Luc Castaignos

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Raffal »

ja nie przypominam sobie ani jednego dobrego zagrania ww Pana w barwach Interu, a skoro ktoś taki ma dostawac szanse to dlaczego nie Alibec, Destro czy Bessa ?!? poki co oni bardziej na to zasługują
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Baszczu »

Raffal pisze: ja nie przypominam sobie ani jednego dobrego zagrania ww Pana w barwach Interu, a skoro ktoś taki ma dostawac szanse to dlaczego nie Alibec, Destro czy Bessa ?!? poki co oni bardziej na to zasługują
Castaignos strzelił kapitalnego gola Celticowi, wykazał się również dużym spokojem strzelając gola w Sienie (a wtedy jeszcze było o co walczyć). Destro dobrze sobie radzi z tego co śledzę jego losy (mówię tylko o liczbie trafień, bo meczów z jego udziałem nie oglądam) i jest to jakaś opcja na przyszłość. Alibec miał swoje szanse za Beniteza, ale nie potrafił ich wykorzystać (no ale fakt faktem jakoś super dużo ich nie dostał). Teraz w Mechelen też szału nie robi. Wśród napastników aż prosi się, by dać też szansę Longo, bo chłopakowi żre niesamowicie! Bessa ma przebłyski, widziałem parę jego zagrań i może to być materiał na bardzo dobrego zawodnika. Musi jednak być silniejszy psychicznie, bo karne marnuje na potęgę. Pięknie rozwija się Alborno, w defensywie dobrze radzi sobie Spendlhofer. Zobaczymy jak rozwinie się Crisetig.

Warto zobaczyć w środę mecz półfinałowy w Next Gen Series przeciwko - a jak - Marsylii :-). Mam nadzieję, że będą dobre streamy. W finale czeka już Ajax, który rozgromił w drugim meczu półfinałowym Liverpool aż 6:0 i pewnie przejedzie się tak po nas jak i po Marsylii, ale z Francuzami mamy do wyrównania parę rachunków...
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Luc Castaignos

Post autor: tomiko85 »

młodzi gracze rzadko kiedy mają okazję zagrać, nowy trener będzie miał misję stworzenia nowej drużyny co zmusi do stawiania na młodych zawodników, potrzebna jest przebudowa wszystkich formacji zaczynając od bramki kończąc na ataku. Chciałbym zobaczyć Suareza w koszulce INTERU ale to wydaję się nierealne, rok temu można go było wyciągnąć z Ajaxu , teraz Liverpool nei puści go za nic ..świetny napastnik
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Odp: Luc Castaignos

Post autor: luuki »

Przychodził jako wielka nadzieja klubu, a odchodzi jako 'słaby' piłkarz bez praktycznie żadnego nabytego doświadczenia. Jest mi smutno, że Inter zmarnował rok jego kariery i nawet nie dawał mu szans na to by się rozwinął i pokazał. Szkoda, bo widać, że On sam nie chciał takiego rozwiązania i nadal kocha Inter.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2012, 19:25 przez luuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Piekarz »

Czemu ja rok temu czułem pewność, że tak się to potoczy?


A, Arnautović.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Lamatico »

Piekarz pisze:
A, Arnautović.
Uprzedziłeś mnie z Arnautovicem też mi teraz ba myśl przyszedł Casta zagrał jednak nieporównywalnie więcej w porównaniu do Arny.
IlCapitano

Odp: Luc Castaignos

Post autor: IlCapitano »

Idiotyzmem było sprowadzenie go, chłopaczyna zmarnował sobie rok kariery. Zadziwiające jest jednak to, że kupiliśmy go za bodajże 3 miliony euro, a odejść ma za 7 :) Może w końcu starczy nam na Silvestre...
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Blablarzynca »

Spokojnie. Strzeli w pierwszym sezonie 15 bramek, to nasi się nim zaczną interesować.
all in the game, yo, all in the game
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Luc Castaignos

Post autor: tomiko85 »

oby został , dobry grajek moze z niego byc
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Luc Castaignos

Post autor: MiRas. »

Nigdy nie byłem fanem talentu Castaignosa i pewnie nie będę, ale... uważam, że potraktowano go bardzo nie w porządku, tym bardziej, gdy patrzy się na to jak traktuje się u nas leśnych dziadków, a jak traktuje ludzi młodych, ambitnych.

