Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: syn »

Jeszcze nie wiadomo, czy Obraniak oficjalnie zagra dla Polski, a tu media podsuwają nam kolejny wynalazek
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,67641 ... niak_.html

Mnie to lekko zaczyna denerwować. Żadnych konkretów, tylko gadanie i gadanie.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

I miejmy nadzieję,że to tylko kolejne wymysły gazet!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Przydałby nam się taki zawodnik, jak najbardziej jestem za żeby poszedł w ślady Obraniaka.
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Ta każdy nam by się przydał.Bo po co przecież szkolić zdolną młodzież.Lepiej poszukać za granicą korzeni z 6 dziadka pradziadka i ch** wie kogo.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Bodzek »

Forza_Michal pisze: Ta każdy nam by się przydał.Bo po co przecież szkolić zdolną młodzież.Lepiej poszukać za granicą korzeni z 6 dziadka pradziadka i ch** wie kogo.
Rozumiem, że za tą wypowiedź należy się ban (z ciekawości pytam, nie bawię się w moderatora:P)
A co do rewelacji gazetowych to wiadomo jak to z nimi jest. Tak w ogóle to zauważcie, że nikt jeszcze nie grał w naszej reprezentacji z zawodników, którzy mając polskie korzenie starają się o  obywatelstwo. Nie jechałbym więc od razu po PZPN i innych decydentach.

EDIT:
Tak w ogóle to zauważcie, że nikt jeszcze nie grał w naszej reprezentacji z zawodników, którzy mając polskie korzenie starają się o  obywatelstwo. Nie jechałbym więc od razu po PZPN i innych decydentach.
Jest jeszcze "lepiej", gra Roker Perreiro, który nie ma polskich korzeni.
O tym już toczyły się dyskusje, teraz istota tematu jest zgoła inna.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, 15:14 przez Bodzek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Shady »

Bodzek pisze:
Forza_Michal pisze: Ta każdy nam by się przydał.Bo po co przecież szkolić zdolną młodzież.Lepiej poszukać za granicą korzeni z 6 dziadka pradziadka i ch** wie kogo.
Rozumiem, że za tą wypowiedź należy się ban (z ciekawości pytam, nie bawię się w moderatora:P)
Nie należy mu się. Dobrze gada, wódki mu polać.
Tak w ogóle to zauważcie, że nikt jeszcze nie grał w naszej reprezentacji z zawodników, którzy mając polskie korzenie starają się o  obywatelstwo. Nie jechałbym więc od razu po PZPN i innych decydentach.
Jest jeszcze "lepiej", gra Roker Perreiro, który nie ma polskich korzeni.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Pytanie do Forza_Michal i Shady to w takim razie kto ma prawo grac w reprezentacji? prosze o konkretną odpowiedz.
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Globus »

Odpowiem za nich- POLACY !
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

A zalozmy gdyby Czech z matki  ojca i dziada urodził się i mieszkał przez całe życie w Polsce i chciałby grać dla Polski to co też byś powiedział spadaj do tamtej reprezentacji? Z tego co widze ten zawodnik z Francji ma polskie nazwisko i to nie jego wina że tam wyemigrowali jego dziadkowie, wiec ma prawo grać dla Polski
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Shady »

Nie ma sensu pisać tego samego po raz kolejny. Cofnij się kilka stron w tym temacie i masz tam wyjaśnione dlaczego Obraniak przypomniał sobie o polskich korzeniach.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Szanuje Wasze opinie na ten temat ale ja uważam, że zarówno Obraniak jak i Kościelny maja prawo grać dla nas myśle że inaczej byś myślał będąc na ich miejscu :-) ale jesli chodzi o Rogera to jestem przeciwny jego gry w reprezentacji Polski
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Nie ten Czech mógłby swobodnie grać dla nas.Bo wychowałby się w Polsce,mówiłby po Polsku wiedział jak wielkim wyróznieniem jest gra dla naszej reprezentacji.Wiedziałby co to znaczy grać dla niej,jaki to zaszczyt i honor!!A co wie jakiś  Szwab uważąjący się za Polaka czy inny francuski patriota??Chciałbym żeby w reprezentacji grali płkarze którzy daliby się za nią pokroić!!I nie interesuje mnie na którym miejscu byśmy byli w rankingu FIFA 1,10,155 nie ważne!!STOP WYNALAZKOM!!

Tylu mamy zdolnych młodych grajków tylko trzeb aim pomóc!!Ale w jak narazie w polskiej lidze działacze wolą ściągać emerytów czy zwykłych nierobów do drużyny niz dać szansę młodym!!O naszej reprezentacji już nie wspomnę.Trzeba odmładzać skład a za parę lat może to zaskoczy.

Co do emerytów to Globus chyba wie najlepiej (Mięciel):P  

Shady-TWOJE ZDROWIE!!:D
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, 16:03 przez Minister, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: kibix »

ci z polskimi korzeniami jak dla mnie moga jeszcze grac, ale tacy ktorym nadano obywatelstwo(Roger,Olisadebe) juz nie zabardzo mi pasuja.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

Jeżeli gościu grał w juniorach,żaczkach,młodzikach,trampkarzach czy grom wie czym jeszcze nnej reprezentacji to nie powinien nawet nosa wtykać w nasza reprezentacje.Zacznijmy inwestować w polska piłke w polską młodzież.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Chuchu »

http://www.mundial.wp.pl/kat,1019539,ti ... omosc.html?

