Walter Samuel

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: Kujon »

Nareszcie mamy oficjalne potwierdzenie transferu tego znakomitego obrońcy :D Miejmy nadzieje, że dziury w obronie już mamy połatane i teraz nic nie stanie nam na przeszkodzie w zdobyciu scudetta :D I co ważne, nie wypożyczyliśmy go tylko kupiliśmy
...podpisał kontrakt na 4 lata...

FORZA WALTER!!

Działaczom Interu gratulujemy wspaniałego transferu...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

JAREK

Post autor: Jaro »

NAJLEPSZY OBRONCA Z TYCH CO MOGLISMY KUPIC!
FORZA INTER!!! FORZA WALTER!!!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Walter Samuel

Post autor: RoB »

No w końcu ile to trwało :?: :!: Myślę, że jest to bardzo dobry transfer, i że Walter nas nie zawiedzie grając tak jak za najlepszych czasów w Romie. Z jednej strony to dobrze, że go wykupiliśmy bo no pewnie będzie się lepiej czuł, z :arrow: drugiej jednak strony jak by się nie sprawdził to 16 baniek (chyba :? ) w błoto. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony z tego transferu.

Obrazek


Trzeba przyznac, że dobrze się prezentuje z tymi barwami :P
Garfield

Walter Samuel

Post autor: Garfield »

On w tych barwach prezentuje sie dobrze jak kazdy.... To idealna tranzakcja nawet za te 16 baniaków. Forza Inter!!! Forza Samuel!!!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: Andy »

Ja się cieszę tak jak Wy :D, troche to trwało (chyba już pod koniec czerwca było o tym głośno i dopiero teraz zakończyliśmy transakcje :smile: ).Mam nadzieje, że będzie grał tak jak za swoich dawnych czasów w Romie ( i jednego sobie życze, aby dostawał mniej kartek :wink: ).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
17_7

Walter Samuel

Post autor: 17_7 »

czy swietny trasfer to dowiemy sie po tym jak zagra kilka, kilkanascie oficjalnych meczy, ale na pewno to wzmocnienie i w sumie to koniec naszego mercato, poza figo, ktory moze jednak nie przyjsc, gdyz meyde pewnie zostanie
Przemek

Walter Samuel

Post autor: Przemek »

Ocenia dopiero sie pod koniec roku ale ja już teraz wiem że...J.Cesar to dobry zawodnik :P .A jeśli chodzi o samuela to zajebiscie ze przeszedł.Ale za 16mln to dla mnie przesada..
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Walter Samuel

Post autor: Bart »

Ja o obronę obawiałem się najbardziej, teraz kiedy mamy Samuela wystarczy nam już jeden napastnik. No chyba, że mancini zostanie przy Choutosie..

Ale wracając do Samuela. Zawsze uważałem go za jednego z najlepszych obrońców na świecie. W Romie zawsze grał świetnie, pokazują to chocby sezony kiedy zdobył z nią mistrzostwo lub 2003/2004, kiedy Roma straciła tak mało bramek. W Realu niby się nie sprawdził, ale czy ja wiem czy grał tak źle? Tam nie gra się zbyt ciekawie w defensywie, a według mnie to właśnie o to chodzi. Bo Serie A dla Samuela jest odpowiednią ligą i powinien się tutaj spowrotem odnaleźć. Mihajlovic się starzeje, Matrix popełnia coraz więcej błędów, nie wiadomo co z Burdisso... Samuel był nam po prostu potrzebny.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Walter Samuel

Post autor: Szycha »

No ciesze kilka godzin temu pisałem, że już naprawdę za długo z Samuelem się przymierzają do niego .... a tu wchodze wieczorem i już jest nasz 8) Mam nadzieje, że wsporze naszą obrone jak nikt inny... powróci do Serie A w wielkim stylu. Jak na moje już nie potrzeba nam żadnego zawodnika nowego. Wszystko jest OK :o Witam Walter i życze dobrej gry i sukcesów z Interem :wink: :!:
17_7

Walter Samuel

Post autor: 17_7 »

4 napastnikow to nie tak malo, a jeszcze choutos nie odszedl wiec o napad raczej nie trzeba sie martwic :P kadre mozna blyskawicznie uzupelnic zdolnymi mlodziakami i pilkarzami z rezerw, wiec jezeli nikt nie odejdzie nikt raczej nie przyjdzie :P
aha no i lepiej miec rezerwowego obronce niz napastnika, bo latwiej grac 1 snajperem, lub wystawic mniej doswiadczonego, niz grac 3 obroncami, do czego zespol trudniej przygotowac :P
a po trzecie, to wydaje mi sie, ze van der meyde i solari niezle w ataku sobie radza :D
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Walter Samuel

