Jose Mourinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ocheck »

Nikt Jose nie wyrzuci...prasa włoska musi czymś zyć a w tej chwili dmucha balon :"Jose papapa". Jakas sensancja musi byc, takie sa konsekwencje odpadniecia z CL, nagle 3 miliony plotek transferowych, kibice nie cierpiący Jose i jego odejscie z SS.....jakos mnie sie to nie widzi i nie wierzy mnie się w to....Pewna rzecza dla mnie bylo ze w 1 sezonie Jose nie zrobi wielkiej rewolucji i nie zawojuje Europy. Mam ważenie ze ten sezon to dla niego takie rozpoznanie mozliwosci poszczegolnych zawodników, po sezonie kadra pewnie znaczaco sie zmieni i myśle ze Jose będzie dąrzył do tego by zrobic mala rewolte:D:D czy wyjdzie nam to na dobre nie wiem czas pokaze a ten trzeba dac Jose na spokojna prace:D
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jose Mourinho

Post autor: morgothbauglir »

Jestem za pozostaniu Jose Mourinho na stanowisku. Drużyna gra dobrze, transferów może mało, ale kadra i tak mocna. A to że nie wygra Ligi Mistrzów to nic strasznego, zważywszy że nikt tego nie zrobił od 44 lat. Inter jest poukładany taktycznie, nie ma spadków formy, scudetto jest na wyciągnięcie ręki- żyć, nie umierać  :D . Mourinho to jeden z najlepszych trenerów świata. więc nie ma powodu go zwalniać i Moratti to rozumie. No, ale prasa musi mieć o czym pisać
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Bodzek »

morgothbauglir pisze: Drużyna gra dobrze, transferów może mało, ale kadra i tak mocna. A to że nie wygra Ligi Mistrzów to nic strasznego, zważywszy że nikt tego nie zrobił od 44 lat. Inter jest poukładany taktycznie, nie ma spadków formy, scudetto jest na wyciągnięcie ręki.
Za różowo to w Twoim mniemaniu wygląda. Wcale nie gramy dobrze, Scudetto jeszcze nie jest takie pewne, a LM to miał być główny cel w tym sezonie. Dlatego nie mów, że białe jest czarne. Ratuje go jedynie fakt, ze pomimo takiej słabej gry zdobywamy masę punktów. Dlatego nie można mieć do niego o styl pretensji.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: and1 »

Ponoć kibice go nie chcą. To znaczy się kibice Violi skandowali jego nazwisko ?? :P Jeżeli Jose nie zbuduje z Interu potęgi to nikt tego nie zrobi.
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Pablusso »

Mou, jesli chodzi o taktyke, ustawienie zespolu i inne aspekty typowo trenerskie jest w czolowce swiatowej... Ale biorac pod uwage charyzme, oddanie dla zespolu i zaangazowanie podczas meczu bije wszystkich na glowe. Dlatego dziwily mnie plotki jakoby kibice go nie chcieli widziec... Takich ludzi sie kocha. I wlasnie dlatego miedzy innymi dzisiaj slychac bylo z trybun potezne "JOSEE MOURINHOO!".

Pamietam jak Mancini podczas meczu czesto wykonywal gest reka... jedynie w celu poprawienia szalika czy grzywki...
Obrazek
sig by Orzeu
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

I po dzisiejszym meczu z Fiorentiną Jose Mourinho wyleciał z boiska w trybuny. Bo dawno nie było o nim głośno :P Teraz będą gazety włoskie pisały, że po tym zdarzeniu Moratti będzie go zwalniał itd...
God protect me
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Waldini »

Nen pisze: I po dzisiejszym meczu z Fiorentiną Jose Mourinho wyleciał z boiska w trybuny. Bo dawno nie było o nim głośno :P Teraz będą gazety włoskie pisały, że po tym zdarzeniu Moratti będzie go zwalniał itd...
Warto było zobaczyć jak Jose wylatuje z ławki trenerskiej, choćby po to, żeby zobaczyć (usłyszeć), jakie ma wsparcie wśród kibiców Nerazzurrich. Wiele mamy do udowodnienia w tym sezonie i cieszę się, że w drużynie i jej otoczeniu panuje taka dobra atmosfera i chęć osiągnięcia tego, co wciąż jest do wygrania.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Atmosfera super, trener super, wyniki super... No żyć nie umierać. Kiepsko jest i tyle,przynajmniej w Europie.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jose Mourinho

Post autor: morgothbauglir »

Bodzek pisze:
morgothbauglir pisze: Drużyna gra dobrze, transferów może mało, ale kadra i tak mocna. A to że nie wygra Ligi Mistrzów to nic strasznego, zważywszy że nikt tego nie zrobił od 44 lat. Inter jest poukładany taktycznie, nie ma spadków formy, scudetto jest na wyciągnięcie ręki.