Co prawda źródłem jest "Fakt", ale jeśli to się okaże prawdą to Beenhakkera można wywalić na zbity pysk. Lato zabronił mu pracy w Feyenoordzie ale Leo nic sobie z tego nie robi :roll:
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kalisz »

Taka prawda że Lato jest tylko pionkiem w tej grze i za nic nie odpowiada..Wszyscy się z niego nabijają,a i tak nic sobie z tego chłop nie robi.Przecież co miesiąc pokaźna sumka wpływa na jego konto więc czym się martwić??

Leo już od dawna wspomaga zespół z Holandi,opuszczając przy okazji mecze w naszej lidze..i co z tego?? mało osób może mu podskoczyć bo ma umiejętnie skonstruowany kontrakt.Polska musiałaby odnieść klęskę, żeby Leo szybko odszedł
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: syn »

No i Obraniak powołany na mecz repry z Grecją ;) Bardzo się cieszę, mam nadzieję wykopie on z 1. składu Krzynówka.

Media nie próżnują i bawią się dalej w szukanie piłkarzy z polskimi korzeniami :
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Polak ... caid=1870c
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Kropasz »

O nim mówiło się dwa lata temu. Chcieć grać może tak jak i inni. Wszystko zależy od trenera.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

I prawidłowo, Obraniak to kozak i może dac wiele dobrego kadrze Beenhakkera. Nie wiem gdzie będzie grał czy jako lewy pomocnik czy jako rozgrywający w każdym razie na każdej pozycji powinien byc cholernie przydatny. Jeszcze żeby Jeleń był gotowy do gry bo coś ostatnio mówi się że grozi mu operacja.

Wiadomo po co Leo powołał Wawrzyniaka skoro jest zdyskwalifikowany? Aż tak bardzo go lubi :D?
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Fryczka
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2007, 19:28

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Fryczka »

syn pisze: Media nie próżnują i bawią się dalej w szukanie piłkarzy z polskimi korzeniami :
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Polak ... caid=1870c
Skoro PZPN-owi się nie chce, to ktoś się musi zająć się szukaniem utalentowanych piłkarzy z polskimi korzeniami.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Globus »

Lepiej zająć się promowaniem i szkoleniem Naszej młodzieży niż szukać przeszczepów... żal dupę ściska z tym Obraniakiem :/
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Shady »

Globus, ale przecież tacy zawodnicy mogą podnieść poziom naszej kadry! :D
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 18:36 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Fryczka
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2007, 19:28

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Fryczka »

Jeśli czuje się Polakiem to nie będzie przecież grał dla Francji. A jeśli chce grać dla nas tylko i wyłącznie dlatego, że ma małe szanse na grę we Francji to już tylko i wyłącznie jego sprawa.
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

no nie wiem czy miał aż tak małe szanse na grę we Francji..
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Shady »

Ricardo Quaresma77 pisze: no nie wiem czy miał aż tak małe szanse na grę we Francji..
Jeżeli w wieku 24 lat nie zagrał dla ich repry to raczej nie widzą go u siebie.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: MiRas. »

Fryczka pisze: Jeśli czuje się Polakiem to nie będzie przecież grał dla Francji. A jeśli chce grać dla nas tylko i wyłącznie dlatego, że ma małe szanse na grę we Francji to już tylko i wyłącznie jego sprawa.
No raczej innego powodu, dla którego Obraniak zdecydował się zagrać u nas nie widzę, jak tylko ten, że jest za słaby na reprezentację Francji. Chociaż można postawić tezę, że obecnie za Domenecha w reprezentacji dzieją się cuda na kiju, grają ci co nie powinni, ci co powinni to z kolei siedzą w klubach i nie dostają powołań. Być może właśnie problemem Obraniaka jest Domenech, tak jak i problemem Cassano jest Lippi.

Aczkolwiek więcej nie napisze, bo nie śledziłem jego poczynań w Lille, więc ciężki mi tą tezę obronić, czy jego problemem jest człowiek dziwak vel Domenech, czy po prostu to, ze jest słaby.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Jak informuje Dziennik następcą Beenhakkera na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski ma byc... Stefan Majewski :lol: Już nie wiem kto byłby gorszy on czy Engel. Leo trzym się jakoś bo jak zawalisz te eliminacje to Stefan może przejąc kadrę jeszcze w 2009

oczywiście nie jest to żadna oficjalna informacja ale jeśli już miałoby dojśc do zmiany trenera to tylko Smuda mógłby przejąc kadrę a nie ten pseudotrener
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: groch »

Smuda tak Majewski nie, ja jestem ciekawy jakby wygladala Reprezentacja gdyby przejal ja Kasperczak... Cenie tego trenera za to co potrafil zrobic z Wisla
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: Minister »

,,AŻ'' tak głupi nasz związek to chyba nie jest!Nie powinniśmy się tym wcale martwić bo chyba wszyscy wiedzą,że 1 miesjce ma oczywiście Franz.Tzn. w Polsce nic nie jest oczywiste:) a zwłaszcza w naszej piłce.Tak się składa,że Smuda może niedługo mieć nowego pracodawcę.Wiadomo,że Grembocki długo nie pociągnie w Poloni.Mam okazje od paru lat znać jego syna i sam stwierdził,że ojciec  długo tam nie zabawi:P a wtedy wspaniały biznesmen i właściciel drużyny piłkarskiej może chcieć go w swoich szeregach.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Kadra Polski - czyli wszystko o wszystkim

Post autor: syn »

Za wcześnie, żeby się podniecać Obraniakiem po jednym meczu (i to sparingu). Aczkolwiek debiut miał świetny i wydaje mi się, że ten "śmieć" jak to go jeden kolega na forum nazwał, będzie o wiele bardziej przydatny od kochającego nasz kraj Smolarka czy Krzynówka ;>
ODPOWIEDZ