Lúcio

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Imrahil »

Wszyscy brazylijczycy to najemnicy. Lucio w juventusie wogole mnie nie dziwi, oraz fakt ze nasz zarzad nie przewidzial takiego ruchu. Nie mam zadnego zalu do pilkarza, natomiast duzego do kolejnej amaorskiej decyzji kierowania kubu i polowicznego traktowania swoich pracownikow.
Julio Cesar tez teraz taki "oddany" barwom, ciekawe dlaczego.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Lúcio

Post autor: magneto86 »

Kolejna głupota naszego "zarządu" aż żal czytać te newsy......Niech sobie odchodzi gdzie chce tylko dlaczego za friko.....Swoją drogą w Juve to sobie często raczej nie pogra :) a podobno na tym mu tak bardzo zależało.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

Lucio u nas swoje zrobił... fakt ostatni sezon był średni w jego wykonaniu, a w niektórych momentach nawet krytyczny, no ale niech idzie gdzie chce... najważniejsze że zwolnił u nas miejsce... potrzebujemy świeżości...

jest to nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja że ktoś z Interu przechodzi do Juventusu, bądź do Milanu i odwrotnie...

fakt można się o to sprzeczać i denerwować, ale myślę że nie w kwestii Lucio :) co innego jak odchodził by od nas np Sneijder czy Milito i poszedł do w/w rywali... a tak to myślę, że gościa do tematu Historia i papa ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Lúcio

Post autor: Piekarz »

Tak czułem, żeby się nie spieszyć z tym "powodzenia". Żalu do niego wielkiego nie mam, choć liczyłem, że był chociaż minimalnie przywiązany do naszego klubu. Trudno, trochę popsuł legendę, którą sobie stworzył 2 lata temu. Jeszcze więcej okręgówkowych błędów w nowym sezonie życzę!
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Lúcio

Post autor: miniu86 »

Lucio miał prawo zrobić co chciał. Mi go nie żal bo zawalił nam sporo bramek w ubiegłym sezonie. Jego przejście do Juve jest jednak brakiem szacunku wobec kibiców. Zero klasy.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Piter9703
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2012, 00:05

Odp: Lúcio

Post autor: Piter9703 »

Lucio tak na prawdę lata mi koło czterech liter, tak na prawdę możemy martwić się Julio Cesarem, bo Lucio to nie grał chyba u nas na poważnie tylko tak żeby kasę ściągnąć i pobiegać sobie dla picu, chciałbym żeby w meczu z nami coś odwalił, że go znienawidzą kibice starej damy :D
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Lúcio

Post autor: Adriano_forever »

Juve zrobiło z nas pośmiewisko. Kontakt rozwiązalismy z nim po to żeby do Juve odszedł? o_O No bez jaj. To nie trzeba było rozwiązywac tego kontraktu to nadal by u nas grał i zapewne sporo meczy by rozegrał w pierwszej 11. Miał iśc do Turcji. Taaa...

Jestem w szoku
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Kujon »

Widzę, że wszyscy zapomnieli o babolach i rajdach pod pole karne Lucio z zeszłego sezonu, które kończyły się przeważnie kontrą i nie raz bramką. A to, że trafił do Juve to już świadczy tylko o nim, zero klasy jak to ktoś ładnie ujął.

Krzyż na drogę.
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
LaBeneamata
Posty: 54
Rejestracja: 1 lut 2010, 21:55

Odp: Lúcio

Post autor: LaBeneamata »

I widać jak szybko zapomniał o potrójnej koronie z nami, skoro nie mysli o przeszłości....

Mam nadzieję że w meczu z juve, na Meazza kibice zgotują mu iście "gorące" przywitanie..
Piter9703
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2012, 00:05

Odp: Lúcio

Post autor: Piter9703 »

LaBeneamata pisze: I widać jak szybko zapomniał o potrójnej koronie z nami, skoro nie mysli o przeszłości....

