Lúcio

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Lúcio

Post autor: Nen »

Brazylijczyk Lucimar da Silva Ferreira znany po prostu jako Lucio urodził się w Brasilli w 1978 roku. Dzisiaj dołączył do Interu z Bayernu Monachium podpisując umowę, na mocy której będzie własnością Mistrza Włoch przez okres trzech sezonów. Kwoty Oficjalnie nie podano jednak według prasy oscyluje ona w granicach 4 mln Euro.

Jeżeli wierzyć dziennikarzom to dokonaliśmy bardzo dobrego transferu. To bardzo solidny piłkarz świetnie grający głową i umiejący podłączyć się do akcji ofensywnej. Myślę, że jeżeli utrzyma formę z Bayernu i reprezentacji Brazylii (w której pełni funkcje kapitana) to znajdzie się w wyjściowej jedenastce naszego Interu.

Lucio witamy w Interze, pokaż na co Cię stać ! :)
God protect me
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Lúcio

Post autor: ferii »

Sądzę że to będzie bardzo dobry zakup;) i o wiele lepsze rozwiązanie niż Carvalho. Ganiłem nas za politykę transferową a tu proszę taka miła niespodzianka;) Życzę Lucio dużo sukcesów w naszym zespole !! Forza Lucio!! ( jeszcze tylko playmaker hihi;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Lúcio

Post autor: Pazzesco »

No ja wchodząc na stronke i widząc newsa byłem bardzo mile zaskoczony :) Miejmy nadzieję, że będzie prezentował wysoką forme. No i jeszcze mam nadzieję, że nasi kogoś zakupią na pomoc i będziemy śmigać :)
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: MiRas. »

Zakup Lucio to według mnie strzał w dziesiątkę, tym bardziej, ze jego cena jest niska jak na gracze tego typu. Na papierku mamy najlepszy środek defensywy nie tylko w Serie A... Lucio - Samuel, no to jest mur nie do przejścia (oczywiście Juventini mają swoje teorie, ale pozostawmy ich w swojej piaskownicy).
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

Lucio na pewno dużo nam pomoże a jego doświadczenie zdecydowanie przyda sie w LM.

Trochę nie na temat ale mam nadzieje,że te pogłoski na temat transferu Hleba to pogłoski!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Kujon »

Forza_Michal pisze:
Trochę nie na temat ale mam nadzieje,że te pogłoski na temat transferu Hleba to pogłoski!!
A ja nie, jednak pod warunkiem, że oprócz niego przyjdzie jeszcze "10" z prawdziwego zdarzenia.... nie mamy natłoku w ofensywie, więc Hleb na wypożyczeniu się przyda :) zresztą przyjdzie pewnie w zastępstwie naszego "super rozgrywającego który nie otrzymał nigdy szansy" Luisa Jimeneza  :lol2:
"

A co do Lucio, to poważne wzmocnienie, na środek mamy 2 wieże - Samuel - Lucio z tym, że Brazylijczyk jest sporo szybszy, więc jak dla mnie super wzmocnienie :)

Jeszcze tylko rozgrywający i jak dobrze pójdzie napastnik (Cassano  :brawo: ) i jest naprawdę dobrze
Ostatnio zmieniony 16 lip 2009, 15:18 przez Kujon, łącznie zmieniany 1 raz.
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Lúcio

Post autor: YoozeQ »

No tego sie po naszych nie spodziewalem. Bardzo dobry ruch. Solidny obronca, ktory portafi tez czasami strzelic jakas bramke. Czego chciec wiecej za te pieniadze.
izydor
Posty: 20
Rejestracja: 12 maja 2009, 13:53

Odp: Lúcio

Post autor: izydor »

Wszystko fajnie, ale obrony to nam akurat nie brakuje by coś wreszcie wywalczyć w Europie...
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Lúcio

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Powodzenia Lucio!! Od początku byłem za tym transferem. Doświadczony obrońca z ciągiem na bramkę przeciwnika w wolnym czasie robiący za rozgrywającego. Po transferze Maxwella praktycznie wyszliśmy na zero jeśli chodzi o koszty. Brawo zarząd :brawo:
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
portugalka7
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2009, 20:09

Odp: Lúcio

Post autor: portugalka7 »

yeah, zdecydowanie się przyda:)
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Lúcio

Post autor: Baszczu »

Jeśli nie będzie nieoczekiwanego zwrotu sytuacji i nagle Moratti nie zdecyduje się podpisać pod zatrudnieniem Lucio, to jestem w siódmym niebie. Kapitan reprezentacji Brazylii dołącza do nas. To chyba mówi wszystko. Jestem bardzo bardzo zadowolony
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Lúcio

Post autor: Kusy »

