Diego Forlan

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Forlan

Post autor: pewny »

Eto'o juz strzelił bramke na Anży w lidze, teraz czekamy na bramki Forlana w nowych barwach :)

ładny gol w teoretycznie trudnej sytuacji do strzału:

http://www.youtube.com/watch?v=0jiSEX0xdJI


no i ten numer na koszulce 99 :D the best

http://www.youtube.com/watch?v=YK4lK723bUg
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Inler
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2009, 22:45

Odp: Diego Forlan

Post autor: Inler »

Z odejściem Eto'o i przyjsćiem Forlana i reszty jest trochę podobna sytuacja co z odejściem Ibry. Po słabym sezonie odchodzi zawodnik, który ciągnie grę, a przychodzi kilku nowych, dzięki czemu drużyna zyskuje i zalicza fantastyczny sezon. Oby moje przewidywania się potwierdziły.
It was the wicked and wild wind
Blew down the doors to let me in
Shattered windows and the sound of drums
People couldn't believe what I'd become
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Diego Forlan

Post autor: cor72z »

ZanettiCK pisze: Ech, mnie najbardziej martwi jego wiek. Wątpię, czy będzie miał siły na rozgrywanie dwóch meczów w tygodniu. A będzie musiał tak grac, w końcu przychodzi jako substytut dla Eto'o. Skoro już przyjdzie Diego, nie ma co liczyc na sprowadzenie np. Teveza, na którego, nie ukrywam, liczylem. Nie nastawiajmy się specjalnie i nie patrzmy na Forlana przez pryzmat gry w reprezentacji, bo to zupełnie inna bajka, o czym wielokrotnie się przekonywaliśmy. 8 goli w 32 ligowych meczach, a przecież w La Liga łatwiej się strzelcom wiedzie...
Nie zapominaj, że facet dwa razy zdobył Złotego Buta. Zeszły sezon miał trudny, bo faktycznie forma mu wyraźnie spadła, ale gdyby nie konflikt z trenerem Atletico, to by częściej występował i przynajmniej 15 goli by wbił. Owszem, nie jest to już zawodnik, który nam samodzielnie będzie wygrywał trofea ale jest prawdziwym profesjonalistą i na pewno będzie dawał z siebie wszystko w meczach i niedługo nikt nie będzie już żałować tych paru groszy...
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Forlan

Post autor: Serpente »

Oby tylko kontuzje go omijały,tamten sezon był totalną klapą dla Forlana,już nawet kibice Atletico gwizdali na niego,mam jednak nadzieję że nie będzie często pauzować a i bramkarze rywala będą mieli co wyciągać z siatki.
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Forlan

Post autor: Serpente »

Mam nadzieję że wczorajszy występ to jednorazowy numer,po prostu "nie wszedł w mecz",nie rozumie się jeszcze z resztą zespołu ale wkurzało mnie że więcej go było w obronie jak w ataku,na + ładna bramka !
Obrazek
zidek
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:59

Odp: Diego Forlan

Post autor: zidek »

Po Forlanie było widać że jest zszokowany, co chwile wracał się pod własne pole karne za piłkarzami drużyny przeciwnej. Nie widoczny był, ale brame sieknął. Z meczu na mecz powinno być lepiej.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Diego Forlan

Post autor: FReeFonix »

Wczoraj wydawał sie zagubiony na boisku, na poczatku w ogole nie bylo go widac, potem nie wiem czemu wracal sie tak gleboko do defensywy. Przynajmniej strzelil gola w swoim debiucie. Powinno byc coraz lepiej.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Diego Forlan

Post autor: g0raFCI »

Imponujący nie był, ale bramka jakby nie było ładna. Będzie dobrze.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Diego Forlan

Post autor: piotrek7 »

Forlan kontuzjowany na 2 miesiące, a więc rundę jesienną ma już z głowy.
Można powiedzieć, że pięknie się jego przygody z Interem układa. Ale chyba nie mogło być inaczej skoro 32 letni napastnik, nie mający wakacji od 2 lat, jeździ, a właściwie lata (tysiące kilometrów) na mecze kadry do Ameryki Południowej.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Diego Forlan

Post autor: Kubus »

piotrek7 pisze: Forlan kontuzjowany na 2 miesiące, a więc rundę jesienną ma już z głowy.
Można powiedzieć, że pięknie się jego przygody z Interem układa. Ale chyba nie mogło być inaczej skoro 32 letni napastnik, nie mający wakacji od 2 lat, jeździ, a właściwie lata (tysiące kilometrów) na mecze kadry do Ameryki Południowej.
Ależ z niego biedaczek  :cry:

