Obafemi Martins

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Obafemi Martins

Post autor: pluto11 »

Sprzedajac go Inter zrobi najwiekszy blad jaki mogli by popelnic Martins jest mlody i ma duzo czasu na nauke a skoro chce go wenger to nie jest to zly zawodnik. A co do Adriano to sadze ze chlopak po Mistrzostwach Świata i w czasie nich bedzie w wielikiej formie takiej jak na Pucharze Konfederacji i bedzie najlepszym strzelcem i zawodnikiem. Spedzi troche czasu z przyjaciolmi z Reprezentacji i sie troche odstresuje i nie bedzie musial myslec o tym ze cala wina po poraszce spadnie na niego
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Obafemi Martins

Post autor: FuLa »

sam niewiem co myśleć o martinsie.Wszyscy gadaja że ma talent,że może byc wielka gwiazdą ale jakoś tego nie może potwierdzić.Dla mnie to taki przecietny zawodnik ligi włoskiej i szcze rze mówiąc niewiem co z nim począć.Z jednej strony po co trzymac bezproduktywnego zawodnika a z drugiej jeżeli sie go pozbędziemy to możemy długo tego żałować.myśle że możnaby narazie go wypożyczyć a później sie zobaczy


a tak troche z innej beczki
nie wie ktos jak się ma sprawa z Obinną??mamy go już zaklepanego i przyjdzie latem???
z góry dzięki za info :mrgreen:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Obafemi Martins

Post autor: Lolek »

pluto11 pisze:Sprzedajac go Inter zrobi najwiekszy blad jaki mogli by popelnic Martins jest mlody i ma duzo czasu na nauke a skoro chce go wenger to nie jest to zly zawodnik.
Oooo ale stwierdziles :smile:
pluto11 pisze: A co do Adriano to sadze ze chlopak po Mistrzostwach Świata i w czasie nich bedzie w wielikiej formie takiej jak na Pucharze Konfederacji i bedzie najlepszym strzelcem i zawodnikiem. Spedzi troche czasu z przyjaciolmi z Reprezentacji i sie troche odstresuje i nie bedzie musial myslec o tym ze cala wina po poraszce spadnie na niego
Rozne rzeczy sie moga stac. Np. Final, a on nie trafia 2 sam na sam przez co nie zdobywaja zlota.
FuLa pisze:nie wie ktos jak się ma sprawa z Obinną??
News na stronie wszystko wyjasnia
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2006, 22:40 przez Lolek, łącznie zmieniany 1 raz.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Obafemi Martins

Post autor: RoB »

Ljarro pisze:
i po prostu zawodził.
I dlatego właśnie powinien zostać, bo gorzej już być nie może.
Dlaczego nie ?
Nie wiem skad sie u niektorych biorą takie opinie. Jeden sezon gorszy i już od razu wypad?
Nie mówię żeby go odrazy sprzedawać (no chyba, że za 25 baniek co jak wiemy jest nie realne) ale ławka powinna go czekać w przyszłym sezonie.
Intuicje proszę ciebie to on ma bardzo dobrą, bo przy wrzutkach, rogach, zamieszaniu przy bramce najczęściej chyba dostaje piłe. Zobacz ile bramek Oba strzelił właśnie w takim zamieszaniu. Fakt, że bardzo często przestrzeli, jednak nie mów mi tu że ten facet nie ma intuicji strzeleckiej.
Jakoś mnie nie przekonałeś. To, że piłka do niego czasem przyleci nie oznacza, że ma intuicje.
a co do techniki - a niby dlaczego miał by się nie podszkolić technicznie ?? Bo ma 21 lat ?? technicznie mozna się podszkolic nawet w wieku 30 lat.
Z tym także się nie zgadzam. Z tym po prostu trzeba się urodzić. Wydaję Ci się, że zawodnik 30 letni może zostać wirtuozem mimo, że dwa lata wcześniej był drewnem ?
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Obafemi Martins

Post autor: Szycha »

ROB z tą intuicją strzelecką to chodziło chyba o akcje typu dobitka wolnego na Derbach albo strzał z Ajaxem ( on wogle nie patrzył na bramke ). Oba to jest Oba...nasz mały czarny diamencik ( jeszcze troszke nie doszlifowany :P ). Co do techniki to Oba ją ma, ale jest troszke roztrzepany ... bramka z ŻŁP do dziś stanowi dla mnie zagadke albo wspomniana bramka z Bologna gdzie jednym zwodem mija 3 kolesi i ładuje obok Pagliuci. Pamietacie może meczyk Cagliary 3-3 Inter :arrow: dwie nogi dwa okna... :mrgreen:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

Dlaczego nie ?
Może dlatego, że pomimo "strasznej gry" i tak strzelił kilkanaście bramek.
kulekulek
Posty: 65
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:27
Lokalizacja: Bielkowo (ok. Koszalina)

Obafemi Martins

Post autor: kulekulek »