Mam nadzieję że w meczu z juve, na Meazza kibice zgotują mu iście "gorące" przywitanie..
co tam kibice, czytałem wypowiedzi po ogłoszeniem na fciter.pl i ktoś napisał, że Milito zrobi sobie z niego dziwkę :D
Oby tak było i Lucio działał im na niekorzyść
IlCapitano

Odp: Lúcio

Post autor: IlCapitano »

Lucio w Interze się skończył po odejściu Mourinho, a w poprzednim sezonie osiągnął apogeum kompromitacji - wystarczy popatrzeć na domowy mecz z Marsylią w którym wyrzucił nas z LM, a następnie na wyjazd w Parmie w którym kretyńskim dryblingiem pozbawił nas szans na LM. On ma już 34 lata i lepszy nie będzie. Śmieszą mnie kibice Juve szukający analogii w transferze Cannavaro, przecież Canna w dniu przejścia do Juve miał 30 lat i był najlepszym obok Nesty włoskim obrońcą, a Lucio? Jest wypalonym 34-latkiem. Bardzo wątpliwe, że w tym wieku może nagle eksplodować.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Lúcio

Post autor: magneto86 »

Il Capitano pisze: Lucio w Interze się skończył po odejściu Mourinho, a w poprzednim sezonie osiągnął apogeum kompromitacji - wystarczy popatrzeć na domowy mecz z Marsylią w którym wyrzucił nas z LM, a następnie na wyjazd w Parmie w którym kretyńskim dryblingiem pozbawił nas szans na LM. On ma już 34 lata i lepszy nie będzie. Śmieszą mnie kibice Juve szukający analogii w transferze Cannavaro, przecież Canna w dniu przejścia do Juve miał 30 lat i był najlepszym obok Nesty włoskim obrońcą, a Lucio? Jest wypalonym 34-latkiem. Bardzo wątpliwe, że w tym wieku może nagle eksplodować.
Tu masz rację, coś mi się wydaje że nawet na ławce w Juve się nie zmieści, no chyba że za nazwisko. Jego forma już minęła jakiś czas temu.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Lúcio

Post autor: sampam »

Zapewne bedzie zapchajdziura, aczkolwiek Juve grajace 3 z tylu potrzebowalo zmiennika. No to teraz ma. Brazylijczyk symbolem  Interu nie byl, wiec nie wiem o co to cale halo. Mlodziez sie musi wyszalec za klawiatura;)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Lúcio

Post autor: yoda79 »

3 lata w Interze i robicie z niego legendę? Nie napinajmy się, najemnik jakich wielu.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Lúcio

Post autor: Don_Balon »

chora decyzja:
- grać nie będzie (ewentualnie jako rezerwowy)
- z tego co czytałem to Conte go nie chciał (wiec tym bardziej grać nie bedzie)
- kasa też dość niska



O wiele lepszą decyzją byłoby przejście do Malagi - pewnosc gry (i szanse na mundial, o którym Lucio tyle mówił) i kasa (szejki z pewnością dałyby więcej).
Wychodzi na to, że brazylijczyk chce abo wkurzyć Inter, albo planuje dopisać sobie jakies trofeum do konta (bo jednak Juvki są faworytem, na tą chwile).

Zawodnikiem był wybitnym (swego czasu), ale płakać nie będe.
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Orzeu »

Don Balon pisze: chora decyzja:
- grać nie będzie (ewentualnie jako rezerwowy)
- z tego co czytałem to Conte go nie chciał (wiec tym bardziej grać nie bedzie)
- kasa też dość niska


O wiele lepszą decyzją byłoby przejście do Malagi - pewnosc gry (i szanse na mundial, o którym Lucio tyle mówił) i kasa (szejki z pewnością dałyby więcej).
Wychodzi na to, że brazylijczyk chce abo wkurzyć Inter, albo planuje dopisać sobie jakies trofeum do konta (bo jednak Juvki są faworytem, na tą chwile).

Zawodnikiem był wybitnym (swego czasu), ale płakać nie będe.
Popatrz na to z drugiej strony:
- idzie do mistrza kraju
- gra w LM,
- przeprowadzka do Malagi oznaczałaby zmianę kraju,
- z tym, że grać nie będzie to też bym nie powiedział (oby grał :P)
- 2,5 mln euro w jego wieku to nie są też drobne.

Płakać po nim nie będę, ale mimo wszystko zachował się trochę nie w porządku.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Mora »

O ile odejście Muntariego do Milanu specjalnie mnie nie zdziwiło, o tyle przeprowadzka Lucio do gorszej strony wioski Turyn jak najbardziej dziwi. Z szacunku do kibiców Interu Brazylijczyk mógłby kontynuować karierę w innym klubie.

