Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
ODPOWIEDZ
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Dobra nie ma sensu rozmyślać czy Obraniak rzeczywiście chciał tak dla Polski grać czy tylko wybrał naszą reprezentacje bo we francuskiej nie miał by szans. Uciekając od tematu zapewne jakby ruscy wkroczyli do Naszego kraju to większość by spier... ''gdzie popadnie" tak więc patriotą to sobie można pisać, że sie nim jest gorzej to wyglądało by zapewne w praktyce. Byłem zwolennikiem Obraniaka w kadrze i gratuluje mu wymarzonego debiutu mam nadzieje, że pomoże Nam w walce o awans do RPA.
Obrazek
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: groch »

Apropo meczu... Nie wiem kto był ale doping był wymarzony. Nie czuje gardla ale warto było :D Wymarzony debiut Obraniaka, ale bohaterem meczu został jednogłośnie Błaszczykowski. On jest po prostu wspaniały.

P.S przepraszam za składnie itd. ale troche nie jestem w stanie :)
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kamikaze »

Obraniak jest najlepszy w naszej reprezentacji jezeli chodzi o gre we własnej lidze ;D
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nen »

Dla mnie nieporozumieniem był Smolarek, był dwa razy przy piłce w ogóle sie nie pokazywał do gry kolegom, oprócz jednego zablokowanego strzału nic nie pokazał, chłop nie ma klubu a nasz Leo "zawodowiec" go powołuje, i wystawia w podstawowej jedenastce, czego absurdalność zresztą sam potwierdził świetna zmianą Obraniaka. Widać, że Smolarkowi brakuje gry. Ale Leo woli powołać Smolarka niż Jelenia...
God protect me
Knight
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2007, 14:01

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Knight »

I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Byłem zwolennikiem Obraniaka w kadrze i gratuluje mu wymarzonego debiutu mam nadzieje, że pomoże Nam w walce o awans do RPA.
Masz racje, zwłaszcza ze Polski PZPN (;/;/;/) nie zrobili nic w kierunku zeby Ludovic grał w Polskiej reprezentacji, to tylko osobom trzezcim trzeba pogratulowac ze Ludi gra dzis dla Polski i juz strzela bramki! :flaga:
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Daro »

Nen pisze: Dla mnie nieporozumieniem był Smolarek, był dwa razy przy piłce w ogóle sie nie pokazywał do gry kolegom, oprócz jednego zablokowanego strzału nic nie pokazał, chłop nie ma klubu a nasz Leo "zawodowiec" go powołuje, i wystawia w podstawowej jedenastce, czego absurdalność zresztą sam potwierdził świetna zmianą Obraniaka. Widać, że Smolarkowi brakuje gry. Ale Leo woli powołać Smolarka niż Jelenia...
Smolarek został bez klubu na zgrupowaniu wczesniej trenował z Racingiem.Jak Smolarek strzelał gole dzieki którym nasza reprezentacja pojechała na Euro to był nie mal bohaterem zwłaszcza po meczu z Portugalia i Belgia i dobrze ze Leo dał mu pograc od poczatku forma nie najlepsza ale to nadal jeden z lepszych naszych zawodników jak w nowym klubie bedzie grał regularnie to i reprezentacja bedzie miała z niego pozytek a co Jelenia to ma kontuzje i jak wiadomo wróci na wrzesniowe mecze.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Nen »

Daro1988 pisze: Smolarek został bez klubu na zgrupowaniu wczesniej trenował z Racingiem.Jak Smolarek strzelał gole dzieki którym nasza reprezentacja pojechała na Euro to był nie mal bohaterem zwłaszcza po meczu z Portugalia i Belgia i dobrze ze Leo dał mu pograc od poczatku forma nie najlepsza ale to nadal jeden z lepszych naszych zawodników jak w nowym klubie bedzie grał regularnie to i reprezentacja bedzie miała z niego pozytek a co Jelenia to ma kontuzje i jak wiadomo wróci na wrzesniowe mecze.
W reprezentacji grają aktualnie najlepsi piłkarze a nie zasłużeni. Gdyby tak było Lato i Boniek powinni biegać jeszcze w białych koszulkach. Smolarek nie przepracował pełnego okresu przygotowawczego w Rancingu. Może i umiejętności ma ale jak nie gra meczy to nie może czuć rytmu meczowego, co było widać.
God protect me
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Brawa należą się całej reprezentacji.NIe tylko Obraniakowi.Nie ważne w jakim stylu wygrali ważne,że im sie to udało z teoretycznie mocnym rywalem.Jednak mam małe zastrzeżenia co do Krzynówka.Kilka razy skończyło mu sie chyba boisko!!Mamy Brożka to po jaką cholerę przestawiamy Krzynówka.Dla mnie to na siłę szukanie mu miejsca w kadrze.O Łobodzińskim wolę się już nie wypowiadać.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Nen pisze: Widać, że Smolarkowi brakuje gry. Ale Leo woli powołać Smolarka niż Jelenia...
Jeleń jest chyba po operacji i jego występ w tym meczu był wykluczony. Zresztą nie sądzę by Leo mógł go pominąc nawet gdyby był zdrowy, ostatnio grał w kadrze dosyc regularnie i wszystko wskazuje na to że nasz treneiro w końcu się do niego przekonał