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby wyporzyczenie go do Arsenalu lub innego dobrego klubu. Podszkolił by się troche pod okiem dobrego trenera i wtedy mógłby wrócic. Ważne aby grał regolarnie i nabierał umiejętności, a my w tym czasie ściągniemy Lukarelliego (nie wiem czy dobrze pisze) lub Tavano. Myśle, że tak byłoby najlepiej.
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Obafemi Martins

Post autor: Jimi »

dla mnie powinien zostac i tyle, drewno z niego nie jest:/ zreszta milo tak przeprowadzać dywagacje na ten temat jednak nawet od naszych największych protestów nic nie zależy czy Martins zostanie odejdzie czy bedzie wypożyczony :wink:
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Interfun3 »

Napewno jest dość dobry, młody, perspektywiczny i szybki. Ale ten sezon to tak nie najlepiej 9 goli w lidze włoskiej to nie najlepszy wynik( choć moze jeszcze go poprawi) co prawda pojechał na Puchar Narodów Afryki ( moim osobistym zdaniem nie potrzebnie ale jak trzeba to trzeba) ale wcześniej też swoją gra nie zachwycał. Moim osobistym zdaniem powinien zostać i dalej grac dla interu chociaż jesli w nastepnym sezonie strzeli tak mało goli (czgo mu oczywiście nie życze) to chyba bedzie mu trzeba powiedzieć PAPA
------------------------------------------
Zawsze i Wszędzie Inter Najlepszy Bedzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
dedi84
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:44
Lokalizacja: WLKP

Obafemi Martins

Post autor: dedi84 »

witam ja jestem fanem interu od dawna ale dopiero terz sie zarejestrowałem!! dla mnie martins wymiata tylko szkoda ze recoba troche zawodzi i adriano ale trzeba wierzyc i ja wierze ze wreszcie INTER zdobedzie cos cennego! a jeszcze henry moze wpadnie do mediolanu to wogóle w przyszłym sezonie INTER zdeklasuje ac milan i juve bo ile mozna czekać!! ale i tak adriano na mś w niemczech bedzie z ronaldo i ronaldinio trio nie do powstrzymania!!
TYLKO PIŁKA
UltraInter
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2006, 12:52
Lokalizacja: Curva Nord ;) Mediolan

Obafemi Martins

Post autor: UltraInter »

dedi84 pisze:tylko szkoda ze recoba troche zawodzi i adriano ale trzeba wierzyc i ja wierze ze wreszcie INTER zdobedzie cos cennego! a jeszcze henry moze wpadnie do mediolanu to wogóle w przyszłym sezonie INTER zdeklasuje ac milan i juve bo ile mozna czekać!! ale i tak adriano na mś w niemczech bedzie z ronaldo i ronaldinio trio nie do powstrzymania!!

a co to ma wspolnego z tematem ?
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Obafemi Martins

Post autor: Szczupac_FCI »

Mi sie wydaje ze nie ma się co przejmowac tym tematem Oba napewno nie zostanie sprzedany. Nie widdze powodow aby go oddac. Jest młody musi jeszcze duzo rzeczy szlifowac
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Obafemi Martins

Post autor: Jarek_FCI »

Wszyscy mówią że Martins jest młody i dlatego słabo gra. A przecież Rooney, Messi, Kaka są mniej więcej w jego wieku, a dobrze grają.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Imrahil »

jarek_fci pisze:Wszyscy mówią że Martins jest młody i dlatego słabo gra. A przecież Rooney, Messi, Kaka są mniej więcej w jego wieku, a dobrze grają.
dobrze ze Huntelaara nie wymieniles,bo reszta popadlaby w kompleksy ;)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Mephistopholes
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2006, 08:42
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Mephistopholes »

No sorry, ale jak dla mnie to Rooney gra słabiej od Martinsa... W dodatku jego "szybkość"... A wracając do tematu, to oczywiście, Obu nie powinien nigdzie odchodzić :) Inter powinien wręcz wzmocnić atak kimś, kto by Martinsowi troszkę pomagał w grze, byłby dla niego jakimś przewodnikiem, ew. mógłby to być jakiś bardzo ruchliwy pomocnik eg. Ronaldihnio... (jaki wywód :D ). Pozdrawiam all.
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Interfun3 »

Mephistopholes pisze:No sorry, ale jak dla mnie to Rooney gra słabiej od Martinsa... W dodatku jego "szybkość"... A wracając do tematu, to oczywiście, Obu nie powinien nigdzie odchodzić :) Inter powinien wręcz wzmocnić atak kimś, kto by Martinsowi troszkę pomagał w grze, byłby dla niego jakimś przewodnikiem, ew. mógłby to być jakiś bardzo ruchliwy pomocnik eg. Ronaldihnio... (jaki wywód :D ). Pozdrawiam all.
Przykromi to mówić ale Rooney jest lepszy od Martinsa( przynajmniej teraz bo potem to sie napewno zmieni)
----------------------------------
Zawsze I Wszedzie Inter Najlepszy Będzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Obafemi Martins

