hahahahahahahahaha
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: maverik »

IM99 pisze:Mi nie szkoda Buffona za jego śmieszne wypowiedzi na temat Interu. Niech zrozumie jedną rzecz, TO INTER JEST PIERWSZYM I JEDYNYM ZDOBYWCĄ TRIPLETTY WE WŁOSZECH!
Ja tylko przypomnę wypowiedź Buffona z zeszłego roku "Od zwycięstwa Milanu w Lidze Mistrzów w 2007 roku, żadna włoska drużyna nie wygrała tych rozgrywek".

To tak jakby komuś było szkoda, że Buffon po raz kolejny musiał patrzeć jak jego rywale odbierają trofeum.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dokł Maverik
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Piekarz pisze:. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.
Wiem do czego pijesz, ale nie przeproszę :) My w finale dostaliśmy słabszy Bayern, oni silniejszy Real.
No i poza tym, my po 2010 roku przestaliśmy się liczyć, a oni pewnie w przyszłym sezonie będą dalej gwałcić :(

Ps. Nigdy się tak nie cieszyłem ze zwycięstwa Realu :)

Pozdr.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: ZnawcaCalcio »

Odet pisze:
Piekarz pisze:. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.
Wiem do czego pijesz, ale nie przeproszę :) My w finale dostaliśmy słabszy Bayern, oni silniejszy Real.
No i poza tym, my po 2010 roku przestaliśmy się liczyć, a oni pewnie w przyszłym sezonie będą dalej gwałcić :(

Ps. Nigdy się tak nie cieszyłem ze zwycięstwa Realu :)

Pozdr.
My w półfinale dostaliśmy najlepszą Barcelonę w historii, a oni słabszą.
Odet, chcesz się licytować? Zaraz jeszcze napiszę, że pokonaliśmy Chelsea, która w tamtym sezonie ośmieszyła ligę angielską i parę razy wygrywała spotkania zdobywając po 7 czy 8 goli.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Claudio »

IM99 pisze:
Odet pisze:
Piekarz pisze:. Mam ochotę żądać przeprosin za porównania do Interu Mourinho, ba, niektórzy twierdzili nawet już, że Juventus jest lepszy.
Wiem do czego pijesz, ale nie przeproszę :) My w finale dostaliśmy słabszy Bayern, oni silniejszy Real.
No i poza tym, my po 2010 roku przestaliśmy się liczyć, a oni pewnie w przyszłym sezonie będą dalej gwałcić :(

Ps. Nigdy się tak nie cieszyłem ze zwycięstwa Realu :)

Pozdr.
My w półfinale dostaliśmy najlepszą Barcelonę w historii, a oni słabszą.
Odet, chcesz się licytować? Zaraz jeszcze napiszę, że pokonaliśmy Chelsea, która w tamtym sezonie ośmieszyła ligę angielską i parę razy wygrywała spotkania zdobywając po 7 czy 8 goli.
No i kolega mnie ubiegł. Nie ma co porównywać drogę do finału. Mieliśmy po drodze mistrzów Hiszpanii, Anglii i Niemiec. A grupę też trudniejszą.
Poza tym to my byliśmy faworytem w finale LM bo byliśmy w tym sezonie najmocniejszą ekipą. A Juve? Po drodze mieli jedynie najsłabszą od lat Barcelonę która chwilę wcześniej dostała 4-0 od PSG.
Dostali ekipe z TOPu w formie i widzieliśmy co się stało. Pewnie z Bayernem skończyłoby się podobnie.
Nadmuchali balonik i teraz ciężko się im pozbierać.
Juve ma świetną drużynę, ale nie jest tak mocna jak Inter 2010.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

IM99 pisze: Odet, chcesz się licytować?

Nie chcę, nie zamierzam.
Wiem tylko do czego pił Piekarz, napisałem na stronie seriea.pl po finale P.Włoch, że Juve sprawia wrażenie zespołu lepszego od ekipy Mou. Nie będę przepraszać za tamten komentarz.