Chłopie on się jeszcze nawakacjuje jak ty bedziesz zapierdzielał ciężko harując na kopalni czy w innych zakładach chemicznych. Jak ja bym chciał być na jego miejscu, właściwie to on jest już na emeryturce. Do gry się zbytnio nie przykłada chyba, nie ma się co rozczulać nad piłkarzami, bo oni w tydzień zarabiają więcej niż ty przez cały rok. A jeżeli po prostu sądzisz że jest zbytnio przemęczony to on chyba powinien wyczuć ten moment i zakończyć karierę, albo choćby karierę reprezentacyjną, w tedy będzie mniej przemęczony.

PS: Ja mimo wszystko wierzę że Forlan zacznie pokazywać na co go tak naprawdę stać.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Diego Forlan

Post autor: Kusy »

Szkoda że Forlan wyleciał aż na 2 miesiące, mimo że nie błyszczał w tych spotkaniach co grał, ale to zrozumiałe, musi się zgrać z zespołem i przyzwyczaić do Seria A. Ja tam w niego nadal wierzę i mam nadzieje że jak wróci to da nam jeszcze dużo bramek;)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Diego Forlan

Post autor: piotrek7 »

Kubuś:) pisze:
piotrek7 pisze: Forlan kontuzjowany na 2 miesiące, a więc rundę jesienną ma już z głowy.
Można powiedzieć, że pięknie się jego przygody z Interem układa. Ale chyba nie mogło być inaczej skoro 32 letni napastnik, nie mający wakacji od 2 lat, jeździ, a właściwie lata (tysiące kilometrów) na mecze kadry do Ameryki Południowej.
Ależ z niego biedaczek  :cry:

Chłopie on się jeszcze nawakacjuje jak ty bedziesz zapierdzielał ciężko harując na kopalni czy w innych zakładach chemicznych. Jak ja bym chciał być na jego miejscu, właściwie to on jest już na emeryturce. Do gry się zbytnio nie przykłada chyba, nie ma się co rozczulać nad piłkarzami, bo oni w tydzień zarabiają więcej niż ty przez cały rok. A jeżeli po prostu sądzisz że jest zbytnio przemęczony to on chyba powinien wyczuć ten moment i zakończyć karierę, albo choćby karierę reprezentacyjną, w tedy będzie mniej przemęczony.

PS: Ja mimo wszystko wierzę że Forlan zacznie pokazywać na co go tak naprawdę stać.
Ale chyba rozmawiamy o piłce nożnej, a nie o kopaniu rowów. Nie rozpocząłem tematu o dysproporcji w zarobkach w różnych branżach, ani specjalnie się nad Forlanem nie rozczulałem, więc nie wiem dlaczego się do mnie odnosisz.
Na pewno masz racje w kwestii wygórowanych pensji w klubach, ale jednak standardem jest, że piłkarze min. powinni mieć wolne przez jakąś część roku, bo to wpływa na ich późniejszą postawę. Napisałem gdzie trzeba szukać przyczyn kontuzji i tyle.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Forlan

Post autor: Serpente »

A ja myślę że on już się skończył,do tego teraz ta kontuzja,ehh,znowu wpakowaliśmy się w szambo,pensja pewnie nie mała i trzeba będzie go trzymać bo wątpię że ktoś chciałby go jeszcze kupić.
Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Diego Forlan

Post autor: kachol »

Forlan z Zarate mieli zastąpić Eto, narazie fakt jest taki, że bez Eto jest ciężko... to on ciągnął grę zespołu w tamtym roku, w tym go nie ma i wyniki są jakie są... Dla mnie na tą chwilę Forlan nie gra lepiej niż Pandev, więc jego brak nie jest specjalnym osłabieniem...
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Diego Forlan

Post autor: Kaamilos1908 »

Jeszcze zobaczycie że Zarate i Forlan to będzie idealny duet jeden z lepszych w lidze.... Szybki dobry technicznie przebojowy Zarate i Profesor Forlan dobre dogranie technika uderzenie gra głową... Będą jeszcze błyszczeć...
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Forlan

Post autor: pewny »

wczoraj Forlan grał zaledwie 10-12 minut, a pokazał że umie przytrzymać piłkę, mądrze podać... oddał ładny celny strzał...

