Luc Castaignos

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Don_Balon »

Przeglądając włoskie serwisy i kilka innych stron, zauwazyłem, że plan sprzedaży Luc'a wywołał małe zniesmaczenie wśród kibiców. Jest to jakby podsumowanie ostatnich wydarzeń na rynku.
Ludzie piszą krytycznie o planie kupna Handanovica i Destro i kładą nacisk na różnice celów między Interem, a Juve. Dama kupuje gwiazdy calcio, gdy Inter celuje w Destro i Mundygaia (czy jak tam sie pisze). Co gorsza, Moratti i spółka myślą, że ci zawodnicy podniosą poziom.

Kibice nie rozumieją dlaczego sprzedaje się nowego Henry'ego (dobra, przesada), a zostawia Stankovicia i Chivu. Oberwało sie także Maiconowi. Właściwie pierwszy raz czytałem opinie włoskich kibiców, którzy nie wspominali 2010 i "nie wierzyli" w wielkich mistrzów, a nawet ich krytykowali.


PS. Plotki przed mercato (i nowym sezonem) są genialne. W ciagu tygodnia nastroje spadły z nieba (nowy stadion, Lucas, Lavezzi + p.X) do piekła (już w czerwcu przewiduje się, że Inter będzie miał słaby sezon) :D:D:D
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Luc Castaignos

Post autor: sampam »

Skad to zdziwienie? Wystarczy sobie odpowiedziec na pytanie, jakim budzetem (perspektywami?) dysponuje Juve, a Inter czy inne kluby we Wloszech. Kilka tygodni temu ktos umiescil news na glownej stronie z ktorego wynikalo chyba, ze Inter ma do wydania ok. 30 mln czy nawet mniej na transfery, to wiele tlumaczy.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 15:38 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Luc Castaignos

Post autor: Don_Balon »

tyle, ze Juve niedawno grało w Serie B, a nastepnie pałętalo się w środku tabeli. Inter z koleji wygrał 5 mistrzostw i CL. Mozna elegancko streścić - ktoś porzadnie sp.lił sprawe.

Zreszta wystarczy sobie zestawic Marotte i Brance i już wiemy jakie perspektywy widnieją przed klubami... Mimo wszystko wciąż wierze nagłe oświecenie zarządu.
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Luc Castaignos

Post autor: pewny »

Luca w Twente strzelił już 3 bramki i zaliczył 2 asysty (11 spotkań). Fajnie że gra, a nie grzeje ławę...
ODPOWIEDZ