Chłopak miał wielkie marzenia, nazywano go drugim Henrym (nie wiem na jakiej podstawie), a my zmarnowaliśmy mu rok kariery. Dobrze, że odchodzi, nie będziemy na sumieniu mieli kolejnego piłkarza. Zresztą bądźmy szczerzy, widząc co robi się w Interze, to śmiało można powiedzieć, że podobny los czeka Alborno, Y. Del Piero, Bocar'a czy Livaję.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Luc Castaignos

Post autor: sampam »

Chlopak regularnie strzelal w reprezentacjach mlodziezowych Holandii, wiec trudno uwierzyc, ze nagle stal sie byle jakim, czy tez przecietnym pilkarzem. Transfer do Anglii to chyba dobre rozwiazanie, dla 2 "zwasnionych" stron.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Luc Castaignos

Post autor: magneto86 »

Szkoda tylko chłopaka, bo stracił rok, a nasi trenerzy nie dali mu zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Luc Castaignos

Post autor: pewny »

nie pierwszy grajek który się u nas marnuje...

ap ropo wartości... jeśli to prawda że w grę wchodzi za niego 7 mln euro, to szczerze mówiąc jego wartość wzrosła podwójnie... bo chyba daliśmy za niego 3.5 mln o ile dobrze pamiętam...??
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Nen »

Lamatico pisze:
Piekarz pisze:
A, Arnautović.
Uprzedziłeś mnie z Arnautovicem też mi teraz ba myśl przyszedł Casta zagrał jednak nieporównywalnie więcej w porównaniu do Arny.
Tylko Arna był w Interze, w którym w genialnych formach byli Milito i Eto'o do tego nieobliczalny Balotelli no i Pandev, który w tym okresie grał dobrze. Z kim Castaignos niby przegrał rywalizację? Z gwiazdorem Forlaxem czy Giampaolo "strzel w gołębia" Pazzinim?
God protect me
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Kubus »

Nen pisze:
Lamatico pisze:
Piekarz pisze:
A, Arnautović.
Uprzedziłeś mnie z Arnautovicem też mi teraz ba myśl przyszedł Casta zagrał jednak nieporównywalnie więcej w porównaniu do Arny.
Tylko Arna był w Interze, w którym w genialnych formach byli Milito i Eto'o do tego nieobliczalny Balotelli no i Pandev, który w tym okresie grał dobrze. Z kim Castaignos niby przegrał rywalizację? Z gwiazdorem Forlaxem czy Giampaolo "strzel w gołębia" Pazzinim?
Dodając że Arna to było niezłe ziółko, no ale skoro Balotelli gral to i Arna by nie zaszkodził, a potencjał miał chyba podobny...
Obrazek
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Don_Balon »

Przeglądając włoskie serwisy i kilka innych stron, zauwazyłem, że plan sprzedaży Luc'a wywołał małe zniesmaczenie wśród kibiców. Jest to jakby podsumowanie ostatnich wydarzeń na rynku.
Ludzie piszą krytycznie o planie kupna Handanovica i Destro i kładą nacisk na różnice celów między Interem, a Juve. Dama kupuje gwiazdy calcio, gdy Inter celuje w Destro i Mundygaia (czy jak tam sie pisze). Co gorsza, Moratti i spółka myślą, że ci zawodnicy podniosą poziom.

Kibice nie rozumieją dlaczego sprzedaje się nowego Henry'ego (dobra, przesada), a zostawia Stankovicia i Chivu. Oberwało sie także Maiconowi. Właściwie pierwszy raz czytałem opinie włoskich kibiców, którzy nie wspominali 2010 i "nie wierzyli" w wielkich mistrzów, a nawet ich krytykowali.


PS. Plotki przed mercato (i nowym sezonem) są genialne. W ciagu tygodnia nastroje spadły z nieba (nowy stadion, Lucas, Lavezzi + p.X) do piekła (już w czerwcu przewiduje się, że Inter będzie miał słaby sezon) :D:D:D
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Luc Castaignos

Post autor: sampam »

Skad to zdziwienie? Wystarczy sobie odpowiedziec na pytanie, jakim budzetem (perspektywami?) dysponuje Juve, a Inter czy inne kluby we Wloszech. Kilka tygodni temu ktos umiescil news na glownej stronie z ktorego wynikalo chyba, ze Inter ma do wydania ok. 30 mln czy nawet mniej na transfery, to wiele tlumaczy.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 15:38 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Don_Balon »

tyle, ze Juve niedawno grało w Serie B, a nastepnie pałętalo się w środku tabeli. Inter z koleji wygrał 5 mistrzostw i CL. Mozna elegancko streścić - ktoś porzadnie sp.lił sprawe.

Zreszta wystarczy sobie zestawic Marotte i Brance i już wiemy jakie perspektywy widnieją przed klubami... Mimo wszystko wciąż wierze nagłe oświecenie zarządu.
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Luc Castaignos

Post autor: pewny »

Luca w Twente strzelił już 3 bramki i zaliczył 2 asysty (11 spotkań). Fajnie że gra, a nie grzeje ławę...
ODPOWIEDZ