Za różowo to w Twoim mniemaniu wygląda. Wcale nie gramy dobrze, Scudetto jeszcze nie jest takie pewne, a LM to miał być główny cel w tym sezonie. Dlatego nie mów, że białe jest czarne. Ratuje go jedynie fakt, ze pomimo takiej słabej gry zdobywamy masę punktów. Dlatego nie można mieć do niego o styl pretensji.
Przewaga nad Juventusem jest pokaźna, nie gubimy punktów z np. Regginą, więc scudetto może nie pewne, ale bardzo prawdopodobne. Skoro Manciniemu dali 4 lata, to na pewno nie mniej powinniśmy dawać Mourinho
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Orzeu »

swoją drogą Mourinho cwaniak - wyrzucili go z boiska, a on poszedł sobie w te przejscie do szatni bezpośrednio z boiska i tam sobie stanął własciwie z 2 metry od ławki.. czyli własciwie jakby nie wyleciał .
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Woo-cash »

No to jak panowie zwalniamy tego Mourinho czy nie ? :P
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jose Mourinho

Post autor: morgothbauglir »

Broń Cię Boże  :-D

Wiesz jakie płacilibyśmy mu alimenty  :hahaha:
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

morgothbauglir pisze: Broń Cię Boże  :-D

Wiesz jakie płacilibyśmy mu alimenty  :hahaha:
Dokładnie, już mamy jedna "rozwódkę" na utrzymaniu :P
God protect me
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jose Mourinho

Post autor: morgothbauglir »

Ale to tylko Mancini jemu to symbolicznie, ale jak by z Mourinho zerwać..... :hold:
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Dzonyy
Posty: 2025
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Dzonyy »

Symbolicznie to napewno nie dostaje :P Na pewno nie tyle ile trzeba by Mourinho płacić ale na pewno nie mało :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jose Mourinho

Post autor: morgothbauglir »

Ale Moratti nie bankrutuje, a jeśli zmiana trenera na dłuższą metę ma pomóc, to kasa w błoto wyrzucona nie jest
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Dzonyy
Posty: 2025
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Dzonyy »

Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ibanez »

Co do zwolnienia Jose to nie ma takiej opcji. Wedlug mnie jest trenerem ponadprzecietnym i powienien dostac wiecej czasu. No chyba ze nie wygramy Scudetto to wtedy out (patrzac na terminarz jest to baaardzo malo prawdopodobne).
Poza tym Mou to jest kozak, koles z jajami, ktory bedzie bronil Interu do ostatniego tchu. Chce miec takiego trenera i wierze ze doprowadzi Inter na szczyt europejski, bo umiejetnosci ma. Tylko pilkarzy brak... I dlatego latem 3 dobre transfery i bedzie obiecujaco...
Forza Inter!!
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Meti »

Ibanez pisze: Tylko pilkarzy brak... I dlatego latem 3 dobre transfery i bedzie obiecujaco...
Forza Inter!!
Trzy "dobre" transfery już przed tym sezonem były :P Ja bym pokusił się o 4 - napastnik, rozgrywający, defensywny pomocnik (bo zakładam, że Vieira odejdzie), i środkowy obrońca. Nazwisk nie wymieniam, ale liczę że będą z górnej półki i już bardzo uznane na arenie europejskiej, a nie młodzi zdolni albo doświadczeni przeciętniacy. No chyba, że Jose będzie się chciał przestawić na grę skrzydłami tak jak to planował już przed tym sezonem - wtedy trzebaby to trochę zrewidować i np. tego napastnika zamienić na dwóch skrzydłowych. Bo nie sądzę, że nas będzie stać na tylu klasowych piłkarzy. A i kaski za dużo ze sprzedaży zawodników chyba nie dostaniemy.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kachol »