Post autor: Winiar »

Samuel dobry transfer... ale co do formy platnosci to nie wiem czemu Inter placi za niego skoro Real nie oddal kasy za Ronaldo( chyba, ze cos sie zmienilo) Wiem iz moze czesto to powtarzam, ale denrwuje mnie takie cos ;/ i mysle iz Inter powinien postapic tak jak Real.... a jeszcze a propo nich to wracaja do starej polityki chyba..... sprzedali obronce i kupili Robinho oraz Baptiste (bardzo zaluje ze nie trafil do nas :( i jeszcze jedna "ciekawostka" :P ... Robinho zabrał nr 10 Figo.
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Walter Samuel

Post autor: vahu »

Transfer potrzebny i chyba najlepszy z mozliwych. Zgadzam sie ze Serie A to idealne miejsce dla Samuel'a, oby tylko nie dostawal tylu kartek. Mozna powiedziec ze zespol jest teraz kompletny, bo obrona jest juz naprawde bardzo silna, a przede wszystkim powinna byc poukladana, a nie jak na poczatku zeszlego roku. Co do ataku to tez bym sie za bardzo nie martwil. W 1 skladzie powinni grac Adriano i Martins i Recoba z Cruz'em na zmiany. Wszyscy byliby wtedy ograni i powinni prezentowac wysoka forme. A w razie kontuzji to mozna grac 1 z przodu labo przesunac jakiegos ofensywnego pomocnika jak chocby vd. Meyde.
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

wiec powiem tam.. brakowalo nam zastepcy Cordoby. Teraz kazdy ma swojego zmiennika na miejscu i bedzie dobra zdrowa rywalizacja.. nie sadzicie ? :?
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Walter Samuel

Post autor: Bart »

A ja się obawiam, ze nie będzie on zastępcą Cordoby, tylko jego partnerem w środku obrony. 8) Niestety, Sinisa będzie musiał walczyć z Materazzim o miano pierwszego rezerwowego na tej pozycji. :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Walter Samuel

Post autor: Ljarro »

Hehe - sinisza, dobra mina do złej gry.
Nie kupowali Samuela tylko po to, zeby siedział na ławce i grał raz na 10 meczy. Srodek obrony bedzie Samuel-Cordoba.
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: toldo12 »

No i spoko :D Samuel i Cordoba ( moooooże Sinisa :twisted: ) Będą roździelali w obronie :P Jeden z lepszych transferów tego sezonu :D
Milu78
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2004, 11:09
Lokalizacja: Yeovil

Walter Samuel

Post autor: Milu78 »

Swietny transfer. Kapitalny obronca, ktorego szczerze Wam zazdroszcze ;(. Pozostaje nadzieja, ze jak kazdy dobry pilkarz Interu zajakis czas przeniesie sie w inna czesc Mediolanu :wink:.
GRAZIE " 17  " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

jak juz mowilam w zeszlym sezonie... 8) poczekamy .... zobaczymy
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Walter Samuel

Post autor: Ljarro »

W zeszlym sezonie byla troche inna sytuacja. Sprzedalismy Canne, Burdisso wyjechał. Teraz nie sprzedaliśmy nikogo, wręcz dokupiliśmy.
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

jak juz mowilam.. zobaczymy , zobaczymy
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Walter Samuel

Post autor: Ljarro »

sinisza pisze:jak juz mowilam.. zobaczymy , zobaczymy
Samuel jest w dodatku lewonożny, czyli innego wyjścia nie ma: Cordoba-Samuel :P
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

zyli z gory wykluczasz Sinise ?? Troche lekkomyslne
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Citka

Walter Samuel

Post autor: Citka »

A co Ty myslisz ze bedzie Cordoba - Sinisia bo tylko dlatego ze umie walic wolne? :lol: Sinisia bedzie pewnie gral w 2 skladzi np jak beda mecze ze slabszymi albo w PW....Srodek obrony powinien byc a raczej MUSI byc Cordoba - Samuel
Anonymous

Walter Samuel

Post autor: Anonymous »

Citka_FCI pisze:A co Ty myslisz ze bedzie Cordoba - Sinisia bo tylko dlatego ze umie walic wolne? :lol: Sinisia bedzie pewnie gral w 2 skladzi np jak beda mecze ze slabszymi albo w PW....Srodek obrony powinien byc a raczej MUSI byc Cordoba - Samuel
zgadzam sie z przedmówcą... środek obrony MUSI byc Samuel-Cordoba... Sinisa jest zbyt slaby na pierwszy sklad tak klasowego zespolu jakim jest Inter...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Walter Samuel

Post autor: Ljarro »

zyli z gory wykluczasz Sinise ?? Troche lekkomyslne
Oczywiscie, ale dlaczego mialo by to byc lekkomyslne to nie wiem. Jezeli chodzi o wolne to wczesniej nie było Sinisy i inni je wykonywali. Czasem nawet udalo sie trafic do bramki :wink:
Pientka
Posty: 26
Rejestracja: 3 kwie 2005, 17:50
Lokalizacja: Krakuszowice

Walter Samuel

Post autor: Pientka »

Sinisa juz swoje lata ma i pewnie juz by mogl mlodziki w Interze szkolic do czego go zachecam. Wolne bije swietnie nie mozna mu tego odmowic, ale gra na srodku obrony to zupelnie inna bajka. Nie widze innego ustawienia niz Samuel i Cordoba.