cieszy niewątpliwie świetny debiut Obraniaka. Widac że facet potrafi przyjąc i celnie kopnąc piłkę co w naszej kadrze nie jest tak oczywiste. Te 1,5 bramki które strzelił powinno mu tylko pomóc, kibice są już do niego przekonani niemal w 100% a koledzy z drużyny też pewnie zauważyli że nie jest byle jakim zawodnikiem. Krzynówek out, nie wiem co on robią w kadrze, na lewej obronie są niewątpliwie lepsi i naturalni lewi obrońcy Piotr Brożek i Gancarczyk no ale oczywiście Leo wie lepiej. Smolarek też cieniutko, Łobodziński to chyba ukłon w stronę bydgoskiej publiczności. Ogólnie gra mogła się podobac, zwłaszcza Błaszczykowskiego, man of the match jak dla mnie.

I jeszcze dowód na to że z Rogera prawdziwy Polak :P
http://www.youtube.com/watch?v=E_R-HE8obCk
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

To już zamiast Brożka lepiej Seweryna Gancarczyka jak narazie w ekstraklasie spisuje sie znakomicie a Łobo moim zdaniem za mało grał piłką tylko robił dryblingi jak Quaresma i nic z tego nie wychodziło
Obrazek
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kcpwwa »

Forza_Michal pisze: Brawa należą się całej reprezentacji.NIe tylko Obraniakowi.Nie ważne w jakim stylu wygrali ważne,że im sie to udało z teoretycznie mocnym rywalem.Jednak mam małe zastrzeżenia co do Krzynówka.Kilka razy skończyło mu sie chyba boisko!!Mamy Brożka to po jaką cholerę przestawiamy Krzynówka.Dla mnie to na siłę szukanie mu miejsca w kadrze.O Łobodzińskim wolę się już nie wypowiadać.
To Krzynowek gral?! :o oo niezle wypadl,obejrzalem caly mecz  :lol2:
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Lobo drybling?Gdzie niby?Ten człowiek nie robi żadnych zwodów.Mam nadzieję,że na nastepnym zgrupowaniu zobaczymy któregoś z braci Gancarczyków(nie orientuję sie który to który) :p W obronie wcale nie jest tak tragicznie jest Bosacki,Jodłowiec też może grać a obaj prezentują podobny poziom.Tylko ten Krzynio nieszczęsny! :D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Forza_Michal pisze: Mam nadzieję,że na nastepnym zgrupowaniu zobaczymy któregoś z braci Gancarczyków(nie orientuję sie który to który) :p
Seweryn, ale on chyba nie ma brata :p
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Chodziło mi o tych ze Sląska :D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Jaszczu91 »

Ricardo Quaresma77 pisze:
I jeszcze dowód na to że z Rogera prawdziwy Polak :P
http://www.youtube.com/watch?v=E_R-HE8obCk
Też to zauważyłem w trakcie meczu. :) Ostatnio nawet czytałem wypowiedź Obraniaka, który powiedział że Rogerowi nauka języka polskiego zajęła dwa lata. Ciekawe jak długo czasu Ludwikowi zajmie opanowanie podstawowych polskich zwrotów.
Jestem zdziwiony że nikt nie podkreślał do tej poru że Roger próbował śpiewać hymn!
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kamikaze »

