Andrea Stramaccioni

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Andrea Stramaccioni

Post autor: Piter »

Il Capitano pisze:Dwukrotne ogranie Milanu i zdobycie jako pierwsza drużyna nowego stadionu Juventusu to chyba jedyne osiągnięcia, którymi może się pochwalić. Jak na 14 miesięcy trenowania - słabiutko.
Trofeo Tim :hahaha:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Andrea Stramaccioni

Post autor: Piekarz »

Jeden wielki kutas na drogę a nie podziękowania. Dawno temu powinien był się podać do dymisji, jestem pewien że zdał sobie sprawę z własnego nieogarniania sytuacji znacznie wcześniej niż stało się to oczywiste dla wszystkich. Parodia fachowca a jednocześnie człowiek-pacynka. Mam nadzieję nigdy już o nim nie usłyszeć.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Andrea Stramaccioni

Post autor: Piter »

Moratti wiedział, że ten sezon to kicha będzie, i zapewne z Mazzarrim dogadał się wcześniej, a bierze go dopiero teraz, bo jest wolny a w trakcie sezonu płacił by klauzulę zerwania kontraktu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Andrea Stramaccioni

Post autor: miniu86 »

Szczerze to juz dawno się tak nie cieszyłem ze zwolnienia trenera Interu. Stramie mam za złe, że nie podał się wcześniej do dymisji(wiadomo kasa) i to, że kilka razy na prawdę nas skompromitował. Jego ostatni taniec to 2-5 z Udinese na Meazza - to się nie mogło skończyć inaczej. Nie chcę więcej o nim słyszeć.
ODPOWIEDZ