Lúcio

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Ale napisałeś to tak jakby "podwładni" Morattiego ustalali szczegóły kontraktu a Massimo jedynie wyłożył kasę na transfer  :P

Nie rozumiem też skąd te oburzenie że pozbywamy się go za darmo, przecież za niego byśmy dostali co najwyżej jakieś 5mln.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

Nerazzurro_ pisze: Nie rozumiem też skąd te oburzenie że pozbywamy się go za darmo, przecież za niego byśmy dostali co najwyżej jakieś 5mln.
5 mln droga nie chodzi... :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Lúcio

Post autor: Kusy »

5 mln? bez przesady, nikt by nam tyle nie dał.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Jedrula »

Nerazzurro_ pisze: Zaoszczędzimy 16 mln. w ciągu 2 lat na jego kontrakcie? To ile on do cholery zarabia?  :o :o
Biorąc pod uwagę 43% podatku we Włoszech to na rękę dostaje jakieś 4,56 mln € za sezon.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
IlCapitano

Odp: Lúcio

Post autor: IlCapitano »

Ludzie... we Włoszech obowiązuje prawie 50% podatek dla najbogatszych. On zarabia rocznie 4 miliony, ale Moratti musiał przelać na jego konto 8 bo połowę zabierał urząd podatkowy.
Pensja Lucio to tam pryszcz, popatrzcie jak swego czasu Zlatan dostawał 12 baniek rocznie.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

heh... każdy zadowolony że emeryci po woli odchodzą, a tu Lucio robi nam niespodziankę że może jeszcze zostać :)

jaja jakieś sobie robi, albo zarząd przygrzał w bambuko...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Lúcio

Post autor: magneto86 »

Jak dostaje taką kasę, to wcale mu się nie dziwię, to przede wszystkim głupota zarządu, że podpisuje wysokie i długoterminowe kontrakty z zawodnikami po 30......
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Lúcio

Post autor: andyvdm »

Ja juz mam dosyć oglądania go w barwach Interu. Wielki szacunek dla niego ale niech już sobie stąd idzie. W ostatnim sezonie grał FATALNIE i mocno przyczynił sie do kosmicznej ilosci straconych bramek. Kretynskie wyjscia do przodu, coraz gorsze krycie i mnostwo błędów. Papa.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: MiRas. »

Jest jaki jest, ale mimo wszystko wizja zastąpienia go przez Andreollego jest przerażająca, nieprawdaż?
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Lúcio

Post autor: Kubus »

MiRas. pisze: Jest jaki jest, ale mimo wszystko wizja zastąpienia go przez Andreollego jest przerażająca, nieprawdaż?
Ja ciągle mam nadzieje że to jakiś niesmaczny żart ze strony mediów/naszego zarządu. Wolę już oglądać nawet niekumatą żabę (Ranocchie) od dwóch wymienionych wyżej panów.
Obrazek
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Lúcio

Post autor: miniu86 »

Nie wiem za dużo o grze Andreollego, ale zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej zostawić Lucio.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Odp: Lúcio

Post autor: berniol21 »

Podobno Fenerbahce chce go kupić.
IlCapitano

Odp: Lúcio

Post autor: IlCapitano »

Jeśli następcą Lucio ma być Silvestre z Palermo to jak dla mnie Brazylijczyk może śmiało odchodzić. Jeśli natomiast chcą go zastąpić Andreollim to uważam to za jakiś niesmaczny żart.
Zresztą, podobno negocjacje z Palermo są już w zaawansowanym stadium i w całej operacji mamy wykorzystać kartę Viviano, ale z naszymi specami od transferów nigdy nic nie wiadomo.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: hQ »

W tak zaawansowanym jak z Islą?
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Lúcio

Post autor: Hanys »

ponoć większe ale z nimi nigdy nic nie wiadomo :)
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Chuchu »

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Moratti zamiast go sprzedać, skoro interesuje się nim Fenerbahce to rozwiązuje z nim kontrakt? Przecież spokojnie ze 4mln € za niego można wyciągnąć a w obecnej sytuacji dla Interu każdy milion więcej to sporo.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

Chuchu pisze: Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Moratti zamiast go sprzedać, skoro interesuje się nim Fenerbahce to rozwiązuje z nim kontrakt? Przecież spokojnie ze 4mln € za niego można wyciągnąć a w obecnej sytuacji dla Interu każdy milion więcej to sporo.
ostatnio ogólnie jest ciężko zrozumieć cokolwiek z tego co robi zarząd... :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
stadiony swiata
Posty: 7
Rejestracja: 2 maja 2012, 18:12
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: stadiony swiata »

Komuś coś się z głową najwyraźniej porobiło doświadczony obrońca za darmo do? Chory system
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Lúcio

Post autor: Piter »

Moratti chyba myśli, że będzie mieć deszcz pieniędzy a tak naprawdę eldorado interu się już skończyło i trzeba zacisnąć pasa.
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Lúcio

Post autor: Kubus »

Chuchu pisze: Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Moratti zamiast go sprzedać, skoro interesuje się nim Fenerbahce to rozwiązuje z nim kontrakt? Przecież spokojnie ze 4mln € za niego można wyciągnąć a w obecnej sytuacji dla Interu każdy milion więcej to sporo.
Bo Moratti jest za dobry, sam Ibra to podkreślał, i powiedział mu prosto w oczy że jest za dobry dla piłkarzy dając premie za każde zwycięstwo, jak to było za czasów tego napastnika.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2018
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Lúcio

Post autor: Piekarz »

Temat do zamknięcia tudzież przeniesienia do innego działu, bowiem to już pewne - żegnamy Brazylijczyka. Strzelę mu najpierw małą laurkę, a potem powiem, co myślę o jego odejściu.

