Niezapomniane mecze Interu

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
intero7
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2011, 13:25

Odp: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: intero7 »

Dla mnie niezapomniany był dwumecz z Barcą, u nas 3:1 i na Camp Nou 0:1. Niezapomniany mecz, świetna gra Interu na San Siro, w Kataloni trochę gorsza ale ważne że awansowaliśmy :D. Gdy dzisiaj wspominam ten mecz, robi mi się uśmiech na twarzy i cieszę się że kibicuje tak wibitnemu zespołowi.

:love:
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: Michal_fci »

Dla mnie nie licząc tego dwumeczu z Barceloną to 3-2 z Sampdorią i 4-3 z Romą. Lubię oglądać skróty tych meczów, jak potrafi się Inter podnieść :)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: Vancore »

Derby Mediolanu z zeszlego sezonu komentowane przez Caresse. Oba mecze, pelna dominacja.
Obrazek
Obrazek
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: Helton »

A ktoś pamięta mecze z wisłą w pucharze Uefa. Tam wisełka była o krok od wyeliminowania interu. Ciezkie to były mecze Interu szczególnie ten w Krakowie gdzie szymkowiak trafił w słupek w końcówce.
http://www.youtube.com/watch?v=EVB1Muvgz04
http://www.youtube.com/watch?v=yv2WOH61kvw
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: InterNH »

Od tego meczu zaczęła się moja przygoda z Interem :)
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Liso
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2011, 18:39

Odp: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: Liso »

Dla mnie jednym z ciekawszych, pomimo przegranej był finału Pucharu Europy z Celtikiem. Bardzo fajne i ciekawe widowisko, typowe catenacchio i gra na odstraszenie przeciwnika.

Powiem szczerze, że bardzo przyjemnie oglądało się tamten finał. Świetna bramka Mazolli, niezła gra defensywy. Brakowało tego czegoś ale...było naprawdę fanstastycznie. Druga kwestia to, że Celtic rozegrał wtedy najlepsze swoje spotkanie w całym pucharze.

Oby więcej takich gier :)
http://www.PUCHAR-SWIATA.pl
Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: Mora »

Odświeżam temat :) Przypomniało mi się ostatnio szalone stracie w Rzymie, w którym Inter ograł Romę 5:4. Hokejowy wynik to min. zasługa "radosnego" futbolu w defensywie Romy Zdenka Zemana i Interu Roya Hodgsona oraz wspaniałego trio Interu: Baggio-Ronaldo-Zamorano.
Po upływie kwadransa genialne, prostopadłe podanie Baggio na bramkę zamienił Ronaldo. 5 minut później drugą asystę zaliczył Baggio, a bramkę strzelił Ivan Zamorano. Na bramkę Tottiego z karnego odpowiedział Chilijczyk, po świetnym podaniu wciąż grającej legendy Interu, Zanettiego. Tuż po przerwie 2 bramki strzeliła Roma, doprowadzając do remisu 3:3. W 55 minucie świetną kontrę wyprowadził Inter, Zamorano wyłożył piłkę jak na tacy, a Ronaldo strzelił na 4:3. Niestety Roma zdołała wyrównać i wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Na 3 minuty przed końcem świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego Roberto Baggio (3 asysty w tym meczu!) na bramkę zamienił Diego Simeone. Świetny mecz, w obronie trochę chaosu i przypadku, ale trio Baggio-Ronaldo-Zamorano, to był atak, który do dziś wspominam z wielkim sentymentem, szkoda że ten Inter nie odniósł żadnego sukcesu (Puchar UEFA 1998 został zdobyty przed przyjściem Baggio do Interu).

Oto zapis tego pamiętnego meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=gIYlA8CjcSI
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Niezapomniane mecze Interu

Post autor: IntNarcyz »

To nie był raczej wielki mecz dla nas,20 lat temu na Śląskim w Chorzowie byłem na naszym meczu w uefa cup z Ruchem, oczywiście 3-0 dla nas,bramki strzelali Recoba,Keanne,Seedorf.Pamietam że wtedy grali też u nas Frey,Blanc,Cordoba,Jugović,Simić,Hakan Sukur, a prowadził nas Marcelo Lippi a w rewanżu też 4-1.No czas leci😁
ODPOWIEDZ