Coutinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Coutinho

Post autor: peter0512 »

Nie ta liga, nie Ci obrońcy. Niestety. Angielska, czy hiszpańska liga jest dobra dla takich piłkarzy. W Serie A trzeba być silnym fizycznie, albo bardzo dobrym.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Coutinho

Post autor: andyvdm »

Dwie wspaniale asysty po 1 polowie naszego zbyt slabego na Inter Coutinho

Obrazek
Obrazek
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

zeby chociaz szanse dostal na gre napewno by sie wykazal ale lepiej grac ogorami teraz deki na catanie wraca sklad bedzie marzenie naszego wspanialego trenera
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

w sumie na inter zaslaby bylby messi i neymar gdyby swiat ich nie znal a grali by jak teraz strama by ich trzmal a na lawie a moras sellnol bo po co myslec o przyszlosci teraz jest teraz a teraz jest cambiaso to wystarczy
Klinsi64

Re: Coutinho

Post autor: Klinsi64 »

w Liverpoolu nie grają Zanetti,Cambiasso i inne kloce :) mamy kliku zawodników którzy w innych warunkach prezentowali by się o niebo lepiej,nazwisk nie wymienię bo mogłyby kontrowersje zaistnieć w temacie :D
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Coutinho

Post autor: miniu86 »

Strama gdy mecze były rozstrzygnięte wolał wpuszczać weteranów. Taki jest właśnie ten jego projekt odmładzania.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Coutinho

Post autor: Matteo »

Klinsi64 pisze:w Liverpoolu nie grają Zanetti,Cambiasso i inne kloce :) mamy kliku zawodników którzy w innych warunkach prezentowali by się o niebo lepiej,nazwisk nie wymienię bo mogłyby kontrowersje zaistnieć w temacie :D
Dla mnie choćby Alvarez który czasami nie ma z kim wymienic podań, ale to tylko takie moje małe spostrzezenie:)
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Coutinho

Post autor: Dejwid »

Spoko, poczekajmy az przestaną grać z rzadziakami i Cou będzie musiał dać coś ekstra oprócz powiezienia jakiegos czarnego kloca z Wigan;D Aczkolwiek ja sie tam ciesze, bo w PL ma wiecej miejsca i zwinnosc na Wigany i inne prowincionalne kluby wystarczy.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Coutinho

Post autor: kulasiak »

Różnica jest taka, że w Anglii młody zawodnik zawali dwa, trzy mecze to się go od razu nie skreśla jak u nas. Do tego zewsząd na stadionie czuć wsparcie i niemal każde dobre zagranie młodych debiutantów jest oklaskiwane. Natomiast w Interze czy się zawali czy zagra przynajmniej przyzwoicie(patrz Benassi) to i tak młodych czeka ławka, a grają starzy, którzy powinni co najwyżej wchodzić z ławki by pomagać przez te 20-30 ostatnich minut doświadczeniem i umiejętnościami gdy mają jeszcze siły.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Coutinho

Post autor: Orzeu »

z takim Suarezem zamiast np. Pazziniego to każdy by pograł :P
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Coutinho

Post autor: interfann »

schodząc troche z tematu Coutinho pragnę powiedzieć iż macie racje co do młodych. Póki nie zmieni się mentalność w bani Morasia i Straciateli to nie będzie mowy o młodych w pierwszej 11.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Coutinho

Post autor: magneto86 »

Cou 2 asysty, Pazzo 2 bramki, to nie przypadek że przeciętni u nas zawodnicy po odejściu grają dużo lepiej :(
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

magneto86 pisze:Cou 2 asysty, Pazzo 2 bramki, to nie przypadek że przeciętni u nas zawodnicy po odejściu grają dużo lepiej :(
pazzini ? wez nei parodiuj ja co mecz milanu sie zastanawiam jak taki lamus taki nikt zaszedł tak daleko przeciez on nie umie nawet juniora okiwac czasem ufarci to chyba caly tydzien wali se konia i ze zmeczenia po tych doznaniach kolejny mecz zawala znowu on jest dobry zeby wlozyc do podania glowe czy noge nic po za tym
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

albo to gadanie zanetti zanetti on niczym ise nie wyroznia chyba ze wiekiem bo napewno nie pokazuje wiecej niz mowglby pokazac taki mbaye benasi zalezy tylko od pozycji na jakiej gra na kazdej jest przecietniakiem moim zdaniem na pozostanie w klubie z lm 2010 zasluguje tylko samuel ktory robi najwiecej w defensywie a jak glowkuje z roznych czy np ta bramka z milanem i milito mimo wieku diego jest dalej najlepszy szkoda tej kontji niestety nie moglo polamac takiego cambiaso zanetiego tylko ich biednemu to zawsze piach w oczy i chuj w dupe
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Coutinho

Post autor: miniu86 »

Niepojęte. Jak był Coutinho to nie było dla niego miejsca w składzie, a teraz wystawia Benassiego na skrzydle.
Excubitor
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2006, 12:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Coutinho

Post autor: Excubitor »

Niepojęte jest to, że jeden Coutinho w Liverpoolu biega więcej niż cały nasz skład. Mam nadzieję, że niedługo zagramy z Liverpoolem, fajnie byłoby gdyby Kołtun mógł uświadomić kilku osobom jak wielki błąd popełnili sprzedając go.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Coutinho

Post autor: Woo-cash »

Bardzo lubiłem tego zawodnika. Nie ukrywam że trochę mnie zabolała sprzedaż Brazylijczyka do Liverpoolu. Niewątpliwie talent chłopak ma. Jednak uważam że w Interze nie było mu dane rozwinąć w pełni swoich umiejętności. Nie chcę być jakiś źle usposobiony do klubu ale chciałbym aby kiedyś ten kto był odpowiedzialny za transfer Coutinho popukał się kiedyś w czoło i powiedział "jaki błąd popełniłem sprzedając go".
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Coutinho

Post autor: pewny »

http://www.youtube.com/watch?v=EmvMgu_EPjQ

tak Coutinho daje wygraną The Reds, być może bramka na wagę mistrzostwa
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Coutinho

Post autor: Odet »

oby była, już wolę Liverpool niż Chelsea.