Pozdr. Peace :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piter »

No i gdzie są ci ludzie, którzy mnie hejtowali jak pisałem, że dani alves w obronie obciąga i jest po prostu słaby, no halo??? xddd
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: KoBa »

sampam pisze:Tak juz podsumowujac - wczesniej czy pozniej Conte, Pep i Mou ogarna swoje ekipy i pytanie czy Juve jeszcze powacha chociazby polfinalu, a czy my w ogole trafimy do LM. Groteska :D
Ty serio z tym Pepem? Przecież z Bayernem miał dominować w Europie, a nie powąchał finału. Z City na razie sie skompromitował, teraz musi sobie kupić nową drużynę za pół miliarda euro, bo z tym co zastał w City nie umiał nic wypracować. Mamy poczatek czerwca a już wydał 100 mln na Bernardo i bramkarza Benfiki, którego nazwiska nawet nie pamiętam. Naprawde, ciężko to nazwać ogarnianiem, i dziwie się, że ktoś jeszcze nabiera się na Guardiole.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: sampam »

To ile wyda ma male znaczenie. Zobaczymy jak sie ulozy. Nie wyobrazam sobie kolejnej wielkiej wpadki. Pep chyba byl 3 razy w polfinale z Bayernem no to jakos powachal ten final :D
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Yy, Odet, prawdę mówiąc nie czytam komentarzy na seriea.pl i piłem tylko do kibiców juventusu, bo nie sądziłem że ktoś od nas się zdobył na takie porównania.

Jak już wyżej napisano, Inter pokonał na drodze do Pucharu trzy topowe ekipy, mistrzów Anglii, Hiszpanii i Niemiec. Juventus pokonał... mistrza Francji i to by było tyle, nawet Porto nie wygrało ligi. xD
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Claudio »

Dinamo Zagrzeb i Barcelona to jedyne ekipy w calej LM ktore awansowaly do LM zostajac mistrzem swojego kraju i grały z Juventusem.
A Monaco dopiero w aktualnym sezonie zdobyło mistrzostwo kraju.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piekarz »

Wiem przecież, mówię o mistrzach sezonu bieżącego i sezonu 09/10, to bardziej miarodajne.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

Piękny wieczór, z przyjemnością patrzyłem jak te łajzy z juventusu płaczą po kolejnym przegranym finale :-D Pierwsza połowa wyrównana, nawet z przewagą jude, ale po przerwie Real rozjechał ich jak walec. Nie wiem czy to brak sił, czy fantastyczna taktyka Zidana, ale z przyjemnością patrzyło się na Real w II połowie, grali spokojnie i na luzie, jakby rywalem była Almeria w 1/8 finału Copa del Rey. Poza nieco chyba wypalonym Benzemą ten zespół praktycznie nie ma słabych punktów, zasłużenie obronili tytuł i będą groźni również za rok.

7 przegranych finałów, w tym pięć z rzędu - gdyby nie prezent od sędziego w połowie lat 80-tych, mieliby mniej Pucharów Europy od Nottingham Forest ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Piter »

Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Dzonyy »

MISTRZOSTWO SWIATA !
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Mora pisze:Piękny wieczór, z przyjemnością patrzyłem jak te łajzy z juventusu płaczą po kolejnym przegranym finale :-D

Ja radość mam tym większą, że przy pierwszym golu piłka poszła po nodze tego co z nami zwykle gra świetne mecze - Bonucciego. A do tego ta aktorzyna Cuadrado nie zdążył ani razu zanurkować w swoim stylu w polu karnym :)
Piękny wieczór :)

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Stachoo »

Odet na prawdę udzielasz się jeszcze na tej podrzędnej stronie jaką jest seriea.pl?

Przecież to najbardziej śmierdząca juventusem strona, przynajmniej od strony administracji.

Zablokowali mi 3 konta swego czasu za to, że zgłosiłem im, że kibic juventusu jedzie po Interze i nikt go nie blokuje, a w odwrotną stronę idzie od razu blok.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Odet »

Stachoo pisze:Odet na prawdę udzielasz się jeszcze na tej podrzędnej stronie jaką jest seriea.pl?

Przecież to najbardziej śmierdząca juventusem strona, przynajmniej od strony administracji.
Prawda, ale ja tam piszę głównie o Interze. Poza tym lubię Tomka Lubczyńskiego i jego "Mrużąc Oczy".

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: IlCapitano »

DRUGHI jak tam Tripletta opisz niestety masakra...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Imrahil »

Judkom można jedynie pogratulować marzeń o tryplecie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: IlCapitano »

Wczoraj podczas oglądania drugiej połowy meczu finałowego LM Real - Juventus miałem ochotę złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Mianowicie Real Madryt gwałcił mocno analnie Juventus. Nie zadzwoniłem jednak gdyż byłem mocno wypity niestety no i skończyło się jak się skończyło masakra...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2016/2017

Post autor: Mora »

IlCapitano pisze:Wczoraj podczas oglądania drugiej połowy meczu finałowego LM Real - Juventus miałem ochotę złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Mianowicie Real Madryt gwałcił mocno analnie Juventus.
Cytując nieodżałowanego Andrzeja Leppera: "Jak można prostytutkę zgwałcić? hehe hehehe hehe"
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