Ronaldo Luís Nazário de Lima

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
VVujek

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: VVujek »

Był jest i będzie moim idolem.Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Interu którzy zaczęli kibicować  97,98,99 :)  
Forza Inter,Forza Ronaldo  :hold:  :piwko:
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: FReeFonix »

Najbardziej zapamietałem jego gre na Mundialu 2002. Cudo! Dla mnie on jest tak samo dobry jak Pele.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

A teraz sobie wyobraźcie kilka lat wstecz jeśli była by ta sama sytuacja co dziś,Ronaldo świetne występy w Interze i reprezentacji no to City albo inna Czelska wykłada za niego furę pieniędzy i co ? I zamiast dryblingów,porywających akcji mielibyśmy kolejnego robota biegającego od bramki do bramki aż jakiś Terry czy Ferdinand nie złamie mu nogi,nawet nie wiecie jak się ciesze że zdążyłem jeszcze obejrzeć ostatki prawdziwej magii futbolu,Zidane,Ronaldo,Del Piero,Maldini,Zanetti...
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

Obrazek
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: timon »

Od niego zaczela sie moja milosc do pilki i do Interu. Najlepszy pilkarz jakiego widzialem. Szkoda ze zniszczyly go kontuzje, gdyby zagral caly sezon 02 nie musielibysmy wygrywac w ostatnim meczu z Lazio tylko mielibysmy mistrza ze 4 kolejki przed koncem. Fenomen
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Woo-cash »

Nerazurro_ pisze: Jezu...jaki on gruby  :shocked:
Chudy nie jest. Coś tam kiedyś było że on ma jakąś chorobę że przez nią tak tyje. Jednak jak dla mnie to jego choroba nazywa się Cheesburger i Piwo.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

Podobno przez tarczycę tak tyje,no ale pewnie niesportowy tryb życia dał się we znaki.
Obrazek
kurpi
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:26
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: kurpi »

RONALDO jest tylko jeden! R9 <3
qjaf

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: qjaf »

Pilkarzy sprzed dekady, czy wiecej lat zawsze troche koloryzujemy, ale w przypadku kilku nazwisk nie sposob inaczej o nich mowic jako "zachwycajacych". Ronaldo 1 raz widzialem na mś w 98 r. (pamietna absencja w finale!). Napastnik kompletny, ale jako czlowiek? Trudno sie wypowiedziec, ale orderu za wiernosc i przywiazanie do barw klubowych, to bym mu nie wreczyl :D Najciekawsze jest to, ze za 10 lat nasi rowiesnicy tez napisza, ze Ronaldo jest tyko jeden. Cristiano;) Trzeba mu oddac, ze bilansem nie odstaje od Brazylijczyka. Troche mnie wnerwia, jak ktos pisze, ze to "pedal", a Messi to "troll", "hormonek" itd. Umowmy sie, kazdy kibic chcialby miec jednego z nich w swojej druzynie.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: pewny »

Ronaldo przy losowaniu eliminacji MŚ 2014 wylosował nam w ostatniej chwili Anglie zamiast Hiszpanii, myśle ze to duży plus dla nas no i duży plus nalezy sie jemu samemu za tak szczęsliwy traf... :)

myśle ze warto to zaznaczyc, bo takie sytuacje układają historie, a historie pisze życie...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
InterTommy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2010, 16:38
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: InterTommy »

Jestem podobnego zdania co większość z was. Dzięki niemu nie tylko zacząłem kibicować Interowi, ale też zaczęła się dla mnie przygoda z piłką. Dla mnie najlepszy piłkarz w historii...

Niestety powinniśmy pamiętać, że jest chyba jednym z największych zdrajców w historii :

Barcelona--->Real Madryt
Inter--->AC Milan
FLAMENGO--->CORINTHIANS

Osobiście nigdy nie wybaczę mu tego, że odszedł, a potem wrócił grać w Milanie... Pozdro!
\"Ma dimmi cosa c\'e di meglio,
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria?\"

\"Ale powiedz mi co jest lepszego,
Niż długie cierpienie aby osiągnąć sukces?\"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Woo-cash »

quote author=InterTommy link=topic=2692.msg147033#msg147033 date=1312709497]
Niestety powinniśmy pamiętać, że jest chyba jednym z największych zdrajców w historii :

Barcelona--->Real Madryt
Inter--->AC Milan
FLAMENGO--->CORINTHIANS

Osobiście nigdy nie wybaczę mu tego, że odszedł, a potem wrócił grać w Milanie...
[/quote]
Na pal go! Za jego zdradzieckie występki. Niech kona w męczarniach! A co.
A Zlatanowi, Seedorfowi, Pirlo i wielu wielu innym odpuściłeś winy?  :lol3:[
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Borowa »

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Ciekawostka, nigdy o tym wcześniej nie czytałem.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: pewny »

niektóre prawdy wychodzą po latach... szkoda że odszedł, bo później w Realu strzelał jak maszynka... był formie po mistrzostwach...

no i teraz wyszło dlaczego zagrał w Milanie... chciał nam zrobić na złość po tym jak Moratti go potraktował :)
ale to wyjdzie jeszcze w innym wywiadzie :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Klinsi64

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Klinsi64 »

to że przeszedł do Milanu raczej o nim źle świadczy nie o Morattim który traktował go jak syna gdy ten był kontuzjowany(na 5 sezonów opuścił 3) 45 mln od Realu to była dobra cena za zawodnika
o niepewnym zdrowiu,nie ma co narzekać bo dzięki odejściu Ronaldo mogliśmy podziwiać w barwach Interu tak znakomitych napastników jak Crespo,Batistuta,czy Julio Cruz ;)
Batontoboss
Posty: 61
Rejestracja: 3 lut 2012, 23:30

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Batontoboss »

To że był najlepszy i tak nic nie zmieni :)  :hold: RONALDO!
Obrazek
Dlaczego Cię z nami nie ma???
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Mora »

https://www.youtube.com/watch?v=LV0PImA4JLc

Skrót meczu legend Realu Madryt i Romy. Salgado, Morientes, Raul czy Figo praktycznie się nie zmienili od zakończenia kariery. Ronaldo wygląda jakby zjadł Ryszarda Kalisza i zagryzł Magdą Gessler :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