Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Berki »

Podbijają do siebie ekipy z dwóch różnych biegunów, Ruch robi układ z Wisłą podczas dogadywania walki ŚWL - R&W, to co dziwnego w tym, że nagle Wisła mająca wieczny problem do Śląska o Motor chce go wyjebać i zostać z Lechią?

A co do tych innych ekip, które do siebie teraz podbijają to wszystko wyjdzie na jaw prędzej czy później, nie będę nikogo o niczym uświadamiał :)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Berki dobrze prawi, świat stanął na chuju i jeszcze kilka coverow będzie do roboty ;)

Ty nie sądzisz, a ja wiem, że taka była propozycja. Tego samego dnia jak Lechia dowiedziała się o lizaniu się Wisły z Ruchem, praktycznie od razu została podjęta decyzja o zerwaniu zgody, ale nie chciano robić niczego pochopnie i czekali na wyjaśnienia. Wisła przyjechała dolala oliwy do ognia chcąc odjebac Śląsk i wtedy nie było już o czym rozmawiać. Między Śląskiem, a Lechia też w ostatnich latach nie było kolorowo. Śląsk parę razy nie zachował się tak jak trzeba co skutkowało niekiedy solowkami gdansko -wroclawskimi, ale jak widzisz Lechia ma trochę inny pogląd na szacunek do wieloletniej zgody.

Przez Motor? Proszę Cię nie rozsmieszaj mnie.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Lopez87 pisze:Jebało się ze względu na ich zgode z motorem.Wierzysz,że Wiślacy byli tak naiwni i wierzyli,że Lechia zostawi Śląsk?Nie sądze,żeby coś takiego zaproponowali.
Tak ciężko Ci było napisać Motor z dużej litery? Jakiś kompleks czy problemy z językiem ojczystym?

Swoją drogą śmieszy mnie to płakanie kibiców Wisły o zgodę Śląska z Motorem. Przypominam, że zgoda wrocławsko-lubelska trwa od 1989 roku, a przyjaźń między Wisłą i Śląskiem została zawarta już podczas trwania zgody Ś&M, bodajże w 1994 roku. Skoro kibice Białej Gwiazdy tak bardzo nie trawili Motoru, to nie musieli się bratać ze zgodą znienawidzonych lublinian.

A ta próba wyjebania w powietrze Śląska cichaczem za plecami - dno i wodorosty, kompromitacja na całą Polskę. Obiektywnie patrząc to kibice Lechii pokazali klasę i charakter nie godząc się na żadne układy z Ruchem i RTS-em. Swoją drogą dziwne, że kibice Widzewa nie mają nic przeciwko układowi Ruchu z Wisłą, jeszcze nie dawno ganiali się po Krakowie...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Mora pisze:
Lopez87 pisze:Jebało się ze względu na ich zgode z motorem.Wierzysz,że Wiślacy byli tak naiwni i wierzyli,że Lechia zostawi Śląsk?Nie sądze,żeby coś takiego zaproponowali.
Tak ciężko Ci było napisać Motor z dużej litery? Jakiś kompleks czy problemy z językiem ojczystym?

Swoją drogą śmieszy mnie to płakanie kibiców Wisły o zgodę Śląska z Motorem. Przypominam, że zgoda wrocławsko-lubelska trwa od 1989 roku, a przyjaźń między Wisłą i Śląskiem została zawarta już podczas trwania zgody Ś&M, bodajże w 1994 roku. Skoro kibice Białej Gwiazdy tak bardzo nie trawili Motoru, to nie musieli się bratać ze zgodą znienawidzonych lublinian.