Post autor: Shady »

Mephistopholes pisze:No sorry, ale jak dla mnie to Rooney gra słabiej od Martinsa... W dodatku jego "szybkość"...
Heh mniejsza o glebsze porowniania.... wystarczy spojrzec na ilosc bramek strzelonych przez Martinsa i Ronneya i odrazu widac ktory jest lepszy... a ta szybkosc Martinsa... hehe co mu daje ta szybkosc skoro on wychodzi na dogodna pozycje do strzalu i... sie wywala? heh w/g mnie Ronney jest o klase lepszy od Martinsa... przykre ale prawdziwe...
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Felipe »

Obafemi to jeden z najlepszych wychowanków Interu. Powinniśmy go zatrzymać na najbliższe lata, popracuje trochę nad techniką to będą z niego ludzie. Zabójczo szybki, zgubi każdego na metrze.
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Obafemi Martins

Post autor: Maciek (interista) »

Hylyp pisze:Obafemi to jeden z najlepszych wychowanków Interu
Tylko, że on nie jest wcale wychowankiem :P
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

Nie bawmy sie w subtelności :P
Wykształcił go Inter, a nie Reggiana :P
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Obafemi Martins

Post autor: Maciek (interista) »

ha...teraz zauważyłem, że i na stronie podaliście, że to wychowanek...ale mniejsza o to
"Oba bardzo dobrze zadebiutował w Lidze Mistrzów, bowiem w meczu z Bayerem Levrkusen strzelił bramkę. " - jak mnie pamieć nie myli to zadebiutował w meczu z Barceloną na San Siro :?:
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

ha...teraz zauważyłem, że i na stronie podaliście, że to wychowanek...ale mniejsza o to
Coś źle zauważyłeś

I rzeczywiście, debiut przypada na mecz z Barceloną
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Obafemi Martins

Post autor: Maciek (interista) »

jak żle jak tak pisze :P

zakładka kadra
30. Obafemi Martins wychowanek lewa Niegryjczyk
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

A to, to jeszcze chyba jest efekt starego działu kadra, gdzie było troche wiecej bledów :P.
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

Obafemi Martins

Post autor: zydek_fci »

słyszalem ze Oba wybiera sie do Arsenalu za 15 baniek. Szkoda ze Inter chce sprzedac takeigo talenciaka, bo to jeden z nielicznych pilkarzy ktorego Inter wypromował,ale jezeli przez najbliszy sezon nie bedzie czynił postepow a Cruz nadal bedzie lepszym napastnikiem od niego to chyba bedziemy musieli sie zastanowic czy go nie sprzedac czasem
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Jarek_FCI »

Obafemi Martins, napastnik Newcastle, cudem uniknął śmierci. Samochód piłkarza został ostrzelany przez nieznanych sprawców.
Do wydarzenia doszło w nigeryjskim Lagos, w którym zawodnik spędza wakacje.

- Myślałem, że zginę. To było straszne. Wszystko zaczęło się na stacji benzynowej. W pewnym momencie zobaczyłem trzech zamaskowanych mężczyzn idących w moją stronę. Wyglądali groźnie, czułem, że ich zamiary są złe. Postanowiłem wsiąść do samochodu i odjechać. Kiedy opuszczałem stację, rozległy się strzały - relacjonuje przebieg zdarzeń Martins.
Czytaj dalej
REKLAMA
- Kule napastników trafiły w mój samochód, ranny został także mój przyjaciel. Na szczęście zdążyłem uciec. Nie wyglądało to na próbę porwania. Raczej na egzekucję - kończy Martins.
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Bartosh »

Pewnie nigdy nie dowiemy się o co chodziło tym napastnikom i chyba jedynym pozytywem jest to, że nie skończyło się tak jak z członkiem rodziny Kachy Kaładze (był to chyba ktoś z rodzeństwa), który zginął.
Straszne jest to, że niektórzy chcą coś zyskać, tak brutalnie wkraczając w życie innych osób...
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Bart »

Niestety, w pewnych krajach jest notoryczny syf i totalne bezprawie i takie przypadki moga się zdarzyć. Pamiętamy wszyscy przypadek Escobara z Kolumbii.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Lamatico »

Całe szczęście że wszystko dobrze z Oba i jego przyjacielem. Tak jak napisal Bart w niektorych państawch szczegolnie Ameryki Południowej i Afryki takie wydarzenia są na porządku dziennym. W Brazylii nikt nie może czuć sie bezpieczny, bo w każdej chwili ktoś bez żadnego powodu może wbić nóż w plecy.
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Obafemi Martins

Post autor: ElPolako »

Chętnie bym Ciebie widział znowu na San Siro  :roll: Może jakaś wymiana na lini Newcastle - Inter a dokładnie Martins Ibrahimovic ??  :-D
Obrazek
ODPOWIEDZ