od razu pewno nie będzie grał przez całe 90 minut, bo kontuzja zawsze robi swoje... ale na weekendzie powinniśmy go zobaczyć co najmniej na 30 minut gry
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Diego Forlan

Post autor: Orzeu »

świetną zmianę dał wczoraj. Porównajcie sobie 'spalonego' Milito ze 'spalonym' ponoć Forlanem. Widać różnicę
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Diego Forlan

Post autor: Pablusso »

Mysle, ze paradoksalnie kontuzja Forlana moze wyjsc i jemu i nam na dobre. Odpoczal, jest glodny pilki, a jesli napastnik odczuwa glod gry zawsze daje z siebie maksimum, co zreszta pokazal tez wczoraj Poli.
Obrazek
sig by Orzeu
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Diego Forlan

Post autor: Orzeu »

Pablusso pisze: Mysle, ze paradoksalnie kontuzja Forlana moze wyjsc i jemu i nam na dobre. Odpoczal, jest glodny pilki, a jesli napastnik odczuwa glod gry zawsze daje z siebie maksimum, co zreszta pokazal tez wczoraj Poli.
no wczoraj było widać już jak go pokazywali na ławce że się palił do gry. Powinien z Ceseną wybiec od pierwszej minuty, najlepiej z Zarate.
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Diego Forlan

Post autor: Kaamilos1908 »

Dokładnie cały czas o tym pisze atak do wymiany Zarate i Forlan od pierwszej minuty jedyna nadzieja... Milito Wypalony a Pazzini też sporo marnuje nic ciekawego ten duet nie pokazuje... A Zarate jak wchodzi to np w 70 min dopiero on musi grać od pierwszej min...
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Forlan

Post autor: pewny »

Forlan wypada z gry na minimum miesiąc czasu... :/

wielu liczyło na jego powrót i doświadczenie...

krótko mówiąc lipa
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Tobi
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2011, 23:12

Odp: Diego Forlan

Post autor: Tobi »

Wiedziałem, że nie ma co ściągać piłkarza po 30-tce. Szkoda, bo to naprawdę świetny zawodnik, ale już swoje lata ma.
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Diego Forlan

Post autor: Kaamilos1908 »

Za to Nie rozumie czemu w pełni sił Zarate nie gra... Tylko słaby Pazzini...
*Fc Internazionale 1908*
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Diego Forlan

Post autor: and »

Tak się kończy (często) kupowanie "dziadka" z nazwiskiem.
Forza młodzież !!
Grande Inter !!!
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: Diego Forlan

Post autor: Damiano »

Taki dziadek jeden może być w ataku, doświadczony lis pola karnego jest przydatny  tylko, że my mamy już Milito w tej roli.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Forlan

Post autor: Serpente »

Ale mnie wkur**ł dzisiaj tą sytuacją w której miał 200% okazję, nie dosyć że ją spartolił jak jakiś amator to jeszcze w sposób jaki się złożył do tego strzału, tak kopnął to od niechcenia jakby mu kazano, Mourinho to by go za te kudły chyba w momencie stargał z murawy...
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Forlan

Post autor: pewny »

a więc staje się faktem że Diego odchodzi... myślę że wyjdzie nam to na dobre... kwestie finansowe też są ważne (8mln euro oszczędności z tego tytułu), ale przede wszystkim opuszcza nas kolejny grajek emeryt...

Lucio, teraz Forlan, no nawet idzie to w dobrym kierunku...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Diego Forlan

Post autor: sampam »

Nowe otwarcie w Interze stalo sie faktem. Forlan? Przynajmniej nie bylfinansowa pijawka:)
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Diego Forlan

Post autor: cor72z »

Wielka szkoda, że u nas trafiła się taka skaza na bardzo bogatej i imponującej karierze Diego. Cieszę się natomiast, że odszedł, przestał się u nas ośmieszać i czerpać grubą kasę. Mógł jednak zdecydować się na wycieczkę do Brazylii rok temu ale kto wtedy wiedział, że aż tak jego forma zejdzie na psy...
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Diego Forlan

Post autor: Chuchu »

Przynajmniej zachował się jak profesjonalista. Przyszedł, dał z siebie wszystko, no ale że kompletnie mu nie szło to grzecznie, bez robienia zbędnych problemów zgodził się odejść.
Ostatnio zmieniony 6 lip 2012, 17:45 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