Genialne posunięcie naszego zarządu  :szal:
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Lúcio

Post autor: Nen »

Chciałbym teraz zobaczyć miny działaczy Chelsea którzy zostali z  niechcianym Carvalhio ;)
God protect me
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Lúcio

Post autor: Seba »

Na prawde świetny ruch naszych działaczy. Lucio to chyba najlepsze rozwiązanie z tych wszystkich przymiarek. Jestem pewien, że z Samuelem stworzą fantastyczny duet.
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Lúcio

Post autor: Ljarro »

Takiej klasy grajek za darmo - chyba lepszego interesu nie mogli zrobic. Zalowac tylko mozna ze nie kilka lat wczesniej :P
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: ricardo »

Brawo, bardzo dobrze, że do Nas dołączył !!!
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Odp: Lúcio

Post autor: Mate1908 »

Jestem naprawdę pod wrażeniem naszych działaczy. Za takie transfery wielkie brawa dla nich. Wczoraj wszyscy przeklinali nasz zarząd po sprzedaniu za tak śmieszną sumę Maxwella ale dzisiaj trzeba pogratulować przedstawicielom naszego klubu.. Lucio to świetny stoper. Wspaniale kieruje całą linią obronną co pokazał na m.in na Pucharze Konfederacji. Wiele lat był podporą defensywy Bayernu. Piłkarz ten posiada niesamowity ciąg na bramkę rywala. Myślę że okaże się wielkim wzmocnieniem, a jego doświadczenie pomoże nam w wygraniu upragnionej CL.
Myślę że odpowiedzieliśmy na transfer Onyewu do Milanu  :lol2:

Teraz czekam na pozyskanie jakiegoś środkowego pomocnika. Osobiście marzy mi sie Hamsik ale Deco także bym nie pogardził. Sprzedać Vieirę, Rivasa, Obinne, Manciniego i mercato uważam za zamknięte.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
"Żeby być najlepszym, musisz pokonać najlepszych"
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Lúcio

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli to prawda to uważam ten transfer za świetny ruch. Lucio to klasowy obrońca. Myślę że powinien nam pomóc w lidze mistrzów. Martwi mnie tylko to że prawdopodobnie na lewą stronę obrony będzie przesunięty Chivu, który dla mnie jest stoperem.  Jeszcze tylko Hamsik
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

A jak dla mnie to Santon jest nie do ruszenia!Wszyscy kibice chyba marzą żeby grał u nas młody wychowanek!?Santon świetnie zagrał w ostatnim sezonie i teraz jeśli tylko będzie miał wyższą formę niż Chivu nie powinen  siedzieć na ławce.

Lucio  będzie  naszym bardzo pewnym punktem w drużynie.Jeśli oczywiście forma mu na to pozwoli:)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Lúcio

Post autor: miniu86 »

Transfer Lucio to dla mnie szok. Zupełnie nie w naszym stylu, bez telenoweli i przedłużających się negocjavji. Mam nadzieję, że szybko się u nas odnajdzie. Brawo Moratti!!! Teraz kup nam rozgrywającego!
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

Chyba nie za bardzo  doczytałeś,że rozmowy jeszcze nie zostały zakończone jednak sam prezes BAyernu potwierdził,że Lucio w  najbliższym czasie przeniesie się do Mediolanu.:P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Lúcio

Post autor: Raffal »

wszystko fajnie tylko czemu az 3 letni kontrakt ma byc podpisany :/
No i wszyscy stoperzy ponad 30 ;/

ale transfer ok ;)
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Lúcio

Post autor: djqbaa »

Raffal pisze: wszystko fajnie tylko czemu az 3 letni kontrakt ma byc podpisany :/
No i wszyscy stoperzy ponad 30 ;/
Jak dobrze pamiętam, to każdy obrońca Milanu, kiedy nasz rywal zza między wygrywał CL w 2007 roku, miał ponad 30 lat. Także w tej kwestii nie ma co rozpaczać. Oczywiście mam nadzieję, że za kilka lat nie zostaniemy na lodzie ze stoperami jak Milaniści, bo za dwa/trzy lata czas Matrixa, Cordoby, Lucio, Zanettiego, a nawet Samuela się powoli skończy. A za te kilka lat Chivu i Maicon przekroczą już trzydziestkę...

