Wesołych Świąt

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Czarodziej Czasu

Wesołych Świąt

Post autor: Czarodziej Czasu »

Witam. Chciałbym życzyć wesołych, spokojnych radosnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku całemu SB, a w szczególności mam tu na myśli:

- Adriano_foreverer
- Alfa
- Always Remember
- Broda4991
- Chuchu
- CLaudio
- Coutinho24
- Czarson
- dawid123784
- FreeFonix
- Giu Meazza
- Il Capitano
- IM99
- Imrahil Hitokiri
- Klinsi64
- Kondzik
- Kusy
- Lopez87
- Maniekfci
- Maverik
- Mazaj
- Nasir
- Neraz1908
- Orzeu
- Pango1987
- Petkos
- Piekarz
- Piter9702
- sempre inter
- wesley

Dzieki wam udało się stworzyć na SB nieprawdopodobną atmosferę i za to wam dziękuje. Wesołych Świąt, mam nadzieje ze nikogo nie pominąłem.

Jako użytkownika roku typuję PIEKARZA.
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: Wesołych Świąt

Post autor: dawid123784 »

Piąteczka Randi, również życzę zdrowych i rodzinnych świąt!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Klinsi64 »

Dzięki za życzenia,Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

P.S sorry za wszystkie pojazdy z mojej strony,sporo w nich było przesady,obiecuję poprawę ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wesołych Świąt

Post autor: maniekfci »

Niestety łezka w oku, tak piękny, łączący post :/

Dokładnie, Wesołych Świąt i udanego, najlepiej na SB, sylwestra.

Pozdrawiam autora postu i wszystkich prawilnych
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Alfa »

rowniez zycze wszystkim Wesolych Spokojnych i Zdrowych Swiat Bożego Narodzenia oraz zeby Inter Przenajświętszy w styczniu konkretnie sie wzmocnil i zajal minimum top3, a od lipca nadchodza Mistrzowie!

ps. dzieki za wszystkie spiny, beki, dramy itd. sb > all
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Piekarz »

Dziękuję za życzenia (i nominację), życzę wszystkim samych dobrych wydarzeń, spokojnych świąt pełnych refleksji i jedzenia, i żeby udało wam się, niczym w dzieciństwie, poczuć jeszcze raz magię grudnia, bo odwracając słowa poety - to, że czegoś nie czujecie, nie znaczy jeszcze, że tego nie ma. Pamiętajcie o tym, nigdy nie wiadomo, co wisi w powietrzu.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Kusy »

Wielkie dziękuję za życzenia :) Wesołych Świąt Wszystkim Forumowiczom i Redakcji!!! FORZA INTER :)
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Imrahil »

Wam życzę przede wszystkim, byśmy w takim samym ( albo i większym ) gronie spotkali się tu, na forum, czy też sb.
coutinho24

Re: Wesołych Świąt

Post autor: coutinho24 »

Wzajemnie, aby Inter zakonczyl sezon na 3 miejscu!
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wesołych Świąt

Post autor: AlwaysRemember »

Wesołych Panowie!
Chociaż przede wszystkim życzę wam spokojnych świat.:)
Forza Inter!
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: Wesołych Świąt

Post autor: FReeFonix »

Dziękuję Ci Szymon i Tobie również życzę wesołych świąt, oby humor Ciebie nie opuszczał i żebyś trzymał formę w następnym roku. Tak samo jak i kamratom, których wymieniłeś, trzymajcie się mordeczki, niech nasz Inter wraca na swoje zasłużone miejsce. FORZA INTER!
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wesołych Świąt

Post autor: G3nesis »

Dziękuję za pamięć i również chciałbym złożyć Wam wszystkim merytoryczne życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Mam także nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy dla naszego kochanego Interu. Użytkownikiem roku w mojej ocenie zostaje Kondzik, który kupił ode mnie kurtkę. Pozdrawiam
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: Wesołych Świąt

Post autor: FReeFonix »

A bym zapomniał, użytkownikiem roku zostaje morele, każdy wie dlaczego
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dziękuję za życzenia
Życzę wszystkim wesołych, bezpiecznych i pogodnych świąt. Byłem często chamski za co chciałbym przeprosić, ale taki już jestem i nie umiem tego pokonać.
Pozdrawiam
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Claudio »