A ta próba wyjebania w powietrze Śląska cichaczem za plecami - dno i wodorosty, kompromitacja na całą Polskę. Obiektywnie patrząc to kibice Lechii pokazali klasę i charakter nie godząc się na żadne układy z Ruchem i RTS-em. Swoją drogą dziwne, że kibice Widzewa nie mają nic przeciwko układowi Ruchu z Wisłą, jeszcze nie dawno ganiali się po Krakowie...
Z pośpiechu tak wyszło.Sorry

Może się wtedy jeszcze nie nienawidzili?Nie wiem.Nie znam genezy konfliktu Wisły z Motorem,ale wiem,że swego czasu kibice z Lublina przyjeżdżali na derby Krakowa i siedzieli z Wiślakami.

Wielu kibiców Wisły nie chciało i nie chce żadnych kontaktów z Ruchem(no może oprócz tych z FC Jaworzno) czy Widzewem,ale nie mają żadnego wpływu na to,i myślę,że tak samo jest po drugiej stronie.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Bo Wisła miała zgodę z Motorem, która padła i przerodziła się w mega kosę. Ale co do tego ma Śląsk? Dlatego zerwania zgody w żaden sposób nie można powiązać ze zgodą Śląska. Lechia również ma kosę z Motorem od pamiętnego meczu na którym próbowali podpalić naszą flagę. Po tych wydarzeniach nikt w Gdańsku nie skarżył się we Wrocławiu tylko zwyczajnie przystapiono do polowania na Motor, ale nigdy nie mieszalismy w to Śląska.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: pusiek »

Jak jeszcze interesowałem się Polską ligą i miałem zaszczyt jezdzić na wyjazdy to bardzo często słyszałem od kibiców czy Motoru czy Śląska,że Wrocławianie mają lepsze kontakty ( albo lepsze relacje) z kibicami Lechii i Motoru niż Wisłą. Może to była kwestia kilku osób co bardziej ceniła poszczególne zgody a nie triade, albo faktycznie zgoda z Wisła była taka na pokaz.
Nie hejtować mnie bo takie opowiesci słyszałem.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Hejty nie poleca, bo napisałeś sporo prawdy. Jeżeli patrzeć na relację czysto piknikowe to zgoda Wisła-Śląsk miała się dobrze, nawet bardzo dobrze. Inaczej wyglądało to w przypadku ekip. Sporo poprawiło się po wspólnych harcowaniu w Szwecji, ale jak widać za mało.

Kwestią czasu jest, aż Wisła stanie się naszą kosa, a to może przyspieszyć jakiś dziwny układ między nami, a...do którego mam nadzieję nie dojdzie.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: anett »

"Wszystko w sprawie WKS-BKS-TSW, dzieje się poza internetem, jeżeli decyzyjne osoby będą chciały to poinformują o tym kibicowską Polskę i tylko od nich zależy czy, oraz jak to zrobią." ===> http://extremesupporters.com/2016/06/28 ... -wydarzen/

Tyle w temacie :D
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Wczoraj Widzew Łódź stracił cztery flagi na rzecz Łódzkiego Klubu Sportowego, w tym jedną ze swoich wizytówek - słynną flagę "Awanturnicy".
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Klinsi64 »

Mora pisze: 6 sie 2019, 00:49
Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Randama,maniek,Nasir,kusy,Piekarz i owczarek Nasira ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: maniekfci »

Klinsi64 pisze: 6 sie 2019, 04:52
Mora pisze: 6 sie 2019, 00:49
Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Randama,maniek,Nasir,kusy,Piekarz i owczarek Nasira ;)

Owczarek nasira czyli Neraz1908
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 6 sie 2019, 07:20
Klinsi64 pisze: 6 sie 2019, 04:52
Mora pisze: 6 sie 2019, 00:49
Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Randama,maniek,Nasir,kusy,Piekarz i owczarek Nasira ;)

Owczarek nasira czyli Neraz1908
Dowcipny Klinsi. Stracił moda na SB, to mu się humor wyostrzyl.
franzz
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:41
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: franzz »

ja tam mam dobry ubaw ;D
Terapia tlenowa gdańsk https://oxybed.studio komora hiperbaryczna gdańsk
ODPOWIEDZ