Mourinho jest Interowi potrzebny, szczególnie dlatego, że od lat mamy problemy w europejskich pucharach, jeżeli on im nie da takiej wiary, że potrafią i nie dadzą rady to nie widzę nikogo innego kto mógłby to zrobić. Jak na pierwszy sezon nie ma co płakać, wszystko zapowiada mistrzostwo, a i porażka z MU pokazała, że ten zespół ma potencjał żeby zajść wysoko w Lidze Mistrzów... Myślę, że przynajmniej 3 lata trzeba dać Jose i wszyscy będziemy go nosić na rękach... Na pewno potrzeba transferów - skrzydłowi (tak wiem już 2 kupił i nie trafił, ale potrzebujemy kogoś bo dla mnie Muntari nie daje rady, Mancini nie robi tego co powinien i nie prezentuje formy z gry w Romie, a Zanetti pomimo tego, że jest legendą i go kocham za to co dla nas robi, musi powoli odchodzić na drugi plan, bo też nie błyszczy), poza tym napastnik i koniecznie ofensywny pomocnik/rozgywający, bo Dejan potrafi zagrać 2 dobre piłki, a potem stać przez 20 minut, a nie tego chyba oczekujemy...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Orzeu »

kachol pisze: Mourinho jest Interowi potrzebny, szczególnie dlatego, że od lat mamy problemy w europejskich pucharach, jeżeli on im nie da takiej wiary, że potrafią i nie dadzą rady to nie widzę nikogo innego kto mógłby to zrobić. Jak na pierwszy sezon nie ma co płakać, wszystko zapowiada mistrzostwo, a i porażka z MU pokazała, że ten zespół ma potencjał żeby zajść wysoko w Lidze Mistrzów... Myślę, że przynajmniej 3 lata trzeba dać Jose i wszyscy będziemy go nosić na rękach... Na pewno potrzeba transferów - skrzydłowi (tak wiem już 2 kupił i nie trafił, ale potrzebujemy kogoś bo dla mnie Muntari nie daje rady, Mancini nie robi tego co powinien i nie prezentuje formy z gry w Romie, a Zanetti pomimo tego, że jest legendą i go kocham za to co dla nas robi, musi powoli odchodzić na drugi plan, bo też nie błyszczy), poza tym napastnik i koniecznie ofensywny pomocnik/rozgywający, bo Dejan potrafi zagrać 2 dobre piłki, a potem stać przez 20 minut, a nie tego chyba oczekujemy...
skrzydłowi ? Dejan stojący na boisku ? Co ty pier*olisz że tak powiem  :lol3: ?

Pierwsza rzecz jest taka, że Inter NIE GRA skrzydłowymi, więc na cholerę nam oni ? Druga sprawa, jak ty możesz mówić o płucach naszego zespołu, największym walczaku, który zasuwa na boisku aż miło patrzeć - Dekim, że on stoi przez 20 minut...
Obrazek
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Ja o Mourinho mam dobre zdanie. Lubie go i jego charakter!!! Przyznam, że jak był trenerem Chelsea to go nie lubilem, ale to dlatego, że nie lubie Chelsea :yes2:
Dla mnie jest trenerm dobrym, a Inter ma taki zarząd, że trener może wylecieć bardzo szybko. A tu trzeba czasu mamy dobrego szkoleniowca, który dopiero zaczyna budować zespół pod swoje założenia taktyczne i swoją taktyke. A dużo osób po odpadnięciu z LM z ManU (Mistrz Świata 2008) ma od razu żal do Mourinho. On potrzebuje czasu na zbudowanie drużyny!!!
Co do kachola wypowiedzi o Stankoviciu, skomentuje jego wypowiedź krótko, ŻAL...
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jose Mourinho

Post autor: morgothbauglir »

Mam nadzieję, że jego historia skończy się jak z Porto  :love:
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Kachol przesadziłeś, gdyby Dejan był szybszy i zwrotniejszy to drżyjcie narody ;)
Złość po środzie 11 marca mija i chyba rzeczywiście trzeba dać jeszcze czas Jose. W sumie moglibyśmy oceniać go po tych 3 latach kontraktu, Mancini miał więcej czasu na wykazanie się.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kachol »

