Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Witam wszystkich, obecnie na inter.it można już kupić bilety na mecz z Napoli. Czy sprzedaż podzielona jest na jakieś etapy? Czy zostały tylko te miejsca które są obecnie wolne? Czy warto jeszcze poczekać z kupnem, bo zwolnią się jeszcze ciekawe miejscówki?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Stachoo »

Conrado pisze:Witam wszystkich, obecnie na inter.it można już kupić bilety na mecz z Napoli. Czy sprzedaż podzielona jest na jakieś etapy? Czy zostały tylko te miejsca które są obecnie wolne? Czy warto jeszcze poczekać z kupnem, bo zwolnią się jeszcze ciekawe miejscówki?
Nie ma etapów, sprzedawane jest to co jest wolne.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

+ dodam, że fajne miejscówki są w sprzedaży
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Dzięki Panowie, zastanawiam się na Primo anello Arancio, sektor 166, za 70 euro, 1 Arencio laterale lato blue, sektor 168, cena 50 euro i Secondo anello Rosso, sektor 221 , za 65 euro. Co byście wybrali???
Trzeba się spieszyć:)
PS. Widzę że fan club z Polski też jedzie, szkoda że lecimy osobno, ale nie mogłem czekać na decyzje wyjazdu autokarowego. Bilety lotnicze i nocleg kupiłem w lutym.
Pozdrawiam.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

z tych co wybrałeś to chyba 166 bym wybrał, ale osobiście bym poszedł na 242 ;)
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

z tych co wybrałeś to chyba 166 bym wybrał, ale osobiście bym poszedł na 242 ;)

Dzięki, lecimy pierwszy raz więc zależy nam na jak najlepszym komforcie zobaczenia samego meczu, ale również oprawy kibiców. Liczę, że 60-70 tys. ludzi zobaczy ten spektakl. Na sektor 242 jeszcze przyjdzie pora:)
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

Panowie, a jak wygląda sprawa ubioru w dniu meczu. Czy mogę normalnie przejechać przez miasto w koszulce Interu na stadion? Czy raczej nie ryzykować?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

na luzie mozesz chodzic w trykocie Interu
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Berki »

Conrado pisze:z tych co wybrałeś to chyba 166 bym wybrał, ale osobiście bym poszedł na 242 ;)

Dzięki, lecimy pierwszy raz więc zależy nam na jak najlepszym komforcie zobaczenia samego meczu, ale również oprawy kibiców. Liczę, że 60-70 tys. ludzi zobaczy ten spektakl. Na sektor 242 jeszcze przyjdzie pora:)
Napoli jest dwa tygodnie po derbach, więc na cuda w kwestii oprawy nie licz ;)
Michal1987
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:38

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Michal1987 »

A co sądzicie o sektorze B lub H ?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Michal1987 pisze:A co sądzicie o sektorze B lub H ?
luksus oglądania z bardzo bliska
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

Dzięki za info Orzeu. Mam jeszcze jeden mały problem. Kupiłem bilety przez inter.it, ale postanowiłem jednak iść na sektor przy Curva Nord, poprzednie bilety sprzedałem na viagogo, lecz nie mogę teraz kupić nowych biletów :) Próbowałem również z innego konta ale też nie da rady. Pojawia się informacja "L'UTILIZZ.HA GIA' ACQUISTATO TUTTI I TITOLI( 1)". Nie jestem z włoskim za pan brat ale wnioskuje że na te same nazwiska po prostu nie mogę już kupić biletów. Pytanie, czy ktoś z was już zmieniał dane na biletach? Czy jak zmienię dane osobowe na tych biletach co już kupiłem (obecnie opcja nie jest jeszcze dostępna), to będę mógł zabukować nowe?