Haahah Roger fajnie po Polsku przeklina :D  Obraniakowi trudno bedzie nauczyc sie Polskiego ba bardzo sie rozni od Polskiego. Ale nie ma co sie martwic mam kumpla francuza,  ktory nauczył sie Polskiego  przyjezdzajac na wakacje do nas :D
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: syn »

http://sport.onet.pl/0,1248770,2071152, ... omosc.html

Noo jeśli to prawda to genialnie, największa luka w polskim zespole byłaby w końcu załatana :D
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: YoozeQ »

syn pisze: Noo jeśli to prawda to genialnie, największa luka w polskim zespole byłaby w końcu załatana :D
Szkoda tylko, ze w taki sposob...
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Matios »

Sposób jak sposób, kto się czuje polakiem i ma polskie korzenie niech gra dla Polski, dla mnie on bedzie jednym z nas. Natomiast taki Podolski moze sobie mowic o tym, ze czuje sie obywatelem naszego kraju skoro występuje pod innymi barwach.. Tak samo Michalczewski, dla mnie jest niemcem i zastanawia mnie czemu ten "szwab" jest tak szanowany u nas i tak czesto wystepuje w polskiej telewizji itp.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Mora »

W roli trenera reprezentacji Polski zadebiutował Franciszek Smuda.Mecz w Warszawie nie był rewelacyjny w wykonaniu Polaków,choć kilka plusów można dostrzec.Nieźle w bramce spisał się Kuszczak (w jednej sytuacji był niepewny),w drugiej połowie odważnie grał Kowalczyk,dość pewnie kierował obroną Żewłakow,bardzo dobrze zaprezentował się Kosowski,po wejściu na plac gry kilka dobrych zagrań pokazał Roger,dwa razy rumuńskim obrońcom urwał się Jeleń.Mecz absolutnie był do wygrania ,gdyby nie rykoszet Dudki,niepotrzebne holowanie piłki przez Obraniaka oraz impotencja strzelecka Peszki.Ogólnie z meczu najbardziej cieszy mnie jednak...dobra forma Chivu,który umiejętnie kasował akcje Polaków :P Oby tak dalej w Serie A i na Camp Nou :yes2:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: MarcoPolo »

Nie ma co skreślać na starcie Franciszka Smudy i wybranych do meczu przez niego graczy...
Moim zdaniem wcale nie byli gorsi, ale z drugiej strony nie ma co zwalać na murawę,bo co mają powiedzieć Rumuni którzy grali na wyjeździe?!
Teraz z Kanadą na pewno wygrają i znowu będzie mega optymizm ;)
A co do Chivu, racja kasował swoje ale i tak jakoś specjalnie się nie wyróżni zrobił swoje i tyle...
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: mati01000 »

Peszko to jest spoko gość znam go osobiści i ma naprewde duży charakter do gry w piłke a Chivu zrobił dobrą robote poprostu zrobił to co musiał :)
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Jedrula »

mati01000 pisze: Peszko to jest spoko gość znam go osobiści
chciałeś się pochwalić?
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: proba1 »

A moze chcial  przytoczyc jakis argument na potwierdzenie "ma naprewde duży charakter do gry w piłke"??
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

proba

pewnie się jeszcze nie poznałeś na dość inteligentnym myśleniu naszego kochanego matiego000011101010101,pewnie dlatego Jedrula zadał takie delikatnie chamskie pytanie ;P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: mati01000 »

O Minister dawno już cię nie widziałem szlifowałeś forme żeby wreszczcie coś napisać na forum ? :P
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Matios »

To sie go spytaj dlaczego nie strzelał do pustej bramki, bo ciekawi mnie to..

A tak poza tym to widac, ze Peszko ma charakter do gry w piłe i niesamowita wole walki
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: WTF »

Przecież tuż po nominacji tenże sam "fachura" publicznie twierdził, że jest to zło konieczne zakontraktowane bez jego udziału. Mnie nie dziwi taka "lojalność" Smudy. Świeżo mam w pamięci wykolegowanie Wałdocha i zdradę kibiców, dzięki którym został trenerem kadry.
Dodatkowym smaczkiem w tej transformacji Franka jest jego publiczne oświadczenie, że w Tajlandii jest on nie po to, by wygrać puchar, ale po to, by obserwować graczy, którzy mogą wejść do kadry. Z tej filozofii wynika, że trener pracujący kilkadziesiąt lat w Polsce musi przelecieć pół świata, by ocenić kopaczy, z którymi na co dzień współpracuje i rywalizuje. Wypowiedź ta jest efektem wspaniałych wczasów, jakie państwo Smudowie spędzili w egzotycznej Tajlandii.Tłumaczenie "Frania", że podróż małżonki opłacił z własnej kieszeni, odbije mu się czkawką. Na następne towarzyskie wyjazdy zawodnicy zabiorą bowiem swoje połowice i opłacą im pobyt. Wówczas będzie prawdziwa familiada. Jednak ten problem to mały pikuś z odpowiedzią selekcjonera na pytanie dziennikarza, co sądzi o krytyce na temat wyjazdu do Azji.