Dobra zanim dopisze się jeszcze 15 osób uważających, że Dejan ciągnie naszą grę i jest super ekstra i nośmy go na rękach to dokonam małego sprostowania... Może źle to ująłem, że stoi, dla mnie jeśli z gry kogoś nic nie wynika to jest to stanie. Możecie robić z niego Boga, ale pomimo całej sympatii do niego uważam, że bez skrzydeł nie pomaga nam za bardzo... Potrafi czasami zagrać bardzo dobre piłki w ofensywie z Zlatanem i wychodzą z tego ciekawe rzeczy i uważam, że tutaj jest jego atut... Ale jeżeli uważacie (tutaj pisze głównie do Orzeu), że nie grajmy skrzydłowymi i niech nadal 7 gra w defensywie, a w ataku 3 to ok,jeśli tak widzicie przyszłość Interu to bardzo fajnie, ale nie liczcie na jakiekolwiek sukcesy w europejskich pucharach bo tak się nie da wygrać... Nie podoba mi się styl w którym gramy non stop długą piłkę na Zlatana, bo przeważnie jest to strata, gdyby zamiast Maicona i czasami Santona uskrzydlających nasze akcje to ofensywy nie byłoby wogóle, nie lepiej byłoby wzmocnić te skrzydła, a może wtedy Dejan naprawdę pokazałby, że ma wielki talent (bo tego mu nie odbieram) i miałby więcej szans na ciekawe zagrania, a może i więcej szans na oddanie strzałów z dystansu niż jeden na mecz...

Więc reasumując z biegania Dejana wynika stanie, bo ciężko cały mecz w środku pola przebiegać bez piłki i coś wnieść do gry, ale jeśli tego nie widzicie to widocznie inaczej widzimy mecze interu...
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Adriano_forever »

Dejan w tym sezonie gra bardzo poprawnie. Ciągnie gre Interu w środku pola. Bardzo dobrze układa sie współpraca na lini Zlatan-Stankovic. Ale mimo wszystko jakiś jeszcze Ofensywny pomocnik by sie przydał. Trzeba dac jeszcze szanse Quaresmie niech sie wykarze
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: MiRas. »

Trzeba dac jeszcze szanse Quaresmie niech sie wykarze
.. właśnie się wykazuje w Chelsea pod okiem Hiddinka... ale on chyba tez nie jest miłośnikiem jego trivel, rabon i innych cudaków.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Jak oceniacie prace Jose w pierwszym sezonie?? To co musiał wygrać, raczej wygra, bo nie sądzę żeby ktoś był w stanie zabrać nam Scudetto. Ja żałuję, że naprawdę wysoka forma trwała bardzo krótko :roll: Najpierw od 2. (2-1 z Catanią) do 7. kolejki (4-0 z Romą) a potem od 12. kolejki (2-0 z Palermo) do 15. kolejki (3-0 z Lazio). Gdybyśmy tak grali przez większość sezonu jak w wymienionych okresach to myślę, że moglibyśmy już się nawet z Mistrzostwa cieszyć a i w Lidze Mistrzów zaszlibyśmy dużo dalej :roll: Liczę na to, że w przyszłym sezonie będzie już dużo lepiej i nie będziemy mieli dwóch przebłysków formy przez zaledwie kilka spotkań a przez chociaż te 3/4 sezonu będziemy grać na naprawdę wysokim poziomie.

Co jednak jest łatwego do zauważenia to to, że Inter jest jedną z najtrudniejszych do prowadzenia drużyn w Europie :roll: nie wiem co jest tego przyczyną, ale już równie wielcy jak Mourinho zawodzili na tym stanowisku. Być może to Moratti za bardzo rozpieszcza naszych graczy...:roll:
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Kropasz »

Moje zdanie jest takie, że dopiero w przyszłym sezonie zobaczymy w 100% Inter Mourinho. Wg mnie ten sezon dla Portugalczyka to takie badanie Serie A i ogólnie Italii jako kraju. W LM standardowo odpadliśmy w 1/8, ale IMO w lepszym stylu niż rok temu, kiedy już po pierwszym meczu wiadomo było, kto awansuje dalej. Po tym sezonie Jose zapewne pozbędzie się niepotrzebnych zawodników i w rozgrywkach 2009/2010 będę liczył na znacznie więcej niż w tej chwili. Superpuchar + Mistrzostwo (bo nie wierzę, że ktoś nam je zabierze) to całkiem udany początek, aczkolwiek bez rewelacji. Wyniki mnie aż tak nie bolą, co styl w jakim gramy. Chciałbym żeby to się zmieniło z czasem.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Pablusso »

Ja caly czas twierdze, ze z pustego nawet i Salomon nie naleje... Co by nie mowic, nasza ofensywa praktycznie nie istnieje, nie da sie grac spektakularnie i rowno przez caly sezon dysponujac jednym swietnym napastnikiem.

Mourinho ewidentnie chybil z transferami. Mam jedynie nadzieje, ze uczy sie na bledach i lepiej poznal Serie A, co zaowocuje lepszymi posunieciami w mercato. Bo co do tego, ze sklad trzeba wzmocnic zgadzamy sie chyba wszyscy.
Obrazek
sig by Orzeu
ODPOWIEDZ