Z drugiej strony, jeżeli Lucio utrzyma "formę" z zeszłego sezonu to z pewnością podaruje kilka punktów przeciwnikom :) 
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Lúcio

Post autor: magneto86 »

Mora pisze:
Z drugiej strony, jeżeli Lucio utrzyma "formę" z zeszłego sezonu to z pewnością podaruje kilka punktów przeciwnikom :) 
I na to właśnie najbardziej liczę :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Piter9703
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2012, 00:05

Odp: Lúcio

Post autor: Piter9703 »

Dobra skończmy temat o tym przeżucie i zacznijmy cieszyć się nowymi transferami
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Lúcio

Post autor: pierwszyyeti »

Naprawdę, nie możecie wymagać od piłkarza takiego jak Lucio przywiązania do barw Interu; tu grał trzy lata, czasem wygrywał, czasem przegrywał, ale generalnie jest to dla niego miejsce pracy jak każde inne. Nie jest zmartwieniem Lucio co pomyślą kibice, gdy przejdzie do rywala Interu - bo nie gra w piłkę dla kibiców Interu. A 3 lata to wcale nie tak długo; zresztą, Latynosi często mają problemy z honorowym postrzeganiem sprawy.

No i to był kawał doskonałego obrońcy; szczęście miał Inter, że posiadał takiego gracza.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Lúcio

Post autor: Vancore »

Nie pierwszy i nie ostatni ktory przechodzi do Juve czy Milanu... my notorycznie im oddajemy pilkarzy i raz wychodza na tym dobrze a raz nie.
Obrazek
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Lúcio

Post autor: Serpente »

http://fcinter.pl/news/16504-lucio-scud ... u-mowie-30

Wiedziałem że Lucio to zwykły najemnik ale żeby aż tak :oops:
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Lúcio

Post autor: Kebo »

A co ty myślałeś, dla mnie wszyscy Brazylijczycy tacy są i trudno, ale nie można mu odmówić, że był świetny swego czasu na środku obrony
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Lúcio

Post autor: sampam »

Przeciez to jego zawod, trudno zeby plul nowemu pracodawcy w twarz. Okolicznosci rozstania z Interem sa dosc niejasne. Gdyby Cesar cos takiego powiedzial, to zupelnie inna sprawa, chociaz...w dzisiejszym futbolu nic nikogo juz nie powinno dziwic:)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Lúcio

Post autor: Serpente »

Jacob3 pisze:dla mnie wszyscy Brazylijczycy tacy są i trudno
Oczywiście że nie można mu odmówić tego że był świetny ale wyobrażasz sobie takiego Maicona plującego na Inter? to co odwala teraz Lucio to zwykły brak klasy i szacunku, faceta objeżdżało większość napastników w zeszłym sezonie a ten pieprzy jakby nie wiadomo jakim był filarem zespołu, te jego wypowiedzi coraz bardziej mnie irytują, niech jeszcze pocałuje herb Juve i będzie wszystko jasne.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Lúcio

Post autor: berniol21 »

Zgadza się nie można powiedzieć ,że Lucio nie był/jest dobrym zawodnikiem ,ale oczekiwałem więcej profesjonalizmu. Zachowuje się jak szczeniak ,nie wiem czy to teraz po prostu popularne czy co ,ale Lucio się w to bawić nie umie. Wytłumaczcie mi jedną sprawę jak zawodnik ,który przechodzi z wrogiego klubu do twojego ulubionego może być lubiany ??
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Lúcio

Post autor: sampam »

A czy facet, ktory zdobyl w pilce tak wiele musi przejmowac sie tym, czy ktos go lubi czy nie? On juz swoje udowodnil. Mysle, ze on rozumuje innymi kategoriami:) Zreszta nie tylko on.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Lúcio

Post autor: berniol21 »

Moim zdaniem powinien dbać o swoją reputacje ,ale jeśli zawodnik takiej klasy idzie do klubu i podlizuje się "szefowi" mówiąc ,że są dobrzy i maja tyle czy tyle tytułów ,sam powiedz ,że trochę to glupie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Lúcio

Post autor: sampam »

To haniebne zagranie Lucio, irytujace ludzi Interu. Zastanawiam sie jednak czy powiedzial to tylko dlatego, zeby sie podlizac zarzadowi Juve, czy moze cos go do tego sklonilo. Wiadomo, ze na boisku bywal bezpardonowy, okazuje sie, ze bez pilkarskiego trykotu tez jest demoniczny :-P
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Lúcio

Post autor: berniol21 »

Racja pewnie jest zły na Inter ,że wyszło jak wyszło. Jak dla mnie trochę nie fajnie został potraktowany,ale z jego strony także nie powinno być za dużo spięć ,było minęło ,niech pokaże na boisku ,że potrafi ,a potem niestety to nam bedzie glupio :D
ODPOWIEDZ