"Franz" wypalił: "Te kity, które wciskają kibicom niektóre gazety, to mi latają". I zakończył, że nikogo nie będzie słuchał, tylko szedł własną drogą. No cóż, ta jego droga nie jest tak prosta i wspaniała. Przypomnę, że Smuda został dopuszczony do szkoły trenerskiej, bez świadectwa maturalnego.

Te prostackie wypowiedzi i działania są wynikiem "przekrętów" ludzi, którzy zezwalając na dalszą edukację niedouczonego Franka, złamali prawo o szkolnictwie. Wpływ takiej nauki na zespół był tylko kwestią czasu. Okazało się, że nasze gwiazdy (pewnie za zgodą Smudy i kierownictwa) nie wzięły udziału w ceremonii otwarcia turnieju, tylko bezczelnie wyjechały do hotelu po kompromitacji z Duńczykami. Panowie, zapamiętajcie sobie, że każdy głupi potrafi wygrywać. Ale sztuką jest przegrać z honorem.

Kolejną kompromitacją PZPN-u jest sprawa związana z przekształceniami własnościowymi w ŁKS-ie. Otóż są dwie sprzeczne pisemne opinie na ten temat. Jedna, którą podpisał Lato, zezwala na dokonanie przekazania praw do ligowych rozgrywek nowej spółce, natomiast druga wydana przez wiceprezesa Bugdoła stanowi, że w trakcie sezonu taka operacja jest niemożliwa. Zatem konieczne jest, by przed pierwszym gwizdkiem wiosennej rundy minister Adam Giersz rozstrzygnął ten spór, bo przecież to on jest nadzorcą prawnym wszystkich związków sportowych.

Na zakończenie (w świetle medialnych informacji o Big Brotherze ministra "Mira" D., który ponoć wszystko mógł załatwić przy budowie orlików i organizacji Euro 2012) chciałbym życzyć dużo zdrowia, bo na rozum za późno, wszystkim tym, którzy wylewali na mnie wiadra pomyj, kiedy pół roku temu upubliczniłem aferki i związane z kultowym produktem PO, jakim miały być orliki. W rewanżu mam propozycję nie do odrzucenia dla drużyny Donaldinho. Panowie, w świetle spadających słupków rankingowych i pogromów komisji hazardowej zdecydujcie się wreszcie na zastosowanie w polskiej piłce wariantu Putina.

Jan Tomaszewski

Nie wiem jak wam ale mi sie wydaje, że pan Janek nigdy nie będzie zadowolony z niczego, a to smutne ;(
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Jedrula »

Mnie osobiście Tomaszewski strasznie irytuje.. Co prawda bramkarzem był wspaniałym, ale próbuje być mądrzejszy od całego Świata..
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Andruś
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2008, 14:56
Lokalizacja: Miastko/Gdańsk

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Andruś »

Ja bardzo lubię pana Janka. Owszem , nieraz przesadza, wyolbrzymia, ale czy nie ma racji?? Jedrula1991 no powiedz szczrze, czy ten wyjazd to nie szopka?? Przecież nie tak dawno Franio Smuda kpił z tego typu wycieczek, a teraz mówi, że są potrzebne. Oczywiście odgórnie przez kontrakt ze Sportfive musiał tam się udać no ale te powołania .... "Boże widzisz a nie grzmisz". Byłem i nadal jestem fanem Franka, lecz mam wrażenie, że i On zaczyna przesiąkać bandytami z ulicy Miodowej. Poczekamy, zobaczymy. Póki co nie jest najlepiej i nie zapowiada się by było inaczej
Niebieska łuna na niebie się mieni,
tak powstaje INTERU znak,
jego kibice są niezwyciężeni, 
boi się nas cały świat!!

Boja się nas kibice angielscy, 
boja się nas także holenderscy!!

Boi się nas cała Serie A
gdy nasz Inter na San Siro gra !!
ODPOWIEDZ