Z góry dzięki za odpowiedź.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: andyvdm »

cyrkiel pisze:Dzięki za info Orzeu. Mam jeszcze jeden mały problem. Kupiłem bilety przez inter.it, ale postanowiłem jednak iść na sektor przy Curva Nord, poprzednie bilety sprzedałem na viagogo, lecz nie mogę teraz kupić nowych biletów :) Próbowałem również z innego konta ale też nie da rady. Pojawia się informacja "L'UTILIZZ.HA GIA' ACQUISTATO TUTTI I TITOLI( 1)". Nie jestem z włoskim za pan brat ale wnioskuje że na te same nazwiska po prostu nie mogę już kupić biletów. Pytanie, czy ktoś z was już zmieniał dane na biletach? Czy jak zmienię dane osobowe na tych biletach co już kupiłem (obecnie opcja nie jest jeszcze dostępna), to będę mógł zabukować nowe?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Wpisz sobie nawet Yuto Nagatomo, nikt tego nie sprawdza
lukapiber
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:03

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lukapiber »

Latał może ktoś Ryanairem do Mediolanu, tanio jest...ale jak to wygląda od kuchni dojazd z lotniska itp
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

Leciałem teraz na Napoli w obie strony Ryanairem. Z lotniska w Bergamo masz masę autokarów i za 5 EUR jedziesz na dworzec główny w Mediolanie, a stamtąd już metrem bez problemu na Giuseppe Meazza :) Sam lot ogólnie przyjemny, bez żadnych ekscesów.
lelek65
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lelek65 »

Ile przelot cie wyniósł w 2 strony?
Byłem teraz w weekend majowy na Napoli i wracałem Ryanairem (w tamtą stronę Wizzair bo mają poranne loty, dzieki czemu chwile po 8 jesteśmy na miejscu i mamy cały dzień do dyspozycji).
Po doliczeniu do ceny biletow wszystkich opłat za 1 osobę wyszło:
Wizzair do Bergamo- 350 zł. Ryanair do Warszawy - 80zł.
W kontekscie Ryanaira trzeba pamietać, że latają z Modlina. Byłem w Polsce po północy i tutaj do Warszawy o tej porze najwygodniej zamówić Ubera (był tylko 1 w okolicy i zamówiłem jak tylko wylądowaliśmy jeszcze w samolocie, zapłaciłem 71 zł). Taxi na miejscu to 2x większy koszt. Innych połączeń nie sprawdzałem ale kierowca ubera mówił, że kursuje autobus do Warszawy lub najblizszej stacji kolejowej za 35 zł.
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

winogron pisze:
cyrkiel pisze:Leciałem teraz na Napoli w obie strony Ryanairem. Z lotniska w Bergamo masz masę autokarów i za 5 EUR jedziesz na dworzec główny w Mediolanie, a stamtąd już metrem bez problemu na Giuseppe Meazza :) Sam lot ogólnie przyjemny, bez żadnych ekscesów.

Ile przelot cie wyniósł w 2 strony?
Z Berlina do Bergamo - 39,99 EUR i z powrotem 14,99 EUR.
gotz88
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:01

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: gotz88 »

a jakis nocleg z booking.com czy może coś tańszego, pokój u kogoś prywatnego ?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Stachoo »

gotz88 pisze:a jakis nocleg z booking.com czy może coś tańszego, pokój u kogoś prywatnego ?
airbnb - jak dla mnie najlepsza opcja
Michal1987
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:38

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Michal1987 »

Ja natomiast leciałem z Berlina linią AirBerlin na lotnisko Linate - 470 z zł w obie strony, bardzo dogodne godziny lotów.
Ahmad
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2017, 10:44

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Ahmad »

Linia AirBerlin jest naprawde ciekawa.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

Witam.

Zakupiłem kartę Siamo Noi jednak z tego co wyczytałem mogę ją aktywować dopiero będąc na miejscu w Mediolanie. W ten sposób nie kupie wcześniej biletu, trudno. Chciałbym jednak,na derby zakupić bilet na viagogo,te bilety są przeważnie drukowane i imienne. Czyli kupuje bilet z czyimiś danymi. Na stronie inter.it wyczytałem, że w celach bezpieczeństwa bilet przekazany innej osobie należy przenieść na osobę, której przekazuje się bilet.

Widnieją takie informacje:

A ticket credited to a "siamo noi" Fan Card may only be transferred to another "siamo noi" Fan Card - czyli, że bilet właściciela SN można przenieść tylko na innego właściciela Siamo Noi.

