Diego Milito

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Granat105
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:07

Re: Diego Milito

Post autor: Granat105 »

Odświeżam, bo forma Milito woła o pomstę do nieba. Gra fatalnie, pudłuje sytuację które strzeliłby nawet 10 latek, mimo to nadal gra w podstawowym składzie. Przyzwyczaiłem się, że Milito późno wchodzi w sezon ale to już Grudzień ... Niedługo ważny mecz z Napoli, liczę że się obudzi i zapewni nam zwycięstwo w tym ciężkim meczu :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Diego Milito

Post autor: magneto86 »

Czy się obudzi czy nie i tak musimy kogoś kupić, bo forma Diego to wielka niewiadoma, a nam brakuje skuteczności
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Diego Milito

Post autor: tomiko85 »

Luis Suarez panowie :) lub Falcao hehe = sukces
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Diego Milito

Post autor: Chuchu »

Obawiam się, że to może być już koniec wielkiej piłki dla Milito. Do zdrowia wróci jako 34-letni napastnik po poważnej kontuzji i długotrwałym leczeniu. Wielka szkoda, pomimo braku tak wysokiej formy jak jeszcze niedawno to nadal był bardzo dobry zawodnik.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Diego Milito

Post autor: Mora »

Mam podobne odczucia. Identyczną kontuzję miał Ronaldo, jednak on więzadła zerwał w młodszym wieku, więc organizmowi łatwiej było się zregenerować i dojść do dawnej sprawności. Tak czy owak życzę Diego szybkiego powrotu do zdrowia.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
3kropki
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:40
Kontakt:

Re: Diego Milito

Post autor: 3kropki »

on kocha pilke i zrobi wszystko, zeby wrocic jak najszybciej. Mam nadzieje,ze wroci glodny pilkiprzez co bedzie mocniejszy.
lays
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2008, 18:53
Lokalizacja: Rumia

Re: Diego Milito

Post autor: lays »

W takim wieku, takie kontuzje przeważnie kończą kariery, Nie wiem czy Milito powróci, ale nawet jeśli to wątpię że będzie to wysoka forma. Mimo wszystko życzę mu wszystkeigo najlepszego.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Jesli chcemy byc kims to Milito juz nie powinien zagrac dla nas. Chyba ze rezerwowy ale jak sie zgodzi na duza obnizke zarobkow bo 4,5 czy tam 5 to dla rezerwowego jednak za duzo.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Diego Milito

Post autor: Woo-cash »

Wielka szkoda kontuzji Milito. Wydaje mi się że to może być jego koniec z piłką na takim poziomie. Sezon jest dla niego stracony jak się szybko wykuruje to może jeszcze coś pogra w przyszłym o ile z końcówką obecnego się z nimi pożegnamy.
ODPOWIEDZ