A co do Lucio, to cieszy mnie ten transfer. Nie bez powodu gra od wielu lat w reprezentacji Brazylii. Szkoda, że dopiero teraz do nas przechodzi, jednak nawet w takim wieku będzie sporym wzmocnieniem. Czekam, aż razem z innymi naszymi obrońcami i Julio Cesarem stworzy mur nie do przejścia i formacje ofensywne MU, Barcy, Realu itd nie będą wchodziły w naszą defensywę jak nóż w masło.
jake7
Posty: 16
Rejestracja: 8 lip 2009, 15:38

Odp: Lúcio

Post autor: jake7 »

Jako kibic Juve, uwazam, ze Lucio to bardzo dobry zawodnik. Brazylijczyk zawsze imponował zawziętościa, siłą i nie tylko dobra grą w defensywie, ale takze swoimi wejsciami na połowe rywala. Pytanie tylko, czy Inter potrzebuje kolejnego srodkowego obroncy? W dodatku, juz troche po 30? To bylby wskazany i rewelacyjny transfer, ale dla Milanu, ktorego defensywa bardzo zawodzi, Nesta dopiero wrocil po kontuzji, Thiago Silva w pierwszym spotkaniu towarzyskim z Varese zagrał mocno srednio, a Kaladze to obronca na poziomie Jopa. Czy Inter z bardzo dobrym Samuelem, swietnym Chivu, niezle grajacym Cordobą i Burdisso, NAPRAWDE potrzebuje kolejnego srodkowego obroncy po 30 z duzym kontraktem (4 miliony Euro za sezon)?

Nie lepiej bylo kupic jakiegos ofensywnego pomocnika?

Z tego co czytalem, to wg roznych zrodel, za ten transfer Inter zaplacil od 7 do 10 milionow Euro (transfermarkt podaje, ze 8, ktoś na stronie Bayernu pisał, ze 10, a jedna z niemieckich gazet, ze 7).
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

djqbaa
Chyba nie chcesz porównywać nas do Milanu?

I  wcale nie musi byc tak jak mówisz,że nasi stoperzy pograją 2-3 lata.Bo dobrze wiemy,że na tych ormacjach często stoperzy są długowieczni:).A gdybyśmy mieli taki sztab medyczny jak Milan nie musielibysmy się martwić o przyszłość:)

Na Maicona ja bym  na waszym  miejscu nie liczył bo jak nie teraz to za rok na pewno go nie zobaczymy!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Lúcio

Post autor: Adriano_forever »

Ciekawe z jakim numerem Lucio bedzie grał
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: MiRas. »

Adriano_forever pisze: Ciekawe z jakim numerem Lucio bedzie grał
Pewnie z numerem 6.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Lúcio

Post autor: Adriano_forever »

Czy ja wiem:) Jakoś mu 6 nie pasuje:) 2 albo 5 ale te numery są pozajmowane. Niewiem może dostanie jakiś wyższy numer
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

Czy to ważne?Najważniejsze żeby prezentował się jak  na Interiste przystało!A z numerem bedzie zapewne tak jak Krwawy napisał czyli 6  po Maxwellu:)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Lúcio

Post autor: djqbaa »

Forza_Michal

Nie porównuje nas do Milanu. Raffal napisał, że każdy stoper ma ponad 30 lat, a według mnie to jeszcze nie jest problemem. A ten przykład z Milanem to taka moja pierwsza myśl, potwierdzająca, że z wiekiem naszych stoperów jest wszystko w porządku. Oczywiście mogliby być młodsi, ale ich obecny wiek nie dyskwalifikuje nas w próbie zwojowania Ligi Mistrzów. Milanowi, który miał stoperów w niemal identycznym wieku się udało... Ale nasz problem leży gdzie indziej (rozgrywający). Bardziej chodzi mi o to, że za te trzy lata, czyli w roku 2012 większość naszych obrońców będzie powoli kończyła kariery. Cordoba - 36 lat, Lucio - 34 lata, Zanetti - 39 lat, Maicon - 31 lat, Materazzi - 39 lat, Chivu - 32 lata, Samuel - 34 lata i zostaje jedyny młodziutki 21-letni Santon. Burdisso i Rivasa nie liczę, ponieważ najprawdopodobniej pożegnamy się z nimi w obecnym okienku. Jak widać Lucio to dobra inwestycja na te trzy lata, jednak czy później nadal będzie w niezłej formie? Co prawda Matrix w poprzednim sezonie jak grał to po profesorsku, więc sam nie wiem, co o tym myśleć. Po prostu uważam, że w kolejnym okienku koniecznie musimy porozglądać się za obiecującym, młodym obrońcą (min. Kjaer), ponieważ obawiam się, że nagle obudzimy się z obrońcami starszymi niż w Milanie... A takiej sytuacji chciałbym uniknąć. Podsumowując transfer Lucio na przynajmniej dwa, najbliższe lata to świetny krok naszych działaczy, tylko nie chce, aby Inter sam sobie wbił nóż w plecy... Mam nadzieję, że rozumiesz o co mniej więcej mi chodzi.
ODPOWIEDZ