Dzięki za życzenia. Również życzę samych sukcesów i zdrowia bo to jest najważniejsze.
O lepszy rok Interu jakoś się nie martwię bo jednak kasa zapewne zrobi swoje, a wszystko zaczyna powoli wracać do normalności, a nie chaosu jak to było jeszcze jakiś czas temu.
Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, iż dla mnie szykuje się ciekawy rok...mały Interista/tka w drodze ;)
Buon Natale!
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wesołych Świąt

Post autor: maniekfci »

Claudio pisze:Dzięki za życzenia. Również życzę samych sukcesów i zdrowia bo to jest najważniejsze.
O lepszy rok Interu jakoś się nie martwię bo jednak kasa zapewne zrobi swoje, a wszystko zaczyna powoli wracać do normalności, a nie chaosu jak to było jeszcze jakiś czas temu.
Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, iż dla mnie szykuje się ciekawy rok...mały Interista/tka w drodze ;)
Buon Natale!

gratulacje!
dużo zdrowia dla całej rodziny, zwłaszcza dla dzieciątka i mamy :)

pozdro
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Claudio »

maniekfci pisze:
Claudio pisze:Dzięki za życzenia. Również życzę samych sukcesów i zdrowia bo to jest najważniejsze.
O lepszy rok Interu jakoś się nie martwię bo jednak kasa zapewne zrobi swoje, a wszystko zaczyna powoli wracać do normalności, a nie chaosu jak to było jeszcze jakiś czas temu.
Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, iż dla mnie szykuje się ciekawy rok...mały Interista/tka w drodze ;)
Buon Natale!

gratulacje!
dużo zdrowia dla całej rodziny, zwłaszcza dla dzieciątka i mamy :)

pozdro
Dzięki Maniuś :)

Pozdro
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Orzeu »

10/10.

Wesołych Panowie
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Kondzik »

Zdrowych przede wszystkim bo zdrowie najważniejsze ;-) u mnie Claudio w marcu też rodzina się powiększy ;-) drugi Syn drugi Interista;-) Najlepszego !!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wesołych Świąt

Post autor: IlCapitano »

Czasem kogoś poniosą nerwy, czasem beka zbyt mocna, ale wszyscy wiedzą, że SB jest to miejsce niepowtarzalne :-D Wesołych Świąt mordeczki, pozdrówki sztywniutkie, no i chciałbym jednocześnie życzyć, aby ten nadchodzący 2017 okazał się przełomowy dla Interu i wyciągnął nas z tego marazmu, w którym tkwimy od 5 lat :-) Pozdrawiam!
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Wesołych Świąt

Post autor: maverik »

Wesołych Świąt! :) Co rok temu się popsuło od meczu z Lazio, tak niech teraz się naprawi, tego Wam i sobie życzę na nadchodzący rok ;)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Lopez »

Dziękuje za życzenia.Życzę Tobie Randama oraz Wszystkim wymienionym i niewymienionym Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :-)

Claudio, Kondzik Gratuluje oraz dołączam się do życzeń Mańka.Zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Waszych maluchów oraz Waszych Kobiet!
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Czarson »

Wszystkiego najlepszego. W przyszłym roku życze nam wszystkim trochę wiecej samokrytyki, ambicji oraz wolnego czasu, Powodzenia!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Imrahil »

Zdrowych i pogodnych Świąt. Życzę wam wysokich FPSów, niskich pingów, solidnych APMów oraz meta eq.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Adriano_forever »

Ło kuwa zostałem wyróżniony jako pierwszy na tej liście :D Szacun :D

Dzięki wielkie a ze swojej strony dorzucę Tobie jak i wszystkim userom jak najmniejszej liczby banów :)
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wesołych Świąt

Post autor: G3nesis »

Adriano nie dodawaj sobie specjalnych wyróżnień, lista jest stworzona według alfabetu :)
Neraz1908
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2007, 12:07

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Neraz1908 »

Dziękuje serdecznie za życzenia :brawo: W ten piękny okres również życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i sukcesów Interu w 2017 roku :szal: Wracamy Panowie do czołówki :szal:
ODPOWIEDZ