Panu Sinisy juz podziekujemy :/
Obrazek
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

Poprostu widzicie to tak.. przyszedl Samuel z Realu i bedzie gral w pierwszym skladzie.
smieszne

Sinisa wcale nie byl slaby w poprzednim sezonie. Gdyby byl slaby to by nie gral. Tak zreszta bylo w pierwszych spotkaniach kiedy to Mancini usadzal go na lawce. Proste. Jestes slaby nie grasz.
Potem za to gral caly czas. Przypomnijcie sobie co zescie mowili przed poprzednim sezonem... ja dobrze pamietam.. dla to bylo smieszne i teraz tez jest

Samuel bedzie gral, ale nie sadze zeby gral we wszystkich meczach, albo w meczach z druzynami jak Juve czy Milan. Dla mnie jest takim samym obronca jak Mihajlovic wiec walka bedzie rownorzedna.

A to ,ze jest lewonozny to niby co ?

I jeszcze cos.. porownywanie Sinisy do Burdisso wywoluje u mnie efekt waszej ignorancji pilkarza ktory wygral w pilce wszystko co mozna bylo wygrac.

to wszystko na ten temat
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: Orzeu »

No niewiem tzn. myślę, ze przez większość sezonu duetem stoperów będzie Materazzi-cordoba, bo mam takie dziwne przeczucie że Samuel sie nie sprawdzi (oby to się nie urzeczywistniło ;)). A Sinisza na pewno jeszcze nie raz nam pomoże i zagra kilkanaście dobrych meczów. ALe niestety na dzień dzisiejszy jest 4 stoperem :/

EDIT: @Sinisza - piszesz że wg ciebie Samuel jest na takiej samej pozycji, jest taki sam - a za chwile piszesz że Nicolasa Burdisso (mówili o nim że jest drugim Samuelem ;)) nie można porównywać do Siniszy.

Wszyscy mają takie same szanse na miejsce w składzie - a Burdisso może będzie lepszy od nich wszystkich razem wziętych - nie skreślajcie nigdy żadnego piłkarza ;) może jeszcze coś ciekawego nam zaoferuje ;)
Ostatnio zmieniony 8 sie 2005, 21:23 przez Orzeu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Pientka
Posty: 26
Rejestracja: 3 kwie 2005, 17:50
Lokalizacja: Krakuszowice

Walter Samuel

Post autor: Pientka »

Nie obraz sie ale Sinisa to dziadek. Chyba lepiej by czlon naszej druzyny stanowil dobry obronca ktory ma 27 lat niz 36 letni kolo, ktory naprawde nie prezentuje niczego wybitnego. Powiem szczerze nie ogladalem calych meczow Interu w tamtym sezonie, ale w wielu przypadkach straconych goli to wlasnie Sinisa nie potrafil sobie poradzic (wraz z Favalim - kolejnym oldboyem).
Nie zaprzeczam temu ze zdobyl on juz wszystko i ze strzelil wiele waznych goli z wolnych dla Interu, ale od wolnych mamy juz innych zawodnikow i bezapelacyjnie nasz kolego powinien bez nerwow usiasc na lawce :] Szacunku dla niego nigdy nie mam bo wielokroc swoim chamskim zachowaniem pokazal ze na nie nie zasluguje.

Linia obrony na ten sezon to:
Wome - Samuel - Cordoba - Javier

Bezapelacyjnie

Edit:
ALe niestety na dzień dzisiejszy jest 4 stoperem Confused
Swieta prawda
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Walter Samuel

Post autor: mati »

jak dla mnie Sinisa jest 3 stoperem, ale ważniejsze jest zdanie Manciniego, ja mam przeczucie ze Materazzi jednak odejdzie, a Samuel niekoniecznie musi sie sprawdzić i też mi sie wydaje że raczej sie nie sprawdzi... kiedy przychodził Sinisa każdy myślał, że bedzie grał słabo, było na odwrót teraz podobnie może być z Samuelem... musimy pamiętać że Inter słynie z transferowych niewypałów jak nikt inny ;(
ODPOWIEDZ