Zakochałem się w tym zawodniku od pierwszego meczu - z Milanem bodajże w Bostonie. Nie dość, że czyścił dosłownie wszystko, to jeszcze fantastycznie wyprowadzał piłkę. I długo się to jeszcze miało praktycznie nie zmienić. Jego zaangażowanie, nieustępliwość, twardość - coś niesamowitego. Najlepszym obrońcą sezonu tripletty nie mogę go nazwać, bo grał obok Samuela i w takim zestawieniu również muszę go postawić na równi obok Argentyńczyka - z Wallym stworzył najlepszą parę środkowych obrońców świata, śmiem twierdzić, że to ta formacja była naszą najlepszą w pamiętnym 09/10. Mogę jednak powiedzieć, że w tamtym czasie tylko na grę Milito i Zanettiego patrzyło mi się równie przyjemnie jak na Brazylijczyka (w ogóle - jeden z najładniej dla oka grających środkowych obrońców świata, po prostu obrońców). Mecz z Chelsea na Meazza to jeden z najlepszych występów graczy z jego pozycji, jaki widziałem. Potem, jak cały zespół, runął w dół i już tak kolorowo nie było, choć za Beniteza i Leonardo trzymał jeszcze fason. Ten sezon to już głównie tragedia.

W normalnej sytuacji bardzo bym się cieszył z rozwiązania kontraktu, ale że sytuacja do normalnych zdecydowanie nie należy, nie cieszę się ani trochę. Bądź co bądź, pomiędzy nawet tak słabym Lucio a Chivu jest różnica dwóch klas, a przedłużamy kontrakt z tym drugim. W dodatku nikogo jeszcze na jego miejsce nie kupiliśmy, a nazwiska wymieniane w prasie nie powalają.

Abstrahując jednak od słuszności decyzji klubu, szacunek należy mu się za dobrowolne rozwiązanie kontraktu. Klasa do samego końca.

Grazie i powodzenia!

I never forget, choć to się rozumie samo przez się, skoro był jednym z zawodników, od których Mourinho rozpoczynał wybór składu.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

Piekarz masz rację co do słów że Lucio jest o dwie klasy lepszy od Chivu... jaki zarząd takie decyzje :/

jednak po odejściu Lucio może stanie się jakiś cud i zawita do nas obrońca światowej klasy :D (nadzieja umiera ostatnia) :D

jedno jest pewne, potrzebujemy świeżości w składzie i trzeba pozbyć się starszych grajków... także pozbycie się nawet jednego Lucio to już będzie sukces :)
nie ujmuje mu tego co dla nas zrobił, bo zrobił dużo, ale wypalił się już u nas jak i wielu innych grajków :/

ap ropo Chivu... kontrakt jest przedłużony... ale jeśli Strama będzie miał oczy szeroko otwarte i zobaczy co on wyprawia, to będzie sadzał go na ławie i da szansę lepszym, o ile tacy lepsi u nas będą...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Lúcio

Post autor: Kubus »

Zrozumcie... Lucio nie chce siedzieć na ławie, a wystawianie go w pierwszym składzie to nie jest najmądrzejsza decyzja. Za to rumun chyba chętniej będzie usadowiony obok stramy.
Obrazek
Klinsi64

Odp: Lúcio

Post autor: Klinsi64 »

ponoć przesądzone jest przejście Lucio do Juventusu,w poniedziałek transfer ma być zamkniety...brawa dla Lucio
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Chuchu »

Stracił wiele w moich oczach. Już nie chodzi o samo przejście do Juve, ale sposób w jaki się z nami pożegnał.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Lúcio

Post autor: Kubus »

Życzę jemu i samemu Juve zresztą też, aby zarabiał tyle co u nas i żeby popełnił tyle samo baboli, co w minionym roku. Szczerze to niech robi co chce nie obchodzi mnie on.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Lúcio

Post autor: IlCapitano »

Co to w ogóle za chora akcja. Jego przejście do Juve gówno mnie obchodzi, bardziej interesuje mnie kwestia rzekomej odprawy. Mam nadzieję, że nic od nas nie dostał.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Lúcio

Post autor: yoda79 »

Też tak uważam, najemnik jak wielu. jak dostał kasę jeszcze, to wniosek krótki-w Interze pracują amatorzy.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Lúcio

Post autor: Piter »

Il Capitano pisze: Co to w ogóle za chora akcja. Jego przejście do Juve gówno mnie obchodzi, bardziej interesuje mnie kwestia rzekomej odprawy. Mam nadzieję, że nic od nas nie dostał.
Co jedynie mógł dostać to: Panie Lucio, Panu już dziękujemy.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: MiRas. »

Gdyby któryś (powiedzmy to jasno i wyraźnie) palant z zarządu (a wiadomo, że ich tam jest wielu)... nie wpadł na pomysł by przedłużyć z nim kontrakt do 2014 roku, by po 10 miesiącach go zerwać to takiej szopki by nie było, bo takie Fenerbahce od stycznia polowałoby już na Lucio. Kompletnie irracjonalna decyzja, zresztą jak cały sposób zarządzania tym klubem. Żadna "mądra" głowa nie zadbała o klauzulę, więc Lucio mógł zrobić o mu się podobało. Na drodze stały jedynie względy moralne, których jak wiadomo piłkarze z Brazylii zwykli nie mieć.

Bardziej od przejścia Lucio do juventusu martwią mnie pomysły pojawiające się tam... u góry. Skoro dla nich lepiej oddać będącego w słabej formie Lucio, a zostawić będącego w tragicznej formie od ponad dwóch sezonów Rumuna to naprawdę wesoło nie jest i na alarm biją wszyscy w koło.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2012, 22:49 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ODPOWIEDZ