Ja odejścia Cou nie żałuję, cena była adekwatna do jego umiejętności. A u nas i tak by się nie rozwinął.

Pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Coutinho

Post autor: Seba »

Coutinho jest kolejnym przykładem jak szkoli się młodzież w Interze. Wiecznie kontuzjowany, potykał się o własne nogi, krótko mówiąc zawodził. Po jednym sezonie w Liverpoolu przewyższa dynamiką i sprytem wszystkich zawodników Interu..
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Coutinho

Post autor: Jaszczu91 »

Seba. pisze:Coutinho jest kolejnym przykładem jak szkoli się młodzież w Interze. Wiecznie kontuzjowany, potykał się o własne nogi, krótko mówiąc zawodził. Po jednym sezonie w Liverpoolu przewyższa dynamiką i sprytem wszystkich zawodników Interu..
Destro, Bonucci, Balotelli, Santon. To wychowankowie Interu... Więc chyba szkolić klub potrafi. Problem w tym że nie stawia się na utalentowana młodzież.

Co do Cou to uważam że jest to kolejny przykład pokazujący że nie trzeba mieć doświadczenia i dużo masy miesniowej żeby dobrze grać w piłkę. Talent praca i zaufanie trenera robią swoje. Mnie najbardziej zadziwia gra Cou w defensywie. Dzisiaj kilka razy jeździł na dupie i zaliczył kilka odbiorow. Zrobił ogromny postęp i cieszy mnie to bo bardzo tego zawodnika lubiłem i lubie.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Coutinho

Post autor: Odet »

Seba. pisze:Coutinho jest kolejnym przykładem jak szkoli się młodzież w Interze. Wiecznie kontuzjowany, potykał się o własne nogi, krótko mówiąc zawodził. Po jednym sezonie w Liverpoolu przewyższa dynamiką i sprytem wszystkich zawodników Interu..


dokładnie !!!

Pozdr.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Coutinho

Post autor: hQ »

Dla mnie Cou dzisiaj Man of the match. Cały Liverpool zagrał fantastycznie (trochę mnie zawiódł Suarez, na upartego mógł i 5 żółtych kartek wyłapać za kładzenie się), ale Coutinho dzisiaj niemal perfekcyjnie. Nie tyle co strzelił zwycięską bramkę, dawał kapitalne piłki, świetnie dryblował, co - jak wcześniej ktoś wspomniał - świetnie pracował w obronie. Wkurza mnie argument, że na ligę włoską nie miał warunków. Gówno prawda, to taki stereotyp. Zwinny i szybki zawodnik nie potrzebuje masy by minąć przeciwnika czy odebrać piłkę.

No i też trzeba powiedzieć, że on w tym Liverpoolu ma z kim grać. Dostaje piłkę, a do gry ma kolejnych pięciu ofensywnie nastawionych partnerów. U nas w swym ostatnim sezonie z reguły miał Wesa (dopóki grał) i napastnika. Potem obaj z Holendrem nie grali, przyszedł Schelotto.. po co wspominać..
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Coutinho

Post autor: Nen »

Ile ten płacz po Kołtunie jeszcze będzie trwał?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Coutinho

Post autor: Czarson »

Na tym transferze skorzystal zarowno on jak i Inter. Nasz klub nigdy nie mial i nadal nie ma czasu na ogrywanie takich grajkow( mam nadzieje, ze to sie zmieni). Poza tym Coutinho z Liverpoolu to nie jest ten pilkarz, ktory wbiegal w obroncow rywali na boiskach serie a.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Coutinho

Post autor: hQ »

Ciekawe, że Liverpool ma czas na ogrywanie Coutinho, Sterlinga, Flanagana. To takie głupie podejście. My przez ten czas zamiast zaufać Santonowi, Cou czy nawet takiemu Destro, to 'ogrywamy' Milito, Stankoviciów i Chivu albo Rocchiego. Nasz klub w ogóle nie myśli przyszłościowo, a jak się nie myśli przyszłościowo to i na teraz nie ma się składu. Cieszę się, że Icardi strzela, bo jakby się nie odblokował to i jego by pogonili. Tak mamy, że nie dajemy młodym czasu na wejście do seniorskiej piłki, tylko gościu musi od razu być kozakiem. Icardiemu się poszczęściło, strzelił raz, strzelił drugi i dostał zaufanie, ale innym może się od razu tak nie udać i zabłysną dopiero w innych klubach.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: Coutinho

Post autor: Tkrauze »

Czyli Coutinho w Barcelonie. Branca i Fassone gdzie jest nasz procent z następnego transferu!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Coutinho

Post autor: Stachoo »

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić Pitera :)

Oczywiście bez spinki braciszku, ale pamiętam naszą wymianę z 2-3 sezony temu o Coutinho w Barcelonie.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Coutinho

Post autor: bobogol »

Tkrauze pisze:Czyli Coutinho w Barcelonie. Branca i Fassone gdzie jest nasz procent z następnego transferu!
Obrazek

a na serio to wyczytałem, że: 2.4 miliona euro Inter otrzyma z transferu Coutinho do Barcelony.
ODPOWIEDZ