Printed tickets cannot be transferred to a "siamo noi" Fan Card - czyli, że drukowany bilet nie można przenieść na posiadacza karty SN.

I tu moje pytanie, jeśli de facto zakupiłem kartę SN a nie jest ona aktywna bo muszę ją potwierdzić w Milano to która z tych regułek mnie dotyczy? bo jeśli kupie bilet na viagogo i ktoś przeniesie go na mnie (chyba, że nie ma znaczenia jakie dane), a przed wejściem na stadion okaże się że nie wejdę bo mam kartę SN, a bilet drukowany którego nie można przenieść na kibica z kartą SN? Nie wiem jak to ugryżć, czy jeśli karta nie jest potwierdzona i de facto aktywna (bo nie mogę na nią zakupić biletu przez inter.it) to czy w ogóle ma to jakieś znaczenie przy przepisywaniu tych biletów?

Na viagogo są opcje - bilet dla posiadaczy Tessera del Tifoso i dla wszystkich? jaki więc mam kupić ?:(
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Klinsi64 »

majonez87 pisze:Witam.
Chciałbym jednak,na derby zakupić bilet na viagogo,te bilety są przeważnie drukowane i imienne. Czyli kupuje bilet z czyimiś danymi. (
Bilet na viagogo będzię na Twoje imię i nazwisko ;)
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

Dobrze, ale w takim razie posiadając nieaktywną jeszcze kartę Siamo Noi jaki bilet mam kupić? Ten przeznaczony dla posiadaczy kart Tessera del tifoso czy normalny zwykły dla każdego. Bo kod karty niby mam ale nic nie moge z nią zrobic dopóki nie aktywuje jej w Milano.
sokyl8
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2017, 14:47

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokyl8 »

Mowisz caly czas o bilecie na derby? Kiedy kupiles karte SN? Jesli byla kupiona przed 29/08 to wpisujac nr karty i date urodzenia powinno Ci sie udac kupic bilet online.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

sokyl8 pisze:Mowisz caly czas o bilecie na derby? Kiedy kupiles karte SN? Jesli byla kupiona przed 29/08 to wpisujac nr karty i date urodzenia powinno Ci sie udac kupic bilet online.
Kupiłem kartę 31.08. Nie mogę kupić biletu bo wyskakuje komunikat, że nie ma aktywnej karty identyfikacyjnej SIAMO NOI z podaną datą urodzenia. W mailu potwierdzającym dostałem informacje, że muszę ją aktywować w dniu meczu lub w punktach podanych przez nich w Mediolanie.
sokyl8
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2017, 14:47

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokyl8 »

A jak wchodzisz w swoj profil to masz przy karcie zielona fajke mowiaca, ze karta jest aktywna, ale nie wydrukowana? Jesli tak, to mozesz kupic bilet. Jesli nie, to mozliwe, ze jeszcze platnosc sie nie zaksiegowala.
Ja kupilem karte 25/08 i od 29/08 byla aktywna on line. Bilety bez problemu kupione.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

sokyl8 pisze:A jak wchodzisz w swoj profil to masz przy karcie zielona fajke mowiaca, ze karta jest aktywna, ale nie wydrukowana? Jesli tak, to mozesz kupic bilet. Jesli nie, to mozliwe, ze jeszcze platnosc sie nie zaksiegowala.
Ja kupilem karte 25/08 i od 29/08 byla aktywna on line. Bilety bez problemu kupione.
Tak, jest ta fajka zielona, a pod spodem czerwony krzyżyk przy napisie Riconosciuta (Potwierdzona). Wybierając zakup biletu wprowadzam numer i date, ale wyskakuje napis po włosku, że nie ma aktywnej karty identyfikacyjnej z tym numerem.
sokyl8
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2017, 14:47

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokyl8 »

To ja mialem tak samo i udalo mi sie kupic bilety. Jesli dobrze rozumiem to trzeba bylo kupic karte przed 29/08
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

Podczas zakładania karty widnieje taki komunikat:

The card acquired online must be activeted (free) at the first use,
at the stadium during the day of the match or at one of the Vivaticket selling point.

Więc nie wiem jak mogłeś aktywować ją inaczej?